Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) mityku válasza csudri (#742) üzenetére


mityku
aktív tag

Jólvan igazad van! :D
Amit én láttam 40 mp-nyi előzetest az igaz, hogy teljes számítógépes effekttel volt teli (csak az volt :DDD ).
Mondjuk nem nagyon erőltették meg magukat a sztori írók, mert ahogy a rövid ismertetőt olvasva a filmről, nagyon eredeti nevet adtak a német főgonosznak: Dr Totenkopf (ha jól emlékszem).
Szóval eredeti ötletek RULZ!!!! :DDD :D

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#752) sakál válasza HaroWerks (#750) üzenetére


sakál
tag

Melyik MM-ot és Auchan-t írtad ?

A szépség az eszed rovására megy

(#753) Out válasza HaroWerks (#750) üzenetére


Out
addikt

Úszó erőd (vágatlan változat) - 1490 Ft

Ez ugye nem komoly? Kb 1 honapja vettem a Tescoban 1990 ft-ert a vagott verziot. Tuti hogy ez vagatlan?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#754) HaroWerks válasza sakál (#752) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az összes MM-ban ua. a kínálat, egyedül a Schindler nincs mindenhol, mert az első szállítmány hibás volt (csak 1 lemez volt a tokban) és még nem érkezett meg mindenhova.

(#755) HaroWerks válasza Out (#753) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Biztos, hogy vágatlan, a kezemben fogtam.
Nekem is a vágott van meg, igaz én kb 2 éve vettem és még a régi Warner féle papírtokban van, ez az új már rendes műanyag tokos.

[Szerkesztve]

(#756) shaft72 válasza HaroWerks (#750) üzenetére


shaft72
tag

Becsekkoltam a Különvélemény DVD-t, mintha kissé bugos lenne, legalábbis nálam.

- Főmenü animációja (meg talán a főmenü alatt is) pár sornyira csíkoz a kép alja
- Pár chapterben, de 23. ban biztosan, az alsó fekete csík közepe táján egy képpontnyi vastagon kb, egy zöldes-lilás vonal látható.

Az utóbbi mondjuk nem hinném hogy zavaró egy wide tévén, meg aztán 1500 forintér így is megérte =)

(#757) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most vettem ezeket:

Szilaj
Mumia1
40 nap 40 éjszaka
Szinbád
Cool tura

990.-/db..de volt még pár kafa film olcsón...csak az anyagiak:)
MInd uj bontatlan és nagy bótban vettem

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#758) mityku


mityku
aktív tag

Ma voltam nagy tescoba és a dvd-ket nézegetve egy kicsit ledöbbentem!
Az, hogy lehetséges, hogy a Vadászat a Vörös Oktoberre c. film dvd-n 8000 ft-ba kerül? :Y
Azt hittem sokkal olcsóbb már! :)

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#759) bLaCkDoGoNe válasza shaft72 (#756) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A főmenü animációja tényleg csíkoz (bár ha nem szólsz, nem vettem volna észre...:D). A zöldes/lilás vonalat nem találtam meg.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#760) bLaCkDoGoNe válasza mityku (#758) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És ráadásul legendásan rossz a magyar felirat rajta.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#761) Vangelis válasza mityku (#758) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:):):)

az semmi megvettem 990 ft ért a cool tura című filmet az akciós polcról....és lám a másik polcon 4700 ért volt kirakva:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#762) mityku válasza Vangelis (#761) üzenetére


mityku
aktív tag

Hát 4700 ft-ot biztoss, hogy nem adnék érte!
Egyszer láttam a filmet, még az 1000 ft-ot is meggondolnám!
Láttam én is 990 ft-os polcot ill. filmeket, hát nem igazán volt jó film, bár lehet elvitték már a javát.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#763) Vangelis válasza mityku (#762) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Amiket fent írtam azért van közte anmi jó nem???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#764) mityku válasza Vangelis (#763) üzenetére


mityku
aktív tag

Ezek közül mindössze a a Mumia-t és a Cool túrát láttam. A Szilaj az mese film ugye? A 40 nap 40 éjszaka az milyen?
Én mondjuk tegnap 3000 Ft-ért vettem meg az Ocean's Eleven-t, eredetileg a Das Boot-ot akartam megvenni (olyan 4000 Ft elvileg), de nem találtam sehol. Más helyen meg 5000-5700 Ft körül mozog, annyit nem adok érte.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#765) shaft72 válasza bLaCkDoGoNe (#759) üzenetére


shaft72
tag

Az 55 centis, 4:3-as Tae Dong TV-men kijönnek a DVD legapróbb hibái is :DDD

(#766) Out válasza HaroWerks (#755) üzenetére


Out
addikt

Tegnap megvettem az egyetlen vagatlan Uszo erodot :DViszont nem talaltam benne olyan reszt amit a vagottba ne lattam volna, pedig 3 perc a kulonbseg a ket dvd kozott. Es sikerult vennem egy Szmokinger-t is 990 ft-ert :)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#767) Vangelis válasza Out (#766) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A szmokingert én is láttam csak nem szeretem a feliratos filmeket ezért kihagytam:)

de vettem mást:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#768) efge válasza Vangelis (#767) üzenetére


efge
aktív tag

en nagy Jacki CHan rajongo vagyok, de botranyosan szar, ahogy kabelekkel rangatjak.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#769) Out válasza efge (#768) üzenetére


