Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Nem igazán találtam eredeti DVD filmekkel foglalkozó topicot, pedig nem ártana egy szvsz :)
Ide lehetne írni a megjelenéseket, kinek milyen gyűjteménye van, milyen házimozi rendszere,stb.

Kezdeném a sort rögtön a Terminátor 2 DVD-vel amit ma vettem meg.
Nagy öröm ez itthon, több évet csúszott a Kinowelt megszűnése miatt.
Viszont tegnap végre nállunk is megjelent egy 2 DVD-s kiadásban.
A külső dombornyomásos, fémes hatású borító szerintem nagyon el lett találva.
A film egyébként bővített változatban került fel a korongra, DD5.1 EX szinkronnal.
Bár az új jelenetek szinkronja nem lett a legjobb de így is remek munkát végeztek, hiszen egy több mint 10 éves sztereó anyagból kellett dolgozniuk.
Idáig egy 10 éves vhs kaziról kellett nézni (meg néha a tv-ben), milyen fúrcsa, hogy végre a korhoz méltó minőségben láthatom.
Rögtön a minigun-os részt néztem meg először, persze a megfelelő hangerőn. :)(Szomszédoknak már nem biztos, hogy tetszett :D)
Hátra van még a második lemez a rakás (magyar feliratos) extrával.

(#2) Tithian válasza HaroWerks (#1) üzenetére


Tithian
őstag

Megjegyzem, hogy már létezik WMV-HD DVD is a T2-ből.
Nálunk nem igen lehet kapni (még), de nem semmi lehet (1920x1080) :).

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3) HaroWerks válasza Tithian (#2) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Biztos finom darab lehet :D
Mondjuk én annak is nagyon örülök ami most megjelent, ezer éve vártam már a megjelenést.
Mire itthon elterjed a HD-DVD az még odébb van, amerikában is csak 2005-2006-ban akarják bevezetni.
Egyelőre az sincs eldöntve, hogy mi legyen az új szabvány, HD DVD vagy Blue Ray.

(#4) Tithian válasza HaroWerks (#3) üzenetére


Tithian
őstag

Ez csak olyan félmegoldás, sima DVD-n irgarmatlan méretű wmv fájl 8-10megabit/s sebességen.

Ha már eredeti DVD-knél tartunk, megemlítem, hogy hazánkban is kapható a 24 első évadja DVD szetten, de csak magyar felirattal, nem szinkronizálva. Lusta dögök :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#5) HaroWerks válasza Tithian (#4) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Áááá, ne is mondd a 24-et.
Minden nap megy a tévében hétfő óta, én meg minden nap elfelejtem nézni, pedig sokan dícsérik.
A szinkron sok esetben nem a hazai forgalmazón múlik, a külföldi gyártó stúdió nem ad rá engedélyt. (úgy gondolják: MO kis piac, kis eladás, nem éri meg felrakni a lemezre a szinkront, ez időről időre azért javul, pár éve még a szinkron nagy ritkaság volt, mára már sokkal-sokkal jobb a helyzet).
Ha már díszdoboznál tartunk és sorozatnál akkor megemlíteném a fém díszdobozos Elit alakulatot.
Gyönyörű doboz, 6 DVD-s, remek sorozat és szintén felirattal :)
HBO-n szinkronnal ment, kár, hogy nem került fel a DVD-re.

(#6) efge válasza HaroWerks (#5) üzenetére


efge
aktív tag

ugyanugy sirok en is a maffiozok (sopranos) miatt. itthon megy szinkronnal az ertelen, a dvd-n pedig nincs. es most pl a 4. evad is vagy egy eve kesik...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#7) Keitaro válasza HaroWerks (#3) üzenetére


Keitaro
addikt

Én nem bírtam várni, megvettem anno az R1-es Ultimate-t :DDD
De jó lenne a magyar szinkron

(#8) HaroWerks válasza Keitaro (#7) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Kb 1 éve én is külföldről akartam megszerezni de nem jött össze a dolog.
Szerintem vedd meg a magyart, 4790-ért nem olyan vészes és az extrák is magyar nyelvűek.
Van még a tokban egy pár oldalas füzetke is, lesz mit olvasgatni :)

(#9) HaroWerks válasza efge (#6) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Gondolkodtam rajta én is, de oda aztán tényleg kell a szinkron és emiatt lemondtam róla.
Nagyon sokat beszélnek és a magyar szinkronja is nagyon jól sikerült.
Kár érte, persze az is csoda, hogy megjelenhetett.
Én egy X-Akták-nak is örülnék már, akár felirattal is.

