Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#11651) MPowerPH válasza kigyi_23 (#11641) üzenetére


MPowerPH
félisten

Meg mindig semmi... Reggel 6 orakor 2 napnal jarok majd, nem tudom addig jovairjak e. Kezdek ketelkedni.

Don't Tread On Me

(#11652) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nyitottam egy ticket -et, azt irtak, hogy 2 business day. Kerdes, az mikor jar le, ha en hetfon 06.30 -kor inditottam az utalast, 7 -kor el is ment, es 09.20. 00:00 -at ir, hogy fogadta a masik bank. :F

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11653) BeLucZ válasza MPowerPH (#11652) üzenetére


BeLucZ
addikt

Csak nem veszett el az éterben.....

Én Coinbase Pro-t használok, na most ott úgy néz ki a sepa utalás, hogy otp-n elutalom munkanap napközben és maximum 3 órán belül ott van a zsé jóváírva a belső egyenlegbe és fordítva ugyanez, ha kifizetés van.

(#11654) Árpi001 válasza BeLucZ (#11653) üzenetére


Árpi001
senior tag

+1

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#11655) MPowerPH válasza BeLucZ (#11653) üzenetére


MPowerPH
félisten

FTX -en sajnos ez a resze piszok lassu, de nem gondoltam volna, hogy ennyire.

Don't Tread On Me

(#11656) BeLucZ válasza MPowerPH (#11655) üzenetére


BeLucZ
addikt

Biztos hogy mindent jól csináltál ? Közleménybe beírtad a hivatkozási számot stb ?

(#11657) nort_on


nort_on
senior tag

A próba utalás bement rendesen, igaz? Az mennyi idő volt?

(#11658) zsola400 válasza BeLucZ (#11656) üzenetére


zsola400
aktív tag

FTX-en nincs egyedi referencia szám valószínű ezért is lassú a feldolgozás.

(#11659) MPowerPH válasza BeLucZ (#11656) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nincs egyedi ref szam. Csinaltam egy 100EUR proba utalast, az kicsit tobb, mint 1 nap alatt erkezett be. Ugyan azzal a semaval csinaltam meg a nagy utalast is, csak az osszeget irtam at, mast nem valtoztattam, tehat biztosan jo helyre ment.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11660) BeLucZ válasza MPowerPH (#11659) üzenetére


BeLucZ
addikt

Nem vágom akkor miért ilyen rohadmány lassúak, valahogy az FTX-et profibbnak gondoltam volna ezen a téren....

Bár lehet jól jársz, mert mire beér a cash, addigra olyan diszkontárak lesznek a piacon hogy kvázi ingyen vehetsz mindenből is, ha így folytatjuk :D

(#11661) MPowerPH válasza BeLucZ (#11660) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a baj, hogy akkora ugrasok voltak, csak azon mar most elszalasztottam egy vagon penzt. Most nagyon megindult minden folfele, 2700 -ert siman vehettem volna ETH -t, ha ott a penz, mert a szemem lattara zuhant be odaig.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11662) BeLucZ válasza MPowerPH (#11661) üzenetére


BeLucZ
addikt

várjuk meg a hét végét szerintem.... :) lesz még itt csúnya világ szerintem

(#11663) Zoli-bácsi válasza BeLucZ (#11662) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Akkor már mindened stabil coinban van?

(#11664) BeLucZ válasza Zoli-bácsi (#11663) üzenetére


BeLucZ
addikt

Dehogy :D Be vagyok ragadva mindenbe is szokásosan :D Hova gondolsz....

(#11665) Zoli-bácsi válasza BeLucZ (#11664) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

De ha le fog esni, akkor tudsz rajta nyerni, hisz olcsóbban veszed vissza.

(#11666) BeLucZ válasza Zoli-bácsi (#11665) üzenetére


BeLucZ
addikt

Rizikós, mert ha meg mégisfelmegy, miközben kiszálltam a bukóval akkor megnézhetem magam. Kétélű fegyver.

(#11667) #49155328 válasza BeLucZ (#11666) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem kell kiszállni. DCA!!! ☝️☝️☝️

(#11668) BeLucZ válasza #49155328 (#11667) üzenetére


BeLucZ
addikt

már nincs több tőkém :D bekurtam az összeset dcaba, de nem elég olcsón....

(#11669) nort_on


nort_on
senior tag

Ha jól gondolod, akkor Coinbase Pro-ra nincsen semmi kedvezményes referáló program, igaz? Csak a simára látok ilyen 10-10 USD ingyen pénzt.

(#11670) sambenez válasza nort_on (#11669) üzenetére


sambenez
addikt

A simára kell regelni, onnan meg váltani a pro-ra.

(#11671) Nimrod


Nimrod
addikt

Kicsit hosszú post jön, nem akarom post-spamet minden témának külön.

