Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) .LnB válasza .LnB (#546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezzel a build-del, lvl12-es szinten, lement a 10-50-es terra esca. :) Elég simán. Állok a fa alatt, aztán pörgök. Lifesteal meg életben tart. :) Amúgy azt hittem nem fog menni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#552) Joccc07 válasza .LnB (#551) üzenetére


Joccc07
addikt

Rés a pajzson :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#553) kory24


kory24
őstag

Grt

Slayer linket Ti csináljátok?
Ha igen, lett már korona?

Egyébként az ad valamit vagy csak dísz? :)

(#554) Joccc07 válasza kory24 (#553) üzenetére


Joccc07
addikt

Csinálnám ha lenne kivel. :D
Nem ad semmit csak szimpla dísz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#555) kory24 válasza Joccc07 (#554) üzenetére


kory24
őstag

2 játékossal csinálom.
De nem tudom mennyire van értelme, főleg így ha nem ad semmi pluszt :)

Max úgy ha egyébként is egy szinten vagyunk kb és azonos helyre mennénk akar hg akár esca.

De csak ezért ölni pl 20as fegyóval sokat kell.

(#556) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Holnap jön a Privát Hunting Ground. Meg némi javítgatás. Eltűnik a tél Ramsgate-ból most már végleg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#557) kory24


kory24
őstag

Ez a küldetés pontosan mit kér?

Gyenge angolom, google fordító pedig így fordítja:

"Ölje meg Agarust bármilyen terra fegyverrel, miközben kevesebb, mint 1000 pont sebzést okoz, és a teljes sebzés legalább 20% -át elviszi"

Eleje értem, terra fegyóval menjek és ne sebezzek nagyobbat 1000-nél ez ok.

De a 2. felét a mondatnak, hogy kell értelmezni?

(#558) .LnB válasza kory24 (#557) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy öld meg Agarus-t, hogy Terra fegyver van nálad. És nem kapsz be több sebzést mint 1000 (szóval ő ne sebezzen téged többet, mint 1000hpt). És többet sebezz bele mint 20%. Utóbbi ugye akkor számít ha másokkal együtt ölöd meg. Egyedül ez alapból 100%.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#559) kory24 válasza .LnB (#558) üzenetére


kory24
őstag

Így már értem, köszi :)

(#560) kory24


kory24
őstag

Van értelme amúgy ezeket megcsinalni?
Nemelyik igen idő igényes...

(#561) .LnB válasza kory24 (#560) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Személy szerint, én nem szoktam ezeket. Ellenben ugye a Valentin napi rumor-okat, a dye rumorokat megcsináltam. Ezeket mindig csak felveszem (a quest-et), aztán van amikor kiírja, hogy sikerül. És felveszem a reward-ot. :) De specifikusan még egyet sem csináltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#562) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Normal Escalation
Required: 5
Recommended: 10
Hard Escalation
Required: 14
Recommended: 18
Heroic Escalation
Required: 18
Recommended: 20

Ennek ellenére, én tegnap úgy letoltam a normal esca-t lvl1-en, mint a huzat. :D (Patch után, mert már előtte kipróbáltam a Privát HG-t is. Kíváncsi vagyok ma be fog e engedni kisebb szinten.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#563) Joccc07 válasza .LnB (#562) üzenetére


Joccc07
addikt

Mi a francnak kellett 3 esca? :W
Normal, Heroic aztán csá.

Tegnap sikerült végeznem a kalapálással. Azt hittem sose lesz vége. :DDD Hogy az mekkora szar fegyver.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#564) .LnB válasza Joccc07 (#563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minek?! Mert a normált (ami majd a hard lesz) már minden mezei vakegér (mint én) szólózza. Tökéletes, hogy lesz egy HC! Jelenleg a játékban nincs kihívás. Talán a Dauntless Trial de semmi más. Borzasztóan kell bele valami nehéz content.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#565) Joccc07 válasza .LnB (#564) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem nehéz content kell, hanem content. Bármi amivel nyújtani lehet a játék időt. Jó lenne ha ez nem csak a roumor-okat jelentené. Mi a bánatnak mennék heroic escalationt ha már minden megvan? :F

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#566) Busterftw válasza Joccc07 (#565) üzenetére


Busterftw
veterán

En is igy latom.
Igy is vannak "nehezitesek" csak inkabb az idohuzo kategoria :)
Mar az is segitene ha lenne tobb fele behemoth, amiknel mashogy kell mindig harcolni.

