Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Pár akciós film a MediaMarktból:

Texasi láncfűrészes 990.-
Moszkva tér 990.-
Üvegtigris 1490.-

Feel Good Inc.

(#1202) adalbert1 válasza Pompi (#1201) üzenetére


adalbert1
veterán

A texasi láncfűrészes az eredeti vagy a remake?

(#1203) Pompi válasza adalbert1 (#1202) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A 2003-as verzió [link]

Feel Good Inc.

(#1204) adalbert1 válasza Pompi (#1203) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz.

Ez se rossz, de az eredtit akarom már megnézni régóta, csak sehol sincs meg. Hirtelen megörültem, hogy most olcsóért beszerzem, de nem. (Valszeg ki se adták).

(#1205) jeges


jeges
senior tag

hi!
nem tudja vki, lehet kapni vmi normális helyen hofi tükre vol4-et? (nem 2 hét szállítással vagy 7k huf áron szeretnék hozzájutni) esetleg látta vki mostanában vhol kézzel fogható formájában?
köszi előre is

(#1206) fokukac válasza jeges (#1205) üzenetére


fokukac
nagyúr

már vol. 4 is van?
én a vol. 2-nél lemaradtam...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1207) fokukac


fokukac
nagyúr

hihetetlen, milyen igénytelen minőségű DVD-ket adnak ki...

végre megszereztem Woody Allen csak az a szex. (Anything else, 2003) c. filmjét.

az eredeti film természetesen 16:9-es képarányú, de a DVD-re 4:3-as képet tettek,
egyszerűen levágták a két szélét! :Y
rendszeresen kilóg valakinek a fél feje a képből... grrrr :(

a képminőség sem olyan, hogy ''megszólal'',
továbbá a szinkron alatt áthallatszik néha az eredeti hang.

és mindez 3990 ft-ért.

hihetetlen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1208) jeges válasza fokukac (#1207) üzenetére


jeges
senior tag

panscan rulzik...vagy mi :(
pedig nem rossz film.

hofit karácsony környékén adnak ki mindig újat, idén épp a vol4-nél tartunk.

(#1209) jasszer


jasszer
senior tag

Barátnőm ezt (is) kapja karácsonyra, tuti odab*sz: :)

[kép]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1210) td válasza fokukac (#1207) üzenetére


td
senior tag

Te jó ég! Levágják? Áthallatszik? 4000 HUF-ért? Hol élnek ezek!?

Én most egy újabb kiadásos Jackie Brown-t láttam, 990-ért, ez nem az a suzukis verzió, de akkor félő, hogy az is ilyen gáz... :(

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1211) anulu


anulu
félisten

nem tudom, hogy volt-e fentett szó róla, de MM-ban:
9. kapu - 990,-
12 majom - 1990,-

mindkettőt gyorsan meg is vettem :)

amúgy meg a ''Legendák klubja'' sorozatban a Csillagkapu rendezői változat 1990,-! ennyi pénzt megér, úgyhogy ezt is magamhoz szólítottam :)

aki szereti az igazi horrort annak: MM - Hellraiser 990,-/db!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1212) Pompi válasza anulu (#1211) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A 12 majom 1990-ért a feliratos, nem?
Mert most újra kiadták szinkronnal, de azt egyelőre 2990-ért látom mindenhol.

Feel Good Inc.

(#1213) smog86


smog86
senior tag

Hali!
Bérgyilkos a szomszédom és a Kaptárt nem tudjátok van-e valahol akcióban? :F :R
Vagy ha tud valaki szerezni újat az is jó:) ilyen 1000Ft vagy olcsóbban! :DD

[Szerkesztve]

(#1214) Trak válasza smog86 (#1213) üzenetére


Trak
addikt

999 ft mindkettő szinte bárhol...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1215) smog86 válasza Trak (#1214) üzenetére


smog86
senior tag

de nem netpiacos cuccra gondoltam hanem Auchan vagy MM ... valami ilyen helyen nem tud valaki tutira?

(#1216) Out válasza smog86 (#1213) üzenetére


Out
addikt

Asszem mindkettot lehet kapni a Tescoba 990-ert, de a Kaptart azt tuti hogy lattam.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1217) Pompi válasza Out (#1216) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A Bérgyilkos a szomszédom is tuti van rengeteg helyen 990-ért, sok felé jártam mostanában, szinte mindenhol láttam.

Feel Good Inc.

