Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#47) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Jó neked :)
Nekem most oda kell állni a polchoz és jegyzetelni :D
Soha nem írtam még listát, azt se tudom hány darab, de ez így szép, a lista közben sem fogom megszámolni, az a legjobb ha nem tudom mennyi :D

(#52) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

KINEK MI VOLT AZ ELSŐ FILMJE?

Én a Taxi-t vettem meg legelőször.
2001 április, a CDGalaxisban, 5500Ft-ért :D

(#53) Májki válasza TheVeryGuest (#48) üzenetére


Májki
tag

Akcióban olcsóbb volt mint az egylemezes. Másrészt az egylemezes pro logic hangal készült és szinte semmi extra nincs rajta. A 2 lemezes pedig DD5.1 és DTS-ES!! + kimaradt jelenetek, alternatív befejezés, audiokommentárok, sok-sok kép, stb...

-

(#54) Májki válasza HaroWerks (#50) üzenetére


Májki
tag

Ohh én imádom a két említett szinész hangját EREDETIBEN! Hallotad már Al Pacinot a Sebhelyesarcúban, vagy a Donnie Brascoban. Eszméletlen!
Viszont az ''Egy asszony illatá''-ban nagyon jó volt a szinkronja! (Gáti Oszkár talán?)

Én a régi sztereo rendszeremen kezdtem Tecnics SU-VX 500 és Wharfedale Valduson, ehhez vettem meg az Onkyo DVD-t. (És indultam el a lejtőn... rengeteget költöttem azóta erre a szenvedélyre.)

-

(#55) zsiga667 válasza HaroWerks (#52) üzenetére


zsiga667
addikt

Gyűrűk Ura 1, 4 lemezes extra változat. :)
Azóta meglett a többi is.
Még 1-2 fontosabb darab a gyűjteményből:

Band of Brothers, 6 lemezes, díszdobozos (mert WW2 rules)
Desperado (kedvenc akciófilmem:D)
Matrix (alapmű)
Dűne (szintén)
Rettenthetetlen, Jeanne d'Arc (mert szeretem a középkori hentelést... :DDD)

Ami tervben van:
Keresztapa trilógia (most VHS-en van meg, díszdobozos)
Alien 1-2-3(-4)
Terminator 2

(#56) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#52) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Gattaca.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#57) TheVeryGuest válasza Májki (#54) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Al Pacino-tól szerintem ''Az ördög ügyvédje''-beli Milton-monológok vernek mindent. Bár kétségtelen, hogy az ''Egy asszony illata'' is ott van.

Néha érdemes eredeti hanggal DVD-t nézni, mert szinkronnal nem jönnek annyira át az akcentusok. Például ott van a Pókerarcok, ahol John Malkovich zseniális orosz akcentudssal nyomja. Ugynígy Richard Gear a hadaró ír akcentust a Sakál-ban. Vagy jót lehet röhögni Banderas angolján időnként.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#58) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Hát ez a lista nehezen halad, nincs most időm megcsinálni, majd este meglesz valamikor :D

(#59) Májki válasza TheVeryGuest (#57) üzenetére


Májki
tag

A ''néha'' nálam azt jelenti, hogy mindíg eredetiben nézem és ha fellelhető a magyar nyelv, akkor esetleg úgy is.

Vígjátéknál más a helyzet, ott azért nállam is a magyar a standard.

-

(#60) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#57) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Al Patchino-nak szerintem a magyar szinkronja is jó volt.
Milyen jó lenne egy szinkronos Szemtől szembe, sok abban a filmben a nagyágyú :)

(#61) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#60) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát úgy emlékszem Robert De Niro szinkronhangja ebben a filmben kifejezetten nem tetszett, valami vékonyabb hangú csóka volt. Inkább a Ronin-os, vagy a ''Csak egy kis pánik'' (Analyze This). Na ja, a címtől meg feláll a hátamon a szőr. Ha jól tudom az eredeti ''Heat''. Ez kb. már akkora teljesítmény, mint a ''Broken Arrow'' -> ''Rés a pajzson''