Kb mint a WoW bossok. Eltartott egy ideig, amig megtanultad a tamadasokat stb es ugy ment le. Legutobb kaptunk egy Urskat, meg egy ujabb Embermane/Skarn/Gnasher valtozatot.

Tobb, valtozatos es igy nehezebb behemoth/content kene, nem pedig egy heroic esca, ami ugyanaz, csak a damage szorzot feltoltak 2x-re. Mert kb ennyibol fog allni a heroic esca. :K

(#567) .LnB válasza Busterftw (#566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A WoW bossoknak is fix skillset-jük van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#568) kory24


kory24
őstag

Ezek a különböző erősségű escák, amik a mappokon vannak?

(#569) .LnB válasza kory24 (#568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol? Mik?

Semmi különös, csak a mostani escalation-ök, fognak kapni egy plusz nehézségi szintet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#570) Busterftw válasza .LnB (#567) üzenetére


Busterftw
veterán

Viszont idobe telik, mig lemegy a raid es sokkal osszetettebb.
10 eve jatszottam szoval nem tudom hogy megy most, de oda kellett koordinacio, hogy lemenjen. Itt ha van jo builded es megy a dodge, akkor megvagy :D

Szoval tobb kontent kell nem pedig extra nehezites, mert a sebzesen es a behemoth HP-jan kivul minden ugyanaz lesz kb.
Szerintem erre tokeletes volt a Trial Hardon meg Dauntless-en.

[ Szerkesztve ]

(#571) Joccc07 válasza Busterftw (#566) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, pontosan. Időhúzás. Ezek a contentek a kezdőknek teljesen jók de nekünk már kevés. Heroic Esca az több mint felesleges. Minek? Mit adhat? Urska csak akkor jön? Akkor ki fog menni rajta? A veterán? Annak már megvan az urska weapon összes. Így azok kilöve. A kezdő nem fog felmenni mert azt se tudja mi van. Inkább belenyugszik, hogy oda kevés és tovább áll. Attól, hogy kezdőként van egy weapon lvl 20 meg nem tudja rendesen használni. Nincs meg a skill-je hozzá.

Az új változatokkal csak az a baj, hogy a deepfrost skarnt egy életre megutáltam a kalapácsos feladat miatt. Ennek sok értelme volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#572) Joccc07 válasza kory24 (#568) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem. Ezek az escalation fül alatt található escák. Eddig volt 1-13 és 10-50. Most ezt váltotta a normál, hard, heroic verzió.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#573) kory24 válasza Joccc07 (#572) üzenetére


kory24
őstag

Ja értem.
Sok újítás össze zavar már....

Valami olyat is olvastam, hogy trialba nem fog számítani /előnyt jelenteni a reforgok adtak plusszok???
Ez valóban így van?
Mert az kibacas aki direkt azért vitt ki több fegyvert is 10x....

Bár tőlem trial még távol, de én is 4 fegyvert viszek :D

(#574) Busterftw válasza kory24 (#573) üzenetére


Busterftw
veterán

Oh megha csak ujitas lenne :D Ez inkabb rebranding.

(#575) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, a Dauntless nehézségű trail nem lesz szólózva részemről. Az atom nehéz. Nem elég, hogy instant one hit bármilyen érintés a behemót részéről, de még van 4-5 nehezítő körülmény. Mint amikor Skraev leteszi a hógömböt, és nem látni semmit. Random jégcsapok csapnak fel a földből. Ráadásul deep freeze is van, amivel a stamina sokkal jobban fogy. Ergo, szerintem lehetetlen kimozogni ezt a sok mindet.
Embert meg nem találni rá teambe, mert gondolom mindenki 4es stack-ben megy oda, nem randomokkal. :(
Brutál nehéz na.

