Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Freddy TNT válasza SZULTA (#900) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Én nem eröltetném 100%-on. Nem akarok házibulit rendezni köré.
Normál használat (hangerő:30-50%) során is elfüstölnek ezek ?
Nem mai cucc...hogyhogy nincs még utóda ? vagy egyáltalán miért nem gyártják ? Jó lenne akkor egy V2. széria. Javítva a mostani hibáját. Vagy mit tudom én

(#902) Freddy TNT válasza Kis zöld izé (#899) üzenetére


Freddy TNT
őstag

SZULTA jó kérdést tett fel. Hallottad már az s750-et egy normális hangkártyával ?

(#903) SZULTA válasza Freddy TNT (#901) üzenetére


SZULTA
tag

Hát ugye ez relatív pl h a gépen mennyire rakod rá a volumét:D de amugy jah sztem ha nem hallgatod pl ugy mint én tavaj nyáron kint a kertbe a bf2 öt max hangon mindenhol akkor nem lexx gond:S hozzá teszem a szomszéd kifutott a utcára mert aszitte megtámadtak minketxd lol nekem xfi-xtrem musicom van és mondhatom ilyen hangzást nem halottam még...passz miért nem csinálnak egy javitott verzíót énis lehet vevő lennék rá mert sztem naon megéri a pénzét a teljesítményéhez viszonyitva...nekem most annyia baja h néha a bal kozépső hangszoro nem szol bár ez engem nem kicsit zavar:S de egye fene megy vissza gariba és van egy uj 750 esem annyi baj legyen :) :R remélem tudtam segíteni még annyit h a z5500 rol nem tudom mennyire megbízható...de mondom én ennek ellenére még mindig az s750 et Istenitem!

szerk: anyit még h azért a Creative ott van a hangteknikai téren elég jól sztem...

[ Szerkesztve ]

(#904) Freddy TNT válasza SZULTA (#903) üzenetére


Freddy TNT
őstag

És te hallottad már a z5500 -at ? :D Csak kíváncsi vagyok hogy van-e összehasonlítási alapod vele

[ Szerkesztve ]

(#905) SZULTA válasza Freddy TNT (#904) üzenetére


SZULTA
tag

Akartam is már írni hogy még aztis hozzá teszem hogy nem hallottam:D de akkor úgy fogalmazok h ennél jobb élményt tisztaságot nem lehet überelni mert legalábbis én ebbe nem találok 1 kifogásolni se foghatót lehet h jo a z5500 de a creative az creative a 7.1 7.1 a 210w os mélynyomo 210w os ;) szvl ennyi a hangykártyájával is ez a véleményem...nem vennék semmien más márkájut...
itt is van még 1 s750 fun pixmánián irta "Áldom az eszemet, hogy ezt vettem meg, kategóriájában egyszerűen nincs jobb! Semmi zaj, csak kristálytiszta hangzás! ( A THD 10% -ával zúgó-búgó Z5XXX a konkurens dedós kínai hangszóróival egy összelapátolt-gány. Lehet, hogy dizájnosabb... de bóvli (!) és elbújhat jó messze az S750-től!)
A Creative, Mosfet Pioneer Bash végfoka, highend Sambridge-soundW hangszórói koncerteken, nagy hangosításokon már bizonyítottak, a legjobbak. Mondom ezt zenészként... THD 0.1%, 20-40K , Titánium tweeter stb. messze túlmutat a megszokott PC-s hangzásokon. Komoly hangfalszett, komoly embereknek. Nagyon kell neki a minőségi zenei input és a dekóder. ( DTS-ES discrete 7.1 demó lemezzel olyan mintha élőben szólna, halkan is döbbenet dinamikus. grat creative!" ö talán kicsit jobban ért hozzá mint én...jah és még "Minden tesztben messze az S750 a nyerő, jóval drágább asztali cuccokkal szemben is megálja a helyét!"

