Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) .LnB válasza kory24 (#400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, Legendary-hoz mindig azok dobják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#402) Joccc07 válasza kory24 (#400) üzenetére


Joccc07
addikt

Legendary-hoz csak az Esca behemothok adnak cuccot. A régi Legendary cuccokat kivették.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#403) .LnB válasza kory24 (#400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tanács:
Ha megnézed a meta buildeket. Akkor az alap, a Torgorado (Blaze Legendary) fegyverek. És néhol Thrax (Umbral) fegyverek. De inkább előbbi.
Torgorado farmoláshoz meg egy Jeges Boreal fegyver kell. Ha jól emlékszem te kardozol, szóval az. Nekem is "szerencsém" volt, hogy azt kezdtem el farmolni. De utólag jó ötletnek bizonyult.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#404) kory24 válasza .LnB (#403) üzenetére


kory24
őstag

Igen kardozok.
Mivaz hogy meta build?

Kicsit össze zavarodtam, sok infó.

Nem az összes escat kell megcsinalni, hogy meglegyen minden utolsó cucc?

(#405) .LnB válasza kory24 (#404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A "meta" az minden ilyen típusú játékban használt kifejezés, szóval nem csak Dauntless szakzsargon. :) Azt jelenti, hogy a legelterjedtebb, legjobban bevált build. Sokan ezt használják, mert kézenfekvő. A Blaze lengendary fegyverek sok helyre jók. Leszámítva a Blaze esca-t. :)

Nem az összes escat kell megcsinalni, hogy meglegyen minden utolsó cucc?

Hát ez egyéni preferencia kérdése. Attól függ, hogy kinek, mi a fontos. Én meg fogom csinálni mindet 25-re, de nem a Legendary-k miatt. Csak úgy.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#406) kory24 válasza .LnB (#405) üzenetére


kory24
őstag

Bocsi.
Nekem ez az első ilyesmi játékom (sok év metin2, de az gagyi ehhez képest) úgyhogy nekem még tanulnom kell ezeket a szakzsargonokat.
De eddig tetszik nagyon, cdak kicsit aggasztó, hogy egyszer vége...

Vagy várhatók majd mindig újabb tartalmak?

(#407) .LnB válasza kory24 (#406) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi. Soká' fogsz te még a tartalom végére érni. És mindig lesz valami új. Max nem nagy újdonság. De nézd meg, most jött be a Frost escalation is.

Ha meg a tartalom végére értél, akkor tudom ajánlani a WoW-ot, Dota2-t, Warframe-et. Na ott sose fogsz a végére érni. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#408) Busterftw válasza kory24 (#404) üzenetére


Busterftw
veterán

Tessek itt vannak a meta buildek, amiket a community rakott ossze es tart fenn.
Az elso oldalon narancssargaval vannak jelolve a legerosebb buildek.

A legtobb esetben az Umbral buildek a legerosebbek. (jelenleg)

Ez segit adni egy celt, hogy a jatekban mit farmolj ki eloszor.
Pl felesleges lvl 25-re huzni az elejen a frost escalationt, ha a vegso buildhez nem kell onnan semmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#409) kory24 válasza Busterftw (#408) üzenetére


kory24
őstag

Köszi neked is!!

Fegyver gondolom érdemes mindenhonnan megszerezni.

LnB: csak xboxon játszok, arra jól tudom csak a warframe van a 3 bol, de egyelőre bőven elég a dauntless, erre is kevés időm :)

(#410) Busterftw válasza kory24 (#409) üzenetére


Busterftw
veterán

Minden hasznalhato, de van par ami ajanlott illetve legjobb.
Mindent megszerezni persze lehet, de szerintem nem erdemes, illetve hosszu melo mert powersurgolni kell aetherheart ami szinten melo farmolni. :)

Az elementalok miatt en nagyon nem aggodnek. En umbral fegyverrel farmoltam Umbral Escalationt, mert onnan kellett a legendary az umbral bondhoz.
Semmilyen hatranyt nem ereztem, ugyanugy lement minden, pedig ugye oda radiant fegyver kell meg umbral armor.

A Frost Escalationre a jatek szerint Blaze weapon kell meg Frost Armor, ugyanazzal az Umbral metaval letoltam. Tehat ahelyett, hogy elpazaroltam volna egy vagy tobb powersurgot a Blaze weaponra es Frost armorra, elkoltottem ott ahova tenyleg kell.
Szoval roviden, epitkezz egy altalanos jo build fele, az hasznalhato lesz kb mindenre, sokkal fontosabb, hogy megtanuld a behemoth tamadasokat es mikor dodgeolj.

