Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most gondolkodtam el, hogy amikor linkelted nekem azt a buildet. Akkor én úgy vettem, hogy lassan akkor majd használhatom azokat. Aztán most eszembe jutott, hogy írtad, hogy 400+ órád van már benne. :DDD Akkor áll még előttem tennivaló bőven. Azt hittem hétvégére megleszek azokkal az itemekkel. :D

Szóval nem tudnátok először, kezdő tanácsokkal ellátni? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52) Mascot21 válasza .LnB (#51) üzenetére


Mascot21
csendes tag

De : dodge,dodge es dodge ,csak meg ne üssenek :D

(#53) .LnB válasza Mascot21 (#52) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na meg, ne álljak a tűzbe, mi? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54) Joccc07 válasza .LnB (#51) üzenetére


Joccc07
addikt

Kezdő tanács? 🤔
Próbáld végig az összes fegyvert. Keresd meg a hozzád legközelebb állót majd keress, kérj, építs magadnak rá egy jó buildet. Gyűjtsd a növényeket mert azokból tudsz potikat készíteni. Gyűjtsd a kristályokat mert azok is kellenek, hogy új fegyvert craftolj magadnak.
Ami a legfontosabb: élvezd a játékot.

Azért nem játszom például se a div2-vel és a fallout76-tal mert átment abba, hogy játszanom kell és nem játszani szeretnék. Így inkább fogtam és rányomtam az uninstall gombra.

Itt a hunt pass durván egy hétvége alatt teljesíthető és ha jól tudom 2 hónap/pass. Ami mondjuk szerintem rettentő hosszú idő. De így marad idő másra is.

Ja és a lényeget kifelejtettem: Ne állj a tűzbe, ne legyél skraev előtt mikor "dobálja" a jeget, figyelj riftstalker teleport ajtóira mert köpködik az umbral valamit:DDD, shrowdnál is kell figyelni erre a csoda valamire mert corruption state-t okoz és eszi az életedet és Valomyr energia bogyói is szeretnek rajtad pukkanni elszedve egy javarészét az életerődnek. Stb.....stb. ...

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#55) Mascot21


Mascot21
csendes tag

Build építésben segít ez az oldal : [link]

(#56) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most, hogy megtudtam, nem kell armor set-eket hordani, így néztem magamnak kezdő buildeket az előbb. El is mentettem három buildet. Majd kipróbálom őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kérdéseim lennének. Megint. :)

-Ha megveszem a Hunt Pass-t, akkor visszamenőleg megkapom a cuccokat lvl1-ig? Most valahol lvl30-nál vagyok.
-A Cellák specifikusan farmolhatóak? Mármint megvan, hogy egy adott cellát honnan lehet beszerezni? (nem venni a vendor-nál) Mert néztem buildet, és pár cellám nincs, az annál ajánlottak közül.
-A Potik hogy működnek? A Healing poti mindig újratermelődik 5-ig. Ha legyártok más Poti-t, és beteszem gyorsgombra, akkor azok is mindig újratermelődnek? Vagy annyi lesz, amennyit craftoltam? (Nem nagyon használtam még egyiket sem) Ma fogom kinyitni az utolsó helyet a potikhoz.
-Kezdő létemre, számomra a "legrémisztőbb" (inkább legátláthatatlanabb) dolog a játékban jelenleg a Slayers Path. Egyszerűen ott rengeteg lehetőség van, és hirtelen zúdítja a játékosra a játék. Csak kapkodom a fejem, fingom sincs, hogy mit kellene ott először fejleszteni . :) Ennek fogok ma utána nézni. De várom a tanácsaitokat.
Ezt a buildet használom most: [link] és ennek a fejlettebb változata most a cél, ez: [link] (próbálom farmolni.)

