Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Foglalt név válasza SZULTA (#448) üzenetére


Foglalt név
addikt

Hát kb. 1 éve van meg. 50ért vettem :DDD

Faldöntésről meg annyit, hogy nagyon csal, mert annyira tisztán szól. 80%-nál torokszakadtából üvöltöttünk egymásnak és annyit vettünk észre, hogy a másiknak mozog a szája, szóval azért van hangnyomás. Mély is van benne rendesen, szépen szól nem veszed észre és úgy hagyod, akkor kb. fél óra és már nyom a fejed. Egy orion után csalós, mert azon úgy veszed észre, hogy szól, hogy recseg, meg küzd, ez meg fullon is csak tolja ki magából az igényes hangzást. Nem azt mondom, hogy nincs ennél jobb, de ebben az árkategóriában szerintem igen jó választás :R

[Szerkesztve]

(#452) ByB


ByB
addikt

Visszakerestem a topikba, közel két éve van meg a rendszer: azóta a társasház 11 szomszédja közül mindazok meglátogattak, akik nem süketek! ;] Arra is volt már példa, hogy a fürdőszobában leestek a törülközők a falról... A hangerővel szerintem senkinek sem lehet gondja, a minőségről nem is beszélve! ;)

(#453) SZULTA válasza Foglalt név (#451) üzenetére


SZULTA
tag

kökxe a válaszokat! és haxnáltan vetted 50 ér? mert mindjá agyvérzést kapok :Y :((( :R

(#454) SZULTA


SZULTA
tag

szeretném megkérdezni hogy a Decoder mire jó?Kezdő vok ebbe a témába!...Válaszotokat előre is köxönöm :R :R :R

(#455) ^Bundi^ válasza SZULTA (#453) üzenetére


^Bundi^
senior tag

kb annyiért lehet énis használtan vettem 45K ért +5K ért hozzá 2 álvány nagyon korrekt volt az eladó megmutatta az egész cuccot kipróbálhattam tökéletesen szol és nagyon remek
sajna azóta nincs asszony akinek a szobájába tervezve lett visszaköltöztem panelbe itt már nagyon utálnak ;]
isten cucc mind minőségileg mind teljesítményileg
:R

Nos Omnes Una Manet

(#456) zsolesz8881


zsolesz8881
tag

No megoldódott a torz center gond az X-FI driver szarakszik szerintem az alaplap összeakadt az X-FI-vel mert nem állandó a torzítás és a hangerő is leesik amikor torzít de talán megvan mit kell kapcsolgatni a hangbeállításnál hogy befejezze.A hangok szépen szólnak minimum és max. hangerőn is de én keveslem bár zene közben nagyon ott van pláne DTS-es felvételnél.De asszem az elején leírtak miatt szól időnként halkabban de olyankor torz a center is!Úgyhogy már talán megszűnik a gondom bár az alaplapom le kell cserélni valszínű mert más gondom is van a lappal.De azért THX a megjegyzéseket! :R :R

(#457) zsolesz8881


zsolesz8881
tag

Hát mégsem nyert megvan a torz halk center de már nem bosszankodom mert valszínű hogy a hangkártya és az alaplap nem fér össze.Ma kipróbálom az alaplapi hangkártyával és kiderül.

(#458) ^Bundi^ válasza zsolesz8881 (#457) üzenetére


^Bundi^
senior tag

nf4 lap nem szereti az x-fi -t..a te lapodról egyelőre nem tudnak..
de mondjuk az én nf4 lapom sem szereti a mostani vidkarim:S
másik p4 es lapban tökéletes volt ebben meg szaraxik ..:S
:R

[Szerkesztve]

Nos Omnes Una Manet

(#459) zsolesz8881 válasza ^Bundi^ (#458) üzenetére


zsolesz8881
tag

Köcce a választ én is erre gyanakszom mert van amikor van hangja a centernek van amikor makog de a telepítés is bonyolult mert ha felrakom az X-FI drivert elmegy a hang és csak hosszas szopás után lesz újra hang.Ezért csak a minimummal lehet felrakni a drivert és utána lehet hozzátelepíteni a többit ezért gondolom összeakadt a két hardver.A lapom Gigabyte GA965P-S3-as!