(#1218) Trak válasza smog86 (#1215) üzenetére


Trak
addikt

A szinte bárholban benne van az Auchan, meg az MM is.
Mindenhol ennyibe kerülnek.
Hogy van-e épp készleten azt meg csak akkor tudod, ha odamész és megkérdezed:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1219) td


td
senior tag

Mondjuk állítólag a Ravasz... is van 990-ért valahol, de én még sosem láttam. A Jackie Brownt viszont,amit fentebb említettem, megnéztem, és 5.1-es magyar hang 16:9-es képpel, úgyhogy az nem lehet gagyi. A Woody Allen filmről viszont neten is írják, hogy mono és 4:3-as. Mindig alaposan meg kell nézni a hátulját, nem pedig csak belelkesedni.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1220) Zomb€€ válasza td (#1219) üzenetére


Zomb€€
őstag

A Jackie Brownt én is megvettem 990HUF-ért,és ez is 5.1 mádzsárszki de az undorító hogy egy (amugy se gusztusos ;] ) SUZUKI ( :F ) reklám fogad az elején és persze user prohibited a léptetése... :O
Komolyan mondom engem ezek rettentenek el az eredeti DVD vásárlásátol,még ha 1000pénz is.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1221) adalbert1 válasza Zomb€€ (#1220) üzenetére


adalbert1
veterán

Gondolom ezek még mindig egy dvd-s újság számára gyártott Jackie Brown-ok, csak mostmár az újság nélkül terjesztik őket. Anno a Suzuki támogatta a megjelenést, gondolom nem nyomták újra a lemezeket. Én is így vettem meg régen, és engem is idegesített...

(#1222) td válasza Zomb€€ (#1220) üzenetére


td
senior tag

De a borítón már nincs rajta, hogy ''Suzuki mittudoménmi'', amiből arra gondoltam, hogy ez már más. Persze attól még adalbert1-nek igaza lehet.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1223) Zomb€€ válasza td (#1222) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ez az hogy az enyémen sincs rajta.Se a borítón se a lemezen.
De télleg,most mondják meg h mi értelme van ezeknek a szaroknak egy lakossági lemezen?Ugyanez a kategoria nekem a másolásvédelmes szöveg...
Abszolúte semmi értelmét nem látom,mert ha egyszer megvettem a lemezt,akkor nemhiszem h mégegyszer le fogom másolni,ráadásul ha biztonsági másolatot készítek ez teljesen legális!Ezt tegyék rá a tékás DVD-kre és a civil lemezeket hagyják békében inditáskor a menübe ugrani :B

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1224) adalbert1 válasza td (#1222) üzenetére


adalbert1
veterán

1 éve voltam talán a szegedi MM-ban, és volt sok dvd-s újság kirakva, hogy ingyen elvihető,természetesen a lemezmelléklet nélkül. Gondolom azt eladják külön. Viszont a Jackie Brown-t kiadták nem újságos mellékletben is, csak gondolom az újságosból sok a nyakukon maradt.

Szerk: megnéztem az xpress oldalát, és az eredeti kiadás joglejárat miatt már nem kapható, és csak angol hangsávot tartalmazott. Ha jól emlékszem a másikon van szinkron is.===>Az újságos verziót vettétek, ha van rajta szinkron.

[Szerkesztve]

(#1225) td válasza adalbert1 (#1224) üzenetére


td
senior tag

Nahát Zomb€€ barátunk írja, hogy nincs a borítón semmi nyom, tehát csak a gyárban maradtak meg azok a lemezek, amiket aztán újradobozoltak. Ha így értetted, akkor minden stimmt.

mod: nekem nincs meg, én csak boltban láttam

[Szerkesztve]

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1226) adalbert1 válasza Zomb€€ (#1223) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, hát a másolásvédelem szöveg tényleg gáz, mivel nem tart sokból lemásolni egy filmet :) . Engem inkább a filmet nem lopnál reklám idegesít,ami mintegy kriminalizálja a filmletöltést, 1-2 dvd elején szerepelt ez is.

(#1227) smog86


smog86
senior tag

Se a Csepeli tescoba se Szigetszentmiklósi Auchanba nem volt Kaptár és Bérgyilkos se :(
Ha valaki lát az szoljon már pls! :R

(#1228) Zomb€€ válasza adalbert1 (#1226) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nemis az hogy nem tart sokáig lemásolni,hanem hogy az embert ilyennel traktálják a már SAJÁT lemezén.Engem ez zavar,dühít...legalább lehetne elléptetni.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1229) adalbert1 válasza Zomb€€ (#1228) üzenetére


adalbert1
veterán

Teljesen jogos amit mondasz, de ismerni kellene a dolgok jogi oldalát is (amivel én sem vagyok tisztában teljesen), mármint hogy egy kiadó rárakhat-e ilyet vagy sem. Mivel az ő terméke, szerintem sajnos igen. Az más kérdés, hogy vásárláskor átkerül a tulajdonodba a lemez, de ettől még védik a szerzői jogi törvények a filmet.
Egyszerűen le kell nyelni, mást nem nagyon tudsz csinálni, max. egy biztonsági másolatot, amiről kihagyod ami zavar. :DDD

(#1230) adalbert1 válasza smog86 (#1227) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem nézd meg egy MM-ot, vagy a Saturn-t. Tavaly ilyenkor még nagyon sok volt belőle, mostanában nem láttam sehol én se.