Tegnap egész nap, a Grim Onslaught-ot farmoltam. Meg is lett végül. Sőt, elég jelentős előrelépés lett ez a build. Mert tegnap beszéltünk a Riftstalker-ről. Tegnap előtt még, azt a Hunting Ground-ot Very Hard nehézségűnek jelezte nekem ahol az a behemót először megtalálható. Tegnap már sima Normál lett. Szóval volt előrelépés rövid időn belül. És meg is lett az első kill is, három kell a quest-hez. Persze nem csak a gear, de az is segít, hogy kezdem megérteni a fight mechanikát.

Ma délután ha minden jól megy, lesz időm játszani. És szerintem neki fogok állni tanulni a szakítást. Tegnap ketten játszottunk sokáig egy játékossal. És ő mindent tudott szakítani, akkor esett le, hogy basszus így mennyivel könnyebb. Solo-ba meg egyenesen kötelező lesz. Axe-ot használom még mindig. És hallom, hogy azzal a legnehezebb, a lassúsága miatt. Nem baj, remélem ha ezzel megtanulom, akkor a többi fegyverrel már könnyebb lesz. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) Joccc07 válasza .LnB (#57) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen megkapod.

Nem, esik ami esik. De vannak olyan cellák amiket csak Lady Lucknál lehet venni.

A healelő poti az újratermelődik ingyen.

A többi is de csak akkor ha van craftolva. Szóval ha legyártottál egy potiból 100db-ot addig feltölti amig abból van.

Őszintén bevallom én meg se néztem a slayer path-et. :B
1-2 dolog nincs feloldva csak. De majd megnézem neked miket érdemes.

Grat a riftstalker-hez. Nehéz axe-el mert ugye lassú. De ha fekszik akkor nincs kegyelem. :DDD

Bocsi tegnap nem tudtalak invelni mert benchmarkoltam a játékkal. Épp alulfeszelem a vga-mat mert throttlingol gyári értékeken. Vagyis nem throttlingolna ha ráhagynám a ventilátor szabályozást. De akkor valószínűleg elrepülne.

A build jó egyenlőre de én a lantern-t cserélném drask's eye-ra.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#59) .LnB válasza Joccc07 (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most megint nagyot néztem, hogy neked már annyi minden fel van oldva Slayers Path-ban, aztán eszembe jutott, hogy 400 óra. :D

Jobb is, hogy nem inveltél. Azon paráztam, hogy miután elküldtem a friend request-et, hogy remélem, nem írtál rám, mert nem vettem észre. :) Nem tudom, hogy csipog e, vagy csak a chat ablakba jelenik meg, mert még nem tudok mindenre figyelni.

Ma megnézem akkor tüzetesebben a Hunt Pass tartalmát, aztán ha úgy van, megveszem. 15 nap van még hátra. Szerintem meglesz ennyi idő alatt a max szint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) Joccc07 válasza .LnB (#59) üzenetére


Joccc07
addikt

:DDD

Ha neked cimzem akkor lila színnel kiemeli az üzenetet.

15 nap? Pfff
Bőven meglesz. Ha játszom este akkor 2-3 szint simán befigyel vagy több is ha a bountykat csinálom.

Érdemes megvenni egyébként. Az új hunt pass rendszerben (mert ez az új) ha aktiválod az Elite hunt pass-t akkor visszakapod a következő árát. Pont annyi platot ad amennyi lesz a következő.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#61) .LnB válasza Joccc07 (#60) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy emlékszem, hogy két napja néztem, akkor 17 napot írt. De meg nem esküszöm.

"Pont annyi platot ad amennyi lesz a következő."
Ja, nyugi, én tuti elköltöm a Platot majd valami Dye-ra vagy Transmogra. Ismerem már magam. :DTegnap néztem a store-t. És láttam 13k-ért van valami csomag, és jár hozzá egy olyan fasza Transmog szett, hogy azonnal bezártam a store-t. Még mielőtt arra vetemednék... :DDD (és ez halál komolyan így volt.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62) .LnB válasza .LnB (#61) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arcslayer Cosmetic Armour Set volt az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63) Joccc07 válasza .LnB (#61) üzenetére


