Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joccc07


Joccc07
addikt

Mivel nem találtam ilyen topikot, gondoltam nyitok egyet. Pedig egy hiánypótló játékról van szó például olyanoknak akik nem szeretik/fogott meg az MHW világa. Mint engem. Ez egy F2P játék amely az epic store-ban elérhető. Stílusát tekintve hasonló az MHW-hez de nem annyira mély. Itt csakis a vadászaton van a hangsúly, természetesen karakter fejlődéssel, különböző fegyverekkel és az elmaradhatatlan skinekkel. Pénzért skineket, emote-okat, platinumot lehet vásárolni. Aki kedvet kapott egy kis Behemoth vadászathoz az jöjjön. :)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#2) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Durva, egy topik és egy hsz. van eddig a játékhoz, pedig érdekesnek tűnik az első óra játék után és még cross platform is.

(#3) Joccc07 válasza KISDUCK (#2) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja, elég kemény. Nem gondoltam volna, hogy a PH-sok egy kis része nem tartozik bele a 4 millió játékosba.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#4) zola09


zola09
aktív tag

Egy twitch prime pakk: fWMMFd-Foruxj-qxxEpX-44dLdu-wrKsvY

(#5) Joccc07 válasza zola09 (#4) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#6) zola09


zola09
aktív tag

És egy újabb twitch pakk: rJyFyn-EvzXJb-WrcWRz-NWxpJT-aYtuR7
:R

(#7) Joccc07 válasza zola09 (#6) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8) saelin válasza Joccc07 (#3) üzenetére


saelin
veterán

Én tavaly próbáltam, de akkor abba is maradt, viszont most egy kollégámmal újra elkezdtem és nagyon élvezzük. Lassan de biztosan kúszunk a nehezebb content felé. Nekem már a Heroic Patrol-ok is megnyíltak, amik még mocsok nehezek... nem is nagyon foglalkozom vele. Egy Dire Patrol is hol sikerül hol nem. Ez a heroic nagyon tápos cuccokat kér.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Joccc07


Joccc07
addikt

Igen oda azért már elkél egy 10-es szintű fegyver. Ott a ruha szettek még nem annyira számítanak. De később az is fontos lesz. A mastery-t kell csinálni, hogy a fegyverek ki legyenek maxolva. Arra a legegyszerűbb az escalation farm.
Gondold el milyen a Heroic+ :)
Trial-ról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10) zola09


zola09
aktív tag

Újabb hónap újabb kód: kqnztR-MRaqwa-msWjU7-u3tC3v-gPcNx3 :DDD

(#11) Joccc07 válasza zola09 (#10) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi megint:R

Mostmár jöhetnél játszani is :P

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12) zola09 válasza Joccc07 (#11) üzenetére


zola09
aktív tag

Még anno egy black friday-en húztam be a béta hozzáférést, meg azóta is játszottam néha-néha.. De hamar monoton lett egyedül. Lvl 20 vagyok most ha minden igaz, bár egy ideje nem toltam, fent van most is. Ha van valami banda ahova beférek ilyen noobként akkor simán! :DDD
zoLa090 néven futok az epicnél.

(#13) Joccc07 válasza zola09 (#12) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is egyedül játszom. Esténként fent szoktam lenni. Gyere, aztán megyünk heroic-ot vagy escalation-t.

Azért is csináltam ezt a topikot, hátha lesz egy PH-s klán.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#14) zola09 válasza Joccc07 (#13) üzenetére


zola09
aktív tag

Addolj majd, aztán megnézhetjük!

(#15) Joccc07


Joccc07
addikt

Ma este indul a Clear skies hunt pass link
Ezzel együtt érkezik még a sword rework és ha igazak a pletykák akkor a Ramsgate is átdolgozásra kerül.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Játszik még valaki a játékkal? Mert elég kihalt ez a topik. Lenne egy kérdésem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Joccc07


Joccc07
addikt

Elég aktívan. :K Csak ide nem írok mert nincs kinek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18) .LnB válasza Joccc07 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Király. Figyu. Azt hogy csinálják játékosok, hogy instant felélesztenek? Ha jól láttam egy adott AoE-n belül mindenkit. Tök jó képesség. Majd lámpa lesz ez? Vagy hogy? Azt szeretném majd megszerezni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Joccc07 válasza .LnB (#18) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem, az egy fegyvernek a Legendary ability-je. Ehhez kellő cuccokat a Terra escalation 10-50 alatt lehet farmolni és csak az utolsó behemoth az Agarus dobja.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20) .LnB válasza Joccc07 (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohh, hát én még ilyenektől szerintem elég messze vagyok. Tegnap kezdtem. A Cellák nyíltak meg, az után jutottam kicsivel a küldetésekkel. Csinálom a bounty-kat is közben. Swortd lvl9. Az a legmagasabb jelenleg. Axe-ot húztam még, kellett bounty-hoz.
Szóval még az elején vagyok. De nagyon vagány volt egy játékos, hogy felrántott minket folyamatosan.
Egyébként szerinted solo-ban meddig lehet boldogulni? Gondolom egy idő után kelleni fog a team.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Joccc07 válasza .LnB (#20) üzenetére


