Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) bostone válasza jonnyjoker01 (#800) üzenetére


bostone
addikt

Akkor valami bug van a rendszerben.
Pisztollyal éledek fel minden esetben, ha nem éleszt fel valaki.

Tehát belemásztam egy csapdába, amit az egyik társ állított. Azt sem tudtam h lehet.

(#802) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Pár hete akadtam rá erre a játékra tök véletlenül, de örülök neki. Sikerült is nagy izgalmamban a nuclear bomb-ot aktiválnom!
Sztem a zombie mode elég benga lett.
Hirtelen ennyi! :))

(#803) jonnyjoker01 válasza bostone (#801) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos nem meglepő, irtózatosan bugos jelenleg a játék sajnos:(

@Zoli1222: üdv itt!

Ha gondoljátok jöhetnétek a Prohardver klánba, elég sokan lettek inaktívak.

Üdv. Johnny

(#804) Zoli1222 válasza jonnyjoker01 (#803) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia!

Köszi szépen az invitálást! :R
30/30 jelenleg a klán. Igaz csak holnap tudnék leghamarabb csatlakozni... :)

(#805) Delerium


Delerium
senior tag

Egy tipp a zombi survival solo módhoz ha már csak epic loot kell. 9 kör után 100% adja az epicet. Nem kell húzni az időt a 15. körig, nem lesz semmivel sem jobb a loot. 9 kört még buffok meg ray gun nélkül is simán le lehet hozni. 5. körben kutyák, 9.-ben kis bossok. Az összes többiben csak sima zombik. Ahogy kezdődik a 10. kör, ki is lehet lépni, 3 nyereményből 1 mindig epic.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#806) cris78 válasza jonnyjoker01 (#803) üzenetére


cris78
őstag

Én csatlakoznék.
Cris78hun

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#807) jonnyjoker01 válasza Zoli1222 (#804) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak jelentkezzen mindenki nyugodtan, a lényeg: csak úgy tudok bevenni bárkit, ha látom a jelentkezést. 'Prohardver' a klán név:) Szabadítok fel helyeket is közben, sajnos sokan abbahagyták a játékot.

Üdv. Johnny

(#808) jonnyjoker01 válasza Delerium (#805) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az a baj nekem tetszenek az abomination skinek, a rare cuccokat is össze akarom szedni. Igaz amennyit kell játszani a lila cuccokért, lehet időben így is jobban megéri ha már 10-nél kilépek, majd tesztelem:D

Üdv. Johnny

(#809) bostone


bostone
addikt

A gun game küldetésben indulás előtt késelgettük egymással a kollégákat. Játék kezdődik és csak suhog a késem folyamatosan. Nem is tudtam váltani. A vitzes volt. Másnál is érzékeltem, amikor közeledett, hogy a levegőben feni a pengét, de szegény nagyon messziről érkezett, volt idő telepumpálni ólommal.

Egyébként a koncepció egész rendben van. Bár lehetne több pálya, noha még ezeket sem tapasztaltam ki, de élvezhető még az olyan noobok számára is, mint jómagam.

Jelentkeztem egyébként.

(#810) jonnyjoker01 válasza bostone (#809) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mindenki:

Lehetséges lenne, hogy bugos a jelentkezés? :W. Nem látok egy jelentkezést sem.

Üdv. Johnny

(#811) Zoli1222 válasza jonnyjoker01 (#810) üzenetére


Zoli1222
őstag

Tegnap véletlenül rossz klánra nyomtam, így majd csak később tudok. Csatlakozni. Zee78 néven.
Az előbb próbáltam esetleg az látszódik? Vagy ilyenkor az sem?

[ Szerkesztve ]

(#812) Dendytv


Dendytv
senior tag

Szabad kérni invitálást a fórum klánba ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#813) bostone válasza jonnyjoker01 (#810) üzenetére


bostone
addikt

Másik klánból jövök, mintha 24 órát jelzett volna

(#814) jonnyjoker01 válasza Dendytv (#812) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Neked kell jelentkezni a Prohardver klánba.

Egyenlőre 1 db jelentkezést se látok úgyhogy lehet valami bug van.

Próbáljuk meg máshogy:

Jelöljetek be (KidneyStealer7) és manuálisan megpróbáljuk működik e. Nem tudom hogy működik a 24 órás limit, de megpróbálhatjuk hátha jó így.

