Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Joccc07


Joccc07
addikt

Twitteren már megy is a sírás. Rip warpike, rip chainblade. :DDD
Nem értem. De komolyan. Miért jó ha 0 skillel és 0 erőfeszítéssel akarnak leütni egy behemoth-ot? Sírnak ahelyett, hogy játszanának. Mindenki one hitelni akar.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#702) kory24 válasza Joccc07 (#701) üzenetére


kory24
őstag

Véleményem szerint az a baj, hogy azért akar mindenki egymaga lesolozni mindent mert sajnos a csapatjáték nem nagyon működik ebben a játékban :( Általában több vele a szívás, bosszankodás, mint élvezet.

Amit már többször írtam nagyon gyakran van olyan csapat amibe több is a nagyon kezdő/gyenge játékos, aki csak megnehezíti vagy akár ellehetetleníti a többiek játékát akár HG-n akár Escán.....
Nemigazán élvezetes pl Chrono-nál is letenni a pylonokat, meg nyomni be piákat és azért küzködni, hogy sikerüljön leölni mielött lelép... Holott soloba/haverral meg simán lemegy csak arra kell figyelni szárnyát üssük, adjon temporal fin-t..

Persze ha jó csapattársakkal tesz össze a gép az nagyon jó pörgős, élvezetes, nem is szívesen hagyja abba az ember. Néha előfordul ilyen is HG-n is és escán is, ilyenkor nagyon jó, de sajna ez a ritkább. Rengeteg idő elmegy azzal mire valamire való csapatot talál az ember, ezért inkább soloznak, pl én is 14-16ig csak privát mapokon megyek, utána próbálkozok csapattal vagy esca vagy az új mapon, ahol chrono is van...

Nagyon jó lenne, ha lenne ún "Skill Based Batch Making", mint pl COD-ban vagy más játékokban és akkor a rendszer csak hasonló "képességűekkel" tenne össze.

(#703) Joccc07 válasza kory24 (#702) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is csak azt tudom mondani megint, hogy nálam ez kimarad. Valahogy mindig jó csapat jön össze.
:DD
Jó a múltkor elküldtem egy srácot oda ahova gondoltam. Chronovore-ra jött 0 reforge 12-es szinten. Nem kell mondanom, hogy fekvésen kívül mást nem is csinált.

Lehetne mondjuk reforge based mm. 0-5, 5-10 és 10+

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#704) Busterftw válasza Joccc07 (#703) üzenetére


Busterftw
veterán

Igazabol mar az is eleg lenne, ha az "ajanlott" szintet kotelezove tennek.
Esca lvl 18 ugye ki van irva, de lvl 10 felett barki csatlakozhat.

HG-nal ugy van limit, ha tul gyenge akkor be sem enged arra a szintre.
Nem ertem miert nem oldjak meg, privat Esca-n mehetsz barmilyen szinten, de lfg-ben meg 18 szint minimum.

A nerf sirast en sem ertem, fullos gearben 30 masodperccel tovabb tart a behemoth meg 3x tobbet kell dodge-olni? Na bumm, rip chainblades. :N

(#705) Joccc07 válasza Busterftw (#704) üzenetére


Joccc07
addikt

Csak, hogy néhány Twitter lakót idézzek: "A fejlesztők tanuljanak meg programozni ahelyett, hogy nerfelnek." :DD

Én úgy gondolom, hogy a státusz megjelölése a játéknak rosszul lett kiadva. Ez most inkább béta. Epic előtt volt alfa. Sok apróság még csak most jut eszükbe. Értem ezalatt a színt követelményt. Slayer's path bevezetése egy jó dolog volt. De az is mikor jött? Bőven az 1.0 megjelenése után.

Megyek is most vissza axe-re. Nincs nekem plusz 30másodpercem.;]

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#706) Busterftw válasza Joccc07 (#705) üzenetére


Busterftw
veterán

En most csinalom a huntpasst, de pl ez az egesz mult/jovo slayer path mar tul sok, tul komplikalt. :D
Aktivaljam aztan farmoljak amjd aktivaljak masikat aztan farmoljak, de ha kell a normal akkor valtsak vissza.

Az uj boss azt sem tudom hol aktivaljam :C
Ilyen szarsagokkal huzzak az emberek idejet.
Csinaltak volna egy kulon Escat aztan mehet oda a boss.

(#707) kory24 válasza Busterftw (#706) üzenetére


kory24
őstag

Szerintem elég ha csak a drónosat csinálod (jövő), legalábbis sztem az hasznosabb.