Joccc07
addikt

Ne aggódj én is szoktam ilyeneket venni. Az összes bundle megvan kivéve ez a drágább. Az a jó, hogy az összes ad platinumot. Kivéve a glideres. Azt így még nem vettem meg. Megvárom mikor lesz rá 20% off. :DDD mert az is elő szokott fordulni, hogy akciózzák.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#64) .LnB válasza Joccc07 (#63) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ez a Support a Creator, ez mit ad? Előbb láttam OhDough csatornáján egy videót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65) Joccc07 válasza .LnB (#64) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha beírod a kódját akkor elvileg kap százalékot belőle.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#66) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Accountot linkelni, csak ingame lehet ugye?
Következő a szitu.
Most Series X-en játszom.
És néha, Xbox-on (a GamePass-hoz), Playstation-ön(, a PS+-hoz), járnak ingyen bundle csomagok néhány játékhoz. És fizetem mindkettőt, de a Playstation 5-ömet viszont eladtam. És most látom, hogy PS Store-ban van egy Sky Fire Bundle a Playstation Plus előfizetéshez. Viszont konzol nélkül nem tudom linkelni az accot. :) Próbáltam böngészőből, de úgy látom, hogy nem lehet.
Playstation 5-öt újra pedig kb, olyan április magasságába fogok kapni. Vagy utána inkább. Max elkérem haverét, hogy megcsináljam. :D Bár annyira szerintem nem egy nélkülözhetetlen bundle az.
Vannak azért nyűgjeim mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67) Joccc07 válasza .LnB (#66) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez egy teljesen jogos kérdés. De válaszolni nem tudok rá. :D
Fogalmam sincs, hogy ez hogy megy. Én csak pc-n játszom. Amit el akartam már adni de a másik játék amit játszom (ETS2,ATS) az nem elérhető csak pcre.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#68) .LnB válasza Joccc07 (#67) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A számítógépünkön két játék van ETS2, ATS. :D Nemrég írogattam is az ETS2 topikba. De IGP-vel "érdekes" élmény játszani. Azzal játszottam, amíg vártam a nextgen konzoljaimat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#69) Joccc07 válasza .LnB (#68) üzenetére


Joccc07
addikt

Tudom, láttam. ;)

Nem túl acélos rx570-el sem élmény annyira. Mert nincs smooth 60fps végig. Teljesen random helyeken leesik az fps fix 60ról 50re. Magyarázat nélkül. AB szerint nem történik olyankor semmi. Se CPU ingadozás se GPU. Érdekes.
Rohadt idegesítő amikor épp krúzolsz az autópályán aztán egyszercsak megakad a kép.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#70) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem OhDough videóját a Slayers Path-ról. Hasznos volt nekem. És eszembe is jutott, hogy mik ezek a Pylon-ok? Még nem találkoztam ezzel a játékban. Csak a Slayers Path-on láttam amikor elérhetővé vált(ak).
Ez valami lerakható cucc, ami ott van, mint ahol a flare-t fellövöm, vagy a Suppy box-ot leteszem? Vagy mik ezek?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71) Joccc07 válasza .LnB (#70) üzenetére


Joccc07
addikt

A pylonokat lerakod mint egy zászlót. Ezeknek van egy hatóköre ami látszik is ha leraktad. Azon a körön belül van hatása.
Lifspring pylon: 22 életerő pontot ad másodpercenként 20mp-n keresztül minden slayernek.
Inspiring pylon: 25%-al megnöveli a sebzést 45mp-n keresztül minden slayernek.
Ironhide pylon: 40%-al kevesebb sebzést szenvednek a slayerek 45mp-n keresztül.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#72) .LnB válasza Joccc07 (#71) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oks, sejtettem, hogy valami ilyesmi. Csak még sose használtam. Meg úgy másoktól se sűrűn láttam. Volt néha, hogy a harc közbe töltődött az életem, és nem tudtam miért. Lehet egy ilyen Pylon volt az oka akkor.
Kíváncsi vagyok mekkoda cd van rajta. Vagy 1 pylon / fight?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73) Joccc07 válasza .LnB (#72) üzenetére


Joccc07
addikt

3/ground/supply box vagy 3/escalation.

