Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) MikeWazowski válasza regener (#349) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez azt jelenti hogy van egy célzó gomb amit megnyomsz és akkor közelít? És utána kell még a lövés gomb?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#352) MikeWazowski válasza Csokishurka (#350) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Oh köszönöm.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#353) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#348) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos a másodlagos lövésgomb átveszi az eredetinek a tulajdonságait és külön opció nincs az állítgatásra:(

Üdv. Johnny

(#354) TrueGooner válasza jonnyjoker01 (#353) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

- A tüzelési mód legyen Advenced, azon belül is HIP Fire, hogyha csak a sima tüzelés gombot nyomjuk, akkor csípőből történjen a tüzelés.

- Az ADS legyen Hibrid. Ez annyit tesz, hogyha egyszer rányomsz akkor fenntartja a fegyvert, ha nyomva tartod, akkor csak addig marad fenn a fegyver, amíg rajta van az ujjad.

- Az elrendezést úgy csináljuk meg, hogy az ADS lógjon bele a Fire gombba.

Így elérhetjük, hogy ugyan olyan sebességgel tüzelhessünk csípőből is és célzottan is, hiszen ha az ADS-t nyomjuk meg, céloz, de nem lő. Ha a Fire-t nyomjuk le, tüzel, de csípőből. Ha a kettő között nyomjuk meg, mind a két gomb aktiválódik, így celzott lövéseket ad le, és mivel Hibrid az ADS, elengedés után vissza teszi a fegyvert csípőre.

(#355) D@niel válasza TrueGooner (#354) üzenetére


D@niel
addikt

Szia, csinálnál légyszíves egy screensshot-ot az elrendezésről? Tennék vele egy próbát. Köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#356) Timbersaw válasza D@niel (#355) üzenetére


Timbersaw
újonc

Elég részletesen leírt mindent,csak menni fog.

(#357) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#353) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#358) D@niel válasza Timbersaw (#356) üzenetére


D@niel
addikt

Nem a beállítást kérdeztem, hanem az elrendezést.
Második ilyen megjegyzésed amit nem tudok hova tenni, üdv

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#359) Timbersaw


Timbersaw
újonc

Valaki/k jön este s&d ?

(#360) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#357) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ne köszönd, TrueGooner #354-ben leírta hogy lehet beállítani :DDD

Üdv. Johnny

(#361) Timbersaw válasza jonnyjoker01 (#360) üzenetére


Timbersaw
újonc

Szoktál s&d játszani ?

(#362) jonnyjoker01 válasza Timbersaw (#361) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak rankedezek mostmár, szóval minden géjmmóddal játszok.

Más: battlepass ládából megkaptam a 100-as battlepass rewardot, a Type 25-ot! :DDD :C Most buffolták a fegyvert iFerg szerint (kicsit magasabb sebzés, jobb range) és eszméletlenül brutális ez a fegyver azt kell mondjam :C Iszonyatosan gyorsan le lehet vele szedni bárkit is. Sajnos egyébként csak a 104-es szintlépésnél lehet megkapni a fegyvert. Aki akar egy kis betekintést nyerni a fegyverbe itt van iFerg videója: link

Üdv. Johnny

(#363) Delerium


Delerium
senior tag

Kezd bosszantó lenni a játék, sima TD-n a botok valami eszméletlen ostobák, én sem vagyok egy célkeresztek ura, de amit azok leművelnek az szánalmas. Önként és dalolva futnak bele a sentrybe, vagy előtte futkosnak fel s alá. Nem egyszer simán csak állnak az enemyvel szemben és hagyják magukat lelőni. Hiába van nekem pl.: 30 kill, defeat, botnak 0 kill és 12 halál.

"I fight for the Users"

(#364) Timbersaw válasza jonnyjoker01 (#362) üzenetére


Timbersaw
újonc

Megéri rankedezni,vagy csak szinteket kapsz?

(#365) jonnyjoker01 válasza Timbersaw (#364) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát szerintem már csak azért is megéri, mert nincsenek botok. Legalábbis én ezért játszok rankedet. Másrészt e-pénisz növelés :DDD , harmadrészt pedig kapsz rewardokat minden szintlépésnél.

Delerium: ugyanezen ok miatt kezdtem el inkább csak rankedezni.

Apropó ranked, mostmár mondhatom, hogy pro játékos vagyok ;]

Meg is kaptam a ritka AK117-et újraéledés utáni sprint boosttal, bár most inkább csak a Type 25-öt használom:

Üdv. Johnny

(#366) Delerium válasza jonnyjoker01 (#365) üzenetére


Delerium
senior tag

Rájöttem, hogy szeretem a battle royalt, inkább ott haladok felfelé rankban, sima multi csak dailyk miatt kellenek/kellenének. De néha agyvérzést kapok a botoktól, mintha kezdene alábbhagyni a kezdeti lelkesedés és egyre több játékost kell botokkal helyettesíteni. Lehet nem így van, csak tipp.

