Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) biggamer válasza Silent77 (#9578) üzenetére


biggamer
veterán

Talán egy picit jobb lett : [link] :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9652) biggamer válasza Ndruu (#9650) üzenetére


biggamer
veterán

:C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9653) Jinxx válasza j.bravo (#9630) üzenetére


Jinxx
senior tag

Egész jó lett. Ideje lenne nekem is elővenni a fantáziámat. Egyre jobb képeket raktok fel, és egyre egyedibbeket.

(#9654) Jinxx válasza Fejo (#9637) üzenetére


Jinxx
senior tag

Hát igen, erről beszélek, még mindíg tudsz újat mutatni! Nagyon jó lett, a füst mitől színes? Ha nem műhelytitok... :)

[ Szerkesztve ]

(#9655) Jinxx válasza Ndruu (#9650) üzenetére


Jinxx
senior tag

Éljen! Látom te is Half-Life fanatikus vagy. :) Az én asztalomon négy lambdás ikon van. :DDD
Egyébként a kép teljesen jó háttérkép lett, de a dícséret inkább Johnjohn-t illeti. :)

(#9656) biggamer


biggamer
veterán

[link]

Nem a minőség miatt tettem fel, a látvány tetszett meg.

Jinxx
Van ott minden, mint a búcsúban. :D

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9657) Ndruu válasza biggamer (#9656) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szép ez is, de szűrővel, vagy PS-sel sötétítetted?

Jinxx: A dícséret tényleg johnjohn-é! :R
Tényleg szeretem a HL-t. A HL 2-t elejétől végéig 13x vittem végig, az Ep1-t 3x, Ep2-t eddig 2x. Nagyon szeretem a hangulatát. Bár ami most kint van ikon, az csak az Ep2-é és a Portal.

Harrrr!!!!

(#9658) Jinxx válasza biggamer (#9656) üzenetére


Jinxx
senior tag

Minőségre nem is rossz, bár egy sziluettől nem is kell sokat várni.
Megnézném ezt a képet úgy, hogy a kéményből szálló füst takarja a napot, mint ezen a képen a felhők.

Ndruu: Akkor én le vagyok maradva, Hl1 5x, Hl2 4x, Ep1 1x, Ep2 1x. De inkább nem offolok többet.

(#9659) j.bravo válasza Jinxx (#9653) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszönöm!
Nekem azért jólesne ha kicsit több reakciót kapnék; úgy tűnik, mégse elég jók a képeim :(

Whatever.

(#9660) j.bravo válasza Hydra SR (#9631) üzenetére


j.bravo
addikt

Egy pici hevenyészett retussal így néz ki (erős becsillanásokat kiszedtem):

Jobb lett így? (Utólag megnézve, lehet hogy a kisebbeket meghagyhattam volna)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#9661) Fejo válasza j.bravo (#9630) üzenetére


Fejo
őstag

Tetszik a panorámás vágás! :C
Nekem kicsit széles a keret (túl sok) és a baloldalon csúnyán beégett a vaku miatt, ha azt kiretusálod, akkor nagyon jó kis kép lesz!

Grat! :C

MOD: Közben retusáltad... :D Nekem tetszik!

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#9662) Jinxx válasza j.bravo (#9660) üzenetére


Jinxx
senior tag

Szerintem több az élet a becsillant verzióban, ez nekem már túl műanyag hatást kelt. Valami kettő közötti megoldás lenne jó.

[ Szerkesztve ]