Szoktam használni ha egyedül vagyok vagy nem randomokkal.

Volt olyan buildem (szerintem már nincs meg) ami ha sebzést szenvedtem akkor minden leadott sebzésből kaptam életerőt így gyakorlatilag 2 hiba között visszatöltött az életem.
A build ami rajtam az is ilyen csak az nem végtelen ideig. Asszem 8mp van rá, hogy visszaüssem az életerőt. Feltéve, hogy nem instant fekszem.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#74) Joccc07 válasza .LnB (#72) üzenetére


Joccc07
addikt

Küldtem invite-ot ingame. Vagy 5-öt. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#75) .LnB válasza Joccc07 (#74) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyet láttam az ötből! :DDD Pont léptem be az első Escalationomba. És ott egy csomó minden felvillant. Rengeteg friend request, és ott volt köztük az inved, de akkor már kezdett betölteteni a játék. A többit nem is láttam. Bocsi! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#76) Joccc07 válasza .LnB (#75) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem gáz. Ja és írtam is. :DDD
Azt láttad?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#77) .LnB válasza Joccc07 (#76) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Basszus. Meg kell szoknom, hogy figyeljek oda is. Lassan 8 éve egyedül szoktam multizni. Előtte nyomtam 15 évet a cs-t, sok évet a WoW-ot, Dota 2-t. De elszoktam tőle. Sőt ahol lehet, voice chatet, chatet, tiltani is szoktam. Nem kell nekem a gyereksírás. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78) Joccc07 válasza .LnB (#77) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is tiltva van.
Ha látod, hogy játékban vagyok akkor invelj mert akkor oda megyünk ahova te akarsz menni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#79) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szép kis patch jön holnap: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most tudok rendesen írni (tegnap csak telórol válaszoltam gyorsan.)

Bocsi, hogy nem vettem észre, hogy írtál/inveltél.

Kapkodok még, próbálok minél gyorsabban fejlődni. És a lehető legtöbb dolgot megcsinálni a rövid idő alatt, amíg játszom. És még kicsit káosz a game, nem szoktam még bele. Ezért a chat folyamatos figyelése még nem megy. :D Ráadásul állandóan jönnek az invek, felugró ablakok.

Tegnap mentem egy Escalation-t. Ez volt az első. Olyan is volt. A vége fele folyamatosan feküdtem. És ott nem is lehet felkelni ha elfogy az az "élesztő flaska". De rendesek voltak a srácok, mondták, hogy semmi gond, megoldják.
A dodge a probléma. Az nagyon nem megy. De nem kövezem meg magam miatta, mert ahhoz tapasztalat kell. Sokszor kell látni az adott behemótokat, megismerni a mozdulatokat, az animációkat. Ez meg időbe telik.

Bounty-kat csináltam, és volt sok olyan, hogy megadott típusú/számú behemótot kellett csak legyőzni. Direkt visszamentem olyan Hunting Ground-okra, amik könnyűek. És ott akartam megcsinálni. Gondoltam, úgy könnyebb tanulni a mozdulataikat. Ami igaz is, XP-t viszont nem kapok ott. Szóval nem volt jó ötlet. :)

Megcsináltam tegnap a Scarn lámpát. Az az armor nagyon hasznos amit ad. Fejlesztettem a healing potik számát. Megnéztem a healing pylon-t is. Szóval csinálom-csinálom. Napról-napra tisztul a kép. Axe-ot felhúzom 20-ra (most 17 asszem), az lesz a main egy ideig. Aztán kezdem a fang-et, ha már mindketten azt használjátok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#81) Joccc07 válasza .LnB (#80) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez minden játéknál így van. Kell idő míg kiismeri az ember.

Miért nem szedtek fel? Danger volt a státusz? 1-13 vagy 10-50 escalation volt?