Out
addikt

Miert te hogy csinaltal volna meg egy magatol mozgo oltonyt?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#770) efge válasza Out (#769) üzenetére


efge
aktív tag

nem vallaltam volna el... de ne offoljunk

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#771) Out válasza efge (#770) üzenetére


Out
addikt

lenyugszom :D

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#772) efge válasza HaroWerks (#750) üzenetére


efge
aktív tag

MM fehervar pluszba meg:

az ordog ugyvedje
egy fiurol
meg egy csomo film (kb 30 cim)
ja es itt nincs schindler listaja, mert allitolag hibas szeriat kaptak.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#773) mityku


mityku
aktív tag

Ma voltam nagy Tesco-ba és nézegettem a 999 ft-os dvd-ket és az egyetlenértékelhető volt közöttük (nekem legalábbis :D ) Jackie Chan - Mennydörgés c. filmje! ennyi pénzt megért! :))

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#774) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

No, hozott nekem a Télapó Karácsonyra egy Ryan Közlegény megmentése díszdobozt. (2. VH-s gyűjtemény néven is fut.)

Benyomások: 4 DVD, ebből:

- Ryan közlegény megmentése (1 DVD feature film, angol DD5.1 és DTS hang, de olyan, hogy majd lebontja a házat; magyar hang továbbra sincsen, de nekem nem is hiányzik); 1 DVD extrák, amik érdekesek és tartalmasak (szerintem)).

- Filmesek a háborúban (1 DVD, egyik legjobb 2. VH-s dokumentumfilm, amit valaha láttam... megrázó képsorok ezerrel. Házigazda Tom Hanks, akkor szakállal, amekkora csak az alapító atyáknak vagy Lincolnnak lehetett :D).

- A béke ára (1 DVD), nem néztem még meg.

Továbbá a kedves bácsik és nénik a kiadónál elhelyeztek néhány fényképet a filmből a dobozba, egy izléses pauszpapír borítékba. Nekem nagyon tetszettek, minőségi munka, mind a papírja, mind a printelés.

Ajánlom minden fannak, a többiek valószínűleg kicsit sokallnák érte a 16k-s árat. Nekem megérte, és erről ne is kezdjünk vitázni, hogy ez sok-e vagy nem. Köszönöm.

Itt figyel az új Gyűrűk Ura rendezői változat is, de nem volt még erőm belevágni a 4 órásra bővített fináléba.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#775) Trak válasza bLaCkDoGoNe (#774) üzenetére


Trak
addikt

Én holnap nézem a 3. részt:) Tegnap volt az első, ma a második, és holnap befejezzük) (Gondolom a szomszédok legnagyobbb örömére:D )

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#776) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#774) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Hmmm, ez a Ryan díszdoboz egyre jobban kezd érdekelni :)
Valószinüleg még várok vele egy kicsit, szerintem hamarosan akciós lesz, a díszdobozokat is elég sűrűn akciózzák mostanság.

(#777) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Karácsonykor nekem is bővült a II. vh-s film gyűjteményem:

A leghosszabb nap (új kiadás, extra változat) - 2 DVD
A híd túl messze van - 2 DVD
Az őrület határán
Ellenség a kapuknál

(#778) Májki


Májki
tag

Pár akciós hozzám is beesett:
Külföldről:
Die Hard (2DVD DTS)
Die Hard 2. (2DVD DTS)
Az Amazonas Kincse

Itthonról:
Különvélemény
Schindler Listája
Metallica - S&M
Dream Theater - Metropolis 2000

-

(#779) Májki


Májki
tag

Kötelezően szintén a polcon: A király visszatér bővített extra.