(#906) SZULTA


SZULTA
tag

bár mondom a creativval amig müxik nincs baj ...vettem egy hs-600 as fülest napi szinten használtam sokszor leesett az asztalrol stb fél v kb 1 év alatt letörött a fülhallgató része a pántrol ...vettem még 1 et arra vigyázttam ritkán esett le:D ténleg nagyon ritkán és annak most tegnap esett le mind2 fülhallgató része :( szval ez az igazság én igy tapasztaltam a creative márkárol a cuccokat még jó hogy a hangkártya 100%an müxik a mai napig... :C

(#907) Freddy TNT válasza SZULTA (#905) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Egy X-fi Xtreme music-on rajta van a dekóder. Vagy mégsem ? :F

(#908) SZULTA válasza Freddy TNT (#907) üzenetére


SZULTA
tag

Nekem nincs dekoderem.
De persze lehetne nyomatni akkor hiper szuper lenne csak naon drága és már nemis lehet kapni max használtan pont 1 hete nézegettem olya 50 körül mennek... de nekem nincs rá szükségem...

[ Szerkesztve ]

(#909) #72042496 válasza SZULTA (#900) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 7.1 ott jön jól, ahol ki is lehet használni, másutt csak felesleges teher. Kár, hogy a Crative-nak nincs már igazán ütős 5.1-es rendszere. Az látszik, hogy ezen a területen semmit sem fejlesztenek, sőt, folyamatosan adják le a szintet, .
Újabban a Z-5500-zal kapcsolatban is sok a panasz, tehát utóbbi kapcsán a Logitech sem különb.

X-Fi-t viszont az ellenségemnek sem kívánok! Én is azt hittem, hogy ilyen a jó hangkártya, de amióta megvan az Asus Xonar, ki merem jelenteni, hogy ehhez képest az X-Fi Fatal1ty egy rakás szar, az Auzen Prelude pedig egyszerűen csak szánalmas. (Volt mindkettő.) Pedig maga a kártya szuper lenne, de a driver és a support... :(

Freddy TNT:

Persze, dekóder van rajta, más kérdés, hogy Vista alatt pl. nem működik. Kíváncsi vagyok, hogy nem is fog-e, vagy esetleg a DDL-hez hasonlóan fizetőssé teszik.

Nem, a Xonaron más chip van. Fejből nem tudom milyen, de nem X-Fi.

Eagle:

Örülj neki, nekem volt egy s más... :(

[ Szerkesztve ]

(#910) Freddy TNT válasza #72042496 (#909) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kövezz meg,de a Xonar-on is X-fi chip van nem ? :D

(#911) Eagl3 válasza #72042496 (#909) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem semmi gondom nincs az xtreme Music-al.

(#912) SZULTA válasza #72042496 (#909) üzenetére


SZULTA
tag

Én mindenhol kitudom használni a 7.1 et :) :R
Nemismerem az Asus Xonar-t de nekem ami még nagyon tettszik az X-fi ben h 3 beállítás is van Enertainment,Audio Creation,Game -mod mondjuk nekem mindig Game modon van
van ilyen lehetöség az asusnál?mondom nemismerem mondjuk kiváncsi lennék rá h ennyire gagyi e a x-fi ahhoz képest ... én ugytudtam h az x-fi a legmodernebb hangkártya audio chip:S nekem a driverrel és a supportal sincs semmi bajom:S
az áre egy kicsit húzós az extrem music -hoz képest ...

[ Szerkesztve ]

(#913) Freddy TNT válasza SZULTA (#912) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Na mondjuk ettől a 3-as funkciótol dobok egy hátast mindig. Egyszerűen felb@sz, hogy elkezdek mondjuk bf2-t tolni, aztán hallom hogy ocsmány hangok vannak. megnézem az options-t és látom hogy el van szállva a beállítás.
Na ez akkor van ha elfelejtem "Game" módra átkapcsolni. Az audio creation-t még csak egyszer próbáltam ki,de csutkára kifagyott a gép.
Az entertainment az már jobb zenéhez,de játékhoz csapnivaló.