"I fight for the Users"

(#367) batai15


batai15
félisten

sima prémium passt meg éri meg venni ? Meg kapom visszamenőleg is a season rewatdokat ?

(#368) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#365) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah hogy a fegyvernek is van skillje? :Y

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#369) jonnyjoker01 válasza Delerium (#366) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Botok soha nem fognak eltűnni a BR-ből (legalábbis amíg Tencent bennehagyja őket). Redditen pár ember aki mester rangú mondták, hogy rengeteg a bot még magas rangokban is.
Én inkább attól kapok agyvérzést, hogy rendszeresen kifagy, crashel, feketén villiog/feketévé válik a kép :F Egy meccset nem mentem még úgy le, hogy ne kellett volna kilőnöm és újraindítanom.

@batai15: szerintem megéri, ha sokat játszol és vissza tudod szerezni a 800 CP-t (amennyibe kerül).

@MikeWazowski: igen, a kék és lila (ritka és ritkább? :D ) fegyvereknek van bónusz perk. :K

Üdv. Johnny

(#370) Joccc07 válasza jonnyjoker01 (#369) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, ezt igazolhatom. Veterán rangban is vannak botok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#371) smokin


smokin
tag

Én most ezt a Loadout-ot használom.

ot használom.

[ Szerkesztve ]

i'm too old for this shit

(#372) batai15 válasza smokin (#371) üzenetére


batai15
félisten

Szintén,meg vettem a battlepast.

(#373) gergo5991 válasza smokin (#371) üzenetére


gergo5991
őstag

46os szintel hogy v an type 25od? fentebb tudom irták tier 100 nál megkapod, de 46oson kétlem hogy t100ad lenne, vagy tévedek?

(#374) batai15 válasza gergo5991 (#373) üzenetére


batai15
félisten

Amint látod meg vette ő is a battlepast .

(#375) qad válasza gergo5991 (#373) üzenetére


qad
senior tag

Szerintem ládából kapta, azaz dobta neki a játék. Nekem is megvan a PDW 57 pedig azt is csak 80-as szinten tudnám megkapni.

(#376) jonnyjoker01 válasza gergo5991 (#373) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valószínűleg megkapta battlepass ládából még T100 előtt, mint pl. én :DDD

Üdv. Johnny

(#377) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#365) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Erősebb mint az ak117? Mert nekem azzal az a bajom hogy harmat gyenge.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#378) Delerium


Delerium
senior tag

Első nuke sima TD meccsen, pipa :C

"I fight for the Users"

(#379) Csokishurka válasza Delerium (#378) üzenetére


Csokishurka
őstag

Van nuke? :F

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#380) qad


qad
senior tag

Most nézem nemrég kaptam meg az MLM4-et, ha jól írom. Lvl 150-es fegyver.

(#381) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#377) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mint ahogy korábban is írtam, eszméletlenül OP. Csak rá kell pislantani az ellenségre és már fekszik is. A recoilja se vészes és távolra is úgy sebez, mint a rohadás :C

@Csokishurka: nuke 30 killstreak után van :)

@qad: M4MLG, nagyon pontosan lő és jó a sebzése, de szerintem az S36 sokkal jobb, kb ugyanolyan a sebzése, de sokkal gyorsabban lő és ugyanúgy kb. nincs recoil.

Üdv. Johnny

(#382) qad válasza jonnyjoker01 (#381) üzenetére


qad
senior tag

Jaa, nem azért írtam, mert szerintem jó fegyver. Nálam a jó fegyverek sorrendben: aksu, pdw, ak-47. Szerintem a többi egy :U. Type 25 az nagyon bejött, de sajnos még nem kaptam meg csak Battle Royalban, ezt használom hosszú távra, a rövid távú csúzlim pedig a PDW.

(#383) kpal válasza Csokishurka (#250) üzenetére


kpal
veterán

Ès vannak akik Pc,laptopon toljàk emulatorokkal ìgy rendes bill+egér komboval .

(#384) jonnyjoker01 válasza kpal (#383) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az enulátoros játékosok nem játszanak mobiljátékosok ellen:)

Üdv. Johnny

(#385) TrueGooner válasza jonnyjoker01 (#384) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

És a mobil-játékosok, akik perifériát használnak?... Egészen biztosan, mert néha "emberfeletti" teljesítménybe botlok bele.. Na jó, nem is annyira néha.. :/

(#386) smokin válasza gergo5991 (#373) üzenetére


smokin
tag

Meg sem merem mutatmi a fegyver arzenálomat :DD

[ Szerkesztve ]

i'm too old for this shit

(#387) qad válasza smokin (#386) üzenetére


qad
senior tag

Jobb is, mert neki is fáj a fogam a type-ra :D Már rettenetesen unom a AKS-PDW kombinációt. Sniper-LMG-Assault tartalmaz jó fegyvereket, de ne olyan jókat mint az smg-k. Valahogy az assaultból is annyit vagy még többet is kell kilőni az ellenfélre mint az smgből. Nem a legjobb a fegyverek sebzésének az elosztása.