A sima triált viszont leszólóztan 3 csillagra. [kép]
Ha ilyen lesz ez a nehéz Escalation is, akkor azt csak kész csapat fogja tudni megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#576) Joccc07


Joccc07
addikt

25-én érkezik a szokásos húsvéti event. link

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#577) Joccc07 válasza .LnB (#575) üzenetére


Joccc07
addikt

Grat:C
Dauntless trial az nagyon durva. Egyszer próbáltam. Elég is volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#578) Busterftw


Busterftw
veterán

Fejlesztok Redditen kidtak egy kis infot a reworked Trialokrol. (Patch 1.5.6 es 1.6.0)
Szoval elvileg "konnyebb" lesz a Trial, legalabbis a gear miatt nem nagyon kell aggodni.

Csinalhatnak ez Escalationnel is, mert sokan azert nem reforgolnak, hogy le tudjak tolni az Escakat. Jo lenne ha a reforge csak a HG-kat erintene.

(#579) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Végre nekem is kész:

Trial is volt már, vásároltam is, de legztóbb valami bug miatt árát levonta, de a modot nem kaptam meg :D (írtam bug reportot)

(#580) .LnB válasza kory24 (#579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gratula! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#581) kory24 válasza .LnB (#580) üzenetére


kory24
őstag

Köszi.

Kissé felbosszant bugos játék.
Most ez a lady luck.

De én a slayer linkkel is szívok.

2x jartam már úgy, hogy kész volt a link, még 2-3 nap kellett, hogy nyitható legyen, közben egy másik személlyel indítottam új linket és ez a régi ami már kész volt csak úgy eltűnt....
Aztán úgy csináltuk 3an, hogy egyszerre közöttük egymással a linkeket így egyszerre lett nyitható a 2 linkem. Kinyitottam elsőt, de a 2. is eltűnt...

Mi lenne, ha 3 linket szeretnék egyszerre....

(#582) Busterftw válasza kory24 (#581) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem kicsit tulertekeled a slayer link funkciot :)
En parszor hasznaltam, de aztan mindig csak elfelejtettem ujrakuldeni.

(#583) kory24 válasza Busterftw (#582) üzenetére


kory24
őstag

Miért értékelem túl?

Ha egyébként is jatszok adott illetővel, akkor jól jön ingyen olyan plusz, mint bounty tokenek, patriol kulcsok vagy pár ezer pénz.

Oké, nem halok bele, hogy elúszott 3 ládám, de működhetne normálisan is, nem most indult ez a game...

Akkor ott van még hg-n rendszeresen beakadó valomyr hang is.

(#584) Joccc07 válasza kory24 (#583) üzenetére


Joccc07
addikt

Majd mikor a bounty token lesz nálad is az érték. :P
A többi annyi van, hogy nincs mire elkölteni. Annyi Patrol key-em van, hogy soha nem fog elfogyni.
A slayer link ugyanolyan szar egyébként mint megjelenéskor. Amikor berakták 2 napot élt aztán kivették. Majd javítás után (2 hónap) visszatették, de ezek szerint még mindig nem jó.
Adott már koronát neked?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#585) kory24 válasza Joccc07 (#584) üzenetére


kory24
őstag

Az már most is érték.
Sok combat merits kell még :)

Nekem még nem adott, de egyik társamnak igen

Egyébként most, hogy kész vannak insták, mi lesz majd cél?

Egyelőre farmolok, hogy kinyissam slayer path minél jobban de ugye előbb utóbb az is meglesz, minden héten begyűjtöm trial 300sm, de ugye előbb utóbb ott is megveszem ami kell.

Aztán vajon jönnek új tartalmak, kihívások?
Új esca vagy hasonló?

Vagy előbb utóbb ha kb mindent elértem, akkor vége? :O

[ Szerkesztve ]

(#586) kory24 válasza kory24 (#585) üzenetére


kory24
őstag

*insták = escák

csak lejárt szerkesztési idő

(#587) .LnB válasza kory24 (#585) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként most, hogy kész vannak insták, mi lesz majd cél?

Heti Trial talán. De én otthagytam a game-et. Belépkedek a napi coin-ért, hogy legyen bounty-m, és ennyi. Csütörtökön megnézem a nagy Vault Sale-t, aztán majd max a Radiant season-ra visszanézek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#588) kory24 válasza .LnB (#587) üzenetére


kory24
őstag

Mivel játszol helyette?