(#914) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Azon filózok hogy hol lehetne meghallgatni hangkártyákat / hangszórókat.... ?

Mert ugye szállítólevéllel még hazahozok valamit a boltból és ha nem tetszik visszaviszem és kifizetik a vételárát. De ha rendelésre hozok mondjuk egyXonar-t akkor elég csúnyán meg fognak rúgdosni ha szállítólevélre kérem és még vissza is viszem,mert nem úgy szól ahogy elképzeltem.

Mellesleg ezen a Xonar-on van EAX ? Mert ugye a játékokhoz ez kell. Nekem meg az fontos lenne.

(#915) SZULTA válasza Freddy TNT (#913) üzenetére


SZULTA
tag

nemtudom én ezzel is tökre megvagyok elégedve :) semmi bajom sincs vele még 1x nem fagyott ki :)kb dupla annyi a xonar most informálodtam...
és ha vélettlen elfelejted átnyomni mivan? tálca - átvált és élvezheted a valósághű hangokkal megáldott csodát :) :R

[ Szerkesztve ]

(#916) #72042496 válasza SZULTA (#912) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha valaki ki tudja használni a 7.1-et, akkor nem is kérdés, hogy S750-et érdemesebb vennie. :K Bár a DDTS-100 dekóderrel lenne a csúcs, azt sem értem, miért nem forgalmazzák már. :(

Hála a tervezőknek, az Asuson nincs ilyen. :) Engem ez a három mód is zavart, főleg, hogy a driver lassan töltött be, s rendszerint a beállításokat is elfelejtette. Elég hosszú hibalistát tudnék írni, de ez nem az a topic. Nekem hatalmas csalódás volt az X-Fi.

Maga a chip tényleg brutális, ezt nem is vitatom. A kártya minőségét persze nem csak a chip határozza meg, de az X-Fi ilyen téren rendben van.

Zenét viszont ne Game módban hallgass már, hát hogyan szól úgy... :)

Freddy TNT:

Dehogynem, annak idején két nap alatt háromszor is! :((( Ez már két éve is lehetett, azóta biztos sokat javítottak rajta.
De az Auzennél (kb. fél éve vettem) pl. mi az, hogy regisztráció és S/N megadás után töthetem le a legújabb drivert? A kártya átruházása is egy kisebb kaland volt, mert egy kártya, egy regisztráció... mindezt azért, hogy a Creative pénzt kérhessen a DDL-ért - amit már a kezdetekkor ingyenesen elérhetővé kellett volna tenniük. :((

[ Szerkesztve ]

(#917) SZULTA válasza #72042496 (#916) üzenetére


SZULTA
tag

Én ugyszoktam h Game+Online rádio és minden rendben van :) :R

(#918) Freddy TNT válasza #72042496 (#916) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Nem húztad újra a win-t ? Nekem megtart minden beállítást. Még azt is ami el lett b@szva :D
Game módban tényleg tré dolog zenét hallgatni...

(#919) SZULTA válasza Freddy TNT (#918) üzenetére


SZULTA
tag

Ami még nagyon nyerő dolog az SVM! :R+xfi Crystalizer

[ Szerkesztve ]

(#920) #72042496 válasza SZULTA (#919) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na a Crystalizer az nekem is nagyon bejött! :K

Freddy TNT@#914:

Ha hozol játékot, zenét, nálam meghallgathatod a Xonart. S750-et sajnos nem tudok prezentálni, egy Z-5500-at hajtok vele. :B
EAX 2-ig van támogatás, de valami segédprogrammal EAX 5-ig is el lehet menni, bár ez állítólag nem működik tökéletesen. Amúgy EAX nélkül is baromi jól szólnak a játékok, Vista alatt amúgy is szívni kéne az Alchemy-val. Itt van helyette egyszerűbben működő DS3D GX. ;)

[ Szerkesztve ]

(#921) Freddy TNT válasza #72042496 (#920) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Nehogy a szavadon fogjalak :D Csak nem tudom mikor ér rá legközelebb Pesten a haverom. Sajnos igen messze lakok a fővárostól.

u.i : apropó: S750-et próbáltál már meghajtani vele ? Vagy nem is tervezed ?

