Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- kenand: Szaunakályha- Helo Softhot/Havanna fűtőszálcsere
- -szabi-: Kodi beállítása és használata CoreElec rendszeren
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- vrob: 1991 - játék a PC-n
- RIOS Gépház: Frissültek a felhasználói adatlapok, beállítások, fórumos aláírások
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Aktív témák
-
patex1983
őstag
válasz
balinyo #47520 üzenetére
Kérdezd meg szerintem ebben a topicban
Egyébként az aero, meg a CCC nem hiszem , hogy ilyesmit okozna, nekem 6870-em van és nem produkál semmi ilyet. -
Worker
aktív tag
válasz
balinyo #40309 üzenetére
Elsőként jelentkeztem a bringáért, így ma én mehettem érte ezért a kis csodáért!
Ezúton is szeretném megköszönni balinyo kollégának a bicajt, nagyon rendes dolog volt tőle, hogy gyakorlatilag ellenszolgáltatás nélkül nekemadta ezt az egyáltalán nem rossz bringát
Most rendbe szeretném tenni a kerót, de a jelenlegi albérletemben hely és eszköz híján vagyok, így aki otthon van a bringaszerelésben, és segítene nekem, hogy újra repülhessen a fecske, írjon PÜ-t!
Természetesen nem ingyen várom ezt el, de biztos vannak segítőkész, szerelni szerető emberek itt
-
_seth_
veterán
válasz
balinyo #14864 üzenetére
+ Régebbi notik lassabbak is... nekem sem hajtja meg rendesen a notim a corsair f40-et.
Ui.:
Fujitsu Amilo Pi1536 alkatrészek eladóak!
Core2Duo T5500 1,66GHz proci
Intel 3945BG WLAN mini-pci modul
15,4" LCD kijelző
80GB Sata merevlemez
Töltő
Burkolat, hűtés, döglött mxm kártya, döglött alaplap, döglött akkuÉrdeklődni privátban!
-
fenergie84
addikt
-
clarlet167
csendes tag
válasz
balinyo #4191 üzenetére
Heló
Nekem c6500 van, viszont már csak 30-40 ezer forint külömbség van a c6500 és a g20 között 50 coll méretben. Egyértelműen jobb képe van a g20-nak, viszont a szolgáltatásai a samsungnak jobbak. Most egyébként 5 év gari jár a panákra, szóval ha vásárolni akarsz, most tedd meg.
Egyébként csak jót tudok elmondani a samsungról, vannak dolgok amikkel meg kell barátkozni ha plazmája van az embernek, de cserébe sokkal élethűbb, szebb képet kapunk mint a manapság sztárolt led/lcd csodáktól.
Egyébként nekem picit zúg a samsungom, és a ghosting is jelen van, bár az idő elteltével egyre hamarabb eltűnnek a nem kivánt nyomok a penelről.
Ez a panasonicra is igaz, rengetegen panaszkodnak zúgásra, ghostingra.Szívesen megmutatnám neked pl az avataert vacsi BD-ről, de sajna nem debrecenben van a rendszer
-
PLaci58
addikt
válasz
balinyo #4191 üzenetére
Ha a boltban jobban tetszik a Samsung mint a Pana, akkor vedd meg nyugodtan. Otthoni körülmények között is simán be tudod majd állítani magadnak.
Mondjuk mai eszemmel nem vennék plazmát, inkább LED-LCD-t. Egy éve még sajna nem voltak. Egy 50"-os Full HD-nak nem semmi a fogyasztása -
matykooo
aktív tag
válasz
balinyo #4172 üzenetére
Szia!
Nem okoskodni akarok, szóval ne úgy vedd, de szerintem a panasonic mindenképpen jobb választás plazmában mint a Samsung! Mióta a Pioneer nincs plazma piacon, a panák vették át úgymond a helyét, sőt úgy tudom a panasonic megvette a pionerr kurok technikai licencét, de ebben nem vagyok biztos!
Szóval ez magánvéleményem, de én mindenképpen a panát venném!
Nekem egy pv80-as pana plazmám van, 2008-as model, azóta persze sok minden változott, árakban és a tv-k adta szolgáltatásokban, de a Panasonic plazmák verik a mezőnyt!Nem láttam még élőben egyiket sem otthoni körülmények között, nagy üzletben meg nem érdemes egyikből sem kiindulni, mert mindegyik full szintelítettséggel, full kontraszton megy, egy teszt lemezzel, magyarul "becsapják" a laikus vásárlót... sajnos!
Szóval hátha szerencséd lesz, hogy valakinél meg tudod nézni, de én egyértleműen a panára szavaznék!
Aktív témák
- Asylum - tölthető a demó
- NBA és kosárlabda topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Elektromos (hálózati és akkus) kéziszerszámok, tapasztalatok/vásárlás
- Nintendo Switch 2
- A Galaxy S23 is kipróbálhatja a One UI 7-et
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Hobby elektronika
- Egérpad topik
- További aktív témák...
- Katana GF76 12UE 17.3" FHD IPS i7-12700H RTX 3060 16GB 512GB NVMe gar
- Kihagyhatatlan áron DELL XPS 13 Plus 9320 /i7-1260P/16 GB Ram/512 GB SSD/ IPS
- Playstation 5 Slim 1TB Lemezes konzol + 2 Joy + 2 játék
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- Lapierre e-Zesty AM 9.2 Fully carbon Ebike
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest