Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) .LnB válasza Busterftw (#300) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gratula!

Én meg csináltam egy ilyet:
Fejesbe megy még egy power surge, a +6 Rage miatt, és kész is. Attack speed is van, crit is van. Minden van! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#302) Busterftw válasza .LnB (#301) üzenetére


Busterftw
veterán

lvl 10-ig felhuztam (meg az Escat is) aztan beprobaltam egy 10-50 Frostot.
Ketszer haltam de lement az Urska.

Eleg idegesito behemoth, de nem veszes.

(#303) .LnB válasza Busterftw (#302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lvl10-es fegyóval letoltad a 10-50-es Frost esca-t? És hogy nem fagytál meg? Pylon?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#304) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma kezdődik a valentin napi event, a Saint's Bond. 18-ig tart.
Amennyiben ez a videó valid [link] (teszt szerveren lett felvéve, szóval minden változhat még), akkor a Rumor-ok 60 kill / fegyver. Egy társal csinálva csak 30 kill. A mini pass meg 2000 plat?! Az elég durva. :)
Az armor csaj karin viszont jól néz ki amit ad a mini pass.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#305) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cpt. Maelstrom build-jei, szépen összeszedve, lehet nézelődni: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#306) kory24 válasza .LnB (#279) üzenetére


kory24
őstag

"Nemrég nekiálltam kifarmolni a Blaze escalation-t 1-ről 25-re (semmi mást nem csináltam, csak azt). Meg is lett."

Többször olvasom, hogy felhúzzátok a 1-13as escát 15-re.

Az miért jó?
Azért, hogy a talent pontokkal felerősítsük magunkat a 10-50es escára?

Szerencsére megy már simán a blaze esca egyedül
Ha érdemes, akkor én is felhúzom majd 25-re.

Bár egymás után menni többet kicsit hosszú

(#307) .LnB válasza kory24 (#306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak az armor szettér csináltam meg, amit a 25-ös szinten kapsz, mert tetszett. Azért értem el a Blaze escalation lvl25-öt. És a nehezebbik, 10-50-est csináltam.
"Többször olvasom, hogy felhúzzátok a 1-13as escát 15-re."
Ezt nem értem.
A kis escalation-t csak nemrég kezdtem el solo-ba csinálni. Gyorsan lehet az elején szintezni ott a fegyvert. Tegnap pedig csak azért mentem kettőt, hogy kipróbáljam a buildemet.

10-50 Escalation-nak igazán az értelme elsősorban az, hogy a fő behemót megölésével, és az ott szerzett cuccokból lehet Legendary fegyvereket gyártani. Ezért fontos. De ezért nem kell 25-ös szintet elérni.
Minden escalation, ad egy armor szettet lvl25-ön. Ez csak ott szerezhető meg. De ez csak cosmetic/transmog cucc, szóval csak a külsőt változtatja meg a karakternek. Ezek egyáltalán nem nélkülözhetetlen dolgok. Ha tetszik rámehetsz, de nem muszáj.
A talent pontok pedig jönnek maguktól. Minél magasabb szintet érsz el ott, annál könnyeben fogsz letudni egy-egy escalation menetet. De azok a talent-ek csak bent az escalationba érvényesek, csak ott erősítenek. Szóval ezen kívül nincs értelmük.

"Bár egymás után menni többet kicsit hosszú"
Két, vagy három napig csak azt csináltam, mire meglett a 25-ös szint. Igen, baromi monoton volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#308) kory24 válasza .LnB (#307) üzenetére


kory24
őstag

Bocs elirtam.
A 15 az 25 akart lenni.

Értem akkor kinézetért.

A talent pontokat amiket ki osztok így, azok erősítenek majd a 10-50es esca-ban is?

(#309) .LnB válasza kory24 (#308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ott is aktívak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#310) .LnB válasza kory24 (#308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap még azt akartam neked írni, hogy amint ma is írtam, a kis escalation-ben lehet gyorsan szinteződni. Viszont sok material-t ott nem lehet szerezni. Ezért is érdemesebb Hunting Ground-on szintezni, mert ott van sok minden más. Növények, érc, ládák, és Aethersparks. Utóbbi meg nagyon kell. Mert Refoge-olni (100db) és Power Surge-olni (200db) abból lehet. Pont most emelték meg az update-ben, hogy nagyobb a droprate-je, és többet is ad. Szóval arra jobb ha figyelsz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#311) Busterftw válasza .LnB (#303) üzenetére


Busterftw
veterán

Le, persze a random 3 jatekos is jo volt szerencsere. :D
Igazabol kicsit tul reagaltam az elejen ezt a fagyasi mechanikat, de meg igy is idegesito.
Ha megvan Esca lvl 9 ha jol tudom, akkor 3 talentbol kapsz 30% passziv bonuszt, a frost meter 30%-al lassabban megy fel.