(#411) kory24 válasza Busterftw (#410) üzenetére


kory24
őstag

Egy ideig én is blaze fegyóval voltam blaze esca amíg nem volt másik fegyóm, de valóban ment azzal is. (bár jegessel még nem próbáltam, mert nincs...)

Igen azt én is észre vettem, hogy a legfontosabb ebben a játékban a helyes dodge, úgyhogy azt még kell gyakorolnom :)

(#412) kory24


kory24
őstag

Most nezem nincs egy db Discipline cellám se, pedig kéne 2db +3...

Az nem nyílik core-bol?
Rengeteg core nyitok, többiből nagyon sok van...

Steel mark-ért tudom van, de csak ott?
Vagy core-ból ilyen ritka?
Vagy csak nem volt szerencsém? :)

(#413) Joccc07 válasza kory24 (#412) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem nyitható. 150 Steel marks Lady-nél.:K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#414) kory24 válasza Joccc07 (#413) üzenetére


kory24
őstag

Szuper, akkor jól beleválasztottam :s

Mielőtt vásárolnék ott, akkor megkérdezem szerintetek jó ez a build terv?

[link]

Mennyi platinum-ért lehet venni steelmarkot? (nem vagyok gép közelben, hogy megnézzem)

(#415) .LnB válasza kory24 (#414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

SteelMarks-ot nem lehet venni. Csak, és kizárólag, Trial teljesítésével szerezhető. De a jó hír az, hogy Discipline-ből nem kell kettő. Én még nem láttam olyan meta buildet, amiben kettő lenne. 150 steelmarks az ára.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#416) Joccc07 válasza .LnB (#415) üzenetére


Joccc07
addikt

Már hogyne volna. :D az enyémbe is 2 van.
Jó, nem meta. De akkor is 2 van benne. Lvl 4-en henteltem vele pont ma 8-as behemothokat. Umbral Legendary Sword, light's crown sisak. A többit nem tudom fejből.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#417) kory24 válasza .LnB (#415) üzenetére


kory24
őstag

Köszi.

Még szerencse volt 200, vettem egyet.

A vault coin mire jó?

(#418) Joccc07 válasza kory24 (#417) üzenetére


Joccc07
addikt

Régi hunt pass-akból szoktak rakni a vaultba különböző dolgokat (ruhák, sigil, banner, emote). Azokat tudni megvenni a vault coinból.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#419) .LnB válasza kory24 (#417) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na én most összetettem neked egy buildet, hogy én a te helyedben milyet csinálnék. Ilyet: [link]
És, hogy miért? Én a helyedben ezzel, elkezdeném a Blaze escalation-t. És a Torgorado kardot, a The Cauterzier-t elkezdeném farmolni.
Ezzel a buildel + a Blaze lifesteal talent-tel nem lehet gond a Blaze escalation-ben. És ha a Discipline nem jön be, akkor beteszel helyette egy Ragehunter-t, és visszanyered a fél HP-t vele.
Aztán majd ha hülyeséget ajánlottam, akkor a többiek szólnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#420) Joccc07 válasza .LnB (#419) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem lett rossz. De az overpower helyett meglehetne nézni sharpened-del is.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#421) kory24 válasza .LnB (#419) üzenetére


kory24
őstag

Köszi, szimpi.
Látom sok támadó sebesség ami jó, bár én conduit helyett energized szeretem a gyakori ciklonért amivel nagyon gyorsan darál, nemigazán ütik ki belőle.

De kipróbálom, gyártok majd conduit cellákat is :)

Köszi

Sharpened szimpibb mint op, mert fixen adja még ha kevesebbet is.

[ Szerkesztve ]

(#422) Busterftw válasza kory24 (#414) üzenetére


Busterftw
veterán

A fegyver modot csereld le mindenkeppen, a Valiant Overdrive jobb mint az Ardent Cyclone.
A legjobb az Avenging Overdrive, de azt SteelMarksbol tudod majd kesobb megvenni.

Az Energized helyett en tennek valami mast, mert Slayer's Pathon kardhoz tudsz empoweredet unlockolni, ami ad plusz 10% weapon chargot. Felesleges 6 Cellt pazarolni ra.
Vagy legyen 3 Energized, illetve 3 Discpiline eleg boven.

