Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) drkbl válasza Fejo (#9840) üzenetére


drkbl
őstag

Ez a két kép már háttér-maradéktalanul tetszik, leginkább a gyöngyhátú! :C Az imádkozónál kicsit soknak érzem az üres jobboldalt, de ha sísáncon készül leszáguldani, akkor szavam sincs ellene...
@szoto: Jó kép lett, egyedül azt tartom hátrányának, hogy az alsó virágok érintik a képszélt. Egyébként olyan, mint egy mikrohullámú szétosztóállomás műhold-kapcsolattal :DDD Igen, a teknőc(ök) a szüleim kertitavában nyaralnak.

(#9852) Zola007 válasza Zola007 (#9850) üzenetére


Zola007
veterán

Na mindegy, betolom kicsipiroslikgombbal:
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9853) Hydra SR


Hydra SR
addikt


Majd lesznek még maiak, csak még dolgozgatok rajtuk, válogatok, vágok, méretezek :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#9854) drkbl válasza Zola007 (#9850) üzenetére


drkbl
őstag

Link [link] szövege helyett jön a kép.

(#9855) philoxenia válasza Hydra SR (#9853) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hol a másik süni ? Vagy nem snóbliznak? Olyan mintha ez a süni már rejtett volna.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9856) Lauda válasza hemaka (#9845) üzenetére


Lauda
félisten

:Y

Ezek hogy készültek?

(#9857) philoxenia válasza Lauda (#9856) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Infra gondolom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9858) Zola007


Zola007
veterán

Mondjuk ez így elég nyers, de fáradt vagyok pofozgatni, majd holnap rakok még fel egy kis kezelést követően

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9859) Hydra SR válasza philoxenia (#9855) üzenetére


Hydra SR
addikt

Itt rejtett a másik:

És még két kép:

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#9860) philoxenia válasza Hydra SR (#9859) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A harmadik az nagyon ott van, a kompozíció tetszik. :K

Zola : szép, jó ahogy megtörik a fűszál. Címe lehetne pl.
"Látjátok milyen nehéz vagyok"

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9861) Jinxx


Jinxx
senior tag

Flow #9805: Nekem tetszik, jól megoldottad.
Hydra #9815: Jók lettek, a második és az utolsóelőtti jön be a legjobban. #9853: Tudsz te ennél többet is, várom a következő adagot. ;) #9859: Látom meg is jött... A sünis tetszik, gondolom sokat kergetőztetek míg sikerült lefotózni. Az utolsó is jó, de ennek is furcsa a vágása, nekem kicsit szűk.
Fejo #9822: A második tetszik, csak kicsit máshogy vágtam volna. Felül eléggé hiányérzetes. #9840: Ezek is jók lettek, az első a cseppek miatt, a második a pillanat miatt még ki is emeli a képeket a légytucatfotók közzül. :D
Szoto #9832: Légy üdvözölve, határozottan tetszetős képpel indítottál, grat!
Hemaka #9845: Az első hagyon hangulatos, nekem bejön.

Mára asszem ennyi, megyek meghalni. :)
Szerk.: Nyelvtani malőrök :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9862) Hydra SR


Hydra SR
addikt

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#9863) Jinxx válasza Hydra SR (#9862) üzenetére


Jinxx
senior tag

A második nagyon jó lett, nagyon aranyos!
Te lökted meg, vagy eldőlt magától? :DDD

(#9864) Hydra SR válasza Jinxx (#9863) üzenetére


Hydra SR
addikt

A kutya volt :) Bátor egy jószág (mármint a kutya), tekintve, hogy ez a süni volt vagy 3 kiló (a Maszat meg nem egy rotweiler ;] ), termetes anyakoca. Már találkozott sünnel, nem szúratta szét a pofáját vele, de felborította.
Na még egy kis maradék:

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#9865) Zola007


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9866) drkbl válasza Zola007 (#9858) üzenetére


drkbl
őstag

Klassz nyitány lett a szitakötő-évadhoz :C
@Hydra SR: a harmadik nagyon jó, teljesen vámpír a megjelenése és ahogy a nyomodba vetette magát :C

(#9867) drkbl


drkbl
őstag

Tükröződés

(#9868) hemaka válasza Lauda (#9856) üzenetére


hemaka
nagyúr

Photoshop, ha az effektekre gondolsz. :)
Jinxx Köszi ^^

(#9869) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

2 nap Porto Santo :)

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9870) Silent77 válasza BLOODSHOT (#9869) üzenetére


Silent77
veterán

logint kér. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9871) drkbl válasza BLOODSHOT (#9869) üzenetére


drkbl
őstag

Valamit letilthattál a flickr-en, mert nincsenek elérhető méretek, a link végén nincs /sizes/o:

Amúgy szép lett :C

(#9872) biggamer


biggamer
veterán

[link]

No, ha meg volt a nyitánya a szitakötő-évadnak, akkor már feltehetem én is a széleshátú acsáról telével / 200 mm / készített felvételemet.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9873) drkbl válasza biggamer (#9872) üzenetére


drkbl
őstag

Méltó folytatás :C Első blikkre ez egy Kamov Ka-26-os :DDD

(#9874) biggamer válasza drkbl (#9873) üzenetére


biggamer
veterán

:R :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9875) Oliverda


Oliverda
félisten

Hydra SR: Ez a sün nagyon tetszik! :)

Múlt héten én is csináltam párat:

Másfél #1

Másfél #2

Sakk (ez lehetett volna jobb is, sajnos kissé bemozdult)

visszapillantó

sör

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9876) hemaka


hemaka
nagyúr

Éjszakai képek, elsők ezzel a géppel. :U

(#9877) Fejo válasza biggamer (#9872) üzenetére


Fejo
őstag

:C :R

Mostmár nekem is ki kell néznem valami tóhoz... :DD

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#9878) drkbl válasza Oliverda (#9875) üzenetére


drkbl
őstag

Másfelekből az első nekem sokkal jobban tetszik, mint a második - ott a fények sokkal hangsúlyosabbak az alakoknál, mert azok kicsik. A Sakk bejön :C , a visszapillantóhoz be kellett volna csengetni :DDD a sör így a felirattal felette inkább sörfagyi ostyával :B

@hemaka: Tükröződés ide vagy oda, az első sokkal fogósabb kép lett!

