Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Új sorozat, új téma...

Első 3 rész látható eddig, lenyűgöző tartalommal és történéssel.
Jól kiválogatott szereplő gárda...

...hogy miről szól??? Klasszikusnak mondható történet, nem árulom el, ha még nem láttad... de ha szereted az izgalmas sorozatokat... akkor ez talán megint megfogós, odatapasztós lesz!

ÉRTED : DAY BREAK !!!

[link]

[Szerkesztve]

(#2) busman


busman
addikt

Ezt hány évadra tervezik?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3) TheReMiXeR válasza busman (#2) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nem olvastam el infót, de ez most nem is érdekelt...
Annyira de annyira felturbózott maga a történet és a téma, hogy ha 1 évad jön ki akkor is élvezni fogom minden percét.

(#4) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Látom, még nem nagyon figyeltetek fel a sorozatra...

Pedig érdemes...

(#5) koxx


koxx
MODERÁTOR

Megnézem az első 3 részt, majd kiderül milyen lesz

''Főszereplője egy feka zsaru, Hopper, aki valami nagyon összeesküvők táborába keveredett, konkrétabban rá akarják húzni a vizes lepedőt. Szerencséjére nem szívja be az első estére az egészet, mert a rákövetkező nap az előző napra ébred. Na, szóval újraéli. Amit még belevittek a dologba az az, hogy a sérülései jönnek vele.''

Bővebb infó [link]

(#6) busman válasza koxx (#5) üzenetére


busman
addikt

Én is lerántottam,meg szerencsére felirat is van hozzá,este be is zúzom...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Kint a 4. rész...

Este lezúzom magam...

Még mindig ajánlom a sorozatot!!!

(#8) Darla


Darla
tag

Sziasztok!

Én úgy tudom, hogy csak 13 részes a sorozat, és hogy mivel a Lost most szünetel (asszem...) ezt rakták be a helyére. De lehet,hogy csak hülyeségeket beszélek... Na mindegy, a sorozat jó, ez a lényeg.

(#9) TheReMiXeR válasza Darla (#8) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nos, megvolt a 13. rész is...

Jó volt ez a sorozat. Kimondottan tetsztett.
Csak 1 kérdés motoszkál a fejemben! KI az a pasi a végén???

Csak nem lesz folytatás? Vagy én felejtettem el valakit?

:F

(#10) koxx válasza TheReMiXeR (#9) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is értetlenül állok, hogy ki lehetett a muksó, amíg hátulról mutatta azt gondoltam Chad lesz az. Nem lesz folytatás, 13 rész ennyi.

(#11) koxx válasza koxx (#10) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megvan ki az a muksó, ő az aki szintén újraélte a napokat, csak kicsit rendbeszedte magát.

(#12) Jadro


Jadro
veterán

Nem lesz folytatás. Az ABC leadta az első hat részt, de mivel nem volt elég jó a nézettsége, többet nem nyomattak. Aztán szerencsére a honalpjukra kitették folyamatosan a maradék részeket. 13 rész az összes, egy kerek történetet ad. A webripek kicsit szaggatósak de majd csak megjelenik dvd-n is.

Én is azon gondolkoztam hogy ki az a muki a végén, de most már akkor ezt is tudom :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) glutamin válasza Jadro (#12) üzenetére


glutamin
őstag

Én is nemrég fejeztem be a megnézését. Nagyon ott volt. Kár, hogy ennyi. Engem már az első néhány rész is nagyon megfogott. Nem értem, hogy az embereket miért nem.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.