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#62) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#61) üzenetére


HaroWerks
senior tag

A fordításokról ne is beszéljünk:

Alien - 8. utas a halál
Aliens - A bolygó neve halál
Speed - Féktelenül
Three Kings - Sivatagi cápák
Deep Blue See - Háborgó mélység
Under Siege - Úszó erőd

Csupa jó fordítás :D

(#63) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#62) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Amúgy neked bejött az Xpress? Én egyszer rendeltem tőlük, de nem hozta ki a postás. Illetve bedobott a postaládába egy második értesítőt, hogy ha két nappal azelőtt nem megyek érte, akkor visszaküldik. Azóta nem rendelek postán.

Rendeltem még a FotexNet-től futárral, amíg 10k felett ingyen volt. Kipróbáltam a DVDFutárt értemenősen, de marha messze van a Déli Pu., ahová érte kell menni. Cserébe mondjuk este is lehet menni. Nálam a NetPiac jött be, bár mióta átköltöztek a XIII-ba, már az sem annyira kényelmes.

[Szerkesztve]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#64) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#63) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én egyik nap rendeltem az XPresstől, vasárnap este megrendeltem és hétfőn délután 1-kor már jött is a levél, hogy feladták.
Szerdán dél fele pedig kihozták a postáról.
Idáig 4-szer rendeltem tőlük.
Ebből 1-szer nem érkezett meg.
Ez azért van mert volt egy időszak amikor sok csomagot nyúltak le a postán.
Írták az xpressesek is, hogy havi 20-30 csomagjuk tűnt el.
Pesten lehet kérni futáros kiszállítást is, az pedig még általában a megrendelés napján kihozza.

(#65) pabadam válasza HaroWerks (#14) üzenetére


pabadam
aktív tag

Milyen a Hulk DVD-n? Sok a plusz jelenet, extra?

"...I'll never stop looking..."

(#66) Májki


Májki
tag

Én az Xpress -től sokat rendeltem, de mindíg futárral (belső kerület.)

Külföldről pedig eddig minden csomagom megjött. (Igaz mindíg a munkahelyemre kértem).

-

(#67) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mikor jön ki az Utolsó Szamuráj DVD-n? Lesz belőle bővített extra változat? És mi a helyzet a Terminátor 3-as DVD-vel? Lesz belőle bővített rendezői vagy álmodjak tovább? Lesz egyáltalán Terminátor trilógia díszdobozban? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#68) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mikor jön ki az Utolsó Szamuráj DVD-n? Lesz belőle bővített extra változat? És mi a helyzet a Terminátor 3-as DVD-vel? Lesz belőle bővített rendezői vagy álmodjak tovább? Lesz egyáltalán Terminátor trilógia díszdobozban? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#69) zaba


zaba
tag

Van egy Harcosok Klubja, 2 lemezes, amit elcserélnék!

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#70) HaroWerks válasza Vikthor (#67) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az utolsó szamuráj augusztus 24-én jelenik meg egy 2DVD-s kiadásban.
A Terminátor 3 DVD-t nem hiszem, hogy kiadják mégegyszer, az első kiadás is egy 2 DVD-s gyönyörű összeállítás volt.
Díszdoboz elvileg akármikor várható hiszen mind a 3 rész forgalmazási joga az InterComnál van, innentől csak rajtuk áll mikor adják ki.

Az utolsó szamuráj

Bővebben: link


[Szerkesztve]

(#71) HaroWerks válasza pabadam (#65) üzenetére


HaroWerks
senior tag

2 DVD-s egy rakás extrával, szinkronnal, szép dobozzal.
999Ft, szerintem vedd meg gondolkodás nélkül :)

Bővebben: link

(#72) Vikthor válasza HaroWerks (#70) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Tényleg és a Gyűrűk Ura Bővített Extra változat Trilógia, díszdobozban mikor jelenik meg? Az nem az 50000 forintos változat lenne?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#73) I_Am válasza Vikthor (#72) üzenetére


