Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#229) VinoRosso válasza TrueGooner (#228) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én olyan sok előrelépést nem látok, vagyis inkább nem tudom, hogy látok-e előrelépést. Inkább csak más. Mind a realitástól mind a jó videójáték élménytől még mindig olyan messze van, mint az nyócekrtől az Óperenciás tenger.

Karbantartás ide vagy oda, beállítottam egy saját mezt a csapatomnak, ami abból áll, hogy a zöld színt egy árnyalattal élénkebbre állítottam. Az első félidőben van az amit beállítottam, a második félidőben meg egy árnyalattal sötétebb és halványabb. Ez volt kedden azóta volt két karbantartás és még mindig ugyanolyan.

Nem reportoltam, és nem is fogom.

Gondolom volt pre alfa, alfa tesztelés minimum, a béta tesztelők meg mi vagyunk aki előrendelték a játékot.

Jobb helyeken ezért a tesztelőknek fizetnek, nem a tesztelők fizetnek az elvégzett munkáért.

Persze nem vagyok naiv, tudom, hogy van ennél sokkal rosszabb is és, hogy ez a játékiparban évtizedek óta így megy, és azért a PES nem produkált nagy súlyosságú hibákat sosem, mindig játszható volt.

Ilyen szempontból a QA jól teljesít, csak hát ez mégis csak szórakoztató ipar. Ha mondjuk veszek egy BF1-et, ahol annyi a csaló mint égen a csillag, és mégis egy csomóan játsszák (köztük én is) mert még így is k.va jól kitalált és összerakott game, meg hozzáveszi, hogy a PES-nek van ingyenes verziója is, akkor az ember elgondolkozik, hogy mennyi időt, pénzt, energiát fektessen bele.

Szerintem lehetne ezt sokkal jobban is csinálni, persze én is csak naivkodok. Lehet, hogy amit akarok kurva sok pénzbe kerülne, és jelenleg megveszik 20 ezren a játékot ami épp arra elég, hogy kijöjjön nullszaldóra a Konami és jófejségből tarja életben a játékot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.