(#9663) philoxenia válasza biggamer (#9656) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha jobban megnézed a jobboldali sziluettet, akkor eszedbe juthat egy koronás madár, talán páva? Vagy inkább egy régen látott illusztráció a " Zöld erdőben, zöld mezőben sétál egy madár" című népdal mellett láttam...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9664) johnjohn válasza Ndruu (#9657) üzenetére


johnjohn
addikt

Köszönet ! :DD

(#9665) runner 125 válasza j.bravo (#9660) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szvsz a becsillant jobb. :B :K Az valah térben van,a másik olyan síkszerű :U
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9666) biggamer


biggamer
veterán

:Y :Y :Y PHotóstalálkozó vasárnap :Y :Y :Y

2008. május 17./ szombat / -tól május 18./ vasárnap /-ig Nőszirom Kiállítás. :DD

" A Fővárosi Állat- és Növénykert - az Íriszkedvelők Magyarországi Egyesületével közösen - az idei évben is megrendezi a Magyarországi Nőszirom Kiállítást. A negyedik alkalommal megrendezésre kerülő kiállításra ebben az évben május 17-én és 18-án, azaz szombaton és vasárnap kerül sor. A bemutató célja idén is a magyar kertkultúra fejlesztése, a népes és igen változatos nőszirom nemzetség megismertetése, illetve a nőszirmok által nyújtott kertészeti és esztétikai lehetőségek bemutatása. A különféle kertészeti nősziromfajták bemutatója mellett a közönség látványos virágkompozíciókat is láthat. A kiállítás ideje alatt a növény-keresztnevűek (pl. Hanga, Ibolya, Jácint, Jázmin, Pálma, Rózsa, Virág stb.) díjmentesen kereshetik fel az Állatkertet. "

Elmehetnénk az Állatkertbe vasárnap, pont beleesik abba az időpontba ez a kiállítás.
Biztosan lesznek szép színkombinációk.
És persze az új állatkákat / a régebbieket is / lencsevégre kaphatnánk.

Na, szóval eddig a jelentkezők :

Jeannie
adik
ArthurMiller
BEE
Hydra SR
Terapeuta
werttzui
biggamer

Szeretettel várjuk a további jelentkezőket. :K

Feliratkozni lehet itt : [link]

biggamer

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9667) biggamer válasza Ndruu (#9657) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi.

Kicsire tettem a záridőt, meg a blendét, meg PS-ben picit sötétítettem rajta.
Mondjuk a blendét nem kellett volna olyan kicsire, inkább az idővel kellett volna játszani, így visszagondolva.

Jinxx, philoxenia Nektek is köszönet. :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9668) biggamer válasza j.bravo (#9660) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem ez tetszik jobban, grat. :C
Várjuk a további vitaminos képeket. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9669) johnjohn


johnjohn
addikt

(#9670) biggamer válasza johnjohn (#9669) üzenetére


biggamer
veterán

Kiváncsi vagyok, hogy Rimmel Glam ' Eyes szempillaspirált használ-e ? :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9671) johnjohn válasza biggamer (#9670) üzenetére


johnjohn
addikt

Amikor a feleségem megnézte a képet, az volt az első, hogy "micsoda szempillái vannak!" :DD

[ Szerkesztve ]

(#9672) Terapeuta válasza Fejo (#9637) üzenetére


Terapeuta
őstag

Ahhhh...
:)

Bravó: jó az eper!!

[ Szerkesztve ]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9673) philoxenia válasza johnjohn (#9671) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen madár ez? Nem tukán ugye?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9674) johnjohn válasza philoxenia (#9673) üzenetére


johnjohn
addikt

Nem, de nem tudom a típusát.

(#9675) biggamer válasza philoxenia (#9673) üzenetére


biggamer
veterán

Randa. :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9676) drkbl


drkbl
őstag

Pár napig nem voltam, a nekem legjobban tetsző képek a termésetekből:
johnjohn szépfiúja, runner 125 katicája, Oliverda Cic-e, Hydra SR lepkéje, illetve virágkislánya, aki tapsol örömében, hogy lepke szállt rá, Jinxx virágja, j.bravo antikolt fogaskereke és epre, Brian_RL őkéksége, Fejo absztrakciója, Flow plüsskutyusa.

Ez csak a legek listája, sok kép tetszett még a felhozatalból, de a lemaradásom miatt nem véleményezném őket, megtették mások.