Aztán ha az full megvan akkor minden spéci behemoth-nál átváltasz a perfect strike-ra, hogy kapd oda is a fragmenteket.

Legalább Te nem melózol jó sokat feleleslegesen, mint akik megcsinálták fullra a perfect strike-ot, aztán jött a drón és 4ből 1 oszlop lett, ezzel kb 2 sor nyitás feleslegessé vált....

Ús boss egyszerű ha már 1-2x megölöd.
Külön map van neki, ahol elöl a primal és elder szörnyek (valahol azt olvastam később már csak itt lesznek ilyenek...) a map végén meg egy templom, oda tudod lehívni bosst, mely ára 8 chrono kő. 1 elder vagy 1 primal mob megölése ad 1 chrono követ, illetve eventek droppjába is előfordul. Hogy mennyi köved van könnyen
megnézheted a HG map leírásában is, de mindig ki is írja ugye mikor kapsz egyet :)

(#708) kory24


kory24
őstag

Kipróbáltam pike-ot és cb-t is, nem vettem észre változást.

Nem kell temetni egyiket se :D

(#709) kory24


kory24
őstag

Omnicells: link

Elég gyenge angolom :(

(#710) kory24 válasza kory24 (#709) üzenetére


kory24
őstag

from Dauntless devs
.
We’ve officially given sub-classes a name: Omnicells.

Omnicells will change the current lantern and cell formula. Right now, we have four Omnicells that fit into a new unique slot in a player’s loadout. Each one of these cells provides an exciting player fantasy by granting a signature passive buff alongside a unique tap ability. These new active tap abilities will replace the current lantern tap abilities. We’re currently rebalancing cells and lanterns around this change, so expect many balance adjustments. For starters, all lantern hold abilities will be much stronger.

The following is still in development and may change
.
Discipline is for players who want a high risk, high reward play style.

- Passive: Limited health and reduced healing

- Active Tap: A parrying punch that adds stacks of increased crit damage
.
Bastion is for players who want offensive and defensive versatility.

- Passive: Increases all shields received, replaces some health with a regenerating shield

- Active Tap: Leaping slam attack spends your shields for damage
.
Iceborne is for players who want to be indestructible.

- Passive: Increases health, reduces damage, and adds life steal

- Active Tap: Thrown Icelance projectile that damages and provides invulnerability
.
Windfury is for players who want high mobility and attack speed.

- Passive: Increases damage for every mobility perk applied. Successful dodges add an active tap stack.

- Active Tap: Teleport a short distance and deal AOE damage on exit.
.
You may notice that some of these cells were previously in game. We took build defining cells like Iceborne and Discipline and converted them to Omnicells. We believe all four Omnicells represent a core power fantasy that defines a Slayer’s play style, and these are just the beginning. We intend to roll out Discipline, Bastion, and Iceborne first. Windfury will follow. After that, we will be exploring more Omnicells!

(#711) savior válasza Joccc07 (#688) üzenetére


savior
őstag

Most jutottam el addig, hogy összerakom a buildet amit linkeltél, de a cuccok nagy része nincs meg hozzá. Egyedül a csizma van meg.
Hogy tudnám azokat megszerezni?
Meg krafthoz a matikat honnan tudom begyűjteni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#712) Busterftw válasza savior (#711) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha rákeresel a cuccra, akkor kiadja melyik behemoth-ot kell farmolni.
De ahol kraftolsz, ott is írja hogy mi dobja.
Pl a csizma Charogg, és írja melyik hozzávalót dobja pl a farka vagy a feje stb.

(#713) savior válasza Busterftw (#712) üzenetére


savior
őstag

Köszi.
Egyelőre weapon skill pontok kellenek, hogy unlockolni tudjam a megfelelő páncélokat.
Ha Ostian Repeaters pisztolyt használok, akkor azt hol tudom upgradelni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#714) savior


savior
őstag

Eddig csak pisztolyal mentem, de most kipróbáltam a piket és elégge bejön. Erre tudnátok adni valami jó buildot?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#715) Busterftw válasza savior (#714) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezt a listát folyamatosan frissítik a "veteránok" .
Itt tudsz válogatni az aktuális legjobb buikdek közé, escara, hg-re stb.

