Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Joccc07 válasza .LnB (#200) üzenetére


Joccc07
addikt

Sietsz valahová? :P
Keres más játékot mellé. :D
Gyere Div2-zni. Ott is vannak buildek.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#202) .LnB válasza Joccc07 (#201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok az a türelmes fajta. :D

Dehogy megyek Div2-ezni. Div1-ben van 300+ órám. De ez a második, annyira nem hatott meg. Ráadásul most Series X-em van, a Div2 PS-re van meg. De PS5-öt eladtam, és most úgy néz ki, hogy valamikor nyáron kapok megint. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203) Joccc07 válasza .LnB (#202) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha kapsz. Horror áron biztos lesz.
Most VGA váltás előtt gondolkodtam én is, hogy akkor most go konzol. Eladom a gépet és veszek egy series s-t. Aztán meggondoltam magam. Az a fránya steam és epic könyvtár. A többiről nem is beszélve.
Így inkább vettem egy 1060 6gb-ot. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#204) .LnB válasza Joccc07 (#203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

185k lesz, mert élő előrendelésem van a KonzolVilág-nál. Ők meg írták, hogy akinek van előrendelése, azok biztosan az előrendelt áron kapják. Csak most várok a soromra. Én simán otthagytam a Steam könyvtáramat több száz játékkal. Akkor még ez az Epic acc nem ment annyira. Én meguntam, hogy PC-re alig van játék. De nem úgy vettem a PS-t, hogy váltani fogok. Csak kaptam egy baromi jó ajánlatot, nagyon olcsón vettem akkor egy PS4 Slim-et. Gondoltam PC mellé elfér. Aztán ha sokat áll, majd eladom.
Na az lett a vége, hogy fordult a kocka. Nem használtam a PC-t mellette. Szóval el is adtam a 1080-as VGA-mat, vettem TV-t, meg egy PS4 Pro-t. Semmi nem tudna visszaültetni játszani a PC elé.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205) Busterftw válasza .LnB (#198) üzenetére


Busterftw
veterán

Az elejen en is csak normalokat csinaltam, ugye minden heten van trial, igy 3 het alatt meglett a Discipline :D
Az eheti pl 10 probalkozas utan sem sikerult, Rezakirit utalom. :N

(#206) .LnB válasza Busterftw (#205) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rezakiri van? Akkor meg se próbálom most. :D
De miért három hétbe telt? Lenyomható többször is a Trial nem? És mindig ad reward-ot. Vagy rosszul tudom?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207) Busterftw válasza .LnB (#206) üzenetére


Busterftw
veterán

3 tier van, ami idolimites.
Normal trialert kapsz 100-at, ha 5 percen belul akkor 200-at, ha 3 percen belul akkor 300-at.
Ha egyszer megvan a 100, akkor megegyszer nem kapsz 100at, szoval 5 percen vagy 3 percen belul kell letolni.

Ezert volt 3 het, mert 3 trial ment le, de 3 es 5 percen tul.:)

(#208) .LnB válasza Busterftw (#207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaa. Jó tudni. Milyen mérges lettem volna, ha múltkor mondjuk a 10. próbálkozásra meglett először majd még nyomtam volna 10-15 try-t a nagy semmiért! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209) Joccc07 válasza .LnB (#204) üzenetére


Joccc07
addikt

Így más akkor.
Nem tudom én nem tudnám elengedni. Ragaszkodó típus vagyok. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#210) Joccc07 válasza Busterftw (#205) üzenetére


Joccc07
addikt

1x voltam trialon. Azóta se. Nem szeretek létrára mászni mert félek a magasban. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#211) Busterftw válasza Joccc07 (#210) üzenetére


Busterftw
veterán

En minden heten megprobalom 2x, aztan varok a kovetkezo hetre, hatha konnyebb lesz :D
low life iceborne buildhez kellett discipline, meg sword mod, szoval muszaj volt trialozni, de en sem eroltetem.