(#1231) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nem tudja valaki honnan lehetne szinkronos AVI Vanilia Égboltra szert tenni?Mert a hivatalos DVD-n nincs és nem is igen akarják ujra kiadni.Szal' jolenne ha meglenne és akkor rápiszkálnák egy magyar hangsávot a lemezre :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1232) smog86 válasza adalbert1 (#1230) üzenetére


smog86
senior tag

Hát az a baj hogy én se :Y :R

(#1233) Henker2


Henker2
addikt

Szerintetek a King Kong című filma, mikor fog kijönni DVD-sen?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1234) Out


Out
addikt

Esetleg van itt olyan ember, aki mostanaban rendel DVD-t az Xpress-rol? Nekem kellene az Agyugolyofutam ami dec 30-ig akcios, es nem tudom hogy mikor lesz esetleg meg ilyen aron mashol......

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1235) Troy.


Troy.
addikt

hello !

légyszi, linkeljetek nekem minden futball-os dvd-t :))
venni akarok karácsonyra. thx ( lehet kapni futball történelmeset? :DD )

.

(#1236) Troy.


Troy.
addikt

:F

.

(#1237) Zomb€€ válasza Troy. (#1235) üzenetére


Zomb€€
őstag

Futballos DVD alatt mit értessz?Dokumentum,vagy amiben rugják a bőrt?
Esetleg amerikai foci?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1238) td válasza smog86 (#1227) üzenetére


td
senior tag

A Nyugatinál van egy Alexandra-könyváruház. Ott tegnap volt Kaptár 990-ért, elég sok. Bérgyilkost nem láttam, de átnézhetsz a MM-ba, ha már ott vagy. Ott is vannak egész jó filmek olcsón.
Én meg hiába mentem, nem volt Ravasz, pedig itt valaki MM-ban látta. Megírná az illető, hogy melyikben, én kettőben voltam, s egyikben sem volt.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1239) Pompi válasza td (#1238) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A Bérgyilkos a szomszédomat pár napja láttam a soroksári EW-ben.

Én a Ravaszt és a Blöfföt is 1990-ért láttam sok helyen (vettem is), de még a szinkronos verziók megjelenése előtt, amióta ez megjelent nem láttam a feliratost olcsón.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1240) smog86


smog86
senior tag

Köszönöm az információkat! :R

(#1241) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Gyerekek ki tudna segíteni, a '' Tht Species'' vagyis magyar fordításban '' A Lény'' 1. = I. azaz első részének a megszerzésében? :F Nem a második, vagy 3. rész kell. Azok tudom, hogy megvannak. A második mellesleg az alulmúlhatatlanul gyenge. Az első kéne. Abban Natasha Henstridge annyira bájos... :P :P :P

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#1242) Zomb€€ válasza neduddgi (#1241) üzenetére


Zomb€€
őstag

Biztos hogy az van DVD-n?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1243) smog86


smog86
senior tag

Kapj el ha tudsz című filmet nem látta valalki 1000körül valahol? Netes is jó csak ne netpiac!

(#1244) V_Zoli


V_Zoli
tag

Hy!

A Biker BoyZ című filmet nem látta valaki valahol olcsón...? ;]

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#1245) td válasza smog86 (#1243) üzenetére


td
senior tag

Tudomásom szerint az nem jelent meg így, a legolcsóbban asszem 2500-ért láttam, csakúgy, mint a Terminált.

mod: de az is már vagy fél éve volt

[Szerkesztve]

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1246) smog86 válasza td (#1245) üzenetére


smog86
senior tag

999Ft a netpiacon meg pár netes DVD-snél 1490Ft!

(#1247) smog86


smog86
senior tag

up

(#1248) Troy. válasza Zomb€€ (#1237) üzenetére


Troy.
addikt

már lényegtelen . :P

.

(#1249) td válasza smog86 (#1246) üzenetére


td
senior tag

Igen? Akkor bocs!

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1250) csudri


csudri
őstag

A budaörsi Auchanban van 990-ért Született gyilkosok rendezői változat. Extrákkal, kimaradt jelenetekkel és ezekhez is jár a magyar felirat!!!!! A doboz elég idióta, mert nem a szokásos piros szemüveges Mickey van rajta, hanem ilyen hippy betűkkel van ráírva. Nagyon jó vétel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.