(#716) savior válasza Busterftw (#715) üzenetére


savior
őstag

Köszi ez jól jött.
Ti milyen fegyverrel mentek?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#717) Busterftw válasza savior (#716) üzenetére


Busterftw
veterán

Én kb 1 éve kezdtem, training groundon kipróbáltam mindet és a kard jött be, azóta csak a kardot használtam. :)

(#718) kory24 válasza savior (#716) üzenetére


kory24
őstag

Én karddal kezdtem, sztem kezdőként azzal a legkönnyebb (forgóval)

Azután kipróbáltam többit és már kard nem tetszik :D (pedig tegnap megvettem az avenging overdrive specialt, ami tényleg erős)
Többihez képest túl egyszerű, unalmas.
Kedvenceim warpike és chainblade, de szeretem a fejszét is.
Kalapácssal is játszok néha, de az se túl izgalmas....

Striker és pisztoly viszont számomra játszhatatlan :D

Pont ma csináltam meg az 5. fegyóból is a radian legendaryt, így mostmár Chrono szárny se kell több :)

Én pl ilyen Pike build szeretek:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#719) savior válasza kory24 (#718) üzenetére


savior
őstag

Nekem karddal nem volt forgás. Melyik gombra csinálja, vagy kard függő a skill?
Kipróbáltam a fegyvereket és majdnem mind tetszik... mostmár végképp nem tudom melyik legyen.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#720) kory24 válasza savior (#719) üzenetére


kory24
őstag

Ardenz cyclone asszem special neve
A special gomb.
Xboxon ez az RB.
Pc talán Q?

De ha megnyomod menüt akkol a listába alul lesz olyan hogy Move list, itt megnezheted aktuális fegyvered képességeit és mutatja azt is melyik gombbal/gomb kombinációkkkal kell előhozni.

Több fegyverrel is játszhatsz :)

Igy jó, mert megunod egyik, játszol másikkal

[ Szerkesztve ]

(#721) savior


savior
őstag

Az upgraden meglepődtem. Rányomtam a Power Surge gombra, upgradelt egyet, errefel többet nem is engedett. Azt hittem +10ig lehet upgradelni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#722) kory24 válasza savior (#721) üzenetére


kory24
őstag

Itt mindent csak 1x lehet udpgrade-elni (power surge).

(#723) kory24


kory24
őstag

Az a baj lassan ellaposodik a játék :(
Nincsenek célok és úgy unalmassá válik....
Slayer path lassan teljesen kinyitva, perfect srtike és future kész.
Fegyverek 10x reforgolva
Minden általam használt fegyverből ekélszítve összes legendary
Master lvl 50 elérve....
Összes küldi kész

Már iylesmiket csinálok néha, mint pl a szörnyek kimaxolása:

Vagy a fegyverek kimaxolása:

De ez mindkettő mazoizmus, értelme nemsok szerintem :D

Az a baj Trial dauntless szinten meg annyira nehéz számomra, hogy az elérhetetlen cél lenne :(

Pedig amúgy tetszik/szeretem a játékot

(#724) savior válasza kory24 (#723) üzenetére


savior
őstag

A master lvl 50 es a 10x reforge az mi?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#725) kory24 válasza savior (#724) üzenetére


kory24
őstag

Szörnyek ölése után kapsz pontot, és pontokkal elérsz szintet, szintenként kapsz valami jutalmat és 50es szint a max, ekkor a "Master Slayer" title-t kapod meg.
Fegyvereknél ugyanígy, csak ott 20 a max és 20-on az adott fegyver titléjét kapod.

Menüben Quest&Progression alatt Matery rész alatt találod.

10 reforge pedig azért jó egy adott fegyverből mert addig ad valami bónuszt, mindegyik fegyver mást, ez a bónusz segít mindenhol kivéve trialt.

Salyer pathban:

A bónuszok pedig:

- Axe 10 times gives +5% power.
- Hammer 10 times gives +15% stagger damage.
- Strikers 10 times gives +5% attack speed.
- Warpike 10 times gives +15% wound damage.
- Chainblades 10 times gives -10% stamina costs (subject to change)
- Repeaters 10 times gives +7.5% movement speed.
- Sword 10 times gives +10% special meter gain.

(#726) Busterftw válasza kory24 (#723) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez személyes preferencia, nekem az összes küldi/minden fegyver reforge meg a mastery is mazochista lenne :)
Szerintem nálunk (ha beszélszhetek Jocc07 nevében is) beütött a felismerés, mert nekem ez már csak felesleges grind és idohuzas.

Eleve nem jön be kb az összes többi fegyver, akkor minek adnak olyan küldetéseket, amiket más fegyverrel kell megcsinálni? Grindoljak es farmoljak valamivel ami nem jön be és csináljak szivatós küldiket?