[Szerkesztve]

-

(#780) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Tegnap újítottam a Westend-es Media-ban egy Múmia díszdobozt (Múmia 1, 2 & Skorpiókirály), 5 lemez, 4990-ért sztem teljesen korrekt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#781) HaroWerks válasza Májki (#778) üzenetére


HaroWerks
senior tag

A Die Hard 1-2, 2 lemezes DTS változatok hozzám is beestek, 1990 Ft-os áron a MM-ból :)

(#782) HaroWerks válasza Agyzuzo (#780) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az ár nagyon baráti, a filmek viszont az első részt leszámítva borzalmasak :)
Akkor már inkább az akciós Vissza a jövőbe díszdoboz, 6990 Ft-ért :)

(#783) Trak válasza HaroWerks (#781) üzenetére


Trak
addikt

Én azokból megvárom, amíg lesz szinkronos változat, az úgy jó:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#784) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Látom a bővített Király visszatér mindenkinek megvan, ebből én sem akarok kimaradni:


Nagyban:Bővebben: link

:))

(#785) HaroWerks válasza Trak (#783) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Akkor ezt neked ajánlom :)

Bővebben: link

(#786) bdav válasza HaroWerks (#782) üzenetére


bdav
őstag

Vissza a jövőbe-t hol lehet szerezni?

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#787) Trak válasza HaroWerks (#785) üzenetére


Trak
addikt

Általában az eredetit szeretem, de a Die Hard-nak annyira klasszikus a szinkronja, annyira megszoktam, hogy ne mis lenne az igazi angolul:)
Remélem a régi szinkront rakják rá...

Gyűrűk Ura: Na igen, akinek sok pénze van az megengedheti magának a szobros változatokat;]
Az első kettőt is használtan vettem, a harmadik meg még nem is DVD-n van meg:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#788) HaroWerks válasza bdav (#786) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Saturn Mammut, vagy Westend MM

(#789) HaroWerks válasza Trak (#787) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Jó a szinkronja bizony, csak mivel stereo, én nem várok tőle sokat.
Inkább nézam akkor angolul, 5.1-ben vagy DTS-ben szvsz sokkal ütősebb :)

(#790) fokukac


fokukac
nagyúr

most néztem az anyukám barátja (kvázi mostohaapám, csak olyan csúnya ez a szó) megvette magának a Lotr trilógiát, de nem a bővítettet... :O

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#791) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Voltam mediamarktban karácsonykor. Zsírul könyékig lehetett turkálni az ákcijós DVDkben. Vettem Elenség a kapuknált (és mint tudjuk élek-halok a sniperkedős/bérgyilkosos filmekért), amit terveztem. Plusz a kezemhez ragadt még pár DVD: Sose halunk meg, Fészkes fenevadak, Kockásfülű nyul, és Forrest Gump. Sajnos a többi jó akciós film már megvan.

Hiányoltam a Misi mókust és a Legkisebb ugrifülest meg persze a Kockás fülű nyúl 2-t.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#792) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#789) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Én, miután megjelenésekor vettem meg a Die Hard díszdobozt asszem igazságot fogok szolgáltatni, és átírom mindkettőt magamnak, vagy legalább a hangot lerippelem róluk, hogy eccer majd fabrikálhassak egy saját két rétegű fullos kiadást. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#793) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Bővebben: link

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#794) mityku


mityku
aktív tag

Tegnap találtam én s 2 db akciós dvd-t!
Farkasok szövetsége: 990 Ft
Atomcsapda + 2 db üres dvd: 1990 Ft
Sajna nem tudtam megvenni, mert a pénz másra kell!! :(

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#795) RIV válasza bdav (#786) üzenetére


RIV
tag

Ha va Jugóban ismerősöd kb. 800 ft-ért tudsz szerezni. De akár még újat is. Én kijárok megéri.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#796) RIV válasza Trak (#787) üzenetére


RIV
tag

Meg van mind a három Jugóból! Darabja 800 ft. Igaz nincs extra. De az engem nem túl érdekel.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#797) efge


efge
aktív tag

hasznaltok vmi programot a lemezek katalogizalasara? ami esetleg tud vmi pofas html outputot?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#798) leewi


leewi
aktív tag

hálY mindenki...
kérném a segítségeteket...
ha valaki valahol (Bp) megtudja, hogy van Schindler listája Eksönösen (végigolvastam eddíg s tudom hogy ami volt az hibás...) kérem szoljon mert ROHANOK...:C

Köszönöm Bárkinek

[Szerkesztve]

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#799) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Tisztet Forumtarsak erdeklodnek hogymegvna -e vkinek a Romeo es Julia musical es mi a velemnye rola???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#800) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Rendesen leült a topic, vagy csak nem jelent még meg idén semmi értelmes????

Pár kedvenc DVDmnek (Veszett kuta és Glória, Diszkópatkányok, Sopranos' 1st season) már lejárt a forgalmazási joga. Szerencsére a Odeon kölcsönzőiben megvanak. Csak sajnos nem ugyanabban van az összes. Nem tudja valaki, hogy a Corvinos tagsági érvényes a Hollán Ernő utcai tékában is?

[Szerkesztve]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.