Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra
    titán

    Nagyon nagy arc az ember, és tényleg látszik mekkora agy, amikor a léghajósnál azt mondta hogy ''... mert ha azt mondja nekem hogy 10év múlva Marseilleből Tunisba akar átvinni ivóvizet...'' 3perc alatt életképesebb megoldást, mondott a léghajóra, mint az a 2.:)) Hadsereg, meg hasznosítás, de egy konkrét dolog nem hangoztt el.

    Azért kiváncsi lennék mit gondolhat magában pl. amikor bizniszel a sráccal:), nyilván látott benne valami fantáziát, mert különben nem szállt volna bele.:) De egyébként szerintem nem rossz megoldás, az a zsebmenetrend, de én tovább finomítanám a menetrendek mellé odaraknám a logókat, melyik megállóban milyen bolt van, aztán a végére meg a teljes hirdetést.Szerintem is, lehet ez, akár, egy életképes elképzelés.

    szerintem egykori saját magát is láthatta a srácban.
    látta benne, hogy a srác még nincsen elrontva és szeretne csinálni, hogy 21 évesen odamert állni egy ilyen kis ötlettel és végig is tudta azt mondani jobban, mint a legtöbb felnőtt, pedig nagyon parázott az elején szegény.
    egyszerűen segíteni akart neki. egy jogtiszta szoftveres pc neki semmi, ezen felül a srác jól közelítette meg a reklám oldalát is a dolognak. ténylegesen számolt is, árakat kért be, szóval megcsinálta amit 21 évesen önerőből meglehetett. ezeket maga rakosgatta össze otthon, nyomtatott meg vagdosott mint az őrült.
    még a végén a srác a zsoltinak fog dolozni később, figyeld meg.

Új hozzászólás Aktív témák