Örülnék jönne majd új tartalom vagy lenne vmi cél trialokon kívül, mert amúgy tetszik a játék. (kevés játék jön be nekem :( )

(#589) .LnB válasza kory24 (#588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kb semmivel. Csak vergődök.
Mafia Definitive Edition-t végigjátszottam szombaton.
Genshin Impact-et próbálgattam.
Meg megnéztem a Division 2 nextgen patch-et.
De igazán egyik se köt le. Nincs nagyon semmi helyette.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#590) Joccc07 válasza kory24 (#585) üzenetére


Joccc07
addikt

Há ezt mondom. Mikor már nem kell más mert minden megvan/kb végtelen mennyiség.

Mi más mint a reforge farm. :P

Jönnek új tartalmak csak nagyon lassan........nagyon, nagyon. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#591) Busterftw válasza kory24 (#585) üzenetére


Busterftw
veterán

Pont ahogy Joccc07 irta, a slayer link nelkul is lesz mindenbol dogivel.
A content hamar elfogy, szoval marad a grind kb, nincs mire kolteni es a daily loginokbol eleve jon patrol es hasonlok.

Latom azert itt mindenki csak eljutott arra a szintre, hogy a jatek (hosszabbtavu) gondja a content hiany :)
Az is gond, hogy egy csomo dolgot probalgatnak, szoval az uj patchek is nem fognak masrol szolni mint:
Emote wheel redesign, trial redesign, heroic escalation wtf... kutyat nem erdekli.

Itt az aktualis roadmap, szoval lesz majd uj Radiant behemoth, ha szerencsesek vagyunk nem egy Radiant Embermane :D , meg ez a Radiant Season:
"Right now, we’re creating a brand new Behemoth, environment, legendary weapon, armour set, cell, and talents.
En ezt nyarra vagy oszre tippelem, mert ugye most jon a husvet event, szoval megint honapokig semmi.

Gyertek inkabb Deep Rock Galacticot jatszani :D

[ Szerkesztve ]

(#592) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vault-ba kukkantsatok be. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#593) Joccc07 válasza .LnB (#592) üzenetére


Joccc07
addikt

Megjött az utolsó nagy vásár. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#594) .LnB válasza Joccc07 (#593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vettem pár cuccot tegnap. :D
Rendes nevüket nem tudom, de a Japán(os) transmog szettet. Zephyr fegyvereket. Meg azt a zászló animációt, ami ilyen digitális "bug" effekt.
Aztán lehet kifarmolok még valamit a hétévégén.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#595) Joccc07 válasza .LnB (#594) üzenetére


Joccc07
addikt

Az Aetherpunk zászló anim az jó. Nekem az az állandó. Most leszek én is. Szeretem ezt az eventet. De már megint könnyű:(( ~600 répa jön egy kör alatt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#596) .LnB válasza Joccc07 (#595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mire kell a répa? :D
Nyomtam egy event-et, de nem is néztem meg, hogy mire jó. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#597) Joccc07 válasza .LnB (#596) üzenetére


Joccc07
addikt

Skin, lantern, meg ez a curi vagy mi a rosseb. :DDD Csak a szokásos.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#598) kory24 válasza kory24 (#579) üzenetére


kory24
őstag

Support rendes, korrekt.

Jóvá írták a Steel Markot.

Ez az event pontosan hogy működik?
Bárhol esik az a répa? ( Tegnap Malkarion adott 10et.)

Úgy olvastam bevezették esca szint kötés, ez is mit jelent pontosan? :)

(#599) .LnB válasza kory24 (#598) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az event az hunt menüből indítható. Egy inkább vicces, mint komoly event.

Esca szint kritérium. Bár még nem néztem, de azt jelenti, hogy 10-50-be most már nem csatlakozhat be hülye lvl1-es fegyveres társ. Vagy csak nem nyomhat Ready-t míg nem a kellő szintű fegyver van nála.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#600) kory24 válasza .LnB (#599) üzenetére


kory24
őstag

És mekkora legkisebb aki csatlakozhat?
10?

Ja nem is figyeltem hunt menüben van :) Köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.