Jött egy erősen spam-scam-gyanús DM Discord-on Bitextok-tól, ingyen BTC. Láttam Reddit-en, hogy erősen scam-gyanús a dolog, mindenesetre regisztráltam és az ingyen BTC-t gyorsan le is kötöttem 180 napra. Ha utána ki tudom venni akkor mégsem scam, nem vesztettem semmit az egésszel ;] Már ha be tudok lépni, mert már most sem tudok alig egy nappal később :DDD

Találtam közben olyan exchange-et is, ami azért elég komolynak tűnik, több állást is hírdetnek. Ami érdekes, hogy Bitcoin-ban fizetnek. :Y

Másik topicban láttam rémtörténetet Binance supportról, ezért sem szívesen használom őket. Crypto.com supportja kellett eddig, ami kellemes csalódás volt, illetve ProBit, de velük már hetek óta szenvedek egy stake-bugon. Support egyszerűen nem érti (vagy csak ennyire nem akarnak dolgozni?). Röviden annyi, hogy ETH-t Stake-elnék, de amikor rámegyek, akkor csak Unstake lehet, 0.000000 összegre, Stake opció nincs. Unstake meg nem lehet, mert egyből error, hogy invalid value. Volt esetleg valakinek hasonló gondja? :F

(#11672) MPowerPH válasza BeLucZ (#11662) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szepen felszaladt az arfolyam... Jol kiszurt velem az FTX. Es annyira nem is keves penzrol van szo. Persze, nem vagyok nagybalna, de akkor is egy nagyobb toket forgatnek. Es persze meg mindig semmi hir.

Crypto.com -ott volt a lehetoseg, instant kartyas befizu, 1-2 perc alatt hasznalhato egyenleggel. Nevetseges es komolytalan az FTX. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11673) #49155328


#49155328
törölt tag

Lassan 1 éves a Pancakeswap!
Remélem van már profilotok!!! ☝️🤑🍀

(#11674) #49155328


#49155328
törölt tag

(#11675) kigyi_23 válasza #49155328 (#11674) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem túl biztató, ha jól emlékszem itt megfordult és hazament :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#11676) MPowerPH válasza kigyi_23 (#11675) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eppen most tornazza magat folfele a tobbseg. Szerintem itt sokan nem erre szamitottak, es mar $2000 alatti ETH -ra szamitottak.

Don't Tread On Me

(#11677) kigyi_23 válasza MPowerPH (#11676) üzenetére


kigyi_23
addikt

Esik egy kicsit aztán megy a műbalhé előtte meg mindenki a holdra látogatott már percenként... Nem lett több ősz hajszálam ettől a korrekciótól, ha beesik a béka segge alá akkor maximum lapátolok bele még valamennyit, de nem akkor kell megijedni amikor bezuhan hanem előtte kell értelmesen átgondolni, hogy na veszek ki a profitból, mert most sokat ment felfelé, aztán már kevésbé leszek érzékeny arra, ha bezuhan az árfolyam kicsit.

Egyébként én is 40 alá vártam a bitcoint és 2500 körülre az ETH-t, de még messze hónap vége bejöhet ez is :D Ha meg felfelé megyünk az sem lesz baj. le nem maradok semmiről, max akció dúsabb lesz a mozi.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#11678) BeLucZ válasza MPowerPH (#11672) üzenetére


BeLucZ
addikt

Sajnálom :( Hanyagold akkor legközelebb az ftx-et....

(#11679) MPowerPH válasza BeLucZ (#11678) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mar mindegy, mindent elkuldtem oda. :U

Don't Tread On Me

(#11680) F_Balazs válasza kigyi_23 (#11677) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Elvileg már nincs rá ok, hogy újra nagyot szakadjunk.

(#11681) -Alvin- válasza F_Balazs (#11680) üzenetére


-Alvin-
tag

Ohh van mindig vmi indok miért esik ez az amaz...
Ez a 300 milliárd dodos evergrande story kicsit se kamu már nem azért, egyik napról a másikra bumm ott termett és akkor emellett az összeg mellett izgulnak a 83,5 millió törlesztő részletet kell csütörtökig befizetni :D
Ilyet bármelyik hírcsatornán el tudsz szórni a megvett firkászok meg terjesztik, a probléma nyilván valós de azért ez az összeg nem 1 hét alatt halmozódott fel...
A story egyszerűbb, figyeled az ilyen cégeket, felhalmozol olcsón btc-t mondjuk 30-40k btc áron és elkezded kiszórni a fuddal karöltve... Egyrészt nyersz az árfolyam különbözeten amikor eladod, az eladott btcből ott lesz a kp, azzal indítasz egy izmos shortot, jön a pánik sell a hírre meg a chartra. Aztán mikor kezded látni nah itt ennyi volt a zuhanás elkezded visszavenni btc-t és máris több db lesz mint előtte és ezt még lehet spékelni hogy egyik tárcából rakod a másikba stb..

Szal a krypto is manipulált piac mivel tőzsde :D Nem beszélve, hogy egyre jobban az lesz ahogy fogy a nem intézményi btc. Grayscale évről évre nagyobb %-on ül... De normál tőzsdén meg ott a Blackrock, az is ugyan ez kb....