Hunting groundba nem kaptál xp-t? Azt, hogy? :F

Skarn lámpa még lehet jó neked de drask's eye-t használ mindenki szinte.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#82) .LnB válasza Joccc07 (#81) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A legutolsónál nem szedtek fel. De a esxalation felétől kb estem kelte, addig fel is szedtek. De a végén valami növény behemót iszonyat aoe sebzéseket tolt. Ezért a srác le solozta inkább, nem bajlódott velem/velünk. :D Nem tudom, hogy milyen szint volt.

Azt hiszem Very Low "nehézségű" területeken nem adott. Low-on még talán igen. Szóval ja, 0XP-t írt ki. Ha jól emlékszem úgy volt, hogy amikor elkezdtem a területen ölni a behemótokat, akkor még low volt, aztán fejlődtem, és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy 0XP-t írt killek után.

Akkor következőnek feloldom a Drask's Eye-t, ha tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#83) Joccc07 válasza .LnB (#82) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja, hogy annyira alacsony szinten. Akkor megértem.

Megszivatott a Koshai? :DDD

Ma este fent leszek sokáig. Ha gondolod.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#84) .LnB válasza Joccc07 (#83) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem nevezném szívatásnak. Mert kb az első toxic aoe trutyiba megfeküdtem mikor alám tette. Onnantól kezdve meg csak tv-ztem. :D De nem Koshai volt, hanem Agarus. Fura is nekem még nézni, ahogy a csávó itt lazán solozza: [link] :U Amúgy azt, hogy csinálja a videóba, hogy mindig csak 50%-ra tölti a hp-ját? Az okát értem, a Rage cell +dmg miatt.

Legyen az, hogy majd invellek ha úgy van. De még nem most, mert most megy egyedül is. Ilyen bountykat a Hounting Ground-okon megoldok még. Úgy is a Pass-t húzom leginkább.
Majd ilyen escalation-re meg trial-ra foglak csak hívni. Addig meg figyelek, tanulok, dumálunk itt. Ok?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85) Joccc07 válasza .LnB (#84) üzenetére


Joccc07
addikt

Terra escalation 10-50-be voltatok. Az Agarus az ottani Boss.

Vannak olyan cellek amik nem engedik feljebb tölteni az életet.

Mindig fog menni egyedül, főleg ha kezded kiismerni. Csak just for fun gondoltam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#86) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha elérem egy fegyverrel a 20-at, és resetelem, akkor mit tudok csinálni az armor-ra? Fejleszteni azt tudom, de mit? Plusz statokat? Plusz cella helyet? Vagy mit?
És fegyvert is lehet így fejleszteni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87) Mascot21 válasza Joccc07 (#81) üzenetére


Mascot21
csendes tag

"Hunting groundba nem kaptál xp-t? Azt, hogy? :F"

Gondolom 6 színtel alatta volt a behemot amit ölt :

(#88) .LnB válasza Mascot21 (#87) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is igazán néztem még, hogy van a behemótoknak is szintjük. Láttam, hogy amikor kiválasztom a Hunting Ground-ot, abban a kis ablakban is a behemótok avatárja felett vannak csillagok, azt se tudom mit jelentenek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#89) Mascot21 válasza .LnB (#88) üzenetére


Mascot21
csendes tag

Nem a csillag,a szintet számmal jelölik,abban a körben ami mutatja a behemot fejét .

(#90) .LnB válasza Mascot21 (#89) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem. De nem tudom, hogy a csillagok mit jelentenek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91) Mascot21 válasza .LnB (#90) üzenetére


Mascot21
csendes tag

A adott szörny osztálya szerintem,minél több trükköt tud :
0 csillag Lesser Embermane
1 csillag Embermane
2 csillag Bloodfire Embermane
4 csillag Bloodfire embermane Heroic

(#92) .LnB válasza Mascot21 (#91) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi.
A HC-t azt felismerem mindig, az fáj..! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93) Joccc07 válasza .LnB (#92) üzenetére


