Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) efge válasza aesir (#250) üzenetére


efge
aktív tag

és kölcsönző is szerda. én legalábbis oda járok. de ne offoljunk

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#252) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Nem bírtam magammal és vettem két eredeti filmet.
Az egyik ''Az utolsó éjjel'' [25th Hour]. Spike Lee filmje nagyon hangulatos cucc. Eddig is meg volt DivX-ben szinkronnal, és többször meg is néztem. Végre levitték az árát, ezért beneveztem rá. Imádom a szinkronját. Néhol jobb, mint az eredeti hang. Edward Norton WC-beli útálom a világot monológja szinkronosan nagyon élethű. Megnéztem Spike Lee kommentárjával is. Mondom nem először láttam a filmet, de a kommentár sok mindent más megvilágításba helyezett. Rájöttem sokkal nehezebb jó filmet csinálni, mint az ember gondolja. Sok minden természetesnek veszünk, pl a jó vágást, rendezést. Ezek olyan dolgok, amiket ha jól csinálnak észre sem veszünk, ha rosszul, akkor meg nézhetetlen lesz a film.
A másik lemez egy régi nagy kedvenc ''A keselyű három napja'' [Three Days of the Condor]. Sajnos nem az a szinkron van rajta, amivel annak idején felvettem VHS-re (amikor még csak 2 TV adó volt). Az egyik első videokazinkon volt. Nem hiszem, hogy láttam valaha ettől jobb filmet a CIA témában. Annyira jól meg van csinálva, még 1x-edszerre is szívesen megnézem. A borítón láttam, hogy 75-ös a mozi. Akkor még meg sem születtem. Tök jók a régi számítógépek, emlékszem mikor kicsi voltam anyám adatrögzítő volt a SzÜV-nél, kb hasonló kaliberű gépek voltak. Konzolírógép, lyukkártyalyukasztó, mágnesszalag-szekrény. Milyen fura, vajon manapság vannak még adatrögzítők? Már egy csomó dolgot lehet automatizáltan digitalizálni. Mindegy hiányzott Max von Sydow régi szinkronhangja. Mint korábban említettem a Leon a profi kapcsán merült fel bennem milyen lehet bérgyilkosnak lenni, de visszaemlékezve a Keselyűvel kapcsolatban is felmerült ez. Ott van Joubert szövege. ''Nem nehéz munka ez, inkább nyugalmas. Nem kell hinni senkiben, egyik félben sem. Nem hiszek sem ügyben sem emberben, csak saját magamban, a saját precizitásomban.'' meg van valami olyan is, hogy ''Nem érdekel a miért, néha a hol és a mikor, mindig a mennyi.''. Zseniális. Szeretem a bérgyilkosos filmeket. Kivéve a Szellemkutyát, az idétlen. Valamelyik nap volt az ''Egy bérgyilkos naplója'', az jó volt szintén Forrest Whittaker-rel. Láttam egy Jason Pierstley filmet is a témában az is jó volt. Lehet pályát kéne módosítanom. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#253) Latissimus Dorsi válasza Mazlee (#247) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Hát az nem hiszem hogy megjelenik valaha is dvd-n:DDD

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#254) HaroWerks válasza VladimirR (#249) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Nem, sőt még külföldről sem érdemes megrendelni mivel nincs olyan változat sehol amin van magyar felirat.

(#255) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#252) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Erről Az utolsó éjjelről már én is hallottam sok jót, lehet, hogy én is benevezek rá, most akciósan az ára sem vészes.
Az hsz-od alapján arra következtetek, hogy a Hitman sorozattal is sokat játszottál :)

[Szerkesztve]

(#256) TheVeryGuest válasza aesir (#200) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Azt nem tudom, hogy hogy lehet egy Luc Besson film kiadását a Best Hollywood-ra bízni, aki videon is a leggagyibb c......knak (sötét bőrű őslakosok) való B-szériás akciófilmekkel foglalkozott. Valaki segget viselt a feje helyén, amikor ilyen céggel szerződést kötött.
Az hogy leterboxos, az valszeg azért zavart kevésbé, mert akkoriban 55cm-es TV-néztem a cuccokat H+ kártyával.

