Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#571) nubreed


nubreed
veterán

Elmentem Painted Worldbe (de Anor Londot még nem fejeztem be) és utálom az egészet. Ezek a rohadt daganatos szemetek mikor megdöglenek ugye toxikusan megmérgeznek fire weapon meg nincs nálam, ha azzal ölném meg őket nem mérgeznének. Van nálam ugyan fehér virág de egyre fogy. Az a szerencsém, hogy kinyitottam azt az ajtót, ami egyenesen azokhoz a lándzsás/pajzsos csúszó mászó izékhez vezet és így kihagyhatom mát azokat a részeket ahol a toxikus szemetek vannak. Aszem, hogy le kell menni ott egy csatornába ahol ezek a kerekes izék támadnak és arra felé kell folytatni, ha azon túl leszek nagyon remélem, hogy közel leszek a pálya végéhez, nagyon utálom. Mondjuk egy jó, viszonylag sok souls össze lehet farmolni, illetve volt néhány jó cucc, de ennyi.

Ja egy kérdés: kinyirtam az egyik hídon lévő nagy sárkányt, könnyű volt, elcsaltam, felmentem a köralakú toronyban lévő lépcsőre, ahonnan rálátok a sárkányra és egyszerűen lenyilaztam. De ott maradt a hídon valami nagy "izé", nem tudom megmondani mi az mert nem lehet kivenni de a hözel megyek hozzá nem támad meg, de nem is megy el, egyszerűen csak blokkolja az utat. Hogyan lehetne ezt a dögöt eltüntetni, hogy lehetne ott tovább haladni? Egyáltalán kell e arra haladni, érdemes e, mi van arrafelé?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dark Souls sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.