Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Küldtem invet a klanba.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#402) smokin


smokin
tag

Két ujjasoknak egy kis segítség :Y :DD
Bocsi a reklámért de máshogy nem tudtam bemásolni.

[link]

i'm too old for this shit

(#403) Ferenczi Áko válasza smokin (#402) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:DD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#404) Joccc07 válasza MikeWazowski (#401) üzenetére


Joccc07
addikt

Rendben. Milyen néven?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#405) MikeWazowski válasza Joccc07 (#404) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Donfla. Voltam már bent de tesóm kilepett, én meg csak most vettem észre. 30 perc múlva mehetne pár klán TD.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#406) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

És igen... Megjelentek az első videók az Aim-botosokról, a falon át látókról/lövőkről... Ezek a szerencsétlenek annyira szánalmasak... El is ment a kedvem ettől a játéktól...

(#407) jonnyjoker01 válasza TrueGooner (#406) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is most iFerg csatornáján láttam. Durván elpics@zta a hackereket azért:DDD Azért én még szerencsére ilyenekkel nem találkoztam. Bár tegnap mentem egy dominationt ahol volt egy ellenfél 58-0 stattal, de azt is nyertük, mert nem foglalt a csávó pontokat. De szerintem ő nem hackelt hanem simán jól farmolta a botokat.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#408) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Valakinek megvan a 100-as tier-nél kapható AK-47? Tényleg olyan jó ahogy mondják?
illetve most, hogy nerfelték a type-ot, ki, mit használ? AK117 elvileg sokaknak bejön, de nekem valahogy kiba gyengének tűnik. Majdnem egy tár kell az emberbe...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#409) qad válasza MikeWazowski (#408) üzenetére


qad
senior tag

Csak a Battle Royal során megszerzett Type 25-ről tudok nyilatkozni. Tegnap még mindig nagyon jó fegyver volt.

(#410) Joccc07 válasza MikeWazowski (#408) üzenetére


Joccc07
addikt

M4 és M4lmg. Nálam ezek mennek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#411) Delerium válasza MikeWazowski (#408) üzenetére


Delerium
senior tag

Nekem nincs meg a 100-as, de annyiban különbözik csak a sima AK-tól, hogy kapott egy plusz range skillt meg killek után broadcastol. Ha a sima AK-t szereted akkor ezt is fogod. Főleg, hogy mocskos jól néz ki.
Én sima AK-47-et használok, 117 nekem is kicsit gyenge, pedig sokat vártam tőle. Pálya függvényében meg AKS-t vagy MSMC-t. Mindegyiken red dot, quickdraw, foregrip, ext.mag.

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#412) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Közepes- nagy pályákra: AKS-74u vagy Sniper ha olyan kedvem van
Darálós kis pályákra: MSMC
Ha majd lesz még egy Loadout akkor berakom az AK-47-et vagy ha már meglesz a 117 akkor azt.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#413) qad


qad
senior tag

Nálam az RPD a favorit, foregrip, +armor penetration, silencer kombóval. Kicsit lassú a válra emelés de ha csak haladsz vele és nem rohangálsz bárkit szétdarálsz ha veled szembejön akkor is. Ha meg védesz/"kempelsz" akkor nincs nála jobb fegyver. Szerintem. AK-47 az elején nagyon bejött, a végén már csak botok ellen használtam és már ki is tettem a loadoutból. Amúgy meg AKS/PWD kombó a menő xD.

(#414) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

PWD noob fegyver, de nekem is nagyon bejön. ;] Magas fie rate, kiba erős, alapból is sok golyó. Lehet veszek egy 10 tier-t, meg akarom nézni a type-ot, meg azt az AK-t.
Battle Royal-be a type nem sokat mond, mert ott csak botok vanak :) legalábbis nem tudok nem nyerni benne kb.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#415) Wakuz


Wakuz
lelkes újonc

Aks 74u a best, mindenhol lehet használni és hatékony , nincs gyenge pontja , best fegyver a játékban . :K

(#416) Csokishurka válasza Wakuz (#415) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen, nagyon univerzális, pont most vettem meg a Credites verziót :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#417) qad válasza MikeWazowski (#414) üzenetére


qad
senior tag

AKS és a PWD is noob fegyver. Hülye lenne nem mindenki azt használni. Már akinek kiesett a láda dropból vagy meglett a lvl szintje. Amúgy vannak pályák amire nem tudsz mást használni, mert baromi kicsi és mindenki cikázva rohangál és instant lő, na meg a rankedre. Pont a Battle Royalban tudod kipróbálni a Type 25-öt, mivel mindenhol máshol kicsi a pálya. Távolra is pontosan lő az AK-47 -hez viszonyítva pl.

(#418) Csokishurka válasza qad (#417) üzenetére


Csokishurka
őstag

A PWD-t megértem hogy noob fegyó, sok lőszer, nagy dmg, kicsi recoil (ettől függetlenül lehet majd kipróbálom, mert még nem teszteltem)...de az AKS miért is az?
Nekem az egyik kedvencem a MP5, amit sajnálok hogy nincs benne.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#419) Wakuz válasza Csokishurka (#416) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

En is megvettem egy hete kb, ez megért 3k. Mindenhol ezt használom ,az arany középút :) snipereket is leszedem vele 1km rol .

