Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 01:11:11

LOGOUT.hu

Topic összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#789) Tenken válasza gabrit (#787) üzenetére


Tenken
őstag

PE4C szétszedhető csatlakozóval van. Ezeknél mindig kérdéses, hogy bírja-e stabilan a gen2-es sávot. Az eddigi próbálkozások kudarcot vallottak. Talán itt nem, de ami engem illet -bármennyire szimpatikus- nem kockáztatnék vele. Ha használni is akarod a rendszered - nem csak prezentálni, hogy működik - akkor ki akarod használni az összes apró trükköt amivel javíthatsz a sávon.

Szerintem a boxtáp elég. Nekem volt rajta 660Ti is. Húzva elvileg az is evett annyit. De tekintetve véve a használt piacot igazából szinte bármi megteszi ami jó áron van. Arra figyelj, hogy singe rail legyen a 12v-os ága (boxé az).

Procit is jól érzed, hogy jobban teker. Ilyen szempontból az elitebook egy elég szerencsés széria. Le tudod pattintani az alját simán és a "bakok" is megmaradnak. Az említett notebook hűtőre tenni teljesen oké. Bár igazából a legjobb lenne, ha valami olyat használnál ami direktbe oda nyomatja a levegőt ahol kell is. Konkrétan a procira, meg a ventire. A többi rész nagyon nem melegszik.
Nekem 2 delta venti van fordulatszabályozva, úgy max terhelés alatt sem megy 70 fölé, de én lecseréltem a gyári procit is erősebbre. Szóval ez függ a gép alapvető hűtő teljesítményétől.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.