Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) .LnB válasza Joccc07 (#150) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az igaz! Jó sokat! :D Néha alig látom a behemótot a gőztől. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Torgadoro farm: [kép]
Ezek mennek. :P Most van az, hogy tökre élvezem is. Alig halok. Jön az alapanyag. Ezt au Escalation-t tuti lvl25-ig nyomom majd. Jó a transmog cucc is amit ad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153) .LnB válasza Joccc07 (#150) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap jutott eszembe, hogy mondtad korábban a cellák gyorsítását ace chip-pel. Mondom megnézem már mennyi van, és mennyibe kerül a gyorsítás. Mert eddig csak gyűjtögettem, azt hittem ez valami ritka material amivel spórolni kell. :) Volt 700-am, és 20 chip egy gyorsítás. Eddig mindig megvártam az egy napot.

Ti egyébként mit szoktatok csinálni ingame? Van valami kitűzött cél?

Napok óta állítgattam mindig kicsit feljebb (vagyis távolabb) a camera distance-et, és a fov-ot. PC-n nektek egyszerűbb, mert ha egy behemót felettetek van, akkor csak simán felrántjátok az egeret és látjátok. Nos, Xbox kontrollerrel ez picit komplikáltabb. Még magas sens-en is elég nehéz úgy nézelődni, hogy mindent lássak. Aztán tegnap fogtam, és jól feljebb toltam mindkettő értéket. Sokat segített.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154) Joccc07 válasza .LnB (#153) üzenetére


Joccc07
addikt

#152:. Megy ez. Ez nem egy souls-like game. :DDD

Régen nehezebb volt. Mostmár szinte az összes core-ból esik. Ami egy vicc. Mostmár platot csak hunt pass-ra és skinre érdemes költeni. Nem mintha mást vettem volna eddig belőle. :)
Az új questline-t csinálom. Vagy csak megyek és xp-zek. Mostanában el sem indítottam a játékot. Akkor voltam fent utoljára amikor együtt játszottunk.

Én is kontrollerrel játszom. ;) Ott jobb analóg kar megnyom és a behemothra ugrik.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#155) .LnB válasza Joccc07 (#154) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Két behemót esetén jobb a nagyobb látószög. Főleg nagyon mobilis (ugri-bugri) behemótok esetén.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg is van a Scorching Agonies. Ha összekötöm egy másik fegyverrel, az elementál sebzés (típusát) nem veszi át mi? Csak mert így Torgadoro-ra még nem lesz jó ez a fegyver.

Most azt tervezem, hogy Blaze Escalation-t nyomom level 25-ig. Remélem február 4-ig sikerül elérnem. Mert akkor meg jön az új pass, és akkor visszatérek a Hounting Ground-okra a pass szintezés miatt, elkezdek fegyvereket szintezni. És power surge-ölöm a cuccaimat.
Remélem nem lesz hányingerem ettől a Blaze Escalation-tól a végére, bár elég könnyű, nem egy idegtépő dolog. :D Csak azért sok XP-t kell farmolni. Most vagyok LVL14 ott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157) Joccc07 válasza .LnB (#156) üzenetére


Joccc07
addikt

Tűz fegyvert akarsz használni egy tűz behemoth ellen? Miért?

Nyomjad a Blaze-t de ha gondolod és meg dumáljuk akkor játszhatunk együtt. Csak mert van egy csomó escalation boostom.

Ha jön az új pass akkor kb te leszel az egyetlen aki grounds-ozni fog (erős túlzás) :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#158) .LnB válasza Joccc07 (#157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Direkt ezért kérdeztem, hogy elementál sebzést átveszi e a bond. Mert a nélkül nem fogom használni abban az Escalation-ben. Gondoltam bond-ba teszek egy jég fegyvert ha átveszi.