Üdv. Johnny

(#815) Delerium válasza Dendytv (#812) üzenetére


Delerium
senior tag

Jelentkezni kell a Prohardver klánba, meghívni nem lehet

Már semmi :D

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#816) Zoli1222 válasza jonnyjoker01 (#814) üzenetére


Zoli1222
őstag

(#817) Dendytv válasza jonnyjoker01 (#814) üzenetére


Dendytv
senior tag

Kűldtem én is

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#818) jonnyjoker01 válasza Dendytv (#817) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Agyhalál kerülget:W

Csak akkor engedi hogy behívjalak a klánba, ha online vagy... Szuperül ki van találva.

Kérlek akkor titeket, hogy ha letelt a 24 óra akkor bombázzátok invite-tal a Prohardver klánt. Remélem működni fog.

Üdv. Johnny

(#819) Dendytv válasza jonnyjoker01 (#818) üzenetére


Dendytv
senior tag

Rendben

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#820) cris78 válasza jonnyjoker01 (#818) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is várni kell, de akkor figyelek.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#821) Fall-N


Fall-N
veterán

Ha már klán akkor lehetne közösen meccselni. Mondjuk sokszor, amikor játszok nincs senki online. Majd lehet az új tagok közül.

[ Szerkesztve ]

(#822) batai15


batai15
félisten

A military axet hogy lehet meg szerzni ?

(#823) Amur válasza jonnyjoker01 (#818) üzenetére


Amur
addikt

Engem is kirakhatsz, most a decemberi hajtás mellett jó ha 3-4 naponta fel tudnék menni.
Januárban meg lakáscsere-költözés kombó, majd újra jelentkezem ha aktív tudok lenni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#824) Delerium


Delerium
senior tag

Egy ideje már csak survivalt csináltam, most már Fa is pipa, sokkal lazább volt mint a másik csúfság :C

"I fight for the Users"

(#825) gubacsino


gubacsino
aktív tag

üdv urak!
Kösz hogy felvetetek. Eddig béna voltam, azért sem jelentkeztem. Sok hasznomat nem vettétek volna.
De a postás tegnap meghozta az új csoda fegyvert! [link] :))
Na jó, ezt is próbáltam. Akinek letapadnak néha az ujjai, és a képernyő éppen kezdene enyhe homorú formát felvenni, mert az istennek se fordul közelharcban elég gyorsan, és nyomná körömágyszakadatáig, annak hasznos lehet. Ez az olcsóbb megoldás.

Na de még egy szintet léptem, a postás mai is befutott. És ezt hozta:
[link]
Igen egy újabb kínai Bluetooth gamepad. Sokat próbáltam, én is. Semelyik nem váltotta be a reményeket. (ipega, GameSir, Cod nem is látta őket) Egy nagyon fontos különbség van, a Wee2-vel, ami rögtön a többi felé helyezi. (Legalább is nálam) Van hozzá müködő KEYMAPPER. A programot le kell hozzá tölteni az áruházból. Kicsit mokolni kell vele az igaz, (nem egy pnp) De Inntől nem csak a COD-hoz, de más játékhoz, ami nem támogat semmiféle controllert azokhoz is használható lesz gamepad.

[ Szerkesztve ]

(#826) batai15 válasza gubacsino (#825) üzenetére


batai15
félisten

Minőségre milyen ? Gombok ,stb ? Mert 3n is próbáltam párat ,aztán eléggé gyenge volt gombok minősége,illetve telefont béke helyezve azt hittem szét szakad .

(#827) bostone


bostone
addikt

Köszönöm a befogadást!

Facen nincs külön csoport?

[ Szerkesztve ]

(#828) Delerium válasza gubacsino (#825) üzenetére


Delerium
senior tag

Ezen az "kesztyű ujjvégen" én is gondolkodtam már, hogy jó lenne. Izzadós a kezem és így nem csúszkálna az ujjam. Decathlonos kapacitív kesztyűnek akarom majd levágni az ujját és abból DIY módon alkotni valamit.

"I fight for the Users"

(#829) jonnyjoker01 válasza gubacsino (#825) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az ujjzoknin én is gondolkodtam már, eléggé tapadnak az ujjaim játék közben. De nem tudom mennyire akarom komolyan venni a játékot, Pro 5 vagyok, de érzem hogy az iPhone/ipadesek ellen esélyem sincs az input lag miatt. Kamerával lemértem, kb 100 ms az input lag a telefonommal (i cuccok 10-20 között mozognak).