(#460) Zolikk


Zolikk
csendes tag

De várom már hogy itt legyen nálam a kicsike. Csak elképzeléseim vannak róla hogy hogy szólnának rajta a zenék amiket hallgatok. (főleg Dub) sok basszusal. Felöltöttem egyett. Mélynyomó tesztnek tökéletes még annak is aki nem szereti az ilyet:

[link]

én szóltam ;]

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#461) zsolesz8881 válasza Zolikk (#460) üzenetére


zsolesz8881
tag

Talán megszűnt a hiba megcseréltem a centert az egyik oldalsó hangszóróval és most jó.Neked pedig legyen elég annyi hogy nekem van DTS-es zeném koncert felvétel és elég annyi hogy ilyen szép egézséges hangzást SOHA nem hallottam!Gyönyörűen szól bár a hangerő elveszik de valószínűleg a felvétel lehet halk!Mert mást is próbáltam és elindult a szobám!!!!!!!!

(#462) Borisz76


Borisz76
veterán

Queen - The Best Of -ot szereztem meg DTS formában.

A bérházi lakás majd széthullott, a vitrinben a tárgyak életre keltek.
Kint az erkélyen csak azt hallottam ,hogy az üveg rezonál a keretben :R


Egyszerűen eszméletlen.

Más :

Tudok róla , hogy létezik küldő DD dekóder ( DDT100 ha jól emlékszem...) de az ''csak'' 5.1-es ha jól tudom.
Létezik hasonló külső dekóder ami már tudja a 7.1-et illetve az új HD-s korongokon megtalálható hang-szabványokat :

-Dolby TrueHD
-Dolby Digital Plus
-DTS-HD Master Audio
-DTS-HD High Resolution Audio

Mert jó lenne egy ilyen kis kütyü a háznál ami képes ezeket is kezelni......

Ha valaki tud valami infót akkor ne folytsa magába :D

Bye.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#463) ByB válasza Borisz76 (#462) üzenetére


ByB
addikt

Több lehetőség is van, bár csak az utóbbi az, ami kezeli az összes általad felsorolt fájlformátumot, amik azért még mostanában nem túl elterjedtek:

- DTS-610 - [link]

- X-Fi Elite Pro - [link]

(#464) Digitalis válasza Borisz76 (#462) üzenetére


Digitalis
senior tag

A DDTS-100 az tudja az 5.1-et illetve 7.1-et is. Többek közt 24bit 96khz-DTS/DTS-ES/DTS-Matrix/DTS-ES full range Discrete/NEO6-music,movie,cinema stb. funkciókat tudja csak a HD-s formátumokat valószínüleg nem. De még a sima DTS-ES, és a DTS-ES Discrete is nagyon ritka. Egy norvég kisérleti hangjátékon (állati) kívül még egy DTS-ES discrete 7.1 hanganyagról nem is tudok. [link]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#465) ByB válasza Digitalis (#464) üzenetére


ByB
addikt

''norvég kisérleti hangjáték'' - Tudnál küldeni egy linket esetleg? :U

(#466) Digitalis válasza ByB (#465) üzenetére


Digitalis
senior tag

Parancsolj ;) Ha van dekódered és S750 hangrendszered hihetetlen dolgokat fogsz hallani, hogy mire képe az S750 nulla alapzaj ''ijesztően'' kristálytiszta hangzás :R ( legjobb CD-RW-re kiírni, asztali-dvd-be bele, optikán fullstream ki a dekóderbe onnan az s750. Így nem zavar be a PC-zörgése, meg a hangkártyák össze-vissza színezése sem.

[link]
[link]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#467) ByB válasza Digitalis (#466) üzenetére


ByB
addikt

Nagyon köszönöm! :R

(#468) zsolesz8881


zsolesz8881
tag

No srácok egy kérdés mivel a hiba még fennáll lehetséges hogy a mélynyomóban levő erősítő szórakozik?Mert időnként van center időnként nincs.Várom az értelmes ötleteket!Bosszant a dolog mivel gari nélkül vettem!Szerintem az erősítő csinálja bár lehet kábelhiba is?Még 1 dolog amikor tesztelem a hangfalakat a center helyett a mély szól és amikor a mélyet tesztelem akkor is szól a mély!!!!!!!!!!!ÖTLET???????

[Szerkesztve]

(#469) Zolikk válasza zsolesz8881 (#461) üzenetére


Zolikk
csendes tag

Ezt mélynyomó tesztnek szántam, nem hangzástesztnek :)

Hát az nagy gáz ha a mély helyett a center szól. Valami bekötési gubanc lehet a dologban.
Én is most láttam egy aladó S750-t gar nélkül és eléggé elbizonytalanítottál.
Lehet megéri a +20.000-at aza nyugalom hogy 1évig tuti kicserélik ha bármi gond van.

Javaslom próbáld meg az alaplapi hangkártyán, de mivel a center és a mély 1 kábelen fut így elég ilyesztő a dolog.

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#470) zsolesz8881 válasza Zolikk (#469) üzenetére


zsolesz8881
tag

Nem bekötési gond mert van mikor jó van mikor nem így marad a találgatás!

(#471) Raymond válasza zsolesz8881 (#470) üzenetére


Raymond
félisten

Ha mar felcserelted a Center az egyik hatsoval es meg mindig ugyanaz a gond akkor sajna a melynyomo a ludas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#472) Zolikk válasza zsolesz8881 (#470) üzenetére


Zolikk
csendes tag

Próbálkozz meg a Crative m.o-i képvieseletével, hátha tudnak segíteni.
+353 1 4333290
ezt a számot a most vásárolt dobozos X-fi könyvéből másoltam ki. sok sikert!

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#473) Pallli


Pallli
tag

Üdv mindenkinek!

Szóval nekem 2005 novembere óta van S750-em, X-FI Extreme Music-al hajtva, nagyjából minden csodálatosan működik, minőségi közép/magas a legnagyobb hangerőkön is, viszont a
mély kb 5-es hangerőtől felfelé (DVD-nél)(ha jól emlékszem 7 LED van) alacsony frekvenciákon kb. 30-50Hz-en ha jelet kap mintha a belső alkatrészei zizegnének/remegnének, és ez iszonyatosan kihallatszik. Először azt hittem, hogy a kis háló adja ki ezt a hangot ami a reflex cső beljében van rásütve a cső végére, de szerintem az nem ilyen hangot adna ki.
Szóval különösen Madonna: The Ultimate Collection - Frozen című számánal lehet ezt észrevenni.

Ha valakinek hasonló tapasztalata van, esetleg orvosolni tudja a hibát ne kíméljen!

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#474) SZULTA válasza Pallli (#473) üzenetére


SZULTA
tag

Egyszerü nem kell madonnát hallgatni ! :DDD :D bocs nem hagyhattam ki :) ;) :DD
amugy nem roxx szám és remélem megoldodik mert nekem is máma lexx s750 em amugy mennyiért vetted?



[Szerkesztve]

(#475) zsolesz8881


zsolesz8881
tag

Srácok HELP!!!! A hiba még fentáll és nemtom hogy a hangkártya-e a ludas vagy a hangfal!!!! Hol van center hol nincs!!! Ha nincs akkor olyan mintha a mély szólna center helyett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :F :F :F :F :F

(#476) SZULTA válasza zsolesz8881 (#475) üzenetére


SZULTA
tag

hát az durva sajna foggalmam sincs... passz utánna kérdezek igy pro barátok közt de nem igérek semmt

(#477) Pallli válasza SZULTA (#474) üzenetére


Pallli
tag

Szeretem Madonnát, de azért tetszett. Amúgy mégy anno 90-ért vettem.

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#478) SZULTA válasza Pallli (#477) üzenetére


SZULTA
tag

max neked is utánna járok meg kedvedért máma ha meglexx a hang cumo :) igy hivom akkkor letesztelem! és mondom mivan remélem észre vexem hogyha nem jo vagy jo :R többet sajna nem tok segiteni haxnáltan vetted?

[Szerkesztve]

(#479) Pallli válasza SZULTA (#478) üzenetére


Pallli
tag

Újonnan vettem, de mondom, ha meglesz, a hangkártya kb. 90%-on, a cucc meg 5-ös körül.
Igy teszteld izmosabb, főlég filmes robbanás, ilyesmi jeleneteknél! Előre is köszi!

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#480) Raymond válasza zsolesz8881 (#475) üzenetére


Raymond
félisten

''Ha nincs akkor olyan mintha a mély szólna center helyett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!''

Ettol meg mindig nem tudni a kartya kimenete, a melynyomo bemenete vagy a kabel a rossz. Probald eloszor a kabelt felcserelni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#481) SZULTA válasza Pallli (#479) üzenetére


SZULTA
tag

Hát Pallli ott akkor sajna nálad van a problem kiproszáltam maxon és max az asztal zizeg(ugrál) tehát paxx :S Frozen tron legalábbis nálam nagyon nagyon szép tiszta mint a patak a hegyen ! :DDD
valamit kiproszáljak még? mondj valami pontosat és akkkor azt is letesztelem hátha took segíteni

[Szerkesztve]

(#482) Pallli válasza SZULTA (#481) üzenetére


Pallli
tag

Köszi szépen a fáradtságot, ha nálad még 7-esen is minden frankó akkor biztos nálam van a gond, de ez már újkorától ilyen. Én azt hittem, hogy itt körül már a hangszóró tekercse üti a mágnest vagy ilyesmi, mert iszonyatosan kileng(szerintem ennél jobban már nem is tud), szóval ha másnem szétszedem és megnézem megint mi mozoghat odabenn,
de ha lesz valami mindenképp leírom itt.

Addig is jó játékot, filmezést és zenehallgatást minden boldog S750 tulajdonosnak!!!

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#483) xcbiker válasza Pallli (#482) üzenetére


xcbiker
addikt

...lehet hogy túl sok méllyet tolsz rá?! :U

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#484) zsolesz8881


zsolesz8881
tag

Sziasztok! Megvan a hiba oka nem a hangfal szar hanem az adatkábel! Ami összeköti a hangkártyát a hangfallal! Várom az ötleteket honnan lehet beszerezni ilyen kábelt mert sürgős lenne!!!!!Megcseréltem a dugókat a center/mély páros szól időnként szarul de megcseréltem a frontra akkor meg a front szólt szarul így szerintem érintkezési hiba miatt szól így! H.E.L.P :Y :Y :Y :Y :Y

(#485) Pallli válasza xcbiker (#483) üzenetére


Pallli
tag

minden alapon van, hangkártya, hangfal minden. meg a crytalizer sincs rajta.

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#486) Borisz76 válasza zsolesz8881 (#484) üzenetére


Borisz76
veterán

Nekem integrált 7.1-es hangkarim van.
Vettem egyszerű sztereó kis-jack-kis-jack csatlakozót 4et , majd összedugtam a gépet meg a cuccost. Így most nekem feleslegben van 1 gyári kábelem.......

Bye.

Mod :

Javítsd a hibát úgy ,hogy másik kábellel helyettesíted a rosszat.....csak a rosszat :DD

[Szerkesztve]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#487) RPMC


RPMC
csendes tag

Eladom az S750-em fél éves használat után anyagi okok miatt.
Kifogástalan állapotban van.
Ár: 75000 Ft (fix)

(#488) Borisz76 válasza RPMC (#487) üzenetére


Borisz76
veterán

Up a jó cuccnak.....de

van apróhirdetési fórum is :D

De ha már erre vetődtél :

Helyileg merre van a cuccos ?
Doboza, papírjai megvannak ?

Bye.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#489) RPMC válasza Borisz76 (#488) üzenetére


RPMC
csendes tag

Közvetlenül Budapest alatt lakom, Szigetszentmiklóson.
Igen minden meg van hozzá, papírok is, és még garancia is.
Apróhirdetésbe is beraktam de mé gnem írt senki :D

(#490) Zolikk válasza RPMC (#489) üzenetére


Zolikk
csendes tag

Már igen :)

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#491) Borisz76 válasza RPMC (#489) üzenetére


Borisz76
veterán

Ez jó :D

Laknak ott rokonaim...illetve az asszonypajtás rokonai :DDD

Egy UP a rokonságnak :DD

[Szerkesztve]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#492) Zolikk


Zolikk
csendes tag

Gondoltam kicsit feldobom a topicot.
Ha minden igaz és az égiek is úgy akarják a héten meglesz az S750-em.

Kérdés: anno találtam egy oldalt ahonnan VOB formátumú hang teszteket lehetett letölteni (tudjátok a DD-s helikopter, T2).
Esetleg ismer valaki ilyen page-t ahol le lehet szedni hasonló új hangteszteket?

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#493) Zolikk


Zolikk
csendes tag

hát én azért találtam egy jó oldalt:

[link]



[Szerkesztve]

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#494) Zolikk


Zolikk
csendes tag

Na úgy tünik hogy nem lesz S750-em a héten :(

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#495) Borisz76 válasza Zolikk (#494) üzenetére


Borisz76
veterán

:DD Megéri várni....hidd el ! :DD

[Szerkesztve]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#496) Zolikk válasza Borisz76 (#495) üzenetére


Zolikk
csendes tag

Remélem is :). Jövő héten elvileg lesz valami.. :U

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#497) Borisz76 válasza Zolikk (#496) üzenetére


Borisz76
veterán

Még nem jött meg ? :R

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#498) Zolikk válasza Borisz76 (#497) üzenetére


Zolikk
csendes tag

Sajnos nem várt anyagi kiadások jöttek közbe így el kellett halasztani a dolgot, sebaj majd húsvétkor összelocsolom a hinyázó részt :)

Derin - Lvl 80 Paladin @ Arathor

(#499) Borisz76 válasza Zolikk (#498) üzenetére


Borisz76
veterán

Ismerős dolog..én a megkívánt LCT TV-t halogatom.....anyagi okok miatt.

De nem adom fel ! :D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#500) _calogero


_calogero
tag

Sajnos rákényszerülök, hogy eladjam a kis gyönyörűségemet! :(
Egy pár profi Vogels állvánnyal 84000Ft-ért odaadom a ''kis'' 750-es szettet! :O

A hirdetés: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.