Joccc07
addikt

Elég jó cucc. Csak ugye korlátozott mint az összes Legendary. 1x lehet használni / behemoth.
Bármeddig lehet solozni. Nem is igazán lenne időm másokkal játszani mert elég össze-vissza módon tudnék csak. Azért van, hogy randomokkal csapatba verődünk és had szóljon. :DDD
Annyi, hogy ha már erősebb behemoth-ok ellen mész akkor oda kellenek a buildek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22) .LnB válasza Joccc07 (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem se összeegyeztethető ez már másokkal nagyon, ezért kérdeztem a solo-t.
Gondoltam, hogy később majd komolyodik a dolog, és kellenek buildek.

Egyébként itt nem is működik, hogy van egy tank, akit folyamatosan targetel a boss, a többiek pedig DPS-ek? Mint WoW-ban? Nem láttam, hogy lehetne kite-olni a bossokat vagy ilyesmi.

Tudod mi nem tetszik, vagyis fura. Az ellenfelek HP kijelzése. Ez a negyedelt szív... Az nem tetszik. Healtbar már nem trendi? :)

Tegnap már az alap armour set-ek közül elkezdtem farmolni. Skarn/Fiery is meglett. Boreus is, bár szerintem az quest volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Joccc07 válasza .LnB (#22) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tudom milyen a Wow-ban, sosem játszottam. Taktika max a dauntless nehézségű trial-hoz kell. Itt egy jól összerakott builddel bármelyik behemoth solozható. Az mondjuk hozzátartozik, hogy a magasabb threat level-en lévő behemothokat ismerni kell. Mert tudnak oneshot-olni. Például van olyan buildem amiben ha nem figyelek 0.1 másodpercre akkor már fekszem is. Cserébe sokat sebez.
A lényeg, hogy a behemothokat meg kell ismerni. Mondjuk míg "maxos" nem lesz az ember addig lehet tanulni, figyelni. Utána mehet a build építés.

Na igen, ez nem túl jó. Ha nem is számokban de egy health bar jobb lenne.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24) .LnB válasza Joccc07 (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

WoW-ban van egy "aggro" méter. Ami azt határozza meg, hogy kire figyel a boss. Ez általában a "tank" karakter, ő neki kell fentartania az aggro-t. Akik erre a feladatra vannak spec-elve, hogy kibírják a boss támadásait. És ha fent tudják tartani ezt az aggro métert, akkor a boss rájuk figyel végig. Plusz adott esetben mozgatni is tudják a bosst, forgatni.
Itt szerintem ilyen nincs. Főleg látva a behemótok támadásait.

Nagyon más ez a játék mint a WoW. De nekem még is olyan hangulatom volt, mint ha egy solo, egyszerűbb WoW-val játszanék. :)

Azt még szoknom kell, hogy a támadásokat simán keresztül lehet dodge-olni. És célszerűbb is keresztül, mint mondjuk oldal irányba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Joccc07 válasza .LnB (#24) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem, ilyen itt nincs. Ez inkább egy egyszerűsített, gyorsított MHW. Azt próbáltam annyira nem jött be. Nálam ez a játék betalált már szerintem 400+ óra van benne és lesz is még bőven.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26) .LnB válasza Joccc07 (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

MHW-t próbáltam egy ingyenes hétvége alatt. Biztos jó, de elsőre elrémített a rengeteg tartalom, amit a nyakadba önt kezdésnél a játék. És akkoriban valahogy nem hiányzott nekem egy olyan komplex game.

Ezért esett jól tegnap a Dauntless, amikor kipróbáltam. Könnyeden, szépen folyik a progress előre. Jól felépített a fejlődés. Egyértelmű minden, és szórakoztató a harc. Könnyed kikapcsolódás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Joccc07 válasza .LnB (#26) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, én is így vagyok vele. Család és gyerek mellett nem a játék az első. Amikor meg van időm játszani akkor nem azon akarok agyalni, hogy akkor most mit is kell folytatnom. Hanem csak leülök és had szóljon. + Azért van más is amivel játszom. No life gamekre meg se időm se kedvem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28) Joccc07 válasza .LnB (#26) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez egy mindenre is jó build. link
Ez kezd majd el építeni a küldetések mellett.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebből jó pár armor itemet nem tudok még craftolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Joccc07 válasza .LnB (#29) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem még nem. Csak bedobtam, hogy amikor oda jutsz majd erre menj rá. Mert ez mindenhova jó. De ha van kedved akkor néha napján mehetünk pár kört. Segítek küldetésezni ha gondolod.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31) Mascot21 válasza .LnB (#22) üzenetére


