Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) pecccccccca válasza batai15 (#900) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Én inkább lihegek, de facebook app nem kell a telefonomra.
A google-t is száműzném teljesen, ha nem arra épülne a fél életem.

Humorban nincs helye tréfának!

(#902) batai15 válasza pecccccccca (#901) üzenetére


batai15
félisten

Biztos igazad van ,de ez inkább üldözési mánia.
Bank kártya adatok stb még oké egy egyébként.

(#903) bostone válasza pecccccccca (#899) üzenetére


bostone
addikt

Nem hiszem, hogy az a pár év, ami hátra van az életemből kárát látja a kamu faceprofil miatt.
Ha akarom, ha nem, mindent tudnak rólam.
Akínaiakoroszokamerikaiakjapánokkoreaiakorbánviktorstb.
Tele vagyok felesleges adattal.
Annyira jelentéktelen a hasznos tevékenységem, hogy senkinek nincs oka miattam aggódni.
Én csak jásztani szeretnék, abban a kevés szabadidőmben, ami megadatott.

Ha kínai lennék, biztosan aggódnék, hogy mennyire egyértelmű a viszonyom a felső vezetés elképzeléseihez képest.

Észak-Koreáról ne is beszéljünk!

(#904) jonnyjoker01 válasza bostone (#898) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is "kamu profilt" használtam játékra, de Cukkenberg bácsi törölte a profilt arra hivatkozva, hogy nem valós személy.

Egyébként boldog születésnapot! Már amennyiben valós születési dátumot adtál meg:DDD

Üdv. Johnny

(#905) Fall-N válasza pecccccccca (#899) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha csinál valaki egy kamu adatokkal teli FB profilt, nem használja csak játék mentésére és nincs a telefonon telepítve a FB applikáció, akkor ugyan hogy is fizetne az adataival? Úgy ... sehogy. Attól hogy létrehoz egy FB profilt nem kötelezi senki hogy lépjen be vele és használja.

Viszont baromi idegesítő lenne, hogyha elvesznének az eddig elért dolgok. Biztos hogy hagynám a fenébe és nem kezdeném elölről. Így sincs relatív annyira sok időm játszani vele és így még csak lvl 76 vagyok. Ranked match rang még bosszantóbb ha elveszik.

[ Szerkesztve ]

(#906) pecccccccca válasza Fall-N (#905) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Nem tudom nálad, hogy működik, de a játékon belüli facebook belépésekhez kell az applikáció a telefonra. Máshogy nem tudsz belépni.

Hál’ istennek nekem még annyi időm sincs a játékra. Két hónap alatt 11-es szintig jutottam. Ha elveszik letojom. :)

Egy másik játék a Super spell heroes amivel inkább játszok, ha van időm rá. Ott egy magyar ranglista 28. helyről mondtam le, mert nem tudtam áthozni ios-re. Illetve tudtam volna, ha csinálok fb profilt. Ezek csak játékok. Nem ér annyit az egész, hogy ezek miatt fb profilt csináljak vagy bármi miatt.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#907) Fall-N válasza pecccccccca (#906) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt nem tudtam akkor jogos amit írsz. Sok alkalmazás úgy van megírva, hogy a böngészőt dobja fel és ott kell jelentkezni ha nincs feltelpítve a Facebook.

Nekem fent van a FB és (sajnos) használom is, de közel sem annyit amennyit egy átlagos ember. Úgyhogy nálam bejelentkezik valószínűleg az alkalmazás miatt.

Annyiban viszont jogos a felvetés, hogy igazán rakhattak volna bele Google bejelentkezést, az natívan amúgy is ott van Androidon. Én sem örülök a csak FB loginnak és ha több lehetőség van a bejelentkezésre akkor sosem választom az FB-t más játéknál.

[ Szerkesztve ]

(#908) bostone válasza jonnyjoker01 (#904) üzenetére


bostone
addikt

:)
Köszönöm!
De ne szólj senkinek, még pár évet letagadhatok.

