Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-11 18:56:12

LOGOUT.hu

Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#977) elektrotank válasza #98593280 (#976) üzenetére


elektrotank
tag

Ebben is elég szűkös a hely (max. 1 cm). Persze nem túl nagy probléma ha megnyomja, úgy se látom, de tételezzük fel, egy kritikus szemő vevőnek szemet szúrhat és alkudozni kezdhet. Viszont az eladására nem fog sor kerülni. A belső tere nagy, a HDD keret kivehető és van benne számomra fontos SD kártya olvasó is. Szóval funkciókban gazdag és már az ára is alacsony, ahhoz képest, hogy én anno 35-ért vennem és rá egy hónapra meg lett 20k... viszont a vételt most se bántam meg. Egyetlen dolog, amiért váltanék jelenleg az a kábelmenedzsment szűk helye és a szivacsozás. Egy kicsit halkít a zajon, ez tény, de semmit se segít, ha hangosak a komponensek. Szóval bőven elég egy sima ház, nagyobb kábelmenedzsmenttel.
Gondoltam végignézek a gyártó (CM) istállója környékén van e hasonló ház. De nem igen találtam nekem megfelelőt. A Cosmos nem rossz, de ahogy olvastam a specifikációkat, nem tünt annyira funkciógazdagnak, mint ez. Rálesek még másokra is, hogy mi a kínálat, de ha nincs más hasonló, akkor mellettem marad jó pár évig még. :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cooler Master topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.