Hirdetés
Legfrissebb anyagok
LOGOUT témák
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 11 – Vörösboros marhaszelet
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- --HARDCORE--: Hogyan adjuk meg a Foxpost címünket hatékonyan?
- Kalandor: Trust GXT929 HELOX egér (feat Cooler Master MM710)
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
IT café témák
GAMEPOD témák
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bozek
nagyúr
Hol marad benne egy zárójel? Én nem találkoztam ilyennel eddig. Írj egy példát, melyik csatornán és melyik műsornál, úgy egyszerűbb.
Nem a leírás végén szereplő (n) (c) (g) (r) jelekre gondolsz? Az nem az INI hibája. A WebGrab konfigurációs fájljában ennek kell szerepelnie: <mode>m, n</mode>.Alapvetően megoldható, hogy kiírja, hogy élő, bár én általában tudom, hogy melyik az és melyik nem.
De akkor már a Premier-t is kiírhatom, ha éppen valami filmből az van. Igaz, ez utóbbit elég érdekesen használják a csatornák.Már csak az a kérdés, hogy miként tároljam. Mert bár premiere kapcsoló van az XMLTV-ben, de az csak igen és nem lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
Üzleti előfizetők hirdetései
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
De akkor már a Premier-t is kiírhatom, ha éppen valami filmből az van. Igaz, ez utóbbit elég érdekesen használják a csatornák.