Köszönet mindenkinek a közzétett képekért, jó volt végiglapozni :C

[ Szerkesztve ]

(#9677) drkbl válasza BLOODSHOT (#9555) üzenetére


drkbl
őstag

HTML-t ide nem tudsz beszúrni, a méreteknél válaszd a Thumbnail-t, a 2. pontból másold ki a kép URL-jét, itt a kép gomb, a parancssorba illeszd be az URL-t, így megvan a kis képed. Linkként használd azt az URL-t, amit a böngésződ mutat, amikor a teljes méretet látod (a /sizes/o/ végűt). A kettőt itt is kombinálhatod, hasonlóan a hozzászólásod HTML-jéhez, de abban az tud segíteni, aki képpel linkel, én sajnos nem. A flickr direkt kéri, hogy linkelj vissza a teljes fotóoldalra, így reklámot is tudnak mutatni, pénzt is tudnak keresni, fent is tudnak maradni...

(#9678) biggamer válasza philoxenia (#9673) üzenetére


biggamer
veterán

[link]

Szerintem ez a tukán.
Ezt is az állatkertben " lőttem ", ha valaki jön velünk vasárnap, ilyen állatkát is fotózhat.
Ha még él. :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#9679) johnjohn válasza drkbl (#9676) üzenetére


johnjohn
addikt

Köszönet ! :R

(#9680) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag


[link]

Próbaképp h megy e a belillesztés! :)

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9681) drkbl


drkbl
őstag

Stílszerű utcakő Pompeiből

(#9682) philoxenia válasza drkbl (#9681) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tényleg Pompei ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9683) drkbl válasza philoxenia (#9682) üzenetére


drkbl
őstag

Igen.

(#9684) Silent77 válasza biggamer (#9651) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, tényleg jobb lett! :C :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9685) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

Juhúú! Köszi drkbl! :R

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9686) menin


menin
tag

Sziasztok!

Pükösd hétfőn Lajosmizsén jártam:

[link]

(#9687) Zola007 válasza Fejo (#9602) üzenetére


Zola007
veterán

Késő válasz, de ez vmi qva jó. Mikor tekergettem a fórumban, s megláttam, azt hittem leugrik a képernyőről. Fordítva (alul rózsaszín) már furán hatott volna (el is forgattam), de így nagyon el van találva. Respect

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9688) drkbl válasza menin (#9686) üzenetére


drkbl
őstag

Az utolsó tetszik, majdhogynem lehetne körbe szalagminta :DDD

(#9689) Proci85


Proci85
senior tag

Első ilyen jellegű alkotásom & első raw-ból feldolgozott képem:)

(#9690) *Ropi* válasza menin (#9686) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nagyon jól eltalált képek, főleg a lóvágtásak. :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9691) *Ropi* válasza Proci85 (#9689) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha nem mondod, hogy az első, nem jövök rá. Teljesen rendben van. :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9692) *Ropi* válasza drkbl (#9676) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hehe... :) "Flow plüsskutyusa"... :C Nem plüss az, hanem élő! :Y ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#9693) drkbl


drkbl
őstag

A Pantheon kupolája

(#9694) BLOODSHOT válasza drkbl (#9693) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Isten a kép, bár én azt a napfényfoltot kiretusáltam volna a szimetria miatt, de le kalappal! :R

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9695) drkbl válasza BLOODSHOT (#9694) üzenetére


drkbl
őstag

Köszönöm a méltatást, engem egy igazi, régi egymutatós órára emlékeztet így ;)

(#9696) Zola007 válasza menin (#9686) üzenetére


Zola007
veterán

A méneseket fel tunád vhova rakni nagyobba is?
Párom imádja a lovakat, meg szeretném neki mutatni a képeidet nagyban.
Köszi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9697) BLOODSHOT válasza drkbl (#9695) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Semmi, úgy bevágtam a FAVE-be h azóta porzik, sőt még kommentet is írtam :P

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#9698) menin válasza Zola007 (#9696) üzenetére


menin
tag

Feltettem eredeti méretben is a képeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(#9699) menin válasza *Ropi* (#9690) üzenetére


menin
tag

Köszi:)

drkbl::

:D

(#9700) BLOODSHOT válasza menin (#9698) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Ezeket milyen géppel lövöldözted?

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.