Miért? Mit csinál az átlag Dauntless játékos a Pass szintezése alatt? :D Gondoltam az erőltetett menet Escalation farmolás helyett, lazulok kicsit HG-on. :)

Ma leszek déltől, négyig szerintem. Ha nem jön közbe semmi. Ha leszel játszhatunk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159) Joccc07 válasza .LnB (#158) üzenetére


Joccc07
addikt

Pontosan nem tudom most mit vesz át a bond. De tűz Legendary -ba jég fegyvert szerintem felesleges. Csak ebből a gondolatmenetből kiindulva. Például tűz Legendary 50 sebzés jég ellen, hozzáadsz egy jég fegyvert akkor lesz 50 jég és 20 tűz sebzésed a 80 jég helyett.

Pass alatt ha jön új Esca akkor mindenki esca-zik. :D

Az majdnem csak, hogy esélytelen. Este tuti tudok játszani 9 után.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#160) .LnB válasza Joccc07 (#159) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, én azt se tudtam, hogy szoktak jönni új escalation-ök. Azt hittem fix ami van. Ki is szokott kerülni a listából?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161) Joccc07 válasza .LnB (#160) üzenetére


Joccc07
addikt

Szoktak, igen. Február 4-én jön a frost Esca.
Nem kerül ki semmi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#162) .LnB válasza Joccc07 (#161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a Frost esca jól hangzik. Figyelembe véve a gear-emet. ^^
Hát így lehet, hogy módosítanom kell a tervemet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163) Joccc07 válasza .LnB (#162) üzenetére


Joccc07
addikt

De az este még jó lehet ha neked is. Majd figyelem, hogy fent vagy-e.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#164) .LnB válasza Joccc07 (#163) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Este megint nem tudok beszélni. Az a kontrollerrel írás meg, mint ha késsel vagdosnám magam. :DDD Jó mondjuk Blaze esca-hoz nem kellenek mély párbeszédek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#165) Joccc07 válasza .LnB (#164) üzenetére


Joccc07
addikt

Ahogy én se. Megbeszéljük itt vagy dc. De az Esca jó. Te leszel a Leader aztán oda megyünk amit indítasz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#166) Joccc07


Joccc07
addikt

Frost escalation link

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#167) .LnB válasza Joccc07 (#166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem egy sima escalation lesz ezzel a megfagyás dologgak.
Viszont az a Paladin armor az tetszik. A Paladin mindig jól néz ki! ;)
A másik armor meg kicsit Crystal Maiden-re hajaz a Dota 2-ből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168) .LnB válasza Joccc07 (#166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Láttam, hogy inveltél. De már csak egy menet kellett a Blaze escalation lvl25-höz. Gyors lenyomtam, aztán elég is volt mára. Csak ezt csináltam egész nap. :) De végre meglett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169) Joccc07 válasza .LnB (#168) üzenetére


Joccc07
addikt

Grat :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#170) .LnB válasza Joccc07 (#169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Megdolgoztam érte. :D

Ilyen exotic cuccokat, hogy lehet most szerezni? [link]
Mert ír Patrols, és Pursuits feladatokat, de nekem olyan nincs is.

Reseteltem is a Chain Blade-emet, és elkezdtem kardot szintezni. De bounty-k nélkül, mert azokat a Pass-ra tartogatom. Csak 22 bounty tokenem van, inkább gyűjtögetem őket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171) Joccc07 válasza .LnB (#170) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tudom. A Reforge updatettel a patrol és pursuit eltűntek.

Csak a premium bounty token vihető át. Azt nézd meg mennyi van. A többit felhasználhatod.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#172) .LnB válasza Joccc07 (#171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt se tudtam, hogy van több fajta bounty token. Mármint azt láttam, hogy van ami ritkaságuk, de hogy meg is tudom nézni... Na akkor megnézem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma felhúztam a Blade-et 20-ra. Majd reforge-oltam. És én hülye power surge-oltam azt az itemet, amit a quest mondott Boreal chest. Pedig még gondolkotam is rajta, hogy egy build-be se láttam ajálnva. Na mindegy. :D Utána reforge-oltam a Chain Blade-et is, és Power surge-oltam a Scorching Agonies-t. Így most 1-ről húzom fel. De legalább az már megvan.
Armor-t viszont még nem power surge-oltam így, ez baj, de most már az jön.
Ha megvan újra 20-ra a Chain Blade, akkor pedig a Malkarion chest-et kellene kifarmolnom, mert sok buildbe láttam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#174) Joccc07 válasza .LnB (#172) üzenetére


Joccc07
addikt

Megtaláltad?