(#10) koxx


koxx
MODERÁTOR

A Sopranosnak tényleg nagyon jól sikerült a szinkronja, amikor a dvd-t néztem az angol hangok eleinte nagyon furcsák voltak, de 2-3 rész után már hozzá lehetett szokni szal szerintem nem olyan vészes, de a komplett sorozat ami eddig megjelent 1-2-3 lehetne olcsóbb is.

(#11) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Terminátor 2 DVD teszt:

Bővebben: link



A képen a kedvenc részem :D

Nagyon jó, érdemes elolvasni.

[Szerkesztve]

(#12) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Azt hittem nagyobb élet lesz itt :)
De úgy látszik mindenki a DivX gyűjteményét gyarapítja :DD

Egyébként elkezdtem nézni a T2 extrákat, nagyon jók azok is, sok érdekességet meg kehet tudni a filmről és mindezt végig magyar felirattal.

(#13) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én kedden rohantam le a MM-ot, és szereztem be a T2 DVD-t. Nagyon tetszik, de!

- A domború fémet utánzó borító gyönyörű. Viszont a tokban levő borító úgy gagyi, ahogy van. Igénytelen újságDVD-s kivitel. Nagyon sokat ront az összképen.
- Az új részek szinkronja rossz, méghozzá szerintem nagyon, de nem akarok rá erősebb kifejezést használni. Ez nem akkora hiba, amúgy is jobbak a filmek eredeti hanggal. (Álatlában.)

Ami nagyon pozitív:

- Minden extrához van magyar felirat, van magyar felirat az audiokommentárhoz is.

Amit még jó vételnek tartok, az a Schindler Listája volt. 4.990 HUF, dupla DVD, szép, igényes csomagolásban. Ez szerintem egy must have.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#13) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Valóban belülről olyan mint ha egy újság melléklet lenne, de mivel mindíg a külső tokot látom így nem zavar túlságosan :)
Ha olyan igazi jó vétel kell akkor nézz szét jobban, sok helyen 999Ft !!! az ára az alábbi filmeknek:

http://www.xpress.hu/dvd/999ar.asp?OOZ=1&VID=R6639926445279896

Én a Hulk-ot még 5500-ért vettem :(

(#15) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#14) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezeket boltban is lehet kapni? Én szinte mindegyik filmemet akciósan vettem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#15) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Állítólag a MM-ban is ennyiért kaphatók.

(#17) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Régebben én is akkor vettem filmeket, amikor megjelentek, de már leszoktam róla. Inkább kivárom amíg akciós lesz. Emlékszem a Fight Club valahol 10k volt, a BraveHeart meg 7-8k amikor megvettem, ma meg 2-3k-ért meg lehet venni.

Néha egész jó akciókat ki lehet fogni az Xpress-en, vagy a NetPiac-on. Már akadnak nézhető 999Ft-os DVD-k, illetve jók a 3 DVD 6k-ért akciók is. Emellett érdemes figyelni a BombaÁr/SzuperÁr stb akciókat is.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#18) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#17) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Pár hónapja én is így vagyok vele.
Ma már nem éri meg teljes áron filmet venni.
Maximum a legjobbakat.
Fél-egy éven belül úgy is fél áron fogják adni akciósan.
Most én is az akciókból töltögetem fel a készletet :D

(#19) bLaCkDoGoNe válasza TheVeryGuest (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bizony, én is szinte minden filmemet Bomba árasan/szuper árasan/akciósan/olcsón vettem... Viszont vannak olyan filmek (mint pl. a T2), ami must have nekem, így azt rögtön megveszem. A legdrágább DVD-m a díszdobozos Gyalog galopp, de azt ajándékba kaptam :) A legdrágább film amit vettem, az a T2 és a Schindler Listája voltak a maguk 5k HUF-os árával.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#19) üzenetére


HaroWerks
senior tag

:D
Én teljes áron legutóbb a Mátrix 3-mat vettem meg.
A SWAT is a kezemben volt a múltkor, de 6k áron inkább visszaraktam egy karácsonyi bomba ár reményében :D
Az a jó, hogy lassan egész megfizethető lesz a dvd.