Joccc07
addikt

A csillag az azt jelöli amit Mascot21 is leírt. A hunting ground neve alatt van írva a szint. Most pontosan nem tudom, hogyan jönnek de pl. Level 1-5 oda az a weapon szint ideális, levél 3-7 oda pedig ez az ideális és így tovább a többinél. Level 5 fegyverrel ne menj 15-re mert sok jó élményed nem lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#94) .LnB válasza Joccc07 (#93) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy a Hunting Ground-ok nevénél ott a szint. Azért vak nem vagyok na. :D Csak a behemótok szintjét nem néztem eddig (szóval fél szemre csak vak vagyok).
Viszont mint ha tegnap a gyerkőc pont mondta volna, miközben játszottam, hogy az a "szörny" 14-es szintű.. Szóval ő látta. :)
Nálam még úgy vannak a szintek, hogy "nekiszaladok", ütöm, aztán ha bekapok egy hitet, és kevés HP-m megy le, az kis szintű. Ha ugyan ekkor alig marad HP-m és sikítva szaladok arrébb healelni, na az a magas szintű. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#95) Joccc07 válasza .LnB (#94) üzenetére


Joccc07
addikt

Jah
Az te is látod amikor a szigeten odaersz egyhez. Jobb felül írja a szintjét számmal.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#96) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mit szóltok a két új Pass-hoz?
Ezek most csak amolyan "mini" pass-ok? És majd lesz egy nagy lvl50-es is megint?
Mert ez a 10+15 szint, ez nem tűnik soknak. Bár lehet, hogy nehezebb szintezni.
Ragnar's Folly nekem jobban bejön az Armor miatt. a The Burning Heights-es armor nem tetszik. 1000 plat az egyik pass, nekem 975 platom van. :D És ha jól emlékszem Hunt Pass-ból a hátralévő szinteken nem is jön több.

lvl19 az Axe-om, lassan meglesz az első lvl20-am. Az ma meglesz, meg szeretném a Hunt Pass-t is ma befejezni.

Joccc07, ma lehet invellek ha látlak (12-16h között). Megpróbálok majd voice chatet is lőni. Csak november óta mióta megvan ez a "kotlák" Series X, nem is használtam a voice chat funkciót. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#97) Joccc07 válasza .LnB (#96) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem nehéz ezeket szintezni, ugyanaz mint a többi.
De ezek szerintem nem jók. Drága ahhoz képest amit ad. Nem éreztem a must have érzést mikor megláttam őket.
Lesz nagy pass. Asszem február 4-én indul egy új escalation-nel.
Ma délután nem jó sajnos. :( Este 9 után leszek csak. Legalábbis eddig úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#98) .LnB válasza Joccc07 (#97) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Utána láttam, hogy ezek a passok is február 4-ig vannak, szóval nem lehet nehezen szintezni őket. :)

Figyu, a fegyver modok, azok, hogy működnek? Azokat fel kell valahogy oldani? Vagy mitől vállnak elérhetővé. A mostani Axe-omba úgy emlékszem, hogy nincs semmi mod. Nem is tudok kiválasztani. De néztem ma egy Chain Blade build videót, és ott volt neki egy rakat választási lehetősége a modoknál. Most vagy rosszul emlékszem, vagy elnéztem...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#99) Joccc07 válasza .LnB (#98) üzenetére


Joccc07
addikt

Van amit mastery-ben tudsz feloldani és van olyan amit Lady Lucknál tudsz megvenni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100) .LnB válasza Joccc07 (#99) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de Lady Luck-nál meg csak Trial-ok vagy Escalade-ek után lehet vásárolni nem? Vagy keverem?
"mastery-ben tudsz feloldani"
Az mi?
Bocs, lehet ma nem vagyok jó passzban, és nem fog az agyam. Tegnap jó sokáig nyomtam a játékot, fáradt vagyok. :)
De ha nagyon fárazstó kérdések, akkor ne válaszolj, lassan megyek haza, leülök a játék elé, és megnézem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.