Találtam egy másik ilyen elb.....tt filmet, ''A Mélység titka'' [The Abyss]. Szeretem a filmet jó a látványvilága, fordulatos, érdekes. Azt is nagyon régen vettem, még 4:3-on néztem, fel sem tűnt, hogy nem anamorf a kép.

Ezt közelíti a ''Hunt for the Red October'' felirata. Nevetséges, hogy valaki nem bír bemenni bármelyik műszaki egyetem áramlás és hőtani gépek tanszékére, hogy kicsit utána járjon a szakkifejezéseknek, esetleg lektoráltassa. Biztos azt is azok fordították, akik a Discovery-s narrátorszövegeket. Siralmas, hogy valami agyas, még a hajó nevét is lefordította, a U.S.S Enterprise-t. Kiszórtak azóta egy extra változatot is nem tom javult-e a helyzet.

Sok ilyen van sorolhatnánk hány film feliratán érződik, hogy aki fordította az biztosan nem látta a filmet. Tom ezek apróságok, de akinek az adott film a kedvencei közé tartozik, az bármikor elkurvaanyázik vagy 5 percet habzó szájjal, ha eszébe juttatják a dolgot.

Az is nevetséges, ami a ''Drágán add az életed'' sorozattal történt. Lesz valaha harmadik rész? Végül is mindegy megvettem duty free shopban, csak kár, hogy Stirb langsaam van a gerincén. :))

Mostanában meg sikerült kétszer lemezcserébe botlanom. Az egyik a Jóbarátok II volt, ahol két disc#1-em volt, azt kicseréltettem. Most hogy kölcsönadtam a MIB-et, szóltak, hogy abban meg két filmlemez volt. Mondjuk nem vagyok egy nagy extra-rajongó (kivéve a kommentárt), fél éve álta a polcon. Nincs pofám fél év után kicseréltetni. Valaki nem akar egy MIB filmlemezt?

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#257) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#255) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Kipróbáltam a demóját és az nem tetszett. Játszottam viszont Thief-et, és az tetszett. Plusz a MoH-AA-ban/CoD-ban a sniper rifle volt a kedvenc fegyverem. Nincs ellenemre, a megyek sorozatlövő ticsungvetővel és lelövök mindent ami csak megmozdul sem, de a lesen várakozás, illetve a hangtalanul mögélopódzás és egyetlen szúrással leterítés izgalmával semmi sem ér fel.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#258) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#257) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Neked se adnék egy játék kést se a kezedbe :D
Mindezek után nem nehéz kitalálni, hogy te is nagyon várod már a Leon a profi DVD-t :)

(#259) I_Am válasza TheVeryGuest (#257) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor az Ellenség a kapuknál is alapfilm lehet a gyűjteményedben.:)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#260) TheVeryGuest válasza aesir (#250) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Anno volt egy urban legend, hogy a Blade Runner-t kiadják 3 lemezes extra változattal. Erről nem tudsz valamit? :F Jó lenne főleg ha a moziverziót is ráraknák. Abból speciel nekem az jobban tetszik. Imádom a voiceover-ben hallgatni Deckard-ot, valahogy olyan magánnyomozósabb hangulata lesz a filmnek. Amolyan Magnumos.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#261) HaroWerks válasza I_Am (#259) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az nekem is nagy kedvencem :)

(#262) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#258) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Várom, hogy akciós legyen. Addig meg kihúzom a távol keleti ''0''-s régiókódos változatommal. Jól néz ki, fémtokos. Asszem azon is DTS angol hang van. Igazából nem vágyom magyar szinkronra, a magyar szinkron elveszi az akcentusokat, pedig ehhez a filmhez kell, hozzátartozik Leon karakteréhez. Meg imádom Gary Oldman-t ahogy azt üvölti, a családi vérengzés utáni szemlén, hogy ''WE DID OUR JOB!'' vagy valami hasonlót, amikor az után érdeklődnek, hogy hogy sikerült lemészárolni mindenkit.

