Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:32

LOGOUT.hu

Conan Exiles téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23) zo-lee


zo-lee
aktív tag

vakuum kérdéseire a választ nem tudom, mivel még nem kezdtem hozzá a fejlettebb fegyverek gyártásához. Egyedül elég lassan halad a dolog. Ami engem kifejezetten zavar az az újraéledési rendszer. Tegnap este gondoltam, csinálok fáklyát, hogy legyen mivel világítanom a házikómban. A fáklyához szén szükséges, ami pedig a hegyekben van. Felpakoltam magamat kajával, vízzel teli kulaccsal, és elindultam. Mentem is elég sokat a közelben lévő hegynek felfelé, amikor is harcba keveredtem. Jött barbi, jött hiána, meg az az óriás teknős vagy mipöcs, az is. Muszáj volt menekülni, mikor is eszembe jutott, hogy ha itt feldobom a talpam, a ruhám, és minden más felszerelési tárgyam itt marad, totál pucéran küzdhetem magam végig az egész eddigi úton, hogy kilootoljam a hullámat. A lényeg, hogy feldobtam a talpam, és nem a házikómban elhelyezett alvó alkalmatosságnál éledtem újra ismét, hanem a játék elején a keresztnél. A házam, amit építettem szerencsére megvolt, de a kis nyoszolya nem volt ott. Szóval megint egy szál ágyékkötőben nekiindultam a hegynek, hogy megtaláljam a hullámat. Sikerült is, meg is lett minden cuccom, de azért nem bántam volna, ha nem a keresztek alól kellett volna újrakezdeni a játékot. Valaki kitapasztalta már, hogy ez az újraéledés hogy is működik ?!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Conan Exiles
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.