Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#737) janos666 válasza leviske (#736) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Trükkös rift volt (a "portálok" földszinten, a gócpont a pincében). :DDD
Végül a fagyás után kértem az Origin-t, hogy nézze át a játék filejait, és ismét töröltem kézileg a mantle shader cache mappát, azóta nem volt több probléma. Szóval valószínűleg két független, véletlen egybeesés volt (grafikai bug végül nem is volt, a mantle hiba pedig ezek szerint csak ritka véletlenszerű jelenség, ami most épp egy update után csapott be, de nem feltétlenül amiatt, vagy esetleg "kellett" neki egy fagyásos-újraindításos ciklus az update után...).

Nem egészen a 'javasolt' módon járom be a világot. :N Attól függetlenül, hogy a main mission-re van egy tól-ig level ajánlás, azokat egyelőre kerülöm, de néha érzem, hogy húzna valamerre tematikus sorrend szerűen a játék, de sokszor egyéb "szerepjáték okból" [*] inkább másfelé megyek, így néha lehetetlen küzdelmek elől menekülök el, máskor szinte egy ütéssel döglenek az ellenfeleim. :))

[*] Nekem valahogy nem adja ez, hogy lóháton ide-oda ugrabugrálnék az ismert világ igen távoli pontjai közt, csak mert XY épp ott akar valami apróságot, aztán vagy ő vagy YZ a másikon. Szerintem megőszülne a főhős a játék felére, ha tényleg többször keresztbe szelné a világot bármi apróság miatt (ha nem lenne dokumentálatlan varázsteleport a játékban ;]), így, illetve valamiféle "katonai stratégia" szempontjából is próbálok inkább terület szerint valamelyest Skyhold-tól gyűrűsen, de kicsit vonalasan távolodni.
...szóval de, pont az Exalted Plains-en jártam, miután feladtam egy lehetetlen harcot Empris-ben.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.