(#212) Joccc07 válasza Busterftw (#211) üzenetére


Joccc07
addikt

Ahogy magamat ismerem ha elkezdenék ranglistázni akkor tuti ráfeszülnék. Na azt nem akarom. Azért szeretem mert nem láncol magához a játék. Mondjuk több eventet elbirnék. Egy Star wars crossover jöhetne.
Hentelnék már fénykarddal.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#213) .LnB válasza Joccc07 (#212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahhoz szerintem nem elég népszerű ez a játék. És vélhetően nem is termel annyit, hogy megérje egy ilyen event licencelése.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214) Busterftw válasza Joccc07 (#212) üzenetére


Busterftw
veterán

Nahh ranglista engem sem erdekel.
Visszaterve a mostani huntpassra, nekem bejonnek az armorok amugy, de azzal a cape-pel meg "angyalszarnnyal" nem vagyok kibekulve.

Meg meglatom, hogy megveszem-e.

[ Szerkesztve ]

(#215) Joccc07 válasza .LnB (#213) üzenetére


Joccc07
addikt

Nagy kár.

Busterftw: én veszem, ingyen van.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#216) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor lesz már live a patch?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217) Busterftw válasza .LnB (#216) üzenetére


Busterftw
veterán

Most updatel nalam PC-n.

(#218) .LnB válasza Busterftw (#217) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja szerintem Xbox-on is most.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bevallom nektek férfiasan, tegnap hazamentem, na mondom megnézem ezt a Berserker Cell-t a Lady-nél. Aztán elballagtam az ingame store-ba, hogy veszek Stell Marks-ot Platért. De nem lehet. :D
Szóval így marad a Huntpass + 1 Trial. És akkor meglesz a 2x +3-as cell.
De Trial-ban Joccc kedvence van Shrowd. :DDD Szóval oda nem rohanok. Majd ha a HuntPass kész, akkor próbálkozok ott.

Frost Esca: Érdekes ez az új "megfagyós" mechanika amit behoztak. És jól is néz ki a hely. De kétszer próbálkoztam csak. Elsőre full káosz. Másodjára..is. Másodjára nagyon jó dmg-s csapat jött össze. De a harmadik encounter-nél mind a négyen megfagytunk. :D Fáradt is voltam. Majd talán ma.

Nem is néztem meg, de ezzel az új esca-val és boss-szal, új Legendary itemek is kerültek be?

War Pike-ot kezdtem el szintezni. Abszolút tetszik. Viszont azt nem értem, hogy van olyan, amikor teljesen fel van töltve, lőni mégse tudok vele. Azt még nem értem, hogy ezt mi határozza meg, hogy mikor lesz "töltény" a feltöltésből.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220) Joccc07 válasza .LnB (#219) üzenetére


Joccc07
addikt

;] Megovták a pénztárcád.

Ha időben lejön az összes létező frissítés ami pont akkor jött amikor 1 napig nem volt gépem, akkor megyek én is. Falun is van giganet csak le van korlátozva. 1000mbit-ről 30-ra :DDD
Valószínűleg escát kezdem én is ma. Szóval ha van kedvetek mehetünk.

A legendary-t nem tudom, cell tuti jött.

Bugos lenne? Elvileg adnia kéne. Csak nem lehet végtelen mennyiséget eltárolni csak hármat. Mindig felhúzom 20%-ra és akkor tárolom el. + Ellövésnél nyomva kell tartani. Legalábbis Valomyr pike-nál így van.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#221) .LnB válasza Joccc07 (#220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

War Pike. Felhúzom 20%-ra és ütöm a bosst, az meg ugyan úgy ott ugrál 20% körül. De ha valamit nyomni kell nekem, hogy eltároljam, akkor az lesz a baj, mert nem nyomtam. Azt tudom, hogy be kell tárazni, és utána külön ellőni. Kettőt lőttem már vele. Csak 0-ról lvl12-re húztam tegnap, és ez idő alatt lőttem kettőt. Szóval érted..

Figyuka. A Vault-ba kerülő Armor-okról, lehet esetleg tudni, hogy mikor mi lesz? Mert most láttam ezt a Zephyr Strikes armor-t, és nagyon megkívántam. :DDD Ami most van benne punk-os, az se rossz. De ez a Zephyr...fúúúú nagyon japán scifi animés.
De most nézem, hogy a Riftstalker set se rossz. Batman-es.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#222) Joccc07 válasza .LnB (#221) üzenetére


Joccc07
addikt

Hogyne kéne nyomni. 20%-nál RB lenyom és tárolja.