Gyorsan haladsz. Nekem tegnap előtt este lett meg az axe Reforge 4. Most már megint 10-es. A chain blade Reforge 2-höz már nem sok kell.

Előbb vagy utóbb mindet megcsinálod. Majd most egy kicsit többet kell játszanod, hogy legyen aetherheart-od hozzá.
Azért egy kicsit szívás, hogy mennyire könnyű lett a fejlesztés. Régen egy kicsit azért tovább tartott.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#175) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit találtam meg? A Reforge -> Power Surge-olást?
Azt már rég megtaláltam, mert a Destiny of Boreus-om már rég power surge-olva volt, azzal farmoltam a Blaze escalation-t.

Ha a bounty tokenek-re gondolsz, akkor azt nem találtam meg. Van, hogy Draft bounty, ott random ad hármat, abból választhatok, és ennyi.

Szóval elértem az lvl 25-öt Blaze esca-ba. Összességében megérte, mert fasza a transmog szett amiért csináltam. De egymás után, robot módba toltam. Pont akkor lett meg, amikor már hánytam volna az egésztől. :D A vége fele már iszonyat reflexből ment az egész escalation. A szívás faktor csak az az egészben, ha harmadikra Stormclaw-ot dob be. Az még egy jobb csapatot is képes kicsit megfingatni.
De volt ilyen is: [kép] (kér, hogy az össz időt nem írja itt a végén)

Tehát már majdnem besokalltam a Blaze-től mikor végeztem. Ezért gyors Reforge-oltam a Chain Blade-et, nehogy belekezdjek egy másik farmolásába. :D Nyugis, laza ez a Hounting Ground-ozás.

Kíváncsi leszek, hogy ez a Malkarion milyen nehéz. Mert eddig egyértelműen Thrax szerintem a legnehezebb boss.

Aetherheart-om még egy Reforge-ra való van. De néztem, hogy az fogy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176) Joccc07 válasza .LnB (#175) üzenetére


Joccc07
addikt

Dehogy, a premium bounty tokenre gondolok. Ahogy van a quest/bounty fül, alatta írja sima fehér szöveggel, hogy ha van akkor mennyi van.

Biztos nem csináltam volna meg egyhuzamban az lvl 25 escát.:CFőleg nem boost nélkül. Már arra sem emlékszem, hogy néz ki az a transmog. :DDD

Stormclaw az a legutálatosabb behemoth az egész játékban. Nála még a Rezakiri is jobb 22-es szinten.

Kár. Várom már, hogy mikor lesz részletesebb statisztika a játékban. Volt róla szó, de ennyi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#177) .LnB válasza Joccc07 (#176) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Stormclaw egy escalation-ben, első boss-nak még oké. Mert ott leburst-ölöd mielőtt beindulna. De harmadiknak már húzós. "Kár", hogy nem dobja be duplába is ^^ Mondjuk a negyedik körbe. :DDD

"Biztos nem csináltam volna meg egyhuzamban az lvl 25 escát."
Én abszolút képes vagyok ilyenekre. Mindig kell valami cél, és általában nem vagyok türelmes az elérésükkel. Alapjáraton úgy terveztem, hogy feb 4-ig érem el. Aztán szombaton már láttam, hogy ez meglehet. Meg aztán valahol ez egy fasza kihívás. Eleinte nem tűnt túl egyszerűnek. A végére már kisujjból ment. Viszont gyakorlásnak rettentő jó volt.