[ Szerkesztve ]

(#922) #72042496 válasza Freddy TNT (#921) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha erre jársz, nyugodtan szólj, azért írtam. :K

Már több, mint 4 éve megvan a Z-5500, volt ideje "belenőni a szobába". Szerencsére kiválóan működik, s meg vagyok vele elégedve, így nem gondolkodtam a cserén. :)

(#923) Zsoó válasza SZULTA (#900) üzenetére


Zsoó
tag

Mi volt a baja a mélynek?És most mi a hibajelenség?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#924) SZULTA válasza Zsoó (#923) üzenetére


SZULTA
tag

hát búgott az egész szerkezet meg olyan torz volt ha jol emléxem :) 1x most meg a bal középső hangszoro nem szól olykor a jobb hátso sem ... (kiprobáltam h másik hangszorot nyomom rá úgy sem szol szval a mélynél van a gond)van vmi ötleted? :C
szerk: hozzáteszem a bal középsö 99% ba nem jó most pl pont jó vicc kajakra mondom ténleg már vagy 1 honapja nem jo, most szól...

[ Szerkesztve ]

(#925) SZULTA


SZULTA
tag

jo eddig tartott bal középső megint elnémult... :F :W :W :W

(#926) cyber86


cyber86
őstag

Hali. Lenne egy olyan problémám, hogy a vezérlőbe dugok be egy fejhalgatót, akkor szól, de ha kihúzom semmit nem hallok a szateliteken, meg a mélyládán csak ha kicsit feladom a hangerőt és akkor meg ilyen recsegés szistergést lehet hallani az összes szateliten és a mélyládán is... volt már boltba is, de ott nem tudták megcsinálni, maradt a szerviz. Vajon mi lehet a baja? Sokba kerülhet a javittatása? :(

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#927) Freddy TNT válasza SZULTA (#925) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kontakthiba valahol ?

(#928) SZULTA válasza Freddy TNT (#927) üzenetére


SZULTA
tag

Hát probáltam cserélgetni mondom de ugysem :( szétszedni meg nem akarom a gari miatt :(

(#929) cyber86


cyber86
őstag

Hali. Lenne egy olyan problémám, hogy a vezérlőbe dugok be egy fejhalgatót, akkor szól, de ha kihúzom semmit nem hallok a szateliteken, meg a mélyládán csak ha kicsit feladom a hangerőt és akkor meg ilyen recsegés szistergést lehet hallani az összes szateliten és a mélyládán is... volt már boltba is, de ott nem tudták megcsinálni, maradt a szerviz. Vajon mi lehet a baja? Sokba kerülhet a javittatása? :( vagy tudna nekem valaki egy szervízt mondani (Budapesten) hogy hol van?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#930) SZULTA válasza cyber86 (#929) üzenetére


SZULTA
tag

Én nekem müxik sry nincs ötletem:S nemtok szervízről gariba szoktam vissza vinni...

(#931) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szevasztok !

Olyan kérdésem lenne, hogy ha esetleg lejárna a gari (majd:D ) Akkor lehet ezt a hangcuccost valahol szervizeltetni ? Hátha előfordulna ilyen erősítős beégős hiba mint amiket itt írtatok.