(#388) smokin


smokin
tag

Hülye kérdés,de a chip terminál mire jó a BRben?

i'm too old for this shit

(#389) qad válasza smokin (#388) üzenetére


qad
senior tag

+1, engem is érdekelne. Nekem valami olyasmi jött le, hogy a terminal csipjeivel tudod valamilyen szinten módosítani az időt vagy a területet minimálisan. Azaz vagy nem egy percig számol hanem csak 30 másodpercig vagy a körön belül tudod meghatározni hogy észak, dél, nyugat, vagy keleti terület szélére hozza létre a következő körön belüli kört. Szívesen várom a helyesbítést, esetlege leírás linkelését.

(#390) Joccc07 válasza qad (#389) üzenetére


Joccc07
addikt

A chip terminál annyit tesz, hogy a speckó kepességedet felerősíti. például a scoutnál a felfedett terület nagyobb lesz. A többit nem tudom mert csak scout skill-t használok.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#391) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Kezd elegem lenni már. 20 körből 16-on vesztettünk… rankedet most nem játszok, mert ott már nem tudok érvényesülni és csak esek visszaJ
Ám, lenne valaki akivel nyomunk egy battle royalt? Kéne frienddel nyomni egyet, hogy kapjak tier pontot de senki nem online…

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#392) Joccc07 válasza MikeWazowski (#391) üzenetére


Joccc07
addikt

Délután mehet valamikor. Majd jelzek ha addig nem találsz senkit.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#393) MikeWazowski válasza Joccc07 (#392) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#394) smokin válasza Joccc07 (#390) üzenetére


smokin
tag

Azt tudtam,hogy a spcekó képességet erősíti,de a scoutnál nem láttam nagy különbséget,de még az engineeringnél sem.

i'm too old for this shit

(#395) qad válasza MikeWazowski (#391) üzenetére


qad
senior tag

Engem mindkettő játékmód érdekelne, IrrI a játékbeli nevem ha küldenél baráti meghívót.

(#396) Joccc07 válasza smokin (#394) üzenetére


Joccc07
addikt

Pont a scoutnál nem láttál? 2x akkora területen fedi fel az ellent.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#397) smokin válasza Joccc07 (#396) üzenetére


smokin
tag

majd jobban figyelem. :DD

i'm too old for this shit

(#398) jonnyjoker01 válasza TrueGooner (#385) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A magas rankokban tabletjátékosok vannak, akik "clawolnak" (értsd 4 ujjat használnak). Szimplán emberfelettien játszanak.

Amit én megtanultam pro rankedben:
- nem szabad megállni egy helyben, soha, megállsz = meghalsz
- úgy kell pozícionálni magad, hogy mindig maximum 1v1 helyzetben legyél, értsd: egyszerre több ellenség ne lásson. Ehhez meg kell tanulni honnan jöhetnek az ellenfelek és folyamatosan figyelni kell az aktuális meccs dinamikáját
- rankedben meta scorestreak loadout az UAV, Counter UAV és egy offenzív amit a képességed szerint válassz: ha sok killt letoltsz egymás után akkor Stealth Chopper/VTOL, ha keveset akkor Predator Missile
- perkek: offenzív játéstílus szerint + hardline + dead silence
- rankedben a sok vesztést az is okozhatja, hogy túl offenzívan játszol, itt defenzívebben kell játszani!

Ha sikerült idáig eljutni, akkor a következő lépés az 1v1-ben való teljesítmény maximalizálása.
- ha HP-t vesztettél, vagy újratöltöd a fegyvert vonulj vissza
- ha két ujjal játszol, lövés közben mozogj jobbra-balra (legfontosabb!)
- ha 4 ujjal, lövés közben ugrálj jobbra-balra
- a netkód nagyon gyér, ezért ha tudod, hogy valahonnan jön az ellenfél, ugorj ki a fedezék mögül és már a levegőben célozz be rá! Nem lesz ideje reagálni. (Második legfontosabb!!!)
- visszavonuláskor használd a fedezékbe csúszást, támadáskor pedig a fedezékből való kiugrást!

Összvissz most ennyi jutott eszembe. Ezeket a dolgokat gyakorolni kell és nincs megállás rankedben. Néhány dolog például a map ismerete, célzási képesség/pontosság, pozícionálás játékidőtől lesz függő.

Üdv. Johnny

(#399) batai15 válasza jonnyjoker01 (#398) üzenetére


batai15
félisten

Én csak simán auto fire + 2tap ads játszom . Nem tartom csalásnak mert nekem kell végülis mozogni , célozni,és legalább nincs kényelmetlen pozícióba az ujjam .

(#400) Delerium


Delerium
senior tag

A hiba nálam van, vagy más sem tud játszani? Failed to create match üzenettel kidob batte royalból.

"I fight for the Users"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.