Rezakiri típusú behemótokkal az a baj, hogy baromi kicsi a hitbox amit üthetsz (amíg fent van). Viszonylag könnyű straggerelni őket, és onnantól már megvan, de addig kergetni kell mint valami hülyegyerek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178) Joccc07 válasza .LnB (#177) üzenetére


Joccc07
addikt

Negyedik kör 2x stormclaw ;) az lenne a tuti. :D

Persze kellenek célok. Nekem most gombászni kellene. Ahhoz meg aztán nem sok kedvem van.

Axe-al chillelős a Rezakiri mert amíg fent van addig tölt a spec. Ha lejön akkor kapja az áldást.
Most folytatni kezdtem én is a chain blade-et. Bár le vagyok maradva. Most lesz csak a 2. Reforge.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#179) .LnB válasza Joccc07 (#178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig a gomba a legkönnyebb. Utolsó HG-n a barlang tele van vele, még csak keresgélni sem kell. :)

Én nagy undorral fogok visszatérni Axe-ra ha majd kell. Remélem addigra lesz akkora dodge skillem, hogy ne kapjak tőle idegbajt. Sword leveling közben se ment olyan jól. Ilyen szempontból a Chain Blade áldás. Ott nagyon könnyű dodge-olni.
Strikers is jó mókának tűnik, de kicsit idegen a koncepcióba a "tuningolt boxkesztyű". :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#180) Joccc07 válasza .LnB (#179) üzenetére


Joccc07
addikt

Lehet. De most kellene legalább 1000db.:)

Most chain blade buildet próbálok építeni. Alakul de még nem az igazi.

Nagyon sokan boxolnak de nekem is túl idegen. Már az íjat várom mert elvileg az lesz a 8. fegyver.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#181) .LnB válasza Joccc07 (#180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1000db?! Minek annyi? Piacra fogsz járni és árulod? :D

Én lassan el fogok gondolkodni egy fél hp-s builden Chain Blaide-hez. Mással nem merném bepróbálni a kevés HP-t, de azzal már igen. Csak nem néztem még utána, hogy azt hogy érdemes kivitelezni Chain Blade-del. Rengetegen nyomják úgy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Chain Blade build: [link]
Video róla: [link]
Elég disznó dmg-t tol vele. És nem tonic buffos.
Ráadásul ezt én is össze tudom tenni, csak ugye a Power surge-ök hiányoznak. Ami nem elhanyagolható probléma. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183) .LnB válasza .LnB (#182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltam ezt a buildet. Nekem még csak így sikerült összehozni: [kép]
De ez már így is elég brutális. Ez jó lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184) Joccc07 válasza .LnB (#181) üzenetére


Joccc07
addikt

Dehogy. Kell a tonicnak. :DGyorsan fogynak azok a szarok.

Ezt a buildet amit linkeltél majd megnézem.
De ismerősnek tűnik.
Este indul az új pass. :C Mehet majd a gyilok.

Ma jön az új VGA estére bent is lesz a gépben.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#185) .LnB válasza Joccc07 (#184) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ideje volt már, hogy írtál. Volt három kommentem egymás után. Nem akartam egy negyediket is, már szinte magammal beszélgettem volna. :DDD

Az a build. Hát a dmg jó. De figyelni kell, mert eszi a stamina-t. Azt használom még mindig, de közel se annyira mobilis build, mint amit megszoktam. Konkrétan figyelni kell a stamina-ra. Frost Escalation-ben meg akarom még nézni, majd utána eldöntöm, hogy marad e.

Jön a Pass. És szerintem baromi gyenge. Vagyis a kiszedhető itemek, szerintem minden item tök lányos. :( Kicsit szomorú is vagyok, hogy most áprilisig ez a Pass lesz.

Változik majd az Aethersparks rendszer. Több farmolható majd, és nem vehető platinumért. Elvileg ezt teljesen a community nyomására változtatták meg. Jól is tették.