(#909) bostone válasza pecccccccca (#906) üzenetére


bostone
addikt

Két eszközt is használok.
Egyiken nincs semmi, csak játékok és ennyi.

(#910) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

/RANT ON

Ne lepődjetek meg klánbeliek, hogyha egy pár napra (szerk: Season 3 kezdetéig) eltűnök . Kapott a játék egy uninstallt ma tőlem, egyszerűen felcseszett a béna netkód - több méterre fedezék mögött vagyok, random meghalok és a killcamen 3-4 méterre a testem mögött sebez az ellenfél. Ha csúszkálok/ugrálok miközben lőnek rám, a killcamen az látszik, hogy egy helyben állok.

Szimplán több másodperces szinkronizációs késés van a között, hogy én mit látok és az enemy mit lát továbbá egy csomószor csak random kiírja a játék miközben megy a meccs, hogy Connection lost, pedig a háttérben látom, hogy rendesen folyik a meccs.

Rankedben elegem lett a Sparrow / SMRS / Tripmine / Grenade spam metából, a Trophy System is nyögvenyelős, lassan lehet lerakni, néha nem is rakja le, bugos.

Átmentem tehát Public meccsekbe, az meg tele van botokkal és valamiért mindig aimbot szerűen ölnek meg. Olyanok vannak, hogy kiugrok egy ház ablakból, csúszok egyet a földön, majd ugrok, egy random bot AK-47-tel pedig csak rámrántja a fegyvert és instant megöl (sokszor már levegőben is). Falon keresztül becéloznak és ahogy a látómezejébe kerülök, instant megöl.

Free for all és a gungame arról szól, hogy ki tud jobb helyen spawncampelni és botokat farmolni. Mondtam már, hogy gyűlölöm, hogy nincs opció a botmentes játszásra rankeden kívül? :W

Battle royale szintén egy bughalmaz. Találtam egy csapatot akivel egyik nap mentünk egy csomó kört, szinte majdnem mindegyik meccsből kifagytam vagy fekete kijelzős bugot kaptam, amikor megy a meccs és hallok mindent, de az egész képernyő csak fekete.

De a legnagyobb ok szerintem ez: elértem a 100-as BP szintet, megvettem a 800-as prémiumot, kaptam egy rakat dolgot ládákkal együtt, majd az egész seasonben összegyűjtött temérdek mennyiségű ládát elkezdtem kinyitogatni (direkt gyűjtögettem). Kb 200 ládám volt összesen! 200+!

Szerintetek mit kaptam? Lóf...

Eltelt 2 season és az ingyenes karakterskineket / kék fegyverskineket az ingyenes ládákból még mindig nem kaptam meg, mert a drop rate 1 % körüli. :W 30 BP ládából persze, hogy nem kaptam meg se az epic Chicom, se az LK24 skint. (A shop-ban ez a mennyiség kb 10 ezer forint!).

Még gondolkodtam azon, hogy akkor legalább a zombi nyereményeket összeszedem, legalább annyi jó skint kapjak, mert tényleg minőségiek de nincs rá türelmem már. Bár most hogy elgondolkodok rajta annyira unalmas a zombi mód, hogy éjszakai lefekvés előtti altatónak lehet pont jó lenne. A következő season-ig eltűnök a játékból (itt aktív leszek), de neveztem ki korábban "segédeket" úgyhogy nem lesz itt probléma. :)

/RANT OFF

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#911) Delerium válasza jonnyjoker01 (#910) üzenetére


Delerium
senior tag

Megértem a felháborodást, én is szünetelek kicsit, igaz más okból, de már úton van a cseretelefon.
A botok aimbktolnak, ez tény, asszem ferg el is mondta egy videójában. Ahogy meglátnak azonnal lőnek.
Netkód szánalmas, állandóak a szerverhalálok, reload még mindig bugos, hiába írták, hogy már nem az, de az.
A free cuccokról annyit, hogy Garena verzióban teljesen más dolgok vannak, állítólag sokkal értékesebbek a nyeremények, nem csak 23. zöld m4lmg meg mbr. Eventeket már kb nem is érdemes csinálni, battle crate 99%-ban 20 coin meg duplicate gránát. Grindolni egy újabb zöld m4-et? Kösz, de kösz nem.