Most jön az, hogy vársz x hónapot a következő content update-ig, amit megcsinálsz két hét alatt és repeat. :)

(#727) savior


savior
őstag

Kikutattam a Trialt. Normal Trialt mentunk, de nem egyszeru... halt az egesz csapat.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#728) kory24 válasza savior (#727) üzenetére


kory24
őstag

Én azt még sose mertem bevállalni idegenekkel :)

Vagy ismerőssel, vagy egyedül érdemes szerintem.

(#729) kory24 válasza savior (#727) üzenetére


kory24
őstag

Tegnap este sikerült a dauntless trial 3:30-ra, ami éppen a top100-ra elég :D

Ennyi cél még van a játékban, minden héten az aktuális trial... :D

Bár ott felkerülni pl a falra esélytelen számomra, oylan időket csinálnak. :)

(#731) savior


savior
őstag

Már 14es a pisztoly skillem, de még mindig csak ilyen 100-as sebzések repülnek fel találatkor.
Nem kevés ez egy kicsit?
Az escalation az micsoda? Kikutattam, de még nem mertem elindulni rajta.
A reforge miért éri meg? Látom visszarakja a fegyver skillt 1-re.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#732) kory24 válasza savior (#731) üzenetére


kory24
őstag

Pisztolynál olyan túl nagy sebzések nem is lesznek.
De cserébe gyorsan lő, ezért is érdemes rámenni támsebre, de én nemigazán értek hozzá, nekem nem jött be :s

escalation az ilyen zárt hely, ahol szintek vannak 1-2-1-2 szörny, illetve a nagyobbikon utána +1 boss.

Ez a boss adja a legendary fegyverhez és armourokhoz a hozzávalókat.

normal-al érdemes kezdened, minden sikeres után ad esca tapasztalati pontot, amikkel szintet léphet az escád egész 25-ig, minden szinten kapsz 1 talent pontot, amit különböző ampokra tehetsz és azokat választva vagy amelyik passzív az folyamatosan erősít majd esca során. Ha már van néhány talent kiosztva érdemes kipróbálnod a hardot, eleinte 18-19 vagy 20as levelen, később ha már erősebb avgy meg ki van osztva talentpontok nagyrésze akkor akár 12-14esen is, jól jön exp és a talentek miatt gyorsabban halad a mobok leölése.

Itt vannak képek melyiknél mire érdemes/ nem érdemes tenni:

Blaze
Frost
Shock
Terra
Umbral

Reforge pedig azért kell, mert így juthatsz afterhearts-hoz, ami a powersurge-höz kell. (illetve már aftersparks konvertálással is), illetve a már korábban írt 10 reforge-ig járó jutalmak, valamint 50es reforgig változik a bordázata :)

(#733) savior válasza kory24 (#732) üzenetére


savior
őstag

Köszi az infókat.
Ez a kard is nagyon adja a forgó támadással. Elég jól lehet vele kaszabolni, és talán az eddigi legdurvább skill amit próbáltam.
Váltogatom a fegyvereket néha, mert igy élvezetesebb. Lassabban haladok így, de jobban bejön. Mondjuk ezt ti is írtátok.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#734) Busterftw válasza savior (#731) üzenetére


Busterftw
veterán

Milyen messze vagy a behemoth-tol?
Kb mellette kell allni, hogy a sebzes max legyen.
Minel tavolabb vagy tole, annal kevesebb a sebzes.

[ Szerkesztve ]

(#735) savior válasza Busterftw (#734) üzenetére


savior
őstag

Kb 10 méterre szoktam állni, hogy a támadásai egy része ne találjon el.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#736) Busterftw válasza savior (#735) üzenetére


Busterftw
veterán

Plusz reloadnal is mellette kell allni, mert akkor kapsz "aeather charged" loveseket vagy mi.
Ebben a jatekban a dodge az alap. Ha dodge megy, akkor nem nagyon szamit (legtobb esetben :) ) hogy milyen kozel allsz.