Ma még van fél szintem a Chain Blade lvl20-ig. Tegnap nem sikerült elérnem. Pedig úgy terveztem, hogy akkor mától csak Frost Escalation.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186) Joccc07 válasza .LnB (#185) üzenetére


Joccc07
addikt

Jól van akkor. Egy ideig hozzászólás sem jött a topikba. Ez már fel se tűnt volna senkinek. :P

Igen az baj. A chain blade a dodge miatt amúgy is eszi a staminát. Majd a buildet amit említettem a múltkor berakom builderbe és megosztom. Szerintem nem rossz. Csak nem lesz jó Frost esca-ra mert frostra épül.

Engem nem zavar egyébként. Instant buy. Mostmár platot is kéne vennem mert mostanában nem költöttem semmire. Az 5k-s gliderrel szemeztem de nem ad platot.

Igen olvastam redditen. Rontotta egy kicsit az f2p élményt.

Azt a fél szintet felhúzod egy 10-50 alatt. Majd mehet a Reforge aztán lvl 13-ig vagy ha pro-b vagy akkor lvl 9-ig és mehet újra a 10-50.:)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#187) .LnB válasza Joccc07 (#186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm. Ez a szintezés ötleted nem is rossz.
Eddig úgy terveztem, hogy felhúzom 20-ra HG-on, aztán frost esca egész nap lvl20-on.

Én tuti, hogy Scorching Agonies-re építek csak build-et. Ha már ennyit farmoltam. És a legtöbb buildbe azt ajánlják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188) Busterftw válasza .LnB (#185) üzenetére


Busterftw
veterán

Akkor csatlakozom en is. :)
Reforged elott ugrottam bele haverokkal, de csak casual szinten.
Sword build, mas nem nagyon jon be.

Erdemes marciusig varni, akkor visszahozzak a private huntokat, meg novelik az aeatherspark droppot, de nem community nyomasra valtoztattak, hanem nyomasra visszatancoltak.

Sajnos egyre tobben hagynak fel a jatekkal, mert ellaposodott.
Remi-t kovettem Youtubeon, 3 eve tolja, most torolte az 5000 oras accountjat.
Ezert probalom casualkent jatszani, mert tenyleg latni lehet rajta, hogy amugy az egesz hamar unalmas tud lenni es csak arra mennek, hogy vegyel minel tobb cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#189) Joccc07 válasza .LnB (#187) üzenetére


Joccc07
addikt

Frostra több mint jó az Agonies. Én is olyan builddel megyek majd.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#190) .LnB válasza .LnB (#187) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod. Itt keresgéltem a buildekbe, hogy hova a fenébe lett a stamina-m. Mert rémlett, hogy cell-t én erre nem használtam. Keresgéltem vissza, a buildeket, amiket alapul vettem. Majd megláttam. :D A Destiny of Boreus az! Az a fránya Counduction. Így viszont nincs más, mind megszokni ezt.

Kérdés:
Itt az a build amiről szó van (múltkor is ezt linkeltem): [link]
Itt, a bond-ban lévő Inferno's Fang, is csak akkor adja a +3-as Overpower-t, ha Power Surge-olva van? Ezt még nem néztem meg otthon. Azon kívül a Power Surge a bond-ban lévő fegyverhez ad bármi pluszt? +dmg mondjuk?

Busterftw
Én rendesen ráfeszültem, mióta elkezdtem. Casual, nem casual szint, igazából ez az egész játék casual. Max a jobban több pénzt ölnek bele. Engem szórakoztat az egyszerűsége. Azért ez szinte semmi, ahhoz képest, mint amit WoW-ban fejben kellett tartani egy gearelésnél. Viszont ezt még mindig csak tanulgatom.

szerk.: Most miért magamnak válaszoltam? :D Félre nyomtam, neked akartam Jocccccc

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191) Joccc07 válasza Busterftw (#188) üzenetére


Joccc07
addikt

Üdv,

Lone Wolf playerként nekem tök mindegy, hogy van-e privát vagy nincs. Amíg 1 behemoth /per sziget volt addig én is privátot mentem. De hg-ba nem zavarnak a "kicsik".
Segíteni is szoktam nekik.
Az aetherspark drop meg szintén nem nagyon lényeg mert van elég belőle. 10+ reforgera való biztos van.