"I fight for the Users"

(#912) bostone


bostone
addikt

Lehet, hogy a skynet tudatára ébredt?
Utóbbi időben nálam is előfordulnak furcsaságok.

(#913) qad válasza jonnyjoker01 (#910) üzenetére


qad
senior tag

Minden elismerésem hogy tovább bírtad a netkódos kínzást, én egy hónappal ezelőtt rage quitletem, de uninstall még nem történt meg. Maximálisan egyetértek veled és sajnálom hogy idáig jutott a cod mobile.

(#914) Fall-N válasza qad (#913) üzenetére


Fall-N
veterán

Én elvagyok most a CoD-dal. A Battle Past én is beszereztem és nagyjából meg vagyok elégedve vele. Eddig a Tier 74-nél tartok és tetszik a Glacier AK és az Actic 50. A ládából meg meglett a Chicom CQB legendás szintű fegyver, amit használok most.

A netkód tényleg bosszantó, sokszor dob főleg este szerverhibát.

Viszont kerestem egy alternatívát a CoD mellé, de az összes online FPS béna mellette és/vagy pénzéhes vacak.

[ Szerkesztve ]

(#915) D@niel


D@niel
addikt

Üdv,
egy barátommal pro 3-4 között vagyunk, és keresnénk még 3 embert egy alakuló csapatba, klántól függetlenül. Szeretnénk elérni először a master szintet, ehhez pedig kellene egy jól működő csapat.
Teljesen random szoktunk játszani, reggel, délben, este felé. Nincs semmi elvárás, megkötés, nem kell mindig ranked, lehet publicon is gyakorolni.
Hangsúly azon van, hogy rankedet csináljuk együtt, összehangoltan, ne az legyen, hogy mindenki mást csinál és szétesik a meccs - ahogy az gyakran történik.
Messengeren, whatsappon lenne egy közös cset, így nagyjából be tudnánk lőni, hogy mikor ér rá mindenki.
Akinek van kedve, kérem, privátban jelezze, próbáljuk meg, hátha működik a dolog.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#916) gubacsino válasza batai15 (#900) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Cambridge Aanalytica!
Nézz utána mi történt. És rájössz miért lenne fontos vigyázni mindenkinek az adataira.
Mert az érték. Mert azon ma már országok emberek sorsa múlhat. És persze egy adat, nem sokk, mint ahogy egy PET palcak eldobása sem ügy... vagy még is? Egy csaló sok vagy kevés a COD-ban?
Hogy a világ ma olyan amilyen, azt rendkívüli mértékben befolyásolta a
Cambridge Aanalytica. Vagy is hát akik megrendelték tőlük a szolgáltatásukat. Csak egy idézet cég vezértől:

"azonosításra tudtuk használni az adatokat, hogy kiszűrhessük a meggyőzhető szavazókat [...] és rábírjuk őket a Trump-kampány támogatására"

Volt jónéhány ország, ahol választásokat sikerült nyerniük az alábbi módszerrel.
Túl lenne lihegve? Szerintem meg nincs elégé a központban a személyes és érzékeny adatok védelme. Sajnos pont olyan felelőtlenül bánunk az adatainkal mint a PET palackokkal.

[ Szerkesztve ]

(#917) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Na végül mégsem hagytam abba a játékot és inkább elkezdtem gyorsan felhúzni magam rankban Multiplayerben. Egy érdekes statisztikát gyűjtöttem a mai játékomról.

Ma a Master 4 rang legaljáról indultam, összesen 28 meccset játszottam (19 win, 9 lose) és felkerültem Master 5-be (igaz azóta visszaestem Master 4 tetejébe). Az elkövetkező pár napban még a Season vége előtt el akarom érni a legendás rankot.

Na de a statisztika!

18 meccsben voltam a legelső, ezekben a meccsekben a csapatot vittem a hátamon.

