Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) [HUN]Newman válasza slash (#25) üzenetére


[HUN]Newman
csendes tag

Értem én, csak hát az a plussz 2 csatorna betöltené azt az űrt a frontok és a surroundok között. Meg nekem (másik gépen), volt Creative 250D és tudom, milyen annak mélynyomója.
Az egy 20nm-es szobában volt, ott nagyon ütött a 250D SUB-ja, viszont az én 12nm-es szobámban nem szólt jól, gyengébb volt a mély, mint a 20nm-es szobában! A Klipsch PM5.1-et átvittem a 20nm-es szobába és ott annak a SUB-jának volt gyenge a hangja!
Én nem jobb hangot akarok, mert ennél jobbat nem tudok én se, viszont 7.1-em lenne. Az tényleg tény,h a Klipsch falai szépek, megállják a helyét külsőre is. Nem láttam még számítógépre szebbet. Ez már tényleg ''komolyabbságot'' igéz a Creative MW/GW satellitjeivel szemben. Viszont a Creativenek durvábban néz ki a SUB-ja. Nem azt mondtam, h szebben, csak komolyabb (megjelenésben, főleg hátul azzal a hűtővel, meg nagy THX felirattal ilyesmi...) A Klipsch-ben pedig a 2 20centi membrán az egyedi... Meg a szép logó. Nagyon nehéz lenne lecserélni, nagyon vonz a 7.1 és a SUB-tól félek mindig a multimediaban. És mivel a 250D-je nagyon szólt így ez már egy GW! Sőt térfogatban nagyobb is, mint a PM5.1-em, így azon a téren rossz(abb), nem lehet (mármint nem a térfogat miatt!). Jobb hangkarim is lenne, a ''sima'' Audigy2 (OEM) helyett lehetne ZS-m, ami alapból aranyozott csatis stb. Egyszerűen nehéz lenne a Klipsch-től megválni. Nem tudom mi lenne a jó. (az h ha lenne olyan forgalmazó ilyen multimedias hangfalaknál is, h leperkálom az összeget és elhozom, otthoni körülmények kipróbálhatnám, sajnos ez nem lehetséges) Nagyon nehéz a döntés! Mert amennyiért eladom a PM-et annyiért simán veszek S750-et is és még marad is A2 ZS upgrade-re is, meg új kábelekre. Ja Neotech kábelekkel vannak bekötve a Klipscek.
Egyébként, már én is néztem Ultra-t. Európába még mindig nem tervezik, h árulni fogják. Tök kár. Főleg, mert már ''sima'' PM5.1-et nem gyártanak. Így mit kap a magyar user? GMX-et...............

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.