Én sem nyomom HC módon hp lvl 200-ig jutottam. Az ellaposodás pedig relatív. Én a Hg-t jobban élvezem mint a sziget volt. Sokkal pörgősebb.

Ezt azért ebben a formában nem jelenteném ki. Vagy mondhatom úgyis, hogy nem értem mire gondolsz pontosan. Miből látod, hogy arra mennek hogy vásárolj? :F
Komolyan kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#192) Busterftw válasza .LnB (#190) üzenetére


Busterftw
veterán

Ragegunter szerintem felesleges. Berserker jobb helyette mert az normal damage, nem csak empowered.
Frostra en inkabb a community buildet ajanlom.

(#193) Joccc07 válasza .LnB (#190) üzenetére


Joccc07
addikt

De az +30 regen-t ad.
Boreus buildem van nekem is.

Igen csak akkor adja. Surge nélkül csak +1.
A bondban lévő fegyver unique effectjét és a perkjét veszi át a legendás.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#194) .LnB válasza Busterftw (#192) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs sajna Malkarion cuccom. Azt még nem farmoltam ki. A Berserker cell, az nem az amit nehezen lehet szerezni? Nem tudom, hogy van e olyanom.
A Conduit-ot viszont már terveztem, hogy vissza teszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195) Joccc07 válasza Busterftw (#192) üzenetére


Joccc07
addikt

Berserker helyett inkább discipline.
A zeal helyett meg akkor már conduit.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#196) Joccc07 válasza .LnB (#194) üzenetére


Joccc07
addikt

Berserkert azt Lady Lucknál lehet venni silverért.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#197) Busterftw válasza Joccc07 (#195) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez van a linkelt buildben, van 3 discipline es 6 conduit.
Discipline melle meg kb kotelezo a 3 Wild Frienzy, mert 50% health mellett meg van 12.5% attack speed.

.LnB
Trialokbol osszejon hamar, ha jol tudom 150 steel marks a 3-as cell.
Viszont 35% allando damage boost.

Amugy ezt az oldalt is szoktam hasznalni, megadod milyen perkeket akarsz a builden, meg azt hogy mid van es kinal alternativakat, peldaul ha nincs meg a Malkarion cucc meg.
Addig jo, es lehet dolgozni a vegleges build fele.

(#198) .LnB válasza Joccc07 (#196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát igen. Ez a probléma. Szóval trial-t kell érte nyomni. Az meg nem a legkönnyebb feladat sajnos. :(

Egyébként én elégedett vagyok, hogy ennyi idő alatt, most itt tartok. És nekem legalább még van benne content, nem unatkozom. ;]

Alapvetően az a build tényleg csak a dmg-re megy rá. Néztem én is azt a Zeal-t, hogy jó nagy hülyeség. Azt ma kicserélem.

Busterftw
"Trialokbol osszejon hamar"
Eddig egyszer sikerült a trial. És baromi sokat kellett próbálkoznom, mire normális csapatot kaptam. Én se vagyok még toppon skill-ben, de sokszor még 4 embert se talált a matchmaking. Szóval félek a trial-tól.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199) Joccc07 válasza .LnB (#198) üzenetére


Joccc07
addikt

Én nem trialozom mégis van Steel marks-om. Ad a pass is. Vagy csak adott régebben? 🤔

Busterftw: Berserkert írtál. ;)

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#200) .LnB válasza Joccc07 (#199) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ad persze. A mostani is ad majd 4x50-et. (@ lvl14,21,36,41) Na de az is idő, mire meglesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.