Mascot21
csendes tag

"Tudod mi nem tetszik, vagyis fura. Az ellenfelek HP kijelzése. Ez a negyedelt szív... Az nem tetszik. Healtbar már nem trendi? "

Alapból úgy jött ki a játék , hogy még szívecske sem volt. Szóval nem azért nincs healtbar mert nem trendi ,hanem mert úgy tervezték a játékot , hogy nincs . Gondolom a sok sírás hatására jött a szívecske,bár én simán elvoltam nélküle is.

(#32) Joccc07 válasza Mascot21 (#31) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem sem hiányzik. De a Dark Harvest eventen amikor a Shrowdot kellett leütni a 8. láng kigyulladása előtt akkor jól jött volna. Mert így az az event korona esélytelen volt a randomoknak.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#33) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, most ma kifogott rajtam egy kicsit a játék. Kereken nulla wound dmg-t sikerült kiosztanom, pedig kellett colna 1k. Tudok használni már pisztolyokat, azzal pedig kellett volna 10k empowered dmg. Na abból is kerek nulla sikerült. :D

Úgyhogy le is ülök, tutorialokat keresni. :) Azt tudom, hogy wound dmg-t nem lehet mindennel ütni (csak plusz cell-lel), de se sword-dal, se axe-szal nem sikerült.

Jól látom, hogy ha megnyitok egy szigetet, akkor alapból elérhető lesz az ott kifarmolható armor a craftolós csajnál?

szerk.: Ja... Warpike = wound dmg.. na most már tudom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Joccc07 válasza .LnB (#33) üzenetére


Joccc07
addikt

Az elejét megválaszoltad. A végét meg nem tudom mert már jóval azelőtt kezdtem, hogy hunting grounds-ok voltak. Régen 1 behemoth volt /sziget.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#35) .LnB válasza Joccc07 (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvileg megvan a pisztolyos is. Bele kell állni a behemót szájába (vagy közel hozzá). És úgy lesz empowered a lövés. A bounty-k idő limitesek? Vagy bármeddig lehet őket teljesíteni? Nem tudom, hogy ma tudok e még játszani. És van aktiválva kettő még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) Joccc07 válasza .LnB (#35) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem limites. Vagyis de. Amíg tart a hunt pass addig kell megcsinálni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nem volt sok sikerélményem. Ez a hülye fegyveres, empowered-es quest sehogy sem sikerült. Hiába álltam a behemót szájába, egy dmg-t se sikerült kiosztanom. Annyira ez a fegyver nem is érdekel szóval hagyom is egy időre.

Viszont most a sima Hunt questek is már Hard - Very Hard nehézségű területre vittek. Én hülye szenvedtem ott egy ideig, de felesleges volt. Három Riftstalker kill kellene. WoW, nem semmi a harc mechanika, ahogy teleportálgat meg minden. :)

Szóval most szerintem elég keményen farmolgatnom kell.

Megnyílt tegnap a Normal Trial. Gondoltam megnézem, nem talált csapatot.
Viszont szerintem az Escalation-nel kellene kezdenem. Shock az első.

Lenne egy kérdésem. Amikor pakolgatom a fegyvereket, armor-okat, akkor mindig kiveszi belőlük a cellát. Miért? És ilyenkor a benne lévő cella el is veszik?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) Joccc07 válasza .LnB (#37) üzenetére


Joccc07
addikt

De utáltam az elején. Nagyon szenvedés volt megölni anno. Ha gondolod írj majd aztán lezúzzuk.
A régi rendszerben is ez volt, hogy a questek mentek szépen sorban majd jött a riftstalker és mehetett a farmolás, hogy erősebb legyél.

Nekem csak a Normal Trial van kész a nehezebbre nem mentem. Annyira nem vonz a ranglista.

Az escalation tök jó csak a egy idő után elég monotonná válik.

Nem vesznek el. A cellák akárhányszor felhasználhatóak. Sőt fejleszteni is lehet/kell őket. Vagy épp betörni.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#39) .LnB válasza Joccc07 (#38) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megpróbálom majd az első escalation-t ma. Vagy egyedül, vagy csapattal. Aztán majd meglátom, hogy milyen nehéz.
De szerintem most egy jókora farmolás vár rám. Most néztem utána a Power Surging-nek. Az se semmi. Még egy fegyverrel sincs meg az LVL20-am. És majd annak a resetelése ad egy darab aetherhearts-et. :)

Fegyvert se tudom, hogy melyikre menjek rá elsőre (tudom, hogy majd mind kell). Sword tetszik. De te is Axe-ot ajánlottál a build-be. Az meg körülményes, figyelni kell, mert lassú az animáció. Ráadásul stamina problémáim vannak vele. Tegnap Slayer's Path-ba tettem is két pontot a stamina statokra ezért.