Mellesleg mit szóltok az új DvdMánia akcióhoz. Fél év után elvileg max 4kHUF lesz egy DVD. Szvsz ez nem hülyeség, mert pl. a büdös életbe nem adok 6-7-et a Fargo-ért vagy a ''Harley Davidson és a Marlboro Man''-ért.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#263) TheVeryGuest válasza I_Am (#259) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ja, bejön bár nincs meg, csak CD-n. Valahogy a Ryan közlegénynek jobb a története. Az ellenség nekem kicsit sablonos: hős-gonosz-párbaj, szerelem-vetélkedés-féltékenység-árulás. Majd ha lesz a DVDRent-en akkor kiveszem és meglesz. A Ryan közlegényt viszont kiadhatnák már (immáron harmadszor). :U

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#264) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#262) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én azért megveszem amint lehet, nem azon a 2000Ft-on fog múlni.
Nincs rá semmi garancia, hogy akciós lesz a közeljövőben vagy egyáltalán bármikor.
A DVDmánia a Warner akciója, nem lesz az összes film fél év után 4000Ft.
Ez a lista(jelenleg 150 film van benne) havonta fog bővülni a Warner által forgalmazott filmekkel.
Az a lényege, hogy a bomba árral ellentétben ami ide egyszer bekerül az mindig ezen az áron lesz megvásárolható, nem csak 1-2 hónapig.

(#265) bLaCkDoGoNe válasza TheVeryGuest (#263) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Ryant én is nagyon várom már...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#266) aesir válasza TheVeryGuest (#260) üzenetére


aesir
veterán

Sajnos az valóban Urban Legend.

Van saját életem...

(#267) aesir


aesir
veterán

Belenéztem a KillBill2 tesztlemezbe, eddig tetszik.
Azt egyelőre csak remélni tudom, hogy ennek nem b***ták el a feliratát.

Van saját életem...

(#268) efge válasza aesir (#267) üzenetére


efge
aktív tag

grr, ne hergelj ilyenekkel!! :((( NAGYON várom már...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#269) fokukac


fokukac
nagyúr

A Ponyvaregényről nincs hír, hogy valaha még megjelenik? :U
EZ hihetetlen, a világ egyik legjobb filmje, és nem lehet kapni. mert még nem jelent meg kis hazánkban, itt NYugat-Ázsiában.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#270) aesir válasza fokukac (#269) üzenetére


aesir
veterán

Tudtommal jogviták vannak. De bizakodom.

Van saját életem...

(#271) aesir


aesir
veterán

Most kaptam meg a duplalemezes Van Helsing tesztlemezt.
A filmet még nem láttam, de mint DVD-kiadvány nagyon igényes lesz.

Van saját életem...

(#272) TheVeryGuest válasza aesir (#271) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát szerintem a film nézhetetlen (és nem csak azért mert moziból felvett verziót láttam). Kb olyan rossz, mint ''A szövetség''. Összehordták bele az összes régi klasszikust, aztán ment a hentelés világba. Persze biztos van akinek ez tetszik.

A következő gagyinak a most bemutatott ''Én, a robot'' tűnik. A jó kis Asimov novellákból, amiben inkább az elmélkedés és a logika volt a főszereplő csináltak egy filmet, amiben Will Smith, szokása szerint ugrál, beszól, hentel. Bad boys robotokkal ;]. Azt tudnám, hogy a robotika 3 törvényén kívűl mit hagytak meg egyáltalán az eredeti történetből? Gondolom Dr. Susan Calvin-t majd Halle Berry játsza, Mike Powell-t meg Greg Donovan-t meg majd mondjuk Jackie Chan és Owen Wilson. Nevetséges.