Üdv. Johnny

(#830) gubacsino válasza batai15 (#826) üzenetére


gubacsino
aktív tag

A Mate9es nem egy kis jószág, de még a Spigen tokkal is belefér. Stabilan tartanak a peremek. Nem mozdult meg a telefon. Tokból kivéve, meg méganyi esélye sem volt a ficergésre.
Anyaghasználat 3-4/5 ízléstől függően. Azért nem az amperre olvadó recsegős fajta. Szerintem rendben van. Gombok rendben vannak. Van itthon néhány előző generációs konzol, nem jobb, nem rosszabb azok a vezérlőinél. Van egy kis "pattano" hang/érzet lenyomáskor. Pont mint a többinél. Megfelelő a "rugózás"érezni hogy lenyomtad őket.
A keresztirányító mint a 3DS esetében, valóban "kereszt" nem tud mellé billenni (pl:Xbox :(
Az analog karoknál az érzékenységet vissza kellet venni, de a COD-nál ez nem probléma. Talán a karok feje elsőre kicsi. Aki PS vagy BOX-hoz szokott, furi lesz. De nem játszhatatlan, és olyan nagyon nem is kell szokni. A vállgombok viszont nekem közel esnek egymáshoz. volt néhányszor h R1-et nyomtam R2 helyet.
Ranked-be ma mentem mint a kés... Amúgy is ritkán, de ma nem volt negatív K/D statom. Sőt. Volt több olyan is amit nullára hoztam.
Igaz a pontosságon volna még mit csiszolni :B De határozottan kellemesebb élmény így játszanom. Ha be akarok ugrani egy ablakon, felmenni egy létrán stb, elsőre sikerül. A granyó is oda megy ahova szeretném. UAV nem menekül az RPG elöl. Nem kell tovább ecsetelnem. Nekem a tapi képernyő elégé kompromisszumos volt. Még szórakozom a beállításokkal, talán jobb lesz az accuracy (AK117)



#828 Delerium
Aki ujjzoknin :DD gondolkodik vegyen itthon szövetkesztyűt, aminek két ujja jó érintőképernyőhöz. (pl:Tesco, v Dechatlon) Tudja tesztelni megéri e a rendelés (tél van, kesztyű amúgy is kell) Én is így teszteltem :) Az új levágásán gondolkodtam mint te is, de visszafosztott volna. Kibírtam azt a 2-3 hetet.

#829 jonnyjoker01

Ilyen ez a pop szakma... aki szeret okostelefonon játszani, az almás termékkel jobban jár...és akkor a sokkal bővebb, és minőségibb játékfelhozatalt még nem is említettük.
Hogy mondtad, az input lag miatt a Bluethoot kapcsolat lévén, aggódtam én is. De nincs vele gond. Ha van is késés, amit amatőrkén nem igen vettem észre. Bőven belefér, mert sokkal gördülékenyebb a játékmenet, amit produkálok (előtte már nekem fájt néha a szerencsétlenkedésem) Ha nem is nagygépes/konzolos, de így jóval közelebb áll ahhoz.

bocs, hosszú lett...

(#831) jonnyjoker01 válasza gubacsino (#830) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én csak érintőképernyővel játszok, annak az input lagjára gondoltam.

Androidon a Pixeleknek van a legkisebb input lagja, ami 30-40ms. Csak a COD Mobile miatt természetesen nem fogok telefont váltani (főleg nem több száz ezres készülékre:DDD ), inkább megtanulok prefirelni. Az a baj a tracking, ellenségek mozgásának követése így is gyér, mert attól függetlenül hogy alacsony a reakcióidőm, nem érzékeli időben a mozgásomat:(

PC-n ha ekkora input lag lenne egy játéknál már törölném a francba. Sajnos a mobilhardverem ennyit tud.:(

Üdv. Johnny

(#832) gubacsino válasza jonnyjoker01 (#831) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Ezt így telefonnál annyira nem figyeltem még. Igaz produkál érdekes dolgokat, de azt betudtam a sok BUG egyikének. Na majd majd asszony S10esén teszek egy próbát.

Na eddig tartott a királyságom, eset felértek a PRO-ok :))

(#833) jonnyjoker01 válasza gubacsino (#832) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én sem figyeltem soha, ezért akasztott most ki ez egy kicsit két héttel telefon vásárlás után.

Most kezdtem el felfigyelni rá, mert most érzem úgy, hogy a muscle memory megvan, pontosan rá tudom rántani a fegyvert bárkire és mivel gyorsan rántom az ujjam, érzem, hogy csak azután mozdul a kamera, miután már swypeoltam.

Fel szoktam venni a játékomat, hogy visszanézzem később és tanuljak a hibáimból, és egyértelműen látszik a reakcióidőn, hogy az input lag sokat hozzátesz. Főleg akkor látni, ha mozgó ellenségre lövök, hogy le vagyok maradva 100ms-el.