Urska bossnal a barlangban meg van 1 allando "tuzhely" ahova odamehetsz varakozni amig a boss "elmenekul", igy addig nem megy fel, plusz neha csokkenti is.
De a boss brutal idegesito, meg ki kell tapasztalni.

En azt ajanlom 1-13 Escat nyomj amig nincs lvl 10 Esca legalabb a talentek miatt, aztan lehet probalkozni 10-50.
Pylont vittem, de csak 1x raktam le a bossnal.

"Cpt. Maelstrom build-jei, szépen összeszedve, lehet nézelődni: [link]"
Innen linkeltem a community buildet, a masik oldalon vannak az Iceborne buildek :)
En mindig ezt hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#312) .LnB válasza Busterftw (#311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, az nem semmi. Mármint bármelyik esca-ba szép, ha lvl10-en letolod a 10-50-et. Ott a resist hiány miatt, onehit-vagy kb az összes behemótnak nem? Szóval ahhoz azért kell skill. Grath!

Engem még mindig nem izgat ez a Frost esca. Megjelenés napján próbáltam kettőt. Meg letoltam a kicsit egyedül egyszer. Nekem még van a játékban annyi kontent amit csinálhatok, hogy majd valamikor ráállok.
Ott a maradék három esca is, ami lvl15-ön áll. Mindet ki akarom maxolni. Utána majd jöhet a frost. :)
Néztem én is a Frost talenteket, hogy ad passzívot a fagyásra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#313) Busterftw válasza .LnB (#312) üzenetére


Busterftw
veterán

kb one hit igen, de nem mindegyik tamadas.
Meg kellett valogatni mikor menjek kozel, ami elengedhetetlen mert healhez kell a damage :D
Dodge mar eleg jol megy, az is segit.

(#314) kory24 válasza .LnB (#310) üzenetére


kory24
őstag

Köszi!

A fegyót csak azért kell reforgolni, hogy a többi felszerelésemhez legyen afterhearts, amivel tudom őket power surgolni?
Egyébként nem erősödik semmit a fegyver a reforge-tól?
Akárhányszor lehet reforgolni?

(#315) .LnB válasza kory24 (#314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Reforge-tól nullázódik a fegyver. A Power Surge-től erősödik. Power Surge-ölni pont Afterhearts-szel tudsz.
Regorge-olni bármennyiszer lehet. Power Surge-olni mindent csak egyszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#316) dtej válasza kory24 (#314) üzenetére


dtej
csendes tag

Plussz a reforgok a slayer's pathban is oldanak fel fejlesztéseket a fegyverekhez.

(#317) Busterftw válasza dtej (#316) üzenetére


Busterftw
veterán

Es van XP boost is :)

(#318) Joccc07


Joccc07
addikt

Este valaki Valentin eventre jön? Ha frienddel játszunk úgy gyorsabban kész lesz.:D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#319) .LnB válasza Joccc07 (#318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha fent leszek akkor invelhetsz. De 30-at leölni (feltéve ha a rumor-okra gondoltál), az nem egy estés program. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#320) Joccc07 válasza .LnB (#319) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor 2 este:DDD szerintem 10 után leszek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#321) Busterftw válasza Joccc07 (#318) üzenetére


Busterftw
veterán

En mennek, de most latom csak War Pike/Axe/Chain Blade? Egyszer nem hasznaltam oket.
Ez igy eleg gaz, az lenne jo ha lenne 1 event es valaszthatnal fegyvert. :(

(#322) .LnB válasza Busterftw (#321) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha azt a videót nézted amit délelőtt linkeltem, akkor az nem igaz. Mondja is a srác, hogy csak a teszt szerveren van az a három. Minden fegyverhez lesz rumor.

Joccc07
22:00-kor... Későn van. Bár lehet, hogy még leszek, de közel se biztos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#323) Joccc07 válasza Busterftw (#321) üzenetére


Joccc07
addikt

Tuti, hogy nem. Már nem emlékszem tavaly mi volt. De biztos, hogy nem volt korlátozva.

.LnB: Ha 30 behemoth kell frienddel akkor az 2 óra alatt megvan hg-ban. Vagy még annyi se.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#324) kory24 válasza .LnB (#315) üzenetére


kory24
őstag

Van ezzel kapcsolatban egy dolog ami nem tiszta...

Kiválasztottam melyik fegyverrel szeretek játszani, ez esetemben a sword.
Ezzel járok hg-k fejlődik fegyó exp elérem 20, reforgolom és kezdődik előről.
Mindig kapok 1 aftrehearts-et, amivel a cuccaim tudom power surge-olni.