Vagy a gari lejárta elött csináljunk búcsúbulit, hogy tutira kicseréljék ? :D

(#932) Źşë' válasza SZULTA (#925) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is volt ez a hiba, rakd ujra a drivert, nezd meg h nem e huzodott ki a zsinor vhonnet, szedjel le minden codec-et es rakd ujra,

legtutibb párositas:

-video: ffdshow+mathroska splitter
-hang: ac3filter

esetleg meg egy sp3 patch
igy nekem ezekkel semmi problemam nincs :p

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#933) cyber86


cyber86
őstag

Még mindig nem találtam senkit, aki megtudná csinálni a hangrendszerem, olyan mintha csak az erősítő szált volna el vagy nem tom, mert torzit minden de van hang... fejhalgatórol meg a rendessen megy, ha a vezérlőjébe dugom.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#934) Źşë' válasza Kis zöld izé (#899) üzenetére


Źşë'
addikt

pfff te még mindig ebben az S750es topikban rontod a levegőt? MINEK? jársz Te vissza ide?! kom mondom mióta megvettem az én S750emet (kb 2008 március)- ide írtam a tapasztalataimat róla (..és javarészt jó tapasztalataim voltak vannak még mindig) - és azóta nem is látogattam a topikot, így most gondoltam 1et és mondom benézek ide... és mit kell latom?! ez az ember megint v még mindig fikázzza a Creative 1. számú hangrendszerét... totál vicc vagy - elég sokan megkértek már rá hogy ne tedd, de gondolom te ezt élvezed, mert ilyen szefos lehetsz :W :C

hadd döntse mar Ő el h melyiket válassza... és h neked Logitech van oké, senkit nem érdekel, ha látnád nem is ez a topic címe...

totál vicc az h mindenkit leakarsz beszelni róla h milyen szar, meg drága HoloTT sztem nem is hallottad a hangját :C :U :W

Freddy TNT:

Ha CreAtive hangkarid van v azzal szeretned a jövőben üzemeltetni, akkor kiváló választás ez a hangcucc mellé hisz egymás mellé gyártották a 2 terméket. Nem véletlen CreAtive hisz 1mást támogatják, a Logitech-et nem tamogatja (szólni fog persze csak nem úgy mint a CreA a driver ill szoftver miatt, szuimpla 5.1 beállított profil nélkül) ez nem is csoda hisz nincs termékek közötti kapcsolat. (támogatás alatt értem azt h előre beállított profil van az összes CreA hangrendszerhez, X-Fi hangkari progijaban)

"A 7.1-et pedig szard telibe, mert kb. annyit ér." ezt is megcáfolnám... 2hangszóró többlet plusz zenei teljesítményt nyújt, illetve ha szeretsz játszani akkor oldalt +2 hangszóró kitölti az üres helyet így még élethűbben fogod hallani pl autószimulátoroknál a melletted elhaladó autók hangját...

Még 1 érv h miért CreAtive: kezdetektől fogva hanggal foglalkozik míg Logi? :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#935) Zsoó válasza SZULTA (#924) üzenetére


Zsoó
tag

Szerintem nagy valószínűség szerint kontakt hiba.Bár ennek ellent mond az hogy igen erőteljesen le van ragasztva az összes lehetséges meglazuló alkatrész a mélyládában.De esetleg lehet a bemeneti jack csatlakozóban is érintkezési hiba,vagy a panelján.Viszont az is le van ragasztva úgy hogy csak kirobbantani lehet. :)
Nekem végülis sikerült megjavítanom az enyémet.Itt a prohardveren sikerül vennem egy hibás mélyládát,és abból átszereltem a végfokot.Most újra faxa lett. :)) viszont lehet már hozzá szoktam a hangjához?mert már annyira nem szálltam el a hangjától mint mikor először meghallottam szólni.Bár ezt más rendszernél is tapasztaltam,hogy hamar hozzászokik a fül a minőséghez :DD és utána már nem olyan feltűnő.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#936) Zsoó válasza Valério (#867) üzenetére


Zsoó
tag

Kiderült hogy az összes gigaworks basszreflex kürtőcsövének le van csapja a panelhoz eső része belül.Nem az olvadás okozta,hnem a konstrukció miatt ilyen,éspedig pont azért h ne legyen túl közel a melegedő panelokhoz,ami miatt megolvadhatna :)) :DD :C

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#937) Freddy TNT válasza Źşë' (#934) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Hi !