I_Am
veterán

Ha öszeadjuk a 3db-ot, akkor olyan 60 körül kell lennie.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#74) HaroWerks válasza Vikthor (#72) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Attól függ, ugyanis a bővítettből is 2 változat van.
Van a sima 4 DVD-s változat ami 9990Ft és van az ajándékcsomag amiben benne van a 4 DVD-s változat egy keményebb tokban, plusz szobor, egy nagy doboz, stb, 19990Ft-ért.
A sima 4 DVD-s változatok szerintem még idén megjelenhetnek egy díszdobozban összecsomagolva mint a 2 DVD-s változatok.
Ennek az ára nem lehet több 30 ezernél.
Viszont, hogy a 3 film ajándékcsomag változatát kiadják-e egybe az jó kérdés, nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy beférjenek 1 dobozba, külön külön is méretes darabok :D

(#75) Vikthor válasza HaroWerks (#70) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Na. Felhívtam az Intercom-ot és azt mondták, hogy az év vége felé, azaz karácsonyra lesz Terminator trilógia díszdoboz, mindegyik rendezői változat lesz. :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#76) Vikthor válasza HaroWerks (#74) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jaja. Te hol veszed a DVDket? Én inkább a boltokat preferálom, mert utálok várni a posta ''lag'' miatt... :((( Hol vannak jó DVD film boltok? Én csak a Westend alsó szinten van egy bolt ott középenm nem tudom mi a neve, de ott vásárolok.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#77) koxx válasza TheVeryGuest (#61) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

DeNiro szinkronhangja Kulka János volt.

(#78) HaroWerks válasza Vikthor (#76) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én általában MM-ban veszem őket, mostanság viszont ha több filmet veszek egyszerre akkor jobb az Xpress mert olcsóbbra jön ki.
A posta ''lag'' :) az 2 nap, nem olyan vészes.

(#79) Trak


Trak
addikt

Ajánlom néha megnézni a Duna Plaza ''alagsorában'' lévő DVD boltot. Régebben több jó film volt, de néha mostanság is rá lehet bukkani vlami érdekesre:)

A másik ami sokkal jobb, az az Oktogonnál van. Pontosan nem tudom elmondani, de ha leszállsz a villamosról, utána NEM az Oktogon üzletház oldalán kell bemenni egy utcányit, és ott van egy jó kis bolt.
Meg kell nézni mik vannak, mert némely lemez kicsit gagyinak tűnik. De mikor utoljára voltam elég jó árak voltak.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#80) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Ha nekem valami ritkaság kell felhívom az összes MM-ot, valamelyikben csak van ami kell, idáig mindig bevált :D

(#81) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#52) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy emlékszem a Gyűrűk Ura 1. volt az első filmem...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#82) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#81) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Akkor te nem is olyan régen kezdted az ipart :)

(#83) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#82) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, kb. egy éve gyűjtök aktívan filmeket. Még nincs két éve, hogy van DVD-lejátszóm.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#84) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#83) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Akkor 1 év alatt harminc film az igen szép teljesítmény, az majdnem havi 3 :D

(#85) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#84) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igyekszik az ember :) Bár a 30 filmből több film tulajdonjoga a húgomé illetve van közös tulajdonú film is... De mindegyik film nálam lakik :D

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#86) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#85) üzenetére


HaroWerks
senior tag

:D
Fateromnak van kb 10-15 filmje de az lent van nálla, azokat nem számolom bele a listámba.

(#87) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Hát elkészült a lista végre:

Díszdobozok:

A Gyűrűk Ura: A gyűrű szövetsége - 4 DVD - Ajándékcsomag
A Gyűrűk Ura: A két torony- 5 DVD - Ajándékcsomag
A múmia + múmia visszatér - 4 DVD
Alien Quadrilogy - 9 DVD
Az elit alakulat - 6 DVD
Pókember - 3 DVD

Normál filmek:

