- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kinder
senior tag
2 hete érkezett meg az enyém, kivettem a dobozból, a füleseket kivettem a tokból, párosítottam a telefonnal ( earfun app + iphone13promax ), esténként 1,5-2 óra zenehallgatás.
Még nem töltöttem a tokot, mert az earfun app szerint 65%-on van(!!!!)
Jó, oké, nem hallgatom max hangerővel, kb 30-40% között csak, de ez így 1 hónapot nálam simán kibír egy tok töltéssel, ami nem rossz. -
nuke7
veterán
Sokan keresnek olyan fülest, ami nem esik ki a fülükből. Hosszú évek tapasztalatai alapján mondom, hogy vagyunk egy páran, akinek olyan a füle, hogy nincs egyértelműen jó ajánlás, mert szinte bármelyik kiesik, nekem legalábbis biztosan, főleg futás közben. Ez többnyire a gyári szilikon gumi számlájára írható. A megoldás a Comply memóriahabos fülilleszték, amivel szinte mindegyik füles stabilan meg fog állni a fülünkben. Sajnos nem túl olcsó, 3 pár 10 ezer Ft körül van, de én nem csalódtam benne. Bizonyos esetekben még a hangzásra is pozitív hatással van. [link] Léteznek olcsó aliexpress-es utánzatok is, de azok között még nem találtam hasonlóan jót.
beszámoló/tanács:
ha bárki más is rendelne earfun clip fülest akciósan:
- a hangja nagyon jó, ugyanolyan vagy jobb mint a sima fülberakós TWS fülesek nagyrészénék (nem hallojáratos / half-in-ear talán standard earpods fajtának mondanám)
- viszont nehéz, meglepően. stabilan van a fülben, valóban nem esik ki szinte sehogy, de bárhogy állítgattam hosszabb idő után bizony nyom. Egyik darabja nehezebb bőven mint pl. két db huawei freebuds SE 2 -
INGJOKE
veterán
Sokan keresnek olyan fülest, ami nem esik ki a fülükből. Hosszú évek tapasztalatai alapján mondom, hogy vagyunk egy páran, akinek olyan a füle, hogy nincs egyértelműen jó ajánlás, mert szinte bármelyik kiesik, nekem legalábbis biztosan, főleg futás közben. Ez többnyire a gyári szilikon gumi számlájára írható. A megoldás a Comply memóriahabos fülilleszték, amivel szinte mindegyik füles stabilan meg fog állni a fülünkben. Sajnos nem túl olcsó, 3 pár 10 ezer Ft körül van, de én nem csalódtam benne. Bizonyos esetekben még a hangzásra is pozitív hatással van. [link] Léteznek olcsó aliexpress-es utánzatok is, de azok között még nem találtam hasonlóan jót.
A meccseken a headset amit használunk, ahhoz csináltattam külön a fülemből vett minta alapján gumit. Ott egy vékony szárat kellene megtartania, de még azt is ragasztanom kell. 200 euróért lehetne olyat csináltatni, ami a teljes fülembe beleül és az működne, de annyit nem szánnék rá.
Rakok két netes képet, hogy mire gondolok:
Itt megáll neki ragasztás nélkül
Neki nem
-
zaskar
senior tag
Sokan keresnek olyan fülest, ami nem esik ki a fülükből. Hosszú évek tapasztalatai alapján mondom, hogy vagyunk egy páran, akinek olyan a füle, hogy nincs egyértelműen jó ajánlás, mert szinte bármelyik kiesik, nekem legalábbis biztosan, főleg futás közben. Ez többnyire a gyári szilikon gumi számlájára írható. A megoldás a Comply memóriahabos fülilleszték, amivel szinte mindegyik füles stabilan meg fog állni a fülünkben. Sajnos nem túl olcsó, 3 pár 10 ezer Ft körül van, de én nem csalódtam benne. Bizonyos esetekben még a hangzásra is pozitív hatással van. [link] Léteznek olcsó aliexpress-es utánzatok is, de azok között még nem találtam hasonlóan jót.