Conditioning is kb ugyanaz, nem rossz, de vannak potionok amik adnak staminat, annyira nem fogsz staminabol kifogyni amugysem. :)

"Sharpened szimpibb mint op, mert fixen adja még ha kevesebbet is."
Fixen epp az Owerpower ad, mert a Sharpenedhez kell sikeres dodge, illetve csak a kovetkezo tamadasra ad plusz weapon damaget. OP-vel sokkal jobb lesz a damage over time/damage output, mert a staggered behemoth ott fog neked fekudni 5-8 masodpercig es adhatod neki az ivet. :K

[ Szerkesztve ]

(#423) kory24 válasza Busterftw (#422) üzenetére


kory24
őstag

Köszi :R

(#424) .LnB válasza kory24 (#421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én, CB-del attack speed-re, és crit-re esküszök. :D De az más mint a sword. Szinteztem most a Sword-öt is hétvégén, és valami oylasmi build-del nyomtam, amit neked is csináltam. Csak nekem Legendary sword-be volt szerintem +6 Berserker. Az viszont SteelMarks-os cella, azért se írtam neked.
szerk.: Ja meg Cascade build volt, azzal próbáltam ki a Cascade-et.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#425) kory24 válasza .LnB (#424) üzenetére


kory24
őstag

Az interrupt mit jelent a játékban?
Bounty szokta adni ugye.

Lefirditva ugye megszakítas.
Ebből gondolom valami olyasmi lehet hogy mikor támadásba lendül behemot olyat ütni rá hogy elessen és ne sikerüljön a támadása?

Karddal mennyire könnyű /nehéz?

(#426) Busterftw válasza kory24 (#425) üzenetére


Busterftw
veterán

Interruptolni akkor tudsz amikor a narancssarga jelek megjelennek korulotte:

Karddal konnyu, heavy attack vagy tavolrol "lelovod" :D
Avenging Overdrive moddal pedig lehet parryzni tobbszor is, azzal elmeny megszakitani mert meg bekap egy halom damaget is.

(#427) .LnB válasza kory24 (#425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az interrupt nagyon fontos. Annál is inkább, mert én úgy veszem észre, hogy a játékosok csak nagyon kis része foglalkozik vele.

Most a héten megtört egy kicsit a lendületem. Nem játszottam olyan sokat. De azért ma meglesz az lvl25 Terra Escalation.
Aztán jöhet a Shock, vagy Umbrall. Az a baj, hogy shock-ba általánosan bénább játékosok jönnek. Azt lehet , hogy nem hétvégén kellene erőltetnem.

Tegnap megint nem olyan transmog szett jött vault-ba amit megvennék. :( Pedig bíztam benne azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#428) kory24 válasza .LnB (#427) üzenetére


kory24
őstag

Megmondom őszintén eddig én se foglalkoztam vele.. Azt se tudtam mi az, csak bountyban találkoztam vele.
Eddig amikor olyannak láttam behemot, mint linkelt képen felkészültem, hogy támadni fog, jókor dodge-oljak.. :)

Nagyobb esca random playerekkel is szoktál menni?

Tegnap meglett az a build, amit ajánlottál, csak op helyett sharpened.
Nemsoká neki állok majd blaze esca csak még kell 2 reforge :)

(#429) .LnB válasza kory24 (#428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, szoktam randomokkal is és egyedül is, kedv kérdése. Igazából ez a Terra escalation annyira könnyű, hogy kicsit uncsi is. Ezért szoktam olyat is csinálni, hogy megyek 2-3 terra-t, aztán egy valami mást. Shock-ot mostanában.

Tegnap előtt volt olyan, ketten mentünk Terra escalation-t egy random sráccal. Én már ilyen robot módba csak csinálom amit kell. Levertem Agarus-t, majd a srác írja, hogy bazdki (káromkodott eléggé), olyan gyorsan levertem, hogy ő nem tudta annyit ütni a behemót egy bizonyos részét, hogy lootot kapott volna belőle. :U

Fel akartam egyébként venni neked a Terra escalation solo-t. De annyira felcseszett az Xbox.... :o :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#430) Busterftw válasza kory24 (#428) üzenetére


Busterftw
veterán

Miert kell 2 reforge elotte? :)
Nekem par nap es meglesz a Terra lvl 25, utan reforgolok es valamelyik masik Escaban fogok fejlodni lvl 1-rol. Igy nincs az, hogy pl reforge utan lvl 1 fegyverrel mesz egy lvl 10-50 Escaba :D

(#431) .LnB válasza Busterftw (#430) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem is marha kényelmes végigfejlődni esca-ban lvl1-től. Aetherhearts viszont ott nem jön. Én ezért szoktam felesbe csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#432) kory24 válasza Busterftw (#430) üzenetére


kory24
őstag

Hogy meglegyen a 10 és megkapjam utána az erősítést slayers pathban :)
Tudom azon a 2%on nem múlik :D

Meg szeretnék még jó sok combat merits gyűjteni, hogy erősíthessek még pathban.