(#11682) -Alvin-


-Alvin-
tag


Téteket megrakni tessék indul a rulett golyó :D

[ Szerkesztve ]

(#11683) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Most jott meg a love az FTX walletembe... Hetfo reggeli utalas. Az ETH meg pont felment. :(((

Don't Tread On Me

(#11684) Out válasza MPowerPH (#11683) üzenetére


Out
addikt

Most miért bosszankodsz? Rengeteg pénzt spóroltál a beutalásnál, nem? Ez volt a cél, inkább örülnöd kellene.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11685) MPowerPH válasza Out (#11684) üzenetére


MPowerPH
félisten

Orok elegedetlen es negativ ember vagyok, aki mindenben a const latja. :DDD

Aki az elmult par napban odafigyelt, az nagyobb tokevel milliokat tudott kiszedni. :O

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11686) #49155328 válasza MPowerPH (#11685) üzenetére


#49155328
törölt tag

Polkadot b26 s32 ! :K

(#11687) BeLucZ válasza MPowerPH (#11683) üzenetére


BeLucZ
addikt

Nem siették el basszus ;]

(#11688) Szada85 válasza MPowerPH (#11685) üzenetére


Szada85
aktív tag

Az a "baj" ez tipikusan az a helyzet, hogy "mi lett volna, ha"...
Egy héten át ereszkedett a BTC (meg vele együtt minden) 48k-ról 40k alá... Most, látva a fordulást könnyen írod, hogy ha betoltad volna a nagyi házát is... de amikor 40k körül billegett, akkor is ilyen bátran ezt mondtad volna, hogy hadd menjen a nagyi háza is? Amikor még egyáltalán nem volt biztos, hogy lesz-e felpatt? :)

(#11689) #49155328 válasza Szada85 (#11688) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ez megy már régóta, aki nem lovagolja meg a hullámokat az így járt. Ha meg várni kell várunk. Gondolom senki sem a megélhetését is befolyásoló pénzt teszi bele. :U

(#11690) F_Balazs válasza Szada85 (#11688) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Ha ment volna még 40 alá, akkor sem lett volna semmi, legfeljebb a nagyon jó beszálló lehetőségét bukja, bár DCA-val még azt sem. :) Ha be is bicsaklik jelentősen a BTC árfolyam, akkor is csak idő kérdése hogy visszajöjjön 45k környékére. Már látszik hogy kitolódott a játszótér 40k fölé.

[ Szerkesztve ]

(#11691) zsola400 válasza MPowerPH (#11683) üzenetére


zsola400
aktív tag

Én is a héten utaltam be, bő 1nap alatt beért.

(#11692) MPowerPH válasza zsola400 (#11691) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem a beutalt osszegtol fugg az atfutasi ido. A 100EUR nekem is beert kevesebb mint 1 nap alatt.

Don't Tread On Me

(#11693) kigyi_23 válasza MPowerPH (#11692) üzenetére


kigyi_23
addikt

Vagy éppen egy olyan csomagba kerültél amikor nagyon sok átutalás érkezett be adott időn belül és mivel egyenként intézik rászúrtál az adott kolléga aki intézte besokallt..... Ez van, ha nem automatizált a folyamat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#11694) BeLucZ válasza kigyi_23 (#11693) üzenetére


BeLucZ
addikt

De egy ekkora tőzsde mint az FTX, hogy nem használ automatizált rendszert mint a Coinbase pl ? Nekem ez fura.

(#11695) kigyi_23 válasza BeLucZ (#11694) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ezt tartják megbízhatónak. Mindenki a saját megoldásában bízik.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#11696) Nimrod válasza BeLucZ (#11694) üzenetére


Nimrod
addikt

Én ha jól látom például NiceHash sem használ automatikus rendszert, pedig ők sem annyira kicsik.

(#11697) MPowerPH válasza BeLucZ (#11694) üzenetére


MPowerPH
félisten

Furcsa, de igy 100%, hogy nyomon tudjak kovetni a ki es bearamlo penzeket is, liveban. :)

Osszessegeben a legjobb megoldas, ha valahol veszel ingyen a kartyaddal ETH -t(sry, stable coint) jo idoben(lasd Crypto.com), es azt csak siman atkuldod FTX -re. 30 perc alatt odaer, vagy meg annyi sem.

FPSTunker: Amikor elkuldtem, nem volt beszallo ETH -ba. Utana kezdett zuhanni. Mire odaert a penz, meg gyorsan felallt az arfolyam. :DDD Epic.....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11698) #49155328 válasza MPowerPH (#11697) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ezt mondtam az elején! :D

(#11699) F_Balazs válasza MPowerPH (#11697) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Vehetsz még most is, fix-re adom, hogy 1 hónapon belül karcolni fogja a 4000-et az ETH. :K

(#11700) MPowerPH válasza F_Balazs (#11699) üzenetére


MPowerPH
félisten

Fogok is, de most arra szamitok, hajnalra beesik 3000 ala. Ejszaka mindig kelek, es nezem a chart -ot, mert akkor vannak nagyobb droppok, de csak rovid ideig.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.