(#21) Trak


Trak
addikt

Érdemes néha a hipermarketekben is körülnézni (Cora, Auchan).

Néha vannak jó kis akciós lemezek.
De pénztár elött, árellenőrzőnél nem árt csekkolni, hogy tényleg annyiba kerül-e, mint ami ki volt írva.

X-press -t mindig érdemes figyelni, hátha olyan film van leárazva ami pont érdekel.
Most pl nagyon gondolkodom a Karib-tenger Kalózain. Díszdobozos változat, nem is régi, és 3190 ft.

Használtan is jókat lehet találni.
Xpress fórumban is van eladó DVD topic, vagy vannak külön oldalak is:
pl Bővebben: link

Én pl így vettem meg a Gyűrűk Ura 1,2 bővítettet együtt 12k-ért. Tökéletes állapotban volt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#22) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#20) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát én a Matrix 3-at még 999HUF-ért sem venném meg, az a film olyan rossz volt szerintem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#23) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#22) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Miiiiiiicsóóóóóóóódaaaaaaaa???? :D :D :D
Szerintem jó, főleg egyszerre megnézni a 3 részt.

(#24) HaroWerks válasza Trak (#21) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Igazából mindenhol jó figyelni, mindenhol van valami saját kis akció.
Mint decemberben a MM-ban, rengeteg jó filmet 1990Ft-ért adtak.
12k-ért a két GYU nagyon jó vétel volt.

(#25) Trak válasza HaroWerks (#24) üzenetére


Trak
addikt

GYU..... ááhhhhh, kiráz tőle a hideg:D
Ha már rövidítjük, legyen inkább LOTR :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#26) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hát lehet, hogy feljövőben van a magyar DVD-Piac, de még mindig vannak agyatlanságok. Vannak filmek, amiket a forgalmazók baromságai miatt nem lehet kapni. Ilyen a Ryan közlemény megmentése, ami már két kiadást is megért Mo.-on, de most nem lehet kapni (szerencsére pár hónapon belül újra kiadják). Aztán ott vannak az elbaszott feliratok, mint a Vadászat a Vörös Októberre, amiből kijött az extra kiadás DTS hanggal, de szerintem inkább csak a hányingerkeltően szar feliratot akarták kijavítani, mert minden fórumban az volt a hozzáállás, hogy inkább vakultam volna meg, minthogy ezt lássam. A harmadik a kultfilmek, amiket nem fognak nagy példányszámban eladni, mert csak gyűjtők fognak megvenni. Ezeket 6-7 ezer forinton szórják, de évekig. Se szuper/bombaár se 2 fizet hármat kap semmi. Ilyen például a Fargo és a Harley Davidson és a Marlboro Man, rajta vannak a kívánságlistámon, és 3-4 ezerért meg is venném, de 6-7-ért már nem. Akkor inkább kikölcsönzöm a DVDRent-től és lemásolom. Vagy nézzük a Jóbarátok-at. Pár rész a DVD-n nem azonos a TV-változattal, ezeknél ugye nem stimmel a magyar szinkron és mit tettek? Semmit, ezeknél helyenként jól el van csúszva a szinkron. Leszarják. Szóval az első 3 évad megvétele után úgy döntöttem a többit majd akcióban. Vannak olyan filmek is, amiket egyszerűen nem adnak ki. Megveheted a Három Ninja... sorozatot meg a KarateKid-et díszdobozban, de nincs Csillagkapu se Leon a profi., se Hetedik, se Közönséges bűnözők magyar kiadásban.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#27) Trak válasza HaroWerks (#24) üzenetére


Trak
addikt

Ami még jó vétel volt, mikor vettem:
Star Wars 1-2 díszdoboz 5k. MM ben volt akcióban. Egyből összes ismerősnek szóltam, de asszem csak 1-2 napig tartott.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#28) Trak válasza TheVeryGuest (#26) üzenetére


