Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Üdvözletem!

Ha valaki már nem talál megoldást, akkor itt segíthetünk egymásnak, hátha több sikerrel járunk.

Alapszabályok:

Tisztelet!

Ennyi.

Nekem apámmal van gondom, ha valakit érdekel, leírhatom.

Na várok. És segítsük egymást. Akárki jöhet gonddal, remélhetőleg kialakul egy közösség, ami segít másoknak.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

nasenki?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) dave93 válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


dave93
őstag

Érdekes topic...:) Írd a saját sztorid, aztán idővel beindul...

(#4) Earl_Muttley válasza dave93 (#3) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Naszóval:

Apámmal a szüleim válása óta romlott meg a kapcsolatom.

Minden hétvége ott, amíg ki nem alakult hogy mi lesz itt pesten.

Utána összejött egy nővel, és azóta még annyira se számítok neki, mindent elront miatta, mindent lemond miatta.

Mit tegyek?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5) dave93 válasza Earl_Muttley (#4) üzenetére


dave93
őstag

Ezt most nem személyesen Neked mondom, hanem általánosságban úgy gondolom, hogy elkeserítő, hogy családi problémákat fórumon próbálunk megoldani... Az emberek nem beszélgetnek, inkább leülnek a gép elé aztán majd "a' internyet megmonnya'" :(

Persze az más ha már mindent megpróbáltál, de én azt mondom beszélj róla. Ülj le apukáddal és mondd el neki őszintén, hogy mit érzel, és nem szeretnél tőle elhidegülni, figyeljetek egymásra, maradjon sok közös program, mondd el, hogy szeretnéd ha a válás után is megmaradna az igazi apa-fiú kapcsolat, nem akarod elveszíteni.
Anyukáddal is beszélhetsz a problémáról. A lényeg, hogy kommunikáljatok egymással, beszéljetek a problémákról! Csak végső esetben folyamodj ilyen eszközökhöz, mint, hogy internetes helpdesk, fórumok, gyakorikérdések és egyéb szennyek.
Normálisan, higgadtan, beszélgetve meg lehet oldani az ilyen családi gondokat, hidd el! :R

(#6) Earl_Muttley válasza dave93 (#5) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez már a végső. :O

Próbáltam szépszóval, tiltakoztam is, de semmi.

Nincs ötletem :(

Anyám annyit mond, próbáljuk meg együtt elfogadni.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#7) ssara válasza Earl_Muttley (#6) üzenetére


ssara
csendes tag

Lehet, hogy többre mész, ha megpróbálod elfogadni apukád szerelmét, és mondjuk belemenni (ha van rá lehetőség) olyan közös programokba, amiben a baránője is részt vesz, így veled is lehet, de a nőt sem kell hanyagolnia. Ettől talán megenyhül a helyzet, és utána lehet, hogy könnyebben tudod majd rávenni más programokra is.

(#8) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Próbálok akkor kezdeni :)

A lakáshiteles topicban kialakult egy újabb téma. Ebbe a topicba szerintem beleillik.

A téma kb az okos családalapításról szól :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.