Twitteren szokták megosztani.
Még magamon, hagyom az eventes szarvasos meleg pulcsit mert a frost escában hideg van. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#223) .LnB válasza Joccc07 (#222) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alchemy of War elite set is baromi jól néz ki.
Twitter-rel sajnos én nem vagyok kisegítve. Akkor marad, hogy figyelem ingame, és spórolok.

Akkor megvan a hiba oka War Pike-nál. User error, mert én nem tároltam el (max véletlenül).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224) Joccc07 válasza .LnB (#223) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha Facebookot használod akkor nézd ott. Én oda semmiképp nem megyek fel így nem tudom.
De ha lesz új kiírás akkor bedobom.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#225) Busterftw válasza .LnB (#219) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem meg nem volt idom megnezni, bar platinumbol megvettem az Elite Huntpasst :D
Par szintre vagyok lvl 25 Umbral Escatol, szoval azt elobb befejezem.

(#226) .LnB válasza Busterftw (#225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se érzek túl nagy késztetést erre a Frost esca-ra. Egyrészt mert szivatós. :D MEg előttem, még rengeteg teendő van. Shock esca is fullra pl. Sőt az összes esca. Kivéve a Umbral. Onnan megvan, ami kellett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#227) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hopp! A két csillagos Shrowd trial befigyelt, randomokkal! :Y
Szóval így, egész pontosan 4 huntpass szintre vagyok a +6 Berserker-től. Na, ez könnyebben megoldódott, mint gondoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#228) Joccc07 válasza .LnB (#227) üzenetére


Joccc07
addikt

Aztán te meg még vásárolni akartál. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#229) .LnB válasza Joccc07 (#228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Serrated Blades mod is megvan közben. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230) Joccc07


Joccc07
addikt

Több jött mint vártad.

Este? Esca?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#231) .LnB válasza Joccc07 (#230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs 20-as fegyóm. :)
Reforge-oltam, és újra húzom majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232) Joccc07 válasza .LnB (#231) üzenetére


Joccc07
addikt

10-13 is jó.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#233) .LnB válasza Joccc07 (#232) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azzal 50-es escalade-be?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234) Joccc07 válasza .LnB (#233) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem. Esca.

De nem is tudtam volna menni mert nincs megint instant Esca. Ezeket a hülye feladatokat kell megcsinálni megint. Ami nem is lett volna nagy gond ha a sporestruck charrog-ot megadta volna. :W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#235) .LnB válasza Joccc07 (#234) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A frost esca? Hogy ne lenne meg. Csak Slayers Path-ba kell unlockolnk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236) Joccc07 válasza .LnB (#235) üzenetére


Joccc07
addikt

:F
Akkor nálam mi ez a sok rumour?
Az előző Escat úgy lehetett csak feloldani ha megcsináltad a feladatokat.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#237) .LnB válasza Joccc07 (#236) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tom mik azok, nem néztem meg őket még. De a Frost esca-ba írtam is, hogy voltam kétszer. SP-on unlockold, ennyi. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238) Joccc07 válasza .LnB (#237) üzenetére


Joccc07
addikt

Na, szép. :DDD
Akkor majd este megnézem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#239) .LnB válasza Joccc07 (#238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adjunk címet a képnek :


:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#240) Joccc07 válasza .LnB (#239) üzenetére


Joccc07
addikt

Erre nincsenek szavak. :C
Ez az igazi szívás. És még finoman fogalmaztam. :D

Na de várj csak, kitaláltam. Legyen az, hogy: Alt+F4

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#241) Joccc07 válasza .LnB (#239) üzenetére


Joccc07
addikt

Miért nem mondtad, hogy csak 10-50 van a frost escaból. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#242) .LnB válasza Joccc07 (#241) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor Slayers Path-on, unlockold a másikat is. ;] Mert van az is. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243) Busterftw


Busterftw
veterán

Megneztem a nehezebb Frost Escat, mert a 1-13 tul konnyu volt igy elsore, de ez a "frost" rendszer mar most elvette a kedvem az egesztol.
Oke, hogy egy hosszabb harc kozben megfagysz, de sokan leragadnak feluton a behemoth fele mert ket tuz kozott megfagynak.