6 meccsben voltam közömbös, ezalatt azt kell érteni, hogy nem játszottam rosszul, de nem is lettem első.

4 meccsben katasztrofálisan játszottam és a többiek cipeltek a hátamon.

Ez kiválóan mutatja, hogy nagyon nem szabad egyedül játszanom és a saját képességeimhez mérten kéne keresnem egy csapatot:C

Egy aranyos screenshot, hogy min megyek keresztül nap mint nap:

Néha úgy érzem könnyebb csapattársak nélkül játszani :W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#918) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#917) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az igen! Elég jól megy akkor :) Én meg mióta elértem a master rankot inkább csak unrankedezem. Igazából nem sokat nyomtam, mindig csak a ranked volt, de most így botok ellen lazítani tök jó. Igazából szeretném elérni az első nuke-ot, mert még nem lett meg eddig.

Ám az mitől van, hogy kevesebb a map? Pl. a takeoff most miért nincs? Annó asszem a hajós, hijacked se volt egy ideig...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#919) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#918) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tárhely miatt szedték ki a legkevesebbet játszott mapokat tárhely felszabadítás miatt Season 2 elején, hogy helyet takarítsanak. Takeoff és a Raid lett kiszedve, utóbbi azért mert karácsonykor kidíszítették. Elvileg következő seasonben letölthetők lesznek a mapok külön külön úgyhogy van esély hogy visszahozzák őket.

Én már korábban is mondtam, az én public meccseimben a botok konkrét aimbotok úgyhogy én már kizárólag rankedezek, nem bírom ideggel, hogy olyanok, mintha hackerek lennének.:W Közben redditen kiderítették, hogy attól függ a botok nehézsége, hogy hanyas szintű, milyen rangú valaki és hogyan teljesít egy meccsben.

Üdv. Johnny

(#920) batai15 válasza jonnyjoker01 (#919) üzenetére


batai15
félisten

Akkor azért lőnek szarra újabban sima meccsenken .

(#921) Delerium válasza jonnyjoker01 (#919) üzenetére


Delerium
senior tag

Láttam már olyat ahogy 3-4 bot állt egymással szemben pár lépésre és nem tudták lelőni egymást. Mintha táncoltak volna, egyet balra, egyet jobbra léptek és lőtték a semmit. Úgy látszik az én botjaim már csak ilyenek. Bot bot ellen nem megy ezek szerint az aimbot, csak player ellen :D

"I fight for the Users"

(#922) Fall-N válasza jonnyjoker01 (#919) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez a téli pályát nagyon utálom úgyhogy kivehetik. De a ranked meccsen is vannak anomáliák. Volt, hogy egy egész tárat belelőttem valakibe, de meg sem sebződött a domination-ön. Ő persze seperc lelőtt. Pedig nem vagyok béna, könnyen összejött a Tier 100 is. A zombie mód sem hoz annyira lázba, de a Battle pass miatt játszottam sokat.

Viszont a speckó M4 elég jó, adni járt a Battle Passért.

(#923) jonnyjoker01 válasza Delerium (#921) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

[link] :DDD

Akit érdekel, kb így ölnek meg a botok mindig: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#924) bostone válasza batai15 (#920) üzenetére


bostone
addikt

A triggerek megérkeztek már?
Használod őket?

(#925) batai15 válasza bostone (#924) üzenetére


batai15
félisten

Még nem ,uton vannak.

(#926) bostone válasza jonnyjoker01 (#917) üzenetére


bostone
addikt

A 8/8-as kd ratio-t én is tudom hozni. Ha kellek szólj! :D

Az a megfigyelésem, hogy elég nehéz összehozni egy-egy meccset a társakkal, amikor sikerül, sokkal fényesebb a teljesítmény. Nem mindenki szaladgál jobbra-balra, valahogy tudják, hol a helyük, honnan érdemes támadni.