Trak
addikt

Nagyon igaz....
Ami engem dühít azok a szinkronok, feliratok.
Nagyon sokról lehagyják a szinkront sajnos. Eredetiben szoktam nézni általában a jobb/újabb filmeket, de van pár régi, amit szívesen néznék szinkronosan (pl most a T2 nél jó hogy nem lett új szinkron, akármennyire is rossz lett az új részeknél). Meg ha már x sok ezerért megveszek egy DVD-t, akkor miért nem lehet rajta magyar szinkron ha már nálunk adják ki, és van is hozzá szinkron?
Jó tudom, néha a kiadó nem engedi, de sokszor csak spórolni akarnak, vagy lusták.
Elit alakulaton behaltam.....
Remek szinkront sikerült összehozni az HBO nak, tényleg nagyon jó lett.
Vártam mint állat DVD-n, díszdoboz meg minden, erre nincs rajta szinkron....
Már rég ott figyelne a polcon ha lenne rajta, így inkább megszerzem szinkronosan (rohadjanak meg)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#29) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#26) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Mutatok valamit:

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=459&VID=R6639926445279896

:D

Persze még mindíg vannak hatalmas hibák és nagy hiányosségok.
De tekintsünk vissza 2000-2001-be.
Minden film 6-7-8 ezerbe került, nem volt szinkron, sokszor a borító sem volt magyar, ectrák sem nagyon voltak, késtek a megjelenések, kevés film jelent meg,stb.
Mára már ott tartunk, hogy egész igényes kiadások vannak majdnem vhs áron.
Sokszor nem is a hazai forgalmazó tehet a hiányosságokról hanem a külföldi kiadó.
Ők még mindíg semmibe veszik a magyar piacot.

(#30) HaroWerks válasza Trak (#28) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Nem akarnak spórólni, hiszen tudják ők jól, hogy a szinkronos filmből többet el lehet adni.
De ha a filmstúdió nem járul hozzá a szinkronhoz akkor nem tehetnek semmit.
Az intercom kiadná szívesen a T1-et szinkronnal, de az MGM nem járult még mindíg hozzá.
Ez van, majd idővel talán még jobb lesz.

[Szerkesztve]

(#31) Trak válasza HaroWerks (#30) üzenetére


Trak
addikt

De nem értem miért... Nekik nem mind1??? Rajta van angolul is, aki akarja úgyis eredeti nyelven nézi. Ha meg tudják, hogy szinkronosan úgyis több megy el, akkor meg csak a saját üzletüket rontják...:F na mind1

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#32) HaroWerks válasza Trak (#31) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Idehaza egy sikerfilmből eladnak pár ezer darabot, ami semmi.
Angliában 1 hét alatt több dvd filmet vesznek mint itthon 1 év alatt!
Ezek után én már azt is csodálom, hogy nállunk egyáltalán megjelennek filmek.
Ilyen minimális mennyiségnél csoda, hogy foglalkoznak egyáltalán ezzel az országgal.

(#33) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az eddigi gyűjteményem:

A bárányok hallgatnak
A hazafi
A.I. - Mesterséges értelem
Chihiro szellemországban
Desperado
Dűne
El Mariachi - A zenész
És megint dühbe jövünk
Gyalog galopp
Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége
Gyűrűk Ura - A Két Torony (Bõvített változat)
Hannibal
Harcosok klubja
Hart háborúja
Horrorra akadva
Jackie Brown
Lesz ez még így se!
Mátrix
Mátrix - Újratöltve
Nyomás utána!
Olivér!
Picasso kalandjai
Piedone Hong-Kongban
Schindler Listája
Száll a kakukk fészkére
Szellemirtók
Született Gyilkosok
Terminátor
Terminátor 2. - Az ítélet napja
Vörös Sárkány

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#34) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#33) üzenetére


HaroWerks
senior tag

30 film, szép gyűjtemény.
Egyébként min nézed őket, TV+lejátszó vagy gép+DVD Rom?

