Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10131) Zola007 válasza vegesj (#10130) üzenetére


Zola007
veterán

Vigyorog az a hajbókoló micsoda ott a sor végén. (de azért néha jók a konvencionális dolgok).

Én a saját örömömre fotózok, de szívesem megmutatom nektek is, ha valami tetszik
És nem csak akkor, ha úgy érzem nektek is tetszeni fog.

Lehet, hogy fejletlen még a szemlélet, de én ugyanannyira örömömet leltem a vágatlan verzióban (ezért is került fel), mint a vágottban, mert a készítés örömöt adott, az, hogy kiszabadultam a természetbe és az, hogy valami tetszetősek hoztam létre, ezek vitték a prímet.

Egyébként szeretem a szabályos, rendezett dolgokat, de szeretem saját kedvemre is alakítani.
És az utánzásról annyit, hogy mi is a különbség az utánzás és a tanulás között???
Azt vesszük át a tanulás során, amit más már tud és elmondott, leírt, megmutatott. Ezeket a dolgokat nem egy az egybe kell lemásolni, hanem a tudatalattiban lévő részeket kombinálni és hozzáadni a saját fűszert.
És bizony tudás (<-- tanulás) nélkül sokszor mit sem ér a kreativitás.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.