(#927) Fall-N válasza bostone (#926) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen sokkal könnyebb lenne ha mindenki tudná mi a dolga egy meccsen és ismeri mindenki a pályákat. Meg meglenne a szerepe is mindenkinek, így lenne sniper, szaladgálós valami izmos fegyverrel stb. Persze ez a taktikus módokra igaz.

Battle Royale-n meg főleg igaz. Idegenekkel nehéz, mert sokan egyénileg játszanak és nem segítenek. Elég ha valaki hátulról betámad és halál lesz a vége. Sokan még a dogtags-et sem szkennelik be. Ilyenkor van az agybaj.

(#928) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

24000 (6x4000) CP hivatalos giveaway a cod mobile subredditen és discordon!

Minden tudnivaló itt: link

Üdv. Johnny

(#929) bostone válasza jonnyjoker01 (#928) üzenetére


bostone
addikt

Mit is kell itt csinálni pontosan?

(#930) MikeWazowski válasza bostone (#929) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ahogy írja is: írd be az ingame nicked meg, hogy melyik mapot akarod a játékba.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#931) jonnyjoker01 válasza bostone (#929) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Redditeshez kell egy minimum karma a posztoláshoz, így a discordos módszert ajánlanám, regisztrálj ha még nincs discordod, a reddit posztban klikk a discord linkre, accept invite. Utána a #giveaway csatornában rá kell nyomni a konfettis papírkürtös ikonra a legutolsó kommentben és ennyi!

Üdv. Johnny

(#932) bostone válasza jonnyjoker01 (#931) üzenetére


bostone
addikt

Köszönöm,a leírás segített, de még így is eltelt némi idő, mire felfogtam, hogy ez egy nyeremény akció.
:DD

(#933) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jövő hét hétfőn jön valahánykor a frissítés? Javítanak a hitboxon?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#934) Delerium válasza MikeWazowski (#933) üzenetére


Delerium
senior tag

[link]Garena season 3 change log

"I fight for the Users"

(#935) Fall-N válasza Delerium (#934) üzenetére


Fall-N
veterán

Jónak tűnik. Ahogy olvastam olcsóbb lesz a BP premium. Gondolom 800 CP helyett lesz talán 600? A neon fegyverekre is kiváncsi leszek, meg 20 VS 20 BR meccsre is.

Szépen összejött a CP úgyhogy megveszem a BP-t újra.

[ Szerkesztve ]

(#936) MikeWazowski válasza Fall-N (#935) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tuti megveszem én is a sima season pass-t, ahogy eddig is.
Ám ennek a kettőnek nagyon örülök:

Domination single round score adjusted to 75 in ranked mode
TDM score adjusted to 50 in ranked

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#937) MikeWazowski válasza Delerium (#934) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#938) Fall-N válasza MikeWazowski (#936) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is mert a 40 ponttal sokszor túl rövidek a meccsek és csak a frontline ahol 50-es pont limit. A Domination is jó, hogy emelkedett 75 pontra.

(#939) #40047616


#40047616
törölt tag

A gplay bejelentkezésről nincs hír?

(#940) MikeWazowski válasza #40047616 (#939) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát a changelog nem említi... egyébként a PUBG-ben van google integráció?
Mert ugye az is tencent-es játék.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#941) MikeWazowski válasza #40047616 (#939) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Feltettem a frissítést és google integráció nincs, viszont call of duty-s fiókhoz már hozzá lehet adni a játékállást és írja is a game, hogy így biztonságban vannak a mentések sőt, még egy csajos skint is adnak, ha szinkronizálod a COD fiókba. Részemről így teljesen megnyugodtam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#942) #40047616 válasza MikeWazowski (#940) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igen a pubg-ben van! Milyen call of dutys fiókhoz?

[ Szerkesztve ]

(#943) MikeWazowski válasza #40047616 (#942) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszi, fura, hogy itt akkor miért nincs... mindegy, lett cod fiók, az teljesen jó.
Nekem csak az a lényeg, hogy ne csak a FB mentsen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#944) #40047616 válasza MikeWazowski (#943) üzenetére


#40047616
törölt tag

Akkor megnézem mert az hogy csak az fb-fiókos