Tegnap a TV-ben adták a ''Sikoltók - Az elhagyott bolygó''-t, amit régen már láttam moziban. A fejemet tenném rá, hogy veri az ''Én, a robot''-ot mondanivalóban.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#273) HaroWerks válasza aesir (#271) üzenetére


HaroWerks
senior tag

A film viszont szörnyű, nem csoda, hogy egy brutális kiadással próbálják ellensúlyzni, valamivel el kell adni :)

(#274) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#272) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az Én, a robotot nem nehéz verni mondanivalóban (és minden másban :) )
A CGI néhol szörnyű (alagutas jelenet mikor pörög Smith a kocsijával, úr isten mit be nem mernek rakni ma egy filmbe), elszabták azt a filmet rendesen.
Nekem a negyed annyiból forgatott Puniser 50-szer jobban tetszik (pedig annyira azért az sem lett nagy durranás).

(#275) bLaCkDoGoNe válasza TheVeryGuest (#272) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ahogy az egyik barátom mondta: ''Szegény Asimov most legalább Kínáig pörög...''

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#276) aesir


aesir
veterán

Megnéztem.

No comment.

Van saját életem...

(#277) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Tegnap elött megvettem a Traffic-et DVD-n.
990Ft-ért szerintem nagyon jó vétel, remek a film, az extrák is egész jók a lemezen, bár picit lehetne több is :)

(#278) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#277) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Nekem eddig az 1000Ft-os sorozatból eddig a Szeress, ha tudsz! [Playing by Heart], a Kobakkeringő a Galaktikus támadás és a Szaffi jöttek be. Nekem a Traffic nem tetszett, valahogy lapos az egész. De az igaz, hogy ezek között az olcsó DVD-k között szinte az egyetlen normális kiadás.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#279) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#278) üzenetére


HaroWerks
senior tag

990Ft-ért szerintem még érdemes megvenni a Bérgyilkos a szomszédomot és a Farkasok szövetségét is.Egész jó kiadás mindegyik, főleg az árukhoz képest :)

(#280) efge válasza HaroWerks (#279) üzenetére


efge
aktív tag

mik az extrak a farkasok szovetsegen?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#281) HaroWerks válasza HaroWerks (#279) üzenetére


HaroWerks
senior tag

A Farkasok szövetségén egy darab extra nincs.
Van egy surround magyar szinkron, ha ezt extrának lehet nevezni :)
Viszon a francia DD5.1 nagyon jól szól, a kép is tűéles.
990-ért megéri szerintem.

(#282) efge válasza HaroWerks (#281) üzenetére


efge
aktív tag

francia 5.1 nekem nem csabito :) de azert meggondolando, mivel jo kis film

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#283) HaroWerks válasza efge (#282) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Namost 990Ft-ért szerintem az se baj ha kép sincs, nem egy nagy összeg :D

(#284) efge válasza HaroWerks (#283) üzenetére


efge
aktív tag

figyelj, ha igy gondolod, akkor megadom a cimunket, oda kuldheted a 990Ft(okat), en meg majd kuldok egy nagy semmit.. :D

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#285) aesir


aesir
veterán

Ugyan még nem aktuális, de egy fél év múlva az lesz remélem.
Tegnap voltam az Argó díszbemutatóján. Kegyetlen fergeteges ez a film. A mozi 80%-a alatt csak röhögtem és röhögtem. A vége ugyan nagyon gagyi lett, de annyira jó volt a többi, hogy a befejezésre szinte nem is emlékszem.
Az viszont biztos, hogy az SPI egy elég igényes kiadványt fog belőle csinálni DVD-re.
Javaslom mindenkinek akár még moziban is. (Én utálom a mozit, csak akkor megyek ha muszáj)

Van saját életem...

(#286) HaroWerks válasza aesir (#285) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Erre az Argóra én is kíváncsi vagyok.
Az eddigi legjobb magyar vígjáték szerintem az Üvegtigris, kíváncsi vagyok rá, hogy ez jobb-e nálla (A Kontroll is nagyon jól indult de a felétől nagyon átment művészfilmbe, nekem az már nem túlságosan tetszett).
Majd valamikor elugrunk a többiekkel a moziba megnézni.