Üdv. Johnny

(#834) bostone válasza jonnyjoker01 (#833) üzenetére


bostone
addikt

Éreztem, hogy több van bennem mint, amiről az eredményem tanúskodik. Az a fránya input lag, az nem enged kibontakozni.

Milyen gépsárkányt szereztél be?

(#835) jonnyjoker01 válasza bostone (#834) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Xiaomi Mi 9T Pro. Fasza egy gép egyébként, semmi se rottyantja meg, gyönyörű (bár a jó öreg Xperia Z Ultránál semmi se szebb szerintem) és még drágának se volt mondható.

Üdv. Johnny

(#836) Fall-N válasza bostone (#834) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát nem tudom, engem egyáltalán nem hátráltat az input lag. Általában nem az szokott a gond lenni meccs közben. Tegnap is Dominationt játszottam és az S36-os gépkarabéllyal írtottam az ellent elég jó hatásfokkal csak hátulról lőttek le. :D Egyébként szemtől szemben az ellenfelekkel ki lehet egy jó fegyverrel simán lőni 3-4 vagy 5 embert is akár ha agresszívan lerohanja őket az ember. Olyankor csak a tár kapacitása a cinkes ha kifogy. Persze ranked meccsen ha jó képességű ellenfeleket válogat kicsit nehezebb, de azért is jó. Meg a pro sniperek, akik tudnak távolról íratni, de olyankor én is átváltok rá.

(#837) jonnyjoker01 válasza Fall-N (#836) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak magas szintű ranked az, ahol ez már hátrány, előző seasonben még csak Pro 1 voltam és nem is játszottam sokat miután elértem ezt a szintet (az ak117 skin miatt). Most viszont már Master 1-3-akkal rak össze a játék és mindenki úgy játszik már, mint egy isten, aki érintőkijelzőn nevelkedett évezredek óta :DDD

Üdv. Johnny

(#838) bostone válasza Fall-N (#836) üzenetére


bostone
addikt

Egyébként is béna játékos vagyok, a humor faktort próbáltam emelni.

Viszont, közvetlen közelről leadott célzott lövések is képesek hatástalanok lenni. Vagy az ellenfél vagy a saját netem vacakol gondolom, de mégis zavaró.

Tegnap láttam egy figurát, aki hatalmasakat ugrott. Ez hack vagy lag?

(#839) Dendytv válasza bostone (#838) üzenetére


Dendytv
senior tag

Olyannal én is találkoztam ! Egész meccs alatt össze vissza laggolt szerintem ha lagg lett volna a rendszer szétkapcsol! Tuti hack volt

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#840) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Na szóval ideje telefont cserélnem!
A Mate9 es felet COD szempontjából eljárt az idő. És ezen a még oly hangzatos fejlesztés sem segít mint a GPU Turbo ;]
Kipróbáltam egy S10-ezsen, Mondhatni Stabil 60FPS, olyan extra beállítások is megjelentek a menüben, mint a Very High a grafikánál, vagy a Frame Rate-nél a Max ami az említett lehetőség felett van. És aktív lett a Real -time shadow is. A játékmenet sokkal folyékonyabb, csipöböl kaszáltam az ellent :) Igaz az S10 akkuja merül mint a fél tégla a vízben. :))

Eddig csak legyintettem a gamer telefon kategóriára, de megértük ezt is.
Candy Crash-hez nincs rá szükség, de aki játszik competitive játékokkal azoknak megfontolandó lehet.

Eddig 3-evente vettem valamelyik gyártó csúcs készülékét. Nem éreztem szükségét a váltásnak korábban, de azt hogy egy játék miatt (is) lesz hiányérzetem azt egy mobilnál nem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#841) Fall-N válasza bostone (#838) üzenetére


Fall-N
veterán

Hack. Sajnos ritkán, de előfordul. Ilyen ugrálós idiótát láttam én is, de simán le tudtam lőni a levegőben. Viszont volt, hogy majd egy egész tárat belelőttem valakibe és nem halt meg. Ez bosszantóbb. De van recoil hack is, amikor nem rúg vissza a fegyver. Legalábbis Playen panaszkodtak rá.

jonnyjoker01: Hát olyan magas szinten még nem voltam. Lvl 65 vagyok és Elite 1-ről visszavett a Season 2-nél Veteran 1-re. Azóta Veteran 2 szinten vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#842) bostone válasza gubacsino (#840) üzenetére


bostone
addikt

A huawei készülékei nálam nem szerepeltek jól játékok alatt. Minden másban tényleg ott van, mert gyors és stabil gépek.