(#433) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tátttáráá:


Nem köll ide csapat! ;] :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#434) kory24 válasza .LnB (#433) üzenetére


kory24
őstag

Grat

(#435) .LnB válasza kory24 (#434) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köfi! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#436) Joccc07 válasza .LnB (#433) üzenetére


Joccc07
addikt

:Cszép volt

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#437) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na hétvégén most kicsit megcsappant a lendületem.
Bár baromi sokat játszottam, valahogy most kezd leülni a dolog. Ez a Chain Blade build, annyira "kényelmes", hogy uncsi lett most kicsit a játék. Felszinteztem 20-ra az Axe-ot, azt meg még mindig nem szeretem. Érdekes módon, lvl17-nél a HG-k ugrás szerűen nehezednek. És azt vettem észre, hogy az utolsóra nem is érdemes menni szintezni. Túl sok ügyetlen játékos próbálkozik ott, és sokszor időkereten belül se megy le a behemót.

Össze-Vissza csináltam a Shock-Frost (és néha Umbral) 10-50 esca-kat. Pénteken még Terra is ment, de ott hamar meglett a lvl25. Szóval, a három nap alatt, nem is emlékszem nagyon olyanra, hogy ne ment volna le a fő behemót. Ha viszont nem ment le az egy dolog miatt volt. Mert az emberek bejönnek bőven 20-as szint alatti fegyverrel, ráadásul ügyetlenek. Tegnap a legutolsó Umbral próbálkozás pont ilyen volt. Estek-keltek végig. Nem is ment le végül az esca.

Hétvégén ment le nekem elsőnek Urska. Az se egy nagy eresztés. Bár boxon néha furi amikor felugrik, volt, hogy nem találtam, hogy hol van(fent). :) De ez a fagyás, ez tényleg egy teljesen felesleges tényező. Már annyira nem számít nekem a passzív talent-ek miatt.

Az a baj, hogy a cél, hogy legyen egy fasza CB build-em, azt túl hamar elértem. Most kellene találnom mást. Jelenleg annyi, hogy minden esca lvl25 legyen, és minden fegyvert minimum egyszer kiszintezzek 20-ra.

Most azt nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a következő fegyver, amire csinálok egy igazán jó buildet. War Pike felé húzok. :) És gondolkodok, hogy nézek egy Agarus Legendary Healer buildet, hogy az milyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#438) Joccc07 válasza .LnB (#437) üzenetére


Joccc07
addikt

Pedig most kell még szintezni. Elvileg amikor jön a privát HG akkor csökkentik az xp-t. Ha alacsony a színted akkor nagyobb lvl mapokra be se mehetsz majd. A korlátot nem tudom de ha tippelnem kell akkor +5 szint már offos lesz.

Igen, sajnos ez a hétvége is az idióta játékosoké volt. Lvl3-as szinten jött be lvl 15-re. :W

Elkezdtem ezeket a roumor-okat. Igazi baromságok vannak. Ráderőltet olyat amit rohadtul nem akarsz. Kalapáccsal sebezz, strikerrel minimum 5k sebzés ha jól emlékszem. Ez engem frusztrál. Aztán fizess ha skippelnéd. Meg is csinálnám ha tudnám, hogy van értelme. De nincs. 1000ram a jutalom.

Ne! Csinálj egy brutál striker és hammer buildet majd oszd meg please :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#439) .LnB válasza Joccc07 (#438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De pont azt írtam, hogy egész hétvége alatt, alig volt olyan, hogy ne ment volna le a boss behemót is. Ha gond volt, bár nem sokszor, akkor volt az, hogy olyan jött be 10-50-re, aki nem oda való.

Én nem érzem úgy, hogy rám lenne erőltetve a rumor. Felvettem őket, néha be is ad egyet-egyet, de specifikusan csak a valentin napira mente rá. Nem muszáj csinálni aztokat. :)

Strikers-t még csak csak, de Hammer-t tuti nem fogok. Axe és Hammer nekem off. Max szintezek velük a reforge miatt. Nekem nem tetszik ez a lassú játékmenet.