Ha már szóbakerült a Kontroll, a 2 lemezes kiadvány szerintem brutálisan jó lett, már a csomagolás is sejtet valamit :)

[Szerkesztve]

(#287) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Van most (pontosabban kb 10 napja kezdődött) a MM-ban (és még néhány helyen) egy elég szép akció, az összes James Bond film (joglejárat miatt) 1990Ft-ba kerül.
Én megvettem a hiányzó darabokat, de 2 részt még nem sikerült sehol sem megvenni:
Goldfinger
Moonraker
Ha valaki látta őket valahol (vagy esetleg eladná) az kérem írjon :)

(#288) aesir válasza HaroWerks (#286) üzenetére


aesir
veterán

Szerintem nem lehet összehasonlítani az Üvegtigrissel.
Az Argó sokkal inkább közönségfilm. Ezt élvezni fogja a nem túl magas IQ-val megáldott szélesnyakú kopasz is a szőke macájával, mert nekik is szól. Ha ilyenekkel nézed a moziban, érdemes lesz megfigyelni, ki melyik poénon röhög jobban. Mert azért van benne bőven intellektuálisabb humor is:)

Az Üvegtigris meg tökéletes:), de azért valljuk be ... nem mindenkinek szól.

Van saját életem...

(#289) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#286) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Az Üvegtigris nem feltétlenül vígjáték, lehet akár szociodrámának is tekinteni. És nem is egyedülálló, volt már egy pár remek darab:
        Egészséges erotika
        Roncsfilm
        Csapd le csacsi

Állítólag tervezik az Üvegtigris2-t.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#290) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Nemrég egyrétegűsítettem az ''Idétlen időkig''-et [Groundhog Day]. Majdnem leestem a székről, mikor megláttam, hogy 5xxMB csak a menü. Azért meghagytam, Harold Ramis audiokommentárjával együtt.
Ezredszerre, szinkron nélkül is zseniális a film, szerencsére a felirat közel van az egykori szinkronhoz. Egyedül a reggeli rádióműsorból hiányzott a ''cidri'' kifejezés.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#291) bLaCkDoGoNe válasza TheVeryGuest (#289) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jó lenne, ha lenne Üvegtigris 2!!! Egyik legtutibb magyar film!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#292) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#291) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Állítólag tényleg lesz második rész, remélem nem kell rá sokat várni.

(#293) Töki


Töki
tag

Sziasztok! Érrdekel valakit a Jóbarátok 6. évad. Kibontatlan, original. 7000Huf.

Csak egészség legyen és Térerő

(#294) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Korábi állításommal szemben ma mégis megvettem a SW díszdobozt :)
A doboz gyönyörű, dombornyomásos, ahogy megfogtam tudtam, hogy ezt el kell hozni (ráadásul egész jó áron volt, 13990) :)
A felirat nem is olyan vészes, teljesen jó így is a film, ebben a tökéletes minőségben azonnal magával ragad, 1 perc alatt teljesen rááll az ember a feliratra(ráadásul gyakorlatilag el se kell olvasni, angolul is egész jól érthető és a magyar szinkront úgy is kívülről tudja mindenki, legalább is aki ezen nőtt fel :) ).


Nagyban: Bővebben: link


Nagyban: Bővebben: link

Most jobban belegondolva nagy hiba lett volna kihagyni, szvsz kötelező.
Egyedül azok az idióta 12-es tv-ből megismert (és sokat szídott :) )karikák zavarnak a tokokon, totál nem illik ide ez az agyament hülyeség.

[Szerkesztve]

(#295) Májki válasza HaroWerks (#294) üzenetére


Májki
tag

Most kaptam meg én is a dobozt.