(#420) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megvettem azt a hiányzó 10 tier-t. Type-ot még nem próbáltam de az az AK47... elég jól ment, igaz nem ranked meccs volt :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#421) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#408) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Type 25 helyett az AK117-et kezdtem el használni középtávon, még mindig jó egyébként, csak messzire már nem olyan jó mint "régen". Közelre most az AKSU74 van a loadoutomban, de eddig T25 volt.

Az AK117 azoknak jó akik pontosan tudnak lőni. Más fegyvereknél ha nem pontosan célzol a recoil miatt valószínű, hogy eltalálod, de ha AK117-tel mellé célzol, akkor a golyók mellémennek és a recoil nem akkora hogy ráhúzzon az emberre (nem tudom mennyire érthető, remélem átment a lényeg). Egyébként 4-6 golyóból öl távtól függően ami kicsit sem egy tár ;] Majdnem gyanazok a statjai, mint a Type 25-nek csak a recoil és a range jobb az Ak117-nek cserébe 5-tel kevesebb dmg-ért.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#422) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#421) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó hát mindenki azt használja amit akar. Nekem nem vált be az A117 és mondom ezt úgy, hogy eddig 4k ölésemből több mint a felét azzal öltem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#423) Wakuz válasza MikeWazowski (#422) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Aksu74 nyomod te is akkor gondolom :)

(#424) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#422) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Persze, egyénfüggő, hogy kinek melyik fegyver tetszik, nem próbálom ráderőszakolni :R

Én meg azt furcsállom, hogy miért nem tudok az S36-tal játszani, pedig elvileg az a legjobb LMG statok szerint. Még a botok is egy szempillantás alatt leszednek, lehet mert lassú vagyok vele nem tudom :( :F

Üdv. Johnny

(#425) qad válasza Csokishurka (#418) üzenetére


qad
senior tag

Az AKS ugyanaz mint a PDW, nagy DMG, nagy tüzelési sebesség, viszont kicsit távolabb lő és elég pontos is. Tehát a tár méretét leszámítva=noob fegyó. COD-nál nem igazán számít a fegyvereknél a lőtávolság(BR-t kivéve) tehát minden hülye smg-vel szaladgál. Nem szeretnék kivétel lenni én sem. Ez is olyan hogy a single playeren játékon kívül az öszes multiplayer játéknál ajánlatos a grafikai beállításokat és a felbontást a lehető legkisebbre venni. Itt sem akarok a nooboknak előnyt adni és fegyvereknél sem D.

(#426) Wakuz válasza qad (#425) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

a grafikai beállításokat és a felbontás miért kell alacsonyra venni?

(#427) MikeWazowski válasza Wakuz (#426) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mert mp játékoknál mindig a magas és stabil fps a lényeg. Anno cs-be még a fákat is kivettem :DDD itt is simán menne maxon a game (s10) de mediumra állítottam, max frame rate - tel.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#428) MikeWazowski válasza Wakuz (#423) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem használtam sose, csak a pdw-t. De most csak az ak47-et használom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#429) Wakuz válasza MikeWazowski (#427) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Nekem minden maxon van, iPad pro 11”.

(#430) qad válasza Wakuz (#426) üzenetére


qad
senior tag

Minél jobban növeled a grafikai beállításokat annál jobban nő késleltetése a kiszámolt képkockának. A másik ilyen késleltetés növelő a VSYNC. Már csak ezt kikapcsolva érezhetően jobb a rekació/válaszidő. A felbontás kisebbre vételével valamennyit nő az fps, bár itt inkább a minimum fps száma növekszik többet, egy bizonyos határon belül van haszna csak. Szerintem.

(#431) MikeWazowski válasza qad (#430) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#432) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#427) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én csak azért játszok low-on hogy lassabban merüljön a telefon na meg maxon olyan porzás animációk vannak ha falba megy a lövedék, hogy konkrétan nem látni tőle az ellent.:DDD

Más: ez az új haloween eventes spin iszonyatos visszhangot keltett. Youtuberek ugye pörgettek ezerrel és mindenkinek az utolsó kettő adja csak be az AK47 és az operátor skint. Redditen is minden whale ezt írja. Szóval teljesen hamis az, hogy 42% az epic, mivel direkt csak az utolsó két unlocckal adják a lényegét az eventnek. 250 dollárért lehet feloldani a skineket.:Y Ez elég undorító húzás a tencent részéről, sőt a Google Play és az App Store TOS-t is megszegi, legtöbb országban pedig illegális:Y

Üdv. Johnny

(#433) Joccc07 válasza jonnyjoker01 (#432) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is néztem durva. Még jó hogy nem költöttem egy büdös forintot sem. Ezek után a Bp árát sem érdemlik meg. 110k a komplett szettért? Vicc.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#434) batai15 válasza jonnyjoker01 (#432) üzenetére


batai15
félisten

Remélem is hogy lesz ennek hátul ütője mert undorító dolog . Még azzal sem lenne akkora baj ha 40cp lenne minden pörgetés,de nem folyamatosan drágul .