-
xsjado93
senior tag
Én használtam több nyitott kialakítású fülest, és ha kicsit gyorsabban mész, akkor a menetszél elég csúnyán be tud süvíteni, ha pluszban van még mellé utcazaj is, garantáltan nem értesz semmit egy podcastből pl. Ha céleszköz kéne, akkor egy shokz openrun 2, de én egy airpods pro 2-t használok jelenleg erre a célra, és meg vagyok vele elégedve.
-
combrader
tag
-
morze
tag
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet.
-
Herpike
tag
Esetleg valaki, bicózás közben tesztelte?
-
INGJOKE
veterán
-
The.Biker
veterán
Earfun 4 pro-t használok. Ez valami brutálisan jó hangzású és üzemidejű cucc. Teszteken is csak jókat mondtak.
Jó lenne egy. összehasonlító teszt. -
INGJOKE
veterán
Futáshoz keresek én is valami fülest, ami nem esik ki. Podcastokat és hasonlókat hallgatnék, szóval annyira nem para a minősége egyébként is egy Jabra 7 pro-t használok a mindennapokban.
-
morze
tag
-
morze
tag
Pár napja használom és meglepően jó. Még nem kell tölteni sem, 50 százalékon áll a tok.
-
agaron
tag
3 hét használat után egyáltalán nem rossz a hangzása. Nyilván nem egy 60-100ezres füles hangminősége, de ebben a kategóriában ezért az árért tökéletes. Gyaloglás, kocogás, intenzív futás, kerékpározás közben is pöpec. Nagyon szeretem.
@bostone: Ne is mondd. CES után egyből rendeltem is, mondom tök jó, kapunk preorderes árengedményt, erre 1 héttel később magyar oldalon olcsóbban meg lehet venni szállítással együtt is...Franc, én is többet fizettem érte. Mostmár ezt is tudom, ha earfun fülest veszek ismét, nézzek szét itthon.
Egyébként szerintem se rossz a hangzása, persze van jobb, de rosszabbat is hallottam már ennyiért. Nekem Anker Soundcore 4 van mellette az valamivel jobb, de ezt direkt mozgáshoz és kinti munkához vettem, hogy ne essen ki a fülemből. Így még ha kompromisszumos is lenne se zavar feltétlenül.
-
combrader
tag
3 hét használat után egyáltalán nem rossz a hangzása. Nyilván nem egy 60-100ezres füles hangminősége, de ebben a kategóriában ezért az árért tökéletes. Gyaloglás, kocogás, intenzív futás, kerékpározás közben is pöpec. Nagyon szeretem.
@bostone: Ne is mondd. CES után egyből rendeltem is, mondom tök jó, kapunk preorderes árengedményt, erre 1 héttel később magyar oldalon olcsóbban meg lehet venni szállítással együtt is... -
janeszgol
félisten
-
batai15
félisten
A hangminőség tényleg ennyire gagyi ? Csak mert egy ideje keresek futáshoz fülest aminek a tokja tudja a qi töltést ..
-
bostone
addikt
Az earfun.hu oldalán, mintha kupon nélkül is kedvezőbb lenne az ár, ha szállítási költséget nem kalkuláljuk bele.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Tőzsde és gazdaság
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Napelem
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Eredeti játékok OFF topik
- Ingyenes az Epic Store-ban a Songs of Conquest (PC)
- Google Chromecast topic
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S25 Ultra Pitaka tok - Újszerű
- Apple Airtag új, bontatlan és tokok - Darabra is 1db/8eFT 2db/15eFT 3db/22eFT
- Apple iPad mini Smart Folio tok fekete, dobozos
- Apple Airtag 4 Pack Bluetooth Nyomkövető, Bontatlan, Új, 0 Perces, 1 Év Gyári Apple Garancia
- Samsung Galaxy Tab S10+ billentyűzet
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T540P - i7-QM I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E555 - AMD A8 I 8GB I 512SSD I HDMI I 15,6" I Cam I W10 I Garancia!
- AKCIÓ! ASUS B550M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA ADATA 600W
- AKCIÓ! GIGABYTE B650M R5 7500X3D 64GB DDR5 512GB SSD RTX 5070 12GB Lian Li Vector V100R 750W
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia) - AKCIÓ
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