A 12-es karika engem is zavar, de ami jobban az az, hogy nem tudták egységesen elhelyezni a gerincen a STAR WARS feliratot!!

Sőt a IV, V, VI feliratok sem egységesek. :((

Erre azért figyelhettek volna!!!

-

(#296) HaroWerks válasza Májki (#295) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Ez a gerinces dolog nekem is feltűnt, hogy 2004-ben még csak itt tart az InterCom, hogy az meghaladja a képességeit, hogy egységesre nyomtassák a gerinc feliratokat.(ezzel már a Bond sorozatnál sem tudott megbírkózni, de ott azért nagyjából egy vonalba lehetett hozni őket a borítók tologatásával).
Annyiból viszont lényegtelen a dolog, hogy a filmek úgy is a dobozban vannak, akkor meg nem látszik belőle semmi, a doboz oldalán szép a kép :)
Az I. II. résznél is el van csúszva a gerincfelirat de ebből az okból kifolyólag lényegtelen lesz hamarosan az is:
ha jön a 3. rész dvd-n akkor az I. II. III. részekből is kijön egy ugyan ilyen doboz :)

(#297) aesir válasza HaroWerks (#296) üzenetére


aesir
veterán

Véleményem szerint egyben a hat részt is ki fogják adni minimum két extra DVD-9 lemezzel, és elvileg arra már tesznek szinkront is, az extrákat meg feliratozzák.

Van saját életem...

(#298) HaroWerks válasza aesir (#297) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Nem hiszem, hogy ha lesz is 6 filmet tartalmazó díszdoboz azon feliratosak lennének az extrák.
20th Century Fox lemezen még az életben nem volt magyar felirat az extrán :)
Szinkron talán esedékes lehet, de ezzel meg az a baj, hogy az új szinkron ami készült a régi részekhez felér egy katasztrófával.
Az I. II. szinkronja viszont úgy emlékszem egész jó volt a moziban.

[Szerkesztve]

(#299) aesir válasza HaroWerks (#298) üzenetére


aesir
veterán

Minimum 2 év, mire ki fog jönni a 6 film egyben. Addigra már senki sem teheti meg, hogy minimum felirat ne legyen az extrákon.
Többek között azért is szinkronizálták újra, mert ez már bővítettebb kiadás és ehhez mérten újra elkészítették a nemzetközijét is. Viszont erre csak a dialógot lehet rákeverni, azt meg az eredeti szinkronból ki nem szeded.

Hozzáteszem, keringett egy olyan duma hogy Lucas nem engedi a SW DVD-kre a szinkront sehol a világon feltenni ... ez badarság. Az általános irányvonala az az, hogy majd mikor az összes rész egyben lesz, majd akkor mehetnek a helyi szinkronok. Ez úgymond garancia arra, hogy többen vegyék meg az összesített kiadást.

Van saját életem...

(#300) HaroWerks válasza aesir (#299) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Erről a szinkronos dologról ezt írták a DVDextrán a SW tesztben:

''1. A kiadványon nincs magyar hang. Sajnos, Lucas szerint vannak olyan jelentéktelen piacok, melyek nem érnek annyit, hogy a gyártósor többféle korongot prezentáljon - esetleg olyat, amire török és portugál felirat helyett egy surround szinkron kuporogjon. Be kell érnünk a magyar felirattal.
2. Az extrákon nincs magyar felirat. Ez egy egyelőre életben tartott Foxos hagyomány: az Indiana trilógia bónuszlemeze kapott magyar feliratot, a Star Warsé nem. ''
Kering itt minden a szinkronnal kapcsolatban :)
Viszont sajnos azt kell megint csak mondanom, hogy értelmetlen a szinkron a régi trilógiához mert pár törzsgyökeres tv nézőn kívül senki nem nézné vele végig a filmet mert a szinkronhangok nagyon rosszul vannak megválasztva. (Hollósy mint Vader, Stohl Buci...:) )
Sok bajom már úgy sincs a DD5.1 EX angol hangal :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.