(#435) #40047616 válasza Joccc07 (#433) üzenetére


#40047616
törölt tag

110k? :Y Ezeknek elgurult a gyógyszerük. Vagy csak megérezték a pénzszagot. Bár biztos lesznek akik megveszik.

[ Szerkesztve ]

(#436) Wakuz válasza Joccc07 (#433) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

PUBG be is ugyan ez volt, minden sz@rt kitaláltak csak fizess nekik, ez az érdekük ..

(#437) jonnyjoker01 válasza #40047616 (#435) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Háromszor kell megvenni a legnagyobb csomagot hozzá ami igen, jól látod, ennyire jön ki.:W Ez már pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#438) #40047616 válasza jonnyjoker01 (#437) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ja úgy már nem is vészes :DDD Amúgy ahogy Wakuz is írta pubg-ben is megvannak ezek. Addig nem érdekel amíg előnyt nem lehet szerezni az ilyenekkel. Akiknek meg túl sok a felesleges pénzük költsék csak.:)

[ Szerkesztve ]

(#439) Joccc07 válasza jonnyjoker01 (#437) üzenetére


Joccc07
addikt

De az sajnos annyi. Ha megnézed a legnagyobb pakkot abból kell 3-at venni és még marad egy kis apród is.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#440) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#432) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jaja én is olvastam meg láttam a videókat. Undorító. Ám engem nem érdekel a skin, az elején már nem is tudom hogyan, de meglett a Ghost skin… innentől tőlem jöhet bármi... nem érdekel :) Max Price kellene ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#441) qad


qad
senior tag

Most már az ötödik alkalommal tapasztalok olyat hogy a célkereszt közepén van az ellenség, ráhúzok egy egész tárat, de nem hogy nem esik össze, hanem még visszalőve meg is öl. Az öt estből párnál volt olyan is hogy, kb 2-3 embernyi távolságból nem adta be az ellenség megölését. Erről jut eszembe, hogy ez is sűrűn elő szokott fordulni, hogy tárazok látom hogy kiírja a teli tárnak a golyó számát, de mikor elkezdek lőni akkor vagy nincs mit kilőjek vagy pont sikerül lelőnöm az előttem megjelenő nyomorultat a maradék 3-7 golyóval.
Találkozott már valaki ezzel a két esettel és talált-e rá esetleg megoldást?

(#442) Wakuz válasza qad (#441) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Internet probléma esetén ez gyakran fenn all :K

(#443) jonnyjoker01 válasza qad (#441) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Internet lehet az egyik oka a problémának, a másik pedig egy bug, hogy a célzás animáció közben kilőtt golyók nem sebeznek semmit:((( De legalább van 110 ezres IAP eventünk:U

Köszönöm a kijavításokat az árral kapcsolatban, miután megírtam a kommentet, kíváncsi voltam mennyi is valójában és egy videó alapján kiszámoltam, úgy szerkesztettem:DDD

Üdv. Johnny

(#444) #40047616 válasza qad (#441) üzenetére


#40047616
törölt tag

A tárazás bug nálam is gyakran van. Elég idegesítő.

(#445) qad válasza #40047616 (#444) üzenetére


qad
senior tag

Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gonddal. Ez is kb. csak egy hete jött elő, mint a megölhetetlen ellenfelek.

(#446) MikeWazowski válasza qad (#441) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A tárazás nálam is volt elég sokszor.
Ám amikor vége a meccsnek hogy tudom megnezni hogy milyen statom lett? Inkább ezt irná ki minthogy jönnek a hülye animációk...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#447) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tárazáshoz ez volt a developerek eheti feedbackje:

"We have seen many reports of a potential bug where the reload animation on weapons is not synced up with the actual time it takes to reload. This issue is already well under investigation and we don't need any additional reports but thank you everyone who submitted videos and clear examples of what was occurring."

Reméljük minél hamarabb javítják.

Más: az eventtel kapcsolatban egy kis érdekesség...
Datamineolták a pörgetési esélyeket: link
A csajszi 2%, az AK skin 3%, az xp kártya és a bp crate 42-42%. Itt látszik, hogy a játék először kiválasztja a ritkaságot, amik megfelelnek a játékban kiírt oddsal és utána a kategórián belüli jutalmakat is végigpörgeti még egy számlálón.:W Most már bizonyíték is van rá, hogy ez full illegális, a játékosok megtévesztése a célja.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#448) Delerium válasza MikeWazowski (#446) üzenetére


Delerium
senior tag

Meccs végén ahol mutatja a csapatot, ott a bal felső sarokban a bal szélső ikonnal tudod megnézni.

"I fight for the Users"

(#449) MikeWazowski válasza Delerium (#448) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#450) Joccc07


Joccc07
addikt

Átadtam a stafétát veselopónak. Mindenkinek további jó játékot. Már ráuntam mert BR módba kb lehetetlen nem győzni, így már érdeklődését vesztette. Rankedhez meg már ratyi vagyok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.