A 6. napon
A Bourne rejtély
A fegyverek szava
A függetlenség napja - 2 DVD
A hazafi
A hegylakó 4
A kaptár - Resident Evil
A Karib tenger kalózai: A fekete gyöngy átka - 2 DVD
A majmok bolygója (2001) - 2 DVD
A mars mentőakció
A nap könnyei
A sárkány csókja
A skorpiókirály
A sólyom végveszélyben - 2 DVD
A szajré
A szakasz
A szarvasvadász
A szállító
A szikla
A tengeralattjáró (Das Boot) - 2 DVD
Armageddon - 2DVD
Atomcsapda
Az Egyetlen
Az elveszett zsaru
Az idegen
Az igazság nevében
Bad Boys 2 - 2DVD
Balhé Bronxban
Ballistic
Bíbor folyók - 2DVD
Bölcsőd lesz a koporsód
Con Air
Dark Blue
Ellenséges terület
Felpörgetve
Félholt
Gladiátor
Háborgó mélység
Halálos fegyver 4
Halálos iramban
Halálosabb iramban
Hulk - 2 DVD
Ítéletnap
James Bond: A holnap markában
James Bond: A világ nem elég
James Bond: Halj meg máskor! - 2 DVD
Jég és föld között
Kapj el ha tudsz - 2 DVD
Kardhal
Katonák voltunk
Kék villám
Különvélemyény - 2 DVD
Men in Black - 2 DVD
Mission Impossible 2
Mátrix - 2 DVD
Mátrix Újratöltve - 2 DVD
Mátrix Forradalmak - 2 DVD
Öld meg Rómeót!
Pearl Harbor - 2 DVD
Predator
Ryan közlegény megmentése - 2 DVD
Rossz társaság
Sebhelyek
Sivatagi cápák
Star Wars I - 2 DVD
Star Wars II - 2 DVD
Száguldó erőd
Számkivetett - 2 DVD
Taxi
Terminator - 2 DVD
Terminator 2 - 2 DVD
Terminator 3 - 2 DVD
Tisztítótűz
Tomb Raider
Tűz a mélyben
U-571
Úszó erőd
Üvegtigris - 2 DVD '' Ízi rájder öcsém, ízi rájder!'' :D
Viharzóna
X-Men 1.5 - 2 DVD
X-Men 2 - 2 DVD
xXx (Vin Diesel)


[Szerkesztve]

(#88) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#87) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:Y
Te jó Isten!
:C :C :C :C :C :C
Hát nem semmi gyűjtemény... Az összes filmet azért vetted, mert jó, vagy ''csak úgy''? Azért kérdem, mert találtam egy-két olyan filmet, amit én még ingyen se nagyon kérnék. ;)
Karib tenger kalózai nekem is megvan, az kimaradt a listából.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#88) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Több mint 3 év kemény munkája :D
A legtöbbet azért vettem mert tetszik.
Mi ez ami ingyen se kéne? (lefogadom szegény Seagal filmjei, stb :D)

[Szerkesztve]

(#90) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#89) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Pl. A sárkány csókja, Atomcsapda, Armageddon, Segal összes... Nem is feltétlenül azért, mert rosszak lennének (van köztük olyan, amit nem is láttam), csupán egyszerűen nem érdekelnek. Én kevesebb filmet veszek, de olyat, ami érdekel is és értékesnek is tartom valamilyen formában. Például a Szajré vagy a Francia meló egész jó filmek, DVD-n azonban mégsem venném meg.
Persze ez nem a Te gyűjteményednek, vagy ami még rosszabb az ízlésednek a kritikája. Csak az én hozzáállásom.

A gyűjteményedhez még egyszer gratula, impresszív!

A Szikla extra változat? Milyen extrák vannak rajta? Magyar szinkron van rajta?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#91) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#90) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Sárkány csókja: Szeretem a Jet Li filmjeit, tetszik a stílus ahogy verekszik, a Hero-t is várom már :)
Atomcsapda: a Ford is nagy kedvenc, a tengeralattjárós filmeket pedig nagyon szeretem
Armageddon: hatalmas látványos film sok-sok nagy színésszel, jó a zenéje is, nekem nagyon tetszik, igazi dvd film
Seagal: régen nagyon tetszettek azok a filmek, ma már nem annyira, bár a Sebhelyek az nagyon jó film.
A Szikla szinkronos, nem rég vettem 2990-ért ugyanis most lett akciós
Van rajta előzetes, egy rövid werkfilm meg valami interaktív szikla utazás.