(#9879) j.bravo


j.bravo
addikt

Ügyesek vagytok, srácok, jó képeket lőttetek a hétvégén, tulajdonképpen mindenki.

Hydra: Sünt még, sünt! (vannak ezeknél jobb képeid de sün-ügyileg elfogult vagyok)

Whatever.

(#9880) BLOODSHOT válasza drkbl (#9871) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Csak azok tuják a teljes képeimet megnézni akik fentvannak friendsbe. Akkor hogy linkeljem hogy a mediumot hozza be? :U

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9881) Oliverda válasza drkbl (#9878) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi! :) A sakkosból még a héten megpróbálok csinálni egy jobbat. :R

Még egy ráadás:

Where the street has no name

Hiába, szeretem a U2-t. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9882) Zola007 válasza Fejo (#9827) üzenetére


Zola007
veterán

Hát ez tök jó. Hogy milyen pofátlanok tudnak lenni a legyek az már frenetikus. Nagyban láttam csak, hogy vmi feltapadt mázat nyalogathatott le, mert körülötti is van néhány. Először azt hittem vmi nagyobb bogáron ült meg egy nagy döglégy, aztán láttam, hogy egy kis töppedt bundáson. :R 2x

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9883) biggamer válasza Fejo (#9877) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi.

És eddig mi tartott vissza ? ;) :)

hemaka
Az első nagyon tetszik, grat. :C

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9884) drkbl válasza BLOODSHOT (#9880) üzenetére


drkbl
őstag

Szerintem így: http://flickr.com/photos/rideracelive/2517859466/

(#9885) Szten Márs válasza BLOODSHOT (#9880) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Megnézed te magad a mediumot, jobb klikket nyomsz rá, ott copy image location, ezzel vágólapra került a kívánt méretű kép linkje, és ezt linkeled be. ;)

(#9886) drkbl


drkbl
őstag

Ebédhez sorakozó!

[ Szerkesztve ]

(#9887) philoxenia válasza drkbl (#9886) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Látom voltál katona... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9888) BEE


BEE
addikt

Két madaras kép az Állatkertből.

[link] [link]

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#9889) drkbl válasza philoxenia (#9887) üzenetére


drkbl
őstag

Ha őrmestert szeretnél látni, nézd meg BEE első képét felettem :C

(#9890) BEE válasza drkbl (#9889) üzenetére


BEE
addikt

:D

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#9891) biggamer válasza BEE (#9888) üzenetére


biggamer
veterán

Ezt együtt lőttük. :DD
Gyönyörűek a színek, főleg a másodiknál. :C
/ Fúúú, hogy akkor nem volt jó a gépem :O /

drkbl
Szépek a színek Nálad is. :K

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9892) drkbl válasza biggamer (#9891) üzenetére


drkbl
őstag

Köszönöm! :B Megkockáztatom, hogy ez a madár a legnépszerűbb fotomodell a madarak között az Állatkertben, nemrég láttam több képét egy turistafotó-gyüjteményben :DDD Nehezen überelhető az a tekintet...

(#9893) Zola007 válasza drkbl (#9892) üzenetére


Zola007
veterán

A kis méregzsák, enyhén hajaz erre: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9894) szoto


szoto
csendes tag

Hydra #9853: Ez a sünis kép tetszik a legjobban, de ha még vissza is nézett volna...
#9867: a 2. (Nekem még nem sikerűlt lepkét fotóznom. Túl gyorsak. :(( )

Zola007 #9858: Tetszenek ezek a nagy gülü szemű dögök. Jó kép, pofozd ki, várom!

BLOODSHOT #9869: :K

Oliverda #9875: A sakkos szerintem nagyon jó

BEE #9888: Az elsőt jól elkaptad, hogy néz... mintha azt mondaná 'figyelek ám!!!!'

(#9895) szoto


szoto
csendes tag

Ha már szitakötők:


[link]

Egy kicsit kiégett, + van egy kis CA is de tetszik ez a kép.

(#9896) Joci17 válasza marsu (#9846) üzenetére


Joci17
csendes tag

Köszi
Igy szerettem volna csak nem sikerült!4

(#9897) Joci17 válasza szoto (#9895) üzenetére


Joci17
csendes tag

Nem rossz kép csak sajnos nem mosolyog rajta!!
Minöség meg majd lesz jobb is!

(#9898) hemaka válasza drkbl (#9878) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is így gondolom :)

Biggamer
köszi :]

(#9899) philoxenia válasza hemaka (#9898) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az elsőt érdemes volna még retrósabbra csinálni, ha jól gondolom, az épület elkészítésekor már volt fényképezés, lehetne olyasmit, mintha akkor készült volna a fotó. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9900) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

Még 1 Porto Santo-s kép :R

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.