Egyébiránt a két év is is elég durva vízválasztó, mintha fordulna egyet a világ, mikor az új cuccon tapasztalod a sebesség árnyalatait.

A gamerfonok még a pálya elején tartanak. Eltaláltak néhány fontos vonalat, de van hová fejlődni.

Droidon biztos snapdragon procis vasat vennék, de nagyon törtem a fejem egy ipad minin. Tiszta kánaán.

A hack-re visszatérve, ez már így marad, amíg világ a világ. Bár nem értem mi örömöt lel az illető abban, hogy más játékosok szórakozását teszi tönkre. Mondjuk én annyiszor visszamegyek, mindegy mennyi halálomba kerül, amíg előttem nem fekszik a földön.

(#843) Fall-N válasza bostone (#842) üzenetére


Fall-N
veterán

Valószínűleg azért mert a saját Kirin SoC sosem a legerősebb a GPU-ban. Ezért is szeretem jobban a Snapdragont. Ugyanez igaz az MTK és az Exynos "csodákra" is. Hiába erős papíron az S10 is például ha sokan panaszkodnak a Playen, hogy baromi lassan fut a játék ha nincs külön optimalizálva Samsungra.

(#844) cris78


cris78
őstag

BR-ben a karácsonyi cuccokat hol találom? A karácsonyfa meg van de díszítést nem találtam. Többször találtam már mézes kalács emberkét, de annak mi értelme?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#845) MikeWazowski válasza cris78 (#844) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A Grincset kell lőni, és ő dobálja. Random megy mindig valahol egy kamionnal mögötte meg van pár zombi.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#846) Delerium


Delerium
senior tag

Beleszaladt már valaki zombi módban abba a bugba, hogy nem lehet semmit sem aktiválni? Sem ládát, fegyvert, buffot, akármit. Már nem egyszer szivatott meg így.

"I fight for the Users"

(#847) T. I.


T. I.
senior tag

Kinek mi a rekordja a sz0p0-rolleren?
Nekem zsinórban 8 defeat, simameccs-ranked-frontlájn-domi-TDM vegyesen. :DDD

(#848) gubacsino válasza bostone (#842) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Kánaán, csak legyen rá keret. Nézegettem telefont, most már az új szempont alapján is.
OnePlus 7T Pro de az Asus ROG is szóba jöhetne majd jövőre. Pedig, hogy fikáztam... :B
90Hz-es képernyő nem tudom mennyit tenne hozzá... ha már géming.

Meg volt ASUS-om a támogatással nem voltam kibékülve! Nem úgy a Huawei! Két android főverziót megélt a Mate9. Még van pár hónapom a kiterjesztett garanciából (2+1 év) aksi csere tuti bejátszik. Beszéltem a szervizel simán kicserélik. Azt mondják az akku a kijelzővel egybe van, önköltségen egy középkat. teló ára lenne.

Kösz, akkor Snapdragon SOC kell, ebbe az irányba megyek.
(Ipad mini biztos nem! A lassító frissítésekből nem kérek ;]

Komolyan ez is olyan lesz mint a PC ipar. Rossz szenvedélyt választottam magamnak.
Rendes alkoholistaként nem lenne ilyen gondom.
:DD

[ Szerkesztve ]

(#849) jonnyjoker01 válasza gubacsino (#848) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha tényleg nagyon komolyan érdekel a játék, én apple cuccot ajánlanék mindenképpen. Lásd: pár hsz-szel ezelőtti input lag panaszkodásom.:D Droidon a Pixel szériának van a legalacsonyabb input lagja, de az iCuccoknak meg feleakkora.

Öcsémnek ősrégi iPhone SE-je van és még az is sokkal reszponzívabb, mint a két hete vásárolt Mi 9T Pro:(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#850) HorkayZolee válasza Delerium (#846) üzenetére


HorkayZolee
csendes tag

Talán 2x volt ilyen. Nálam az vitte a primet, mikor survivalban fegyverem nem volt, s venni sem tudtam. Rövid menet volt. Ilyeneken nem huzom fel magamat.
Inkább azon, hogy ranked S&D zsinórban.
Azt irják mindenhol, hogy rankedben nincsenek botok. Tegnap belefutottam kedvenc játékosomba, akinek a rangja 70-120 között ingadozik. Ha rákeresek név alapján, ott valami 17 volt utóljára, mikor néztem. Kb 1 hónapja szúrt szemet Jennifer7 néven. Vannak érdekességek. A doboznyitásokat meg inkább fel sem hozom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.