[Szerkesztve]

(#92) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#91) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem kell megindokolnod, hogy melyiket miért vetted meg. Nyilván azért, mert így vagy úgy de szereted. Nem ítéletet akartam alkotni, csak a véleményemet meséltem el. Attól még lehetnek ezek jó filmek, csak nekem nem tetszettek/nem érdekelnek.

Úgy látom, ezt a témát főként mi 2-en visszük :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93) Májki válasza bLaCkDoGoNe (#92) üzenetére


Májki
tag

No itt vagyok én is.... :)

Bizony -bizony néha nem árt szelektálni. Sajnos van olyan film is amit nagyon szertetnék megvenni, de az ára nincs összhangban a kiadás minőségével. (pl. 5-6 eFt, és csak sorround hang és semmi extra) Jobb esetben 1-2 év és megjelenik valami Collector's edition, vagy ilyesmi. Vagy ott vannak az el... kiadások pl.: Vadászat a vörös októberre.

-

(#94) bLaCkDoGoNe válasza Májki (#93) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Engem a hang mondjuk annyira nem érint, mert csak 4.1-es hangkártyám+hangfalszettem van, de az extrák hiánya viszont tényleg kizáró ok lehet jó néhány film megvételénél.
Tényleg: tudja valaki, hogy miért írják minden DVD-re büszkén extraként az interaktív mozgó menüket, a jelenetek közvetlen elérését és a feliratválasztást?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#95) efge válasza bLaCkDoGoNe (#94) üzenetére


efge
aktív tag

mert olyan jól néz ki :) amugy a VHS miatt irtak ra ezeket, ott ugy ilyen nincs...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#96) bLaCkDoGoNe válasza efge (#95) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Értem én, hogy amikor ez az egész DVD-dolog új volt, akkor ráírták, de most már ''báncsa'' a szememet...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#97) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#94) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Mert így még hoszabb az extrák listája :)
A hangal manapság már nincs probléma, az angol 5.1 majdnem az összes lemezen ott figyel, még a legutolsó B kategóriás filmnél is.
Extrák tekintetében a 4 lemezes bővített LotR filmek verhetetlenek :D

(#98) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Szemezgettem egy ideig a ''Farkasokkal táncoló''-val, már a bejelentéstől motoszkált bennem a gondolat, hogy meg kellene venni, de leteszek róla. Egyrészt a rendkívül megbízható infók miatt:
        Netpiac -> mono magyar hangsáv
        Xpress -> stereo magyar hangsáv
        DvdRent -> 5.1-es magyar hang
Másrészről belegondoltam, hogy a film 18x perces, vagyis több mint 3 órás, van rajta ugye a valamilyen magyar hangsáv mellet egy 5.1 es és egy DTS angol, tehát valszeg fossá van tömörítve a mozi. Pedig a filmben fontosak lennének a képek.
Másik kérdés, hogy átírni sem érdemes, mert ha ezt az egészet még valaki lenyomja 4.5GB-re, még ha csak egy hangsávval is nem tom mi marad majd belőle.
Talán ha 2 v. 3kHUF lesz újragondolom a vásárlást. :U

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#99) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#97) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Az interaktív menü aztán meg nagyon interaktív tud lenni időnként. A kedvenceim a Paramount filmek, ahol a választható nyelvek közöt ''Mágyar'' van. Jó hogy nem ''Mádzsár''. Tiszta égés.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#100) bLaCkDoGoNe válasza TheVeryGuest (#99) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A T2-nek, A Bárányok hallgatnak-nak, a Hannibal-nak, a LOTR-filmeknek tetszik a menüje, tényleg szépen, igényesen meg vannak csinálva. A Gyalog galopp-é pedig egyenesen zseniális. De a többi...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.