Azonban ha szeretnék menni akár kisebb esca és oda épp nem célszerű 4-5ös szinten bemenni (vagy később ha már pl nagyobb escára esetleg trialra mennék, de a sword képesség éppen nem 20as, hanem csak 8as....)

Szóval akkor vagy csak akkor járok majd nehezebb helyekre ha épp 20as szintű sword képességem, vagy másik fegyvert húzok mindig 1-20ig és sword marad 20as állandóan?
Csak ezzel az lenne baj, hogy sword-el szeretek játszani azt erősítem a slayers path-ban is, akkor miért farmoljak másféle fegyvertípussal afterhearts-et.....
Illetve, amit itt is említettek, hogy reforge-kor ki lehet nyitni a slayers path-ban legfelül bizonyos számú reforge után mezőt.
Azok mit is adnak pontosan?
("Gain +2% weapon charge rate no matter which weapon is equiped")
Ha jól értem ez érvényes úgy is ha pl axe-ot reforgolgatom és attól függetlenül vonatkozik sword-re is?

(#325) .LnB válasza kory24 (#324) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh, a problémád nem komoly. Meg fogsz szeretni mást is, csak tessék kipróbálni. :D
De tényleg. Én se Chain Blade-del kezdtem. Most még is az a kedvenc. De szintesztem már Wand-ot, Sword-ot, kicsit a fegyvereket is. Mind jó.
De a main jelenleg, nekem a Chain Blade.

Igen amit Slayer's Path-on kinyitsz reforge után bónusz, az globális, minden fegyverre vonatkozik. Ezért is érdemes/kell mindennel játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#326) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közben írtam a supportnak a Strikers problémám miatt. Szeretnék azzal játszani, még se tudom kipróbálni (napokban linkeltem ugye a képet róla). Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#327) Busterftw válasza kory24 (#324) üzenetére


Busterftw
veterán

Ahogy irtak, mindegyik fegyver jo, de nem mindegyik szuletett egyenlonek :)
Ez inkabb hunting ground-ra ervenyes de ez a tier lista, nem csak sebzes alapjan, hanem sulyozottan.

Ha reforgolsz, akkor max addig nem mesz nehez helyekre, amig nem leszel megint lvl 16+
En mar 3x reforgoltam a kardot, mert semmi mas nem jott be, szoval csak ezt huzom, minden mas kb lvl 1 es semmi nincs lekraftolva.
Ahogy ugyesebb leszel es megvan egy alap builded, akkor mar lehet bemereszkedni huzosabb helyekre is.
Pl en pont reforgoltam es a lvl 1-es karddal mentem 1-10 Frost Escalationbe.
Ott huztam fel a kardot es az Escalation szintent lvl 10-re.

Most lvl 14-ek karddal mar lement lvl 10-50 Frost es Terra Escalation, persze kifogtam jo csapattarsakat es haltam parszor, na meg nem is sebzel annyit.

(#328) .LnB válasza .LnB (#326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pillanatokon belül jött a válasz a support team-től. Tudnak a problémáról, hamarosan javítva lesz.
Azt írták, hogy elvileg már az is megoldás, ha strikers-szel felszerelt loadout-tal nyitod meg a vendor ablakot.
De erre ők is azt mondták, hogy van akinél működik, van akinél nem.
Én azt csináltam, hogy feltettem a játékot pc-re (Nincs VGA-m, csak IGP-m :D) , beléptem, csináltam egy strikers-t. Majd belogoltam xbox-on, betettem a loadout-ba, és máris lehetett craftolni bármit.
Így most már jó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#329) .LnB válasza Busterftw (#327) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit olyan ez a táblázat, mintha csak a max elméleti crit dmg alapján lenne összeállítva. :U Chain Blades-nél nem szabad elfelejteni, hogy mennyire mobilis, mennyire sok plusz dodge lehetőséget ad. Az a legjobb és kész! :DDD :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#330) Busterftw válasza .LnB (#329) üzenetére


Busterftw
veterán

Epp ezt irtam, hogy nem csak szaraz adatok alapjan van rangsorolva. :)

(#331) kory24


kory24
őstag

Köszönöm szépen ismét :R

Chain blade szoktam használni amikor olyan bounty van, aztán jutalom megy a kardra. De már így is 10es a chain blade.

Majd még akkor megnézem a többit is, hátha.

(#332) Busterftw válasza kory24 (#331) üzenetére


Busterftw
veterán

Mindig aktiv bountykkal is gyorsan lehet szintezni. :K

(#333) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker tényleg 2000plat a lovepass. :DDD Kicsit megőrültek. 10 szint, 9 hülyeség, a végén egy szexi rucival. Jól állna a csaj karimon, de azért na...