Aztan hiaba el mindenki, ha mindenki megvagy, akkor ennyi volt. Meg nem nagyon tiszta hogy lehet vedekezni ez ellen, de egyelore egy felesleges nehezitesnek tunik, mert a behemoth harcok nem kulonosen nehezek.

(#244) .LnB válasza Busterftw (#243) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy új Pylon. Must have sajnos erre az esca-ra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom mi van, de annyi gyökér van Shock Escalation-ra, hogy az hihetetlen.... :( Kész csoda, ha Malkarion-ig eljutunk. Mindegyik instant hal. Jobb esetben ketten küzdünk.. Ez mi? Miért? A hétvége miatt? Ehhez képest a Blaze farm, maga az álom volt. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246) Busterftw válasza .LnB (#244) üzenetére


Busterftw
veterán

Sosem hasznaltam :D
Ez is bizonyitja, hogy egy felesleges nehezites, mert a tobbi escahoz health potion kivul semmit nem viszek, megis lemennek.

(#247) .LnB válasza Busterftw (#243) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se nyomtam ezt a Frost-ot. Első nap próbáltam kettőt de mindig megfagytunk. Aztán másnap mentem 1-13-at, hogy rájöjjek hogyan lehet kivédeni a megfagyást. Ez a Pylon solo-ba megoldás, de szerintem teambe, a nehezebb esca-ba ez se fog segíteni.

Srácok, hogy lehet elérni ezt a 710/710-et.
Nekem a Scorching Agonies Power Surge-olva van. És nem engedi még egyszer. Azt írja, hogy maxos. Ebből hogy lesz akkor 710-es power? Mert resistance részről még talán értem, hogy ha minden armor-t power surge-olok. De a támadás?

Tegnap kiidegelt a Shock escalation. Annyira, hogy most elősör ki is léptem, és este már nem is játszottam. Annyira elkeserítőek voltak az emberek, hogy inkább próbálkoztam solo-ba!!. Ami meg nem sikerült 4. round-ig jutottam mindig. :D
És azért se értem ezt az egész Shock esca-t, mert úgy szinteztem a Chain Blade-et újra, hogy Terra escalation-t soloztam (a kicsit). És volt egy alkalom, amikor véletlen félrenyomtam, és arra eszméltem, hogy 10-50es esca indul. Én meg lvl11 voltam. Írtam is a srácoknak, hogy bocsánat de félrenyomtam. No problémo, simán letolták. :) Később 15-16-os szinten nyomtam is pár Terra 10-50-es esca-t, mind lement nagyobb probléma nélkül. De a shock?! Eskü összetettem a két kezemet amikor megláttam Malkarion-t, annyira ritkán fodult elő. Viszont volt egy olyan, amikor ketten csináltuk végig. A kesztyűt szerettem volna kifarmolni, nem lett meg az alapanyag.

Hunt Pass 45-ig jutottam.

Hétvégén próbáltam egy sima +3-as Discipline build-et is (még csak egy cell-em van). Nos, az még nem nekem való esca-ba. Majd HG-on is meglesem, de ahhoz kellene még skill. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248) Busterftw válasza .LnB (#247) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem Slayer node-n kell tobb cuccot unlockolni?
Pl nekem van par olyan kardhoz, hogy plusz 5 power es hasonlok.

Lehet tobbszor powersurgeolni? Nekem ez uj, azt hittem csak 1x lehet es az kimaxolja.

Discipline melle van +6 Iceborne?

[ Szerkesztve ]

(#249) .LnB válasza Busterftw (#248) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg az lesz, amit te írsz.
Pont ez az, hogy nem lehet többször. Én azt hittem, hogy lehet. Azt hittem úgy érik el ezeket a 710-es powert.

"Discipline melle van +6 Iceborne?"

Dehogy van. Bíztam a skillemben, és a reflex-emben. :DDD Nem néztem még olyan buildet. Csak tegnap így random betettem a most használt build-be. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250) Busterftw válasza .LnB (#249) üzenetére


Busterftw
veterán

Az kb kotelezo melle, amig meg nem szokod, mert az is 50% healthnel proccol es a lifesteal eleg jo cucc. Persze szokni kell :)

When under 50% health, grants +30% decreased damage taken
While Iceborne is active, grants 8% lifesteal that cannot heal beyond 50% health

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.