Egyébként ez az escalation nekem jó lenne solo-ban arra, hogy megtanuljak szakítani (interrupt). Mert még azt sem csináltam sose. Csak nem tudom, hogy elég erős vagyok e most oda (kétlem).

Nem tudom, hogyan tudnánk összehozni a közös játékot. Dumálni nem tudok, chat-elni (írni) Xbox kontrollerrel nem vicces. (Tegnap találkoztam két magyar sráccal, meglepődött mindenki, hogy mindenki magyar. Egyik srác nevében volt csak benne, hogy "HU". Írtam, de nem mókás így.) Talán hétvégén tudnék dumálni, hétköznap este kizárt. Párom ott alszik mellettem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Mascot21 válasza .LnB (#37) üzenetére


Mascot21
csendes tag

"Ez a hülye fegyveres, empowered-es quest sehogy sem sikerült. Hiába álltam a behemót szájába, egy dmg-t se sikerült kiosztanom. Annyira ez a fegyver nem is érdekel szóval hagyom is egy időre."

Úgy tudom az a quest bugos , legalábbis a facebook csoportban azt írták.

(#41) .LnB válasza Mascot21 (#40) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohh. Köszi az infót. :)
Direkt utána olvastam tegnap, reddit-en írták, hogy csak közel kell állni. A fegyver olyan effektet csinál, mint ha szívná ki az erejét a behemótnak, és csak lőni kell. Volt is effekt, de a quest 0dmg-t írt folyamatosan. Kicsit fel is csesztem magam, hogy pedig azt csinálom amit kell. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) Joccc07 válasza .LnB (#39) üzenetére


Joccc07
addikt

Két fegyver nálam a favorit. Az egyik ugyebár az axe a másik pedig a chainblade. Nagyon sokan a swordra esküsznek.
Az axe lassú igaz de ha kiismeri az ember akkor lehet vele aprítani. Embermane-re nem a legjobb de nem lehetetlen lefektetni vele csak elkell csípni egy interruptot.

Beszélni én sem tudok csak ha napközben van időm játszani míg nem ér haza a család. Este pedig alvás van nekik.

Majd ha játékban leszel délután vagy valamikor akkor írj rám mert én epices vagyok. Csak ingame tudjuk egymást felvenni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#43) Mascot21 válasza Joccc07 (#42) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Nálam csak a chainblade létezik :D
Igaz a többit is 1szer felhúztam 20-ra,de elég is volt.
Most ez a build a favorit: [link]

(#44) .LnB válasza Joccc07 (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Név (nick) nékül, hogy írjak rád? :)

Én meg pont este szoktam játszani. Ha lesz ma időm, megpróbálom az escalation-t. Aztán ha nem megy, farmolok Malkarion-hoz cuccokat. Gondolom olyan kell ami shock ellen hatásos?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) Joccc07 válasza Mascot21 (#43) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam ez megy chainbladenek link
És a fentebb linkelt axe build. A többi engem sem mozgat. Majd egyszer megcsinálom mindet csak hogy a path meglegyen aztán kész.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#46) Joccc07 válasza .LnB (#44) üzenetére


Joccc07
addikt

Nick: Joccc

Nem feltétlen kell shock. Escalation-ben vegyes a felhozatal. Jöhet bármiféle behemoth. 1-13ba szinte bármilyen szett jó.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#47) .LnB válasza Joccc07 (#45) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem én még nagyon messze vagyok a Legendary itemektől. Azt viszont furcsállom, hogy nem armor set-eket használtok. Nem figyeltem még, de nem adnak set bónuszt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) Joccc07 válasza .LnB (#47) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem adnak set bónuszt. Nem is lenne értelme mert úgyse használná senki. :D
Így lehet például healert csinálni. 1x találkoztam 1-el. Azóta se. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#49) .LnB válasza Joccc07 (#48) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én szoktam szeretni a support/healer szerepkört. De gondolom azért se láttál nagyon healert, mert azt csapatban érdemes használni, solo-ban valószínűleg nehéz boldogulni vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50) Joccc07 válasza .LnB (#49) üzenetére


Joccc07
addikt

De most ha soloban vagy akkor is csapatban játszol, kivéve ha az adott szigeten balszerencsédre egyedül vagy. Bár ez nem valószínű. Biztos van healerből hybrid build.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.