60kill-es Rumor-okat kellene csinálni majd párat. Kíváncsi leszek, hogy mennyi sikerül majd az egy hét alatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#334) Busterftw válasza .LnB (#333) üzenetére


Busterftw
veterán

En ezt kihagyom.

(#335) kory24


kory24
őstag

Lenne még egy kérdésem esca-val kapcsolatban.

Pl Blaze esca, akkor ott a szörnyek blaze elementálnak számítanak? (fegyver miatt)

Illetve ha slayer path-ban feloldok blaze ellenállást, akkor az mindenhol, pl blaze esca-ban is érvényes? És ellenállás szerint a blaze esca-ban a behemotok blaze elementaluak?

(#336) .LnB válasza kory24 (#335) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, jellemzően az adott esca-ban, adott elemental-ok vannak. Lehet eltérés, de nem jelentős. Igazából ez annyit tesz, hogy Blaze esca-ba, Frost fegyverrel menj. Lehetőség szerint. Armor elemental Escalation-ben nem lényeg. A nehezebbik esca se nehéz annyira, hogy ez igazán számítson. A sebzés és a cell statok számítanak.
A játék alapja az, hogy megtanulj úgy dodge-olni, mozogni, hogy ne sebezzenek a behemótok. Ezért az armor elementél nem lényeg.
Trial-ba inkább számítanak.

Slayser's Path minden eleme globális. Mindenhova vonatkozik.

Busterftw
Én is, ennyit ez nem ér. Hamarabb venném meg azt a 13ezres pack-ot a store-ba, az is jó transmog armor-t ad, és mellé egy rakat platot, cuccokat is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#337) kory24 válasza .LnB (#336) üzenetére


kory24
őstag

Értem. Köszi.
Egyelőre blaze és shock kardom van 80as, utóbbival is megy egyedül már lvl 11en.
De akkor majd megpróbálok 80as jég fegyó farmolni, azzal akkor még simább lenne :)

Dodge-olást gyakorlom (ezért is szeretem esca szóló) , de nem minden behemotnál sikerül még :s

(#338) .LnB válasza kory24 (#337) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenki a dodge-olást gyakorolja. Én is nemrég kezdtem a játékot. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#339) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj de meta lett ez a Cascade... :U Néztétek?
Ma megnézem, hogy nekem egyáltalán van e. Azt se tudom mondjuk, hogy pontosan honnan lehet szerezni olyat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#340) Mascot21 válasza .LnB (#339) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Nyitni kell cell core-bol.

(#341) .LnB válasza Mascot21 (#340) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az eazy-peazy. Legalább nem Steel Marks-ot kell farmolni hozzá. Köszi az infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#342) Joccc07


Joccc07
addikt

Este valaki?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#343) .LnB válasza Joccc07 (#342) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vélhetően leszek. Most megcsináltam a CB 60kill Rumor-t. És nekiálltam a Strikers rumor-nak. Azért ketten tényleg jobb lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#344) Busterftw válasza .LnB (#343) üzenetére


Busterftw
veterán

En is elkezdtem, most meglett a Fire Reza/Fire Reza blaze fegyverrel, meg a Shadowtouched Koshai.

Vicces volt, mert kardom lvl 17-es, a blaze fegyverem meg nem is powersurgeolt, meg az elejen craftoltam es sosem hasznaltam :D

(#345) .LnB válasza Busterftw (#344) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ezek nem a valentinos rumor-ok. Az mind annyi, hogy 60 kill az adott fegyverrel. Azokat egy hétig lehet megcsinálni, azért kezdtem el.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#346) Joccc07 válasza .LnB (#345) üzenetére


Joccc07
addikt

És azok hol vannak? :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#347) .LnB válasza Joccc07 (#346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ozz-nál megveszed. Aztán az adort fegyvert ahol craftolni lehet, annál a vendornál elindítod a questet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#348) Joccc07 válasza .LnB (#347) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja ok. Olyan nekem nincs. Gondolom mert tavaly már megvolt. Nekem csak a curiosities vannak.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#349) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, hát akkor álljon itt, életem első 10-50-es Escalation SOLO kill-je!! ;) lvl19-es CB és 18-as Terra esc level (és még elég gyengusz AMP-okat kaptam, jobbra látthatóak):

Sajna videót sose rögzítettem még Series X-en, szóval az nincs. :(

Nem tudom, hogy ti nyomtátok e már le egyedül, de nekem ez az első, és örülök most a fejemnek. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#350) kory24 válasza .LnB (#349) üzenetére


kory24
őstag

Gratu!!

Xboxon a screenshotokat, hogy mented ki? Lehet külső meghajtóra menteni, vagy csak a gyári megosztás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.