(#737) savior válasza Busterftw (#736) üzenetére


savior
őstag

Sajnos a kitéréssel hadilábon állok egyelőre. Használom, de sokszor pont oda ugrik a lény, ahova én kitérek, vagy túl későn nyomom, vagy kitérek de többet támad egymás után és a következő sebzése meg eltalál.
Olyat is láttam videóban, hogy amikor rohamozott a behemót, akkor megütötték és összeesett, de nekem még az se sikerült. Mire jobb klikkre ütnék, addigra elgázol.
Persze nincsenek nagy elvárásaim, hogy mindíg sikerüljenek ezek, mert még csak pár napja játszom. (habár a karakter régi, de akkor kb csak lekreáltam... azóta át is alakult a teljes játék)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#738) savior


savior
őstag

Találtam egy helyet, ahol chrono stonert lehet leidézni bossokat. Erre érdemes a chronokat elkölteni vagy kelleni fog másra?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#739) kory24 válasza savior (#738) üzenetére


kory24
őstag

Chronostone csak arra használható, 8db kell belőle egy megidézéshez.
Először jön egy 20as szörny, majd 22es, aztán 23as chronovre.

Célszerű úgy odamenni, amikor csapat van, lehetőleg min 3-4 fő.
Legyen meg minden ital, supply és legalább 17-18as szint.

Célszerű a szárnyát célozni, mert abból jön temporaly fin, amiből 10db kell egx fegyverhez és 3db egy armourhoz.

(#740) Joccc07 válasza Busterftw (#726) üzenetére


Joccc07
addikt

Jól látod. De az az őszinte igazság, hogy nincs más olyan játék mint ez ami úgy igazán érdekel és leköt. Multiplayer semmiképp. Teljesen felbasz, hogy béna vagyok. :DDD Itt jól érzem magam és a közösség is rendben van.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#741) Joccc07


Joccc07
addikt

Drukkoljatok! Ma zárják le a writing contest-et.:DD
Remélem az 5 nyertes között leszek. :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#742) kory24


kory24
őstag

Holnaptól jó nagy változások jönnek :

link

Lehet újra tervezni majd buildeket :)

(#743) Busterftw válasza kory24 (#742) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha jol latom akkor igazabol kb minden ugyanaz, csak megvarialtak oket.
Aztan lantern tap helyett most ezt az omnicellt aktivalod.

Legjobb valtozas, hogy vegre eltunik a future/past node. :D
Az alap weapon attack speed boost sem rossz.

(#744) kory24


kory24
őstag

Játszotok még?

Én nemrég beleuntam kicsit, próbáltam más játékokat, de valahogy csak hiányzott ez és visszatértem. :)

Tegnap végre ez is meg lett:

Még 2 heroic esca és meglesz első heroic-os fejdísz is :)

Meg lassan az 50. CB reforge is, aztán nemtudom mi lesz az új cél... :)

(#745) Joccc07 válasza kory24 (#744) üzenetére


Joccc07
addikt

Persze, minden nap. Vagyis inkább minden nap felnézek de játszani csak hétvégén tudok többet.
Jól nyomod. Szép munka. :Y

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#746) kory24 válasza Joccc07 (#745) üzenetére


kory24
őstag

Hát már én se tolom úgy, mint eleinte.

Mindennap felveszem napi login, felhalmozódik bounty, aztán azokat mikor szabadnapos vagyok megcsinálom.
De pl patriot kulcsom mindig 300 felett van, nincs időm elhasználni , régen mindig 0 volt :D

Meg igyekszem dauntless trial megcsinálni legalább 200-ért, illetve mostanába kezdtem el heroic esca is.

Phallanx-os küldi nemtudom mikor lesz kész, eddig 1 armourt craftoltam le a 4ből. :)
Bár azt csak úgy csinálom, hogy 18-20ig időzök azon a mapon, nem szeretek úgy szörnyet ölni ha nem kapok érte exp. (elég a heroic esca 20ason, hisz az még úgyse olyan egyszerű....)

(#747) Joccc07 válasza kory24 (#746) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezért lesz jó az xp bank. Nem tudom mikor jön. Talán most a következő szezonnal. Akkor nem kell bosszankodni az eldobált xp-k miatt. Heroic escat 1x próbáltam. Úgy felhúztam magam rajta mert az elsőre amit adott embermane-t az bebugolt. 30 percen át ütöttük és még csak egy cikk élete sem ment le. Nem volt vicces. :U

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#748) kory24 válasza Joccc07 (#747) üzenetére


kory24
őstag

Na meg is jött az EXP Bank.

Azonban a cellákat ismét átvariálták kicsit, lehet újra tervezni buildeket.... :D

[link]

(#749) Joccc07


Joccc07
addikt

Igen,igen :C
Este nyomom is neki.

Azt majd meglátjuk, hogy kell-e ;] A Pangar buildem erősebb lett az omnicellek bevezetésével.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#750) kory24


kory24
őstag

Ps5 upgrade

Végre :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.