(#35) TheVeryGuest válasza HaroWerks (#29) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ja, ja vannak igényes kiadványok, főleg azok, amik várhatóan nagy példányszámban fognak elkelni. Azokat megcsinálják, és egész olcsóak. Így jön ki a 4000-4500 körüli ár. Viszont az igazi rétegfilmek, továbbra is lepusztult kiadásban jelennek meg és drágán. És ezek a nagy kiadók. A kicsikről aztán ne is beszéljünk. Asszem a magyar DVD történelem legendás eseménye, amit a Best Hollywood művelt az 5. elemmel. Vagy másfél év csúszással adták ki.

Meg érzésem szerint ahogy egyre több és több DVD figyel a polcon, valahogy kezd veszíteni a varázsából az egész. Eddig nem írtam filmet, de most, hogy DVDRent tag vagyok nehéz ellenállni. Egyenlőre amit nem kell tömöríteni azt szívfájdalom nélkül átírom.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#36) TheVeryGuest válasza bLaCkDoGoNe (#33) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Nemtom neked melyik változat van meg a Desperado-ból. Nekem még a szinkron nélküli. Hát kurvaanyáztam egy jót, amikor 1 héttel miután megvettem bejelentették a szinkronos változatot. Csak mert hiányzik az a pár sor ami már beleégett az agyamba szinkronnal: ''Mi olyan nehéz ebben? Mész az utcán látsz egy idegent. Még sose láttad, fegyver van nála! <BUMM>''

Na, az ilyen húzások miatt nem bírom a kiadókat.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#37) HaroWerks válasza TheVeryGuest (#35) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Mondjuk a DVD folyamatosan veszít a varázsából.
Régen amikor az ember vett 1-2 havonta egy 6000-7000 ezer forintos filmet akkor az valahogy sokkal nagyobb dolognak számított, akkor még nagy ritkaság volt és az ember is sokkal jobban örült neki és akkor másolni sem lehetett.
Ma amikor a csapból is a dvd folyik már nem nagy szám egy eredeti film, ma már sok embernek tök mind1, hogy eredeti vagy nem, le tudja másolni egész jó minőségbe akkor minek adjon ki már 3000 forintot is, a legtöbben úgy is csak a filmre kíváncsiak, nem érdekli őket a doboz, az extrák, csak a film és kész.
De azok nem igazi film rajongók.
Én nem másoltam le még 1 filmet sem és nem is fogok.
Nekem nem jelent semmit egy másolt lemez, valahogy úgy már a filmet se jó nézni, hogy tudom, hogy csak egy pár 100 forintos másolat :)

(#38) Májki


Májki
tag

Huhh, nekem is van egy szerényebb gyüjteményem:

12 Majom - Collector's Edition
A bárányok hallgatnak (2 DVD)
A Bourne rejtély (DTS)
A Gyűrűk Ura - A gyűrű szövetsége (Bővített, extra változat - 4 DVD)
A Gyűrűk Ura - A két torony (Bővített, extra változat - 4 DVD)
A Hazafi
A Kacsolat
A Keresztapa trilógia (5 DVD)
A Múmia - Ultimate Edition (2 DVD DTS)
A Múmia Visszatér (2 DVD)
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
A Rettenthetetlen (2 DVD)
A Skorpiókirály (DTS)
A Sólyom végveszélyben (2 DVD)
A szikla
A Szökevény (extra változat)
Ál/Arc
Amerikai Pite 2.
Árnyék nélkül
Az elit alakulat (6 DVD)
Az ördög ügyvédje
Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk (extra változat)
Blöff
Desperado / El Mariachi - A zenész
George Michael - Ladies And Gentlemen, The Best Of
Gladiator - (2 DVD DTS)
Gyalog galopp (2 DVD)
Ha ölni kell
Harcosok Klubja - Collector's Edition (2 DVD)
Harry Potter és a Bölcsek köve (2 DVD)
Harry Potter és a titkok kamrája (2 DVD)
Indiana Jones kalandjai (4 DVD)
Interjú a vámpírral
Játsz/Ma
Jóbarátok - Első évad (3 DVD)
Kardhal
Lesz ez még így se
Letaszítva
Madonna - Drowned World Tour 2001 (DTS)
Madonna - The Video Collection '93-'99
Mátrix - Extra változat (Revisited) - feliratos (2 DVD)
Mátrix Forradalmak (Revolutions) (2 DVD)
Mátrix Újratöltve (Reloded) (2 DVD)
MIB + MIIB - Sötét zsaruk 1-2. díszdoboz (3 DVD)
Nagymenők
Nincs alku
Oceans Eleven - Tripla vagy semmi
Ronin * (csak angol)
Seven (2 DVD DTS) * (csak angol)
Spy Game (DTS)
Star Wars I - Baljós árnyak (2 DVD)
Star Wars II - A klónok támadása (2 DVD)
Szemtől szemben
Szigorúan Bizalmas (L.A. Confidental)
Szükségállapot
Taxi
Temetetlen Múlt
The Terminator Collection (Box Set) (4 DVD DTS) (T1&T2)
Viharzóna
Visszavágó
X-Men
X-Men 2. (2 DVD)
Zorro Álarca