Oké, hogy az Axe, Hammer elméletileg a legerősebb build. De minek? Solo-ba boldogulok, team-ben boldogulok. Annyira nem vagyok ráutalva arra a két fegyverre, hogy semennyire. Magamtól meg nem fogom erőltetni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#440) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Én is sokat játszottam hétvégén.
Sokat voltam Torgadoro random 4es csapattal.
Szerencsére mindig lement,
De szinte mindig volt legalább 1 tag akinek nagyon nem kellett volna ott lennie (többet feküdt mint élt, vagy nem csinált szinte semmit)
Annyit mentem, hogy meg lett a Cautizer fegyó.
Meg lett kardra a 10 reforge.
Blaze esca 19 lett.

Egyelőre farmolok, szeretném slayer path minél jobban kinyitni, de ágak végén már rengeteg a mennyiség ami kell meritsekből meg pénzből is :s

Nekem egyelőre még van bőven kihívás a játékban meg cél, siker élmény.

(#441) .LnB válasza kory24 (#440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tizedjére refoge-olod a kardot?! Bakker nekem össz-vissz van 8 reforfe-om talán. :D (De lehet, hogy csak 7)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#442) kory24 válasza kory24 (#440) üzenetére


kory24
őstag

Lenne még egy kérdésem esca kapcsolatban :

Felszerelésekben nincs tűz defem, sőt cipőm jeges, de úgy vettem észre nem is igazán szükséges.
Többi esca-ra is igaz ez?
Vagy célszerű azért úgy kialakitani buildet hogy legyen adott helyre minél több oda való defes cucc?
Könnyebb úgy, lényegesen kevesebbet sebez fő behemot? (Torgadoro-nál azért biztos ami biztos nyomkodtam bulwark :))
Csakhát az jó sok afterhearts-ba fáj akkor...

LnB, igen kardon megvan 10, CB-n 1 reforge (mivel eddig gyengének éreztem magam escahoz csk hg-ztam :D)

[ Szerkesztve ]

(#443) .LnB válasza kory24 (#442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs jelentősége. És tudod miért? Mert a játékmechanika alapja olyan, hogy nem tudnál értelmes build-et összetenni ha a def-et néznél. Felvehetsz te Torgorado-ra full blaze def-es armor szettet, a statjaid meg úgy fognak kinézni, mint karácsonyfán a díszek. Össze vissza. :D
dmg legyen, meg +6-os cell statok. Kb ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#444) Joccc07 válasza .LnB (#439) üzenetére


Joccc07
addikt

Félreolvastam. :D

Én úgy érzem. Idegesít, hogy ott van és nincs megcsinálva. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#445) kory24 válasza .LnB (#443) üzenetére


kory24
őstag

Akkor egyáltalán nem is kell rá figyelni, hogy legalább 1 vagy 2 cucc olyan legyen?
Sokkal fontosabbak a cellák?

Karddal nekem van értelme pl a Knock out king perknek? Stagger damage hasznos számomra? :)

(#446) .LnB válasza kory24 (#445) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én max a fegyverre figyelek. Bár ez annyiban kimerül, hogy Torgorado-ra beteszem a jegeset. Minden másra marad a Torgoradó legendary blaze. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#447) kory24 válasza .LnB (#446) üzenetére


kory24
őstag

"Minden másra marad a Torgoradó legendary blaze"

Ez mit jelent?

Minden más escaba a Cautizerrel mész?

(#448) .LnB válasza kory24 (#447) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aha. Mindenhol. Hát most egy Helion-ra max kevesebb dmg-t verek. Na de bumm, hal az így is.. Trial is azzal ment le hétvégén két csillagra. Nincs akkora jelentősége.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#449) Joccc07 válasza kory24 (#447) üzenetére


Joccc07
addikt

Legegyszerűbb. Nem kell túl gondolni mert nincs értelme. Legerősebb dps build+ mehet a crit+ iceborn vagy parasitic(ezzel óvatosan) aztán kb halhatatlan leszel.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#450) kory24 válasza .LnB (#448) üzenetére


kory24
őstag

Hát én már előre le gyártottam, sőt power surge-oltam a shock és terra fegyókat is, hogy majd ha oda jutok esca azzal :D

De HG én is általában 1 fegyó járok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.