Egy X-treme music-om van. Hallani sajnos nem hallottam még. (S750-et)

Az egyedüli dolog ami eltántorít egyenlőre az a meghibásodás. Nem szoktam falakat döngetni,de olykor azért megcsavarom én is a hangerőt :D

Addig nincs is baj, míg garanciális. De ha az lejárt és bekrepál ? Akkor hova a fenébe viszem megjavítattni ? (na és mennyiért ?)

[ Szerkesztve ]

(#938) Źşë' válasza Freddy TNT (#937) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem vmi műszerész simán megtudja csinálni (tv szerelo v akármilyen ezekkel a műszaki cikkekkel foglalkozó cég), ezekben áltálában az ick mennek tönkre szvsz, szét kell kapni azt tüzetesebben átvizsgálni. ha meg idehaza nem lehet kapni alkatrészt külföldről már sima ügy beszerezni őket, webshopoknak hála :p ha logi megy tönkre sztem azt sem lehet olyan sok helyen szervizeltetni, szóval annál is uez lehet a szitu..
1 megoldás van kímélni kell :D én 7es szintből 3on járatom szinte mindig, és meg így is hallani a házban az alsó szinten, ha mar nagyon fülsüketítő zenére vágyok akkor max5ig tolom neki de ez nagyon ritka, mert mondom a 3as szint is kiváló, ue kb ez év márciusában vettem akk 82.000huf volt és nem bántam meg, olyan dögösen szól, tiszta mély csak úgy dübörög minden. Plusz a filmek ill játékok, nagyon franko ahogy pl elmegy egy repülő a filmben és olyan mintha rajtad ment volna végig :D na meg játékoknál, crysis warhead, nagyon jó a hangzása - mikor az a vonatos rész van ahol meg kell védeni az ufót :d ahogy jönnek oldalról az ellenségek meg a helik :d meg robbanások - fenomenális :D jó én nem hallottam a logit szólni bevallom őszintén de akik hallottak a logit is meg a creat is szinte mind a creat valljak jobbak ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#939) Zsoó válasza Freddy TNT (#901) üzenetére


Zsoó
tag

Azóta az enyém sikeresen túl élte a második házibuliját szilveszterkor,nem úgy mint az elsőt.Most derekasan helytállt,és úgy döntött h még élni akar.Tehát nem igaz az hogy mindegyik tönkremegy erős igénybe vétel esetén.Lehet ezért nem is adtak ki V.2. szériát.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#940) Skizz válasza Źşë' (#934) üzenetére


Skizz
addikt

Pedig igaza van... A 7.1-et nem lehet igazán kihasználni, nincs benne dekóder, iszonyatosan kicsit a tápja, nagyobb szobába pedig erőtlen a mélye. Hiába a Creative elsőszámű hangrendszere, ha ezen az áron gagyi eresztés. Főleg a hangszórók... a hifi legalja. :U Ja és igen, hallottam már élőben ezt is a logit is, (logi az enyém) és tapasztalatból mondom amit mondok.

(#941) Źşë' válasza Skizz (#940) üzenetére


Źşë'
addikt

de dekóder minek is ha van egy 7.1es hangkarid :U majd az lesz a dekóder ha meg asztalira akarod rátenni akk gondolom nem ezt választod hisz ez elsősorban pchez szánták ill nagy teljesítmény nagy tér igény ez is normális. Ha azt mondod h ezen az áron gagyi eresztés akkor szerinted miért van forgalomban 2003óta szinte uazon az áron-mert jobbra nincs igény? és nem jött ki újabb rendszer? ennyi pénzért hol kapsz erősítőt meg rendszert 1xre? ...ennél nem nagyon kell több egy htpchez... szvsz de kevesebb sem (nekem) :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#942) Skizz válasza Źşë' (#941) üzenetére


Skizz
addikt

Mert hüyeség lenne kiadni 150 ezerért egy jobbat, ha azon az áron már komolyabb hangfalakat is lehet kapni... így is rendesen áron felül adják, mert nem ér ennyit ez az egész cumó. 2003 óta meg azért van kint, mert a CL-nak van bevétele belőle, ugyanis az egyetlen komoly PC-s 5.1 ezen kívül a Z-5500...
Egyébként kapok ennyiért erősítőt és hangfalakat, de ez tök más téma, nem is értem miért hoztad fel.

(#943) Źşë' válasza Skizz (#942) üzenetére


Źşë'
addikt

házi-mozihoz hangfal + erősítőre gondoltam... 82k a boltban mire értetted a 150et? és az a CL minek a rövidítése?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#944) Skizz válasza Źşë' (#943) üzenetére


Skizz
addikt

150-et egy új rendszerre értettem, hogyha kiadna a CL egy új GW cuccot, akkor tuti egyel magasabb kategóriát célozna meg (hisz ugyanebbe hülyeség lenne egy újabb hangrendszert kreálni).
CL = Creative Labs

(#945) Źşë' válasza Skizz (#944) üzenetére


Źşë'
addikt

szvsz nem lenne hülyeség mivel ez már régi így leváltja az új, uugy mint a vgaknál, jönne a vérfrissítés h legyen rá kereslet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#946) Skizz válasza Źşë' (#945) üzenetére


Skizz
addikt

Normális méllyel, hangszórókkal és táppal így is több lenne. ;] Na de offot itt befejezem, mindenki nézzen meg egy DTS DVD-t z-5500-on, aztán egy lossless pendulum albumot feles hangerőn aztán döntsön a két rendszer között. ;]
písz

(#947) Digitalis válasza Skizz (#946) üzenetére


Digitalis
senior tag

Látszik te még nem hallottad igazán az s750-et, pláne nem DDTS-100 dekóderrel, mert akkor nem Z5500-d lenne tutti. :K Az is lehet, hogy már megbántad? :U Akarsz beszélni róla? ;]
Ja, nekem 5 éves a cucc, napi használatban van, és köszöni remekül van. :))

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#948) Źşë' válasza Skizz (#946) üzenetére


Źşë'
addikt

ok én is ezt mondom, akinek amelyik tetszik azt vegye, ill ha nem tudja kipróbálni én nyugodt szívvel mondhatom hogy ez az S750es sztem jó választás!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#949) Skizz válasza Digitalis (#947) üzenetére


Skizz
addikt

Enyém csupán 2,5, nem egyszer toltam neki a maxot és ő is jól van köszöni szépen. :) Látom te se hallottad még a Z-5500-at, max. alaplapi recsegővel és 192kbps mp3-mal, részvétem. ;]

(#950) Kis zöld izé válasza Źşë' (#948) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Szevasztok!

Először is nem fikáztam az S-750-et, nem mondtam, hogy rosszul szól, mindösszesen annyit, hogy irreálisan magas az ára a szolgáltatásaiért cserébe. Egyébként hallottam már szólni normális hangkártyával a rendszert, és csak egy bizonyos hangerőig tisztább a hangképe mint a Loginak. Ha lenne mellé egy dekóder és úgy árulnák kb 90k-ért akkor elgondolkodnék a vásárláson, de így...... Van egy minőségi 7.1-es hangkártyád, mit érsz vele ,ha gépednek mindíg bekapcsolva kell lennie? Vagy rákötöd egy asztali DVD-re? 90k-ért? Ez elég vicces... :DDD Úgy már mindjárt nincs olyan minősége.... Ezen gondolkozz el egy picit. Mégegyszer kihangsúlyoznám, hogy nem fikázom a rendszert mindösszesen arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy irreálisan magas az ára. Természetesen mindenki azt a rendszert választja amelyik neki szimpatikusabb. Én mindösszesen megpróbálok a realitás talaján lépkedni. Ennyi... Valamint ez egy fórum és úgy gondolom, hogy kultúrált módon, bárki hozzászólhat a témához, arról nem is beszélve, hogy legalább megint leheltem egy kis életet a topicba. :DDD

Bye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.