A filmek egy részét külföldről rendeletm igen kedvezményes áron (EzyDVD - Austrália, Black Star - Send It - Anglia)

És íme a rendszer:
ONKYO TX-SR 601 reciever
ONKYO DV-S555 player
KEF Q3 front
jelenleg se sorround, se center, de hamarosan kiegészül Q1-gyel és egy Q9C-vel. (Remélem....)


-

(#39) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#34) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mindkettő, de gyakrabban nézem gépen (20'' monitor), mert tévém nincs a szobámban.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#40) bLaCkDoGoNe válasza Májki (#38) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ööööö... Ez nemsemmi :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#37) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én éppen olyan filmeket veszek, ami többet nyújt annál, mintha divx lenne. Főként az extráktól csábulok el.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


HaroWerks
senior tag

jajj, ne is mondd, megveszek egy 4 dvd-s űber extra kiadásért :D

[Szerkesztve]

(#43) HaroWerks válasza Májki (#38) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Szép gyűjtemény szép rendszer :)
Mikor kezdted a dvd gyűjtést?

(#44) HaroWerks válasza bLaCkDoGoNe (#39) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Én általában a tv-n nézem(Thomson TV+ Thomson DTH5400 lejátszó), de ahhoz nincs hangfalrendszer, a géphez viszont van egy 4.1-es Altec és elég jól szól :)
Szóval ha nagyon a hang kell akkor a gépen nézem :)

(#45) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Majd én is írok egy listát, csak kicsit hosszú lesz :D

(#46) Májki válasza bLaCkDoGoNe (#40) üzenetére


Májki
tag

Kösz.

Volt idő mikor havonta 2-3 filmet vettem (főleg kintről, mert úgy érte meg.) Ma már egyre kevesebbet veszek sajna. Ja és gyüjtök a két említett hangfalra és lassan Tv-t is cserélnem kellene.

-

(#47) bLaCkDoGoNe válasza HaroWerks (#45) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én írtam magamnak egy PHP+mySQL alapú rendszert, amiben a filmjeimet katalogizálom. Végig tudom követni, hogy mikor kinek mit adtam kölcsön, különféle szempontok alapján kereshetek, stbstb. A listámat is onnan nyomtam :D

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48) TheVeryGuest válasza Májki (#46) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

A hetediknek mi van a második lemezén? Érdemes megvenni a két lemezest, a gyönyörű haláfekete dobozon kívűl másért?

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#49) Májki válasza HaroWerks (#43) üzenetére


Májki
tag

kb. 3 éve. A nagy kedvenceimmel kezdtem: Szemtől szemben, Az ördög ügyvédje.

Imádom Al Pacinot, Robert De Niro-t!

Keresztapa !!!!!! - legjobb

Amit nagyon szeretnék: Fedőneve: Donnie Brasco (Al Pacino, Johnny Deep)
(kintről lehet, hogy megrendelem, itthon nem kapható)



[Szerkesztve]

-

(#50) HaroWerks válasza Májki (#49) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Szemtől szemben tényleg nagyon jó film.
Nem vettem meg mert feliratos.
Állítólag idén még megjelenik egy 2DVD-s változatban amin lesz szinkron is.
A Keresztapa is jó film, bár már nagyon régen láttam. (Szegény Marlon Brando :( :( :( )
Én 2001-ben kezdtem a dvd gyűjtést, akkor kb 1 évig csak a számítógépen tudtam nézni amig nem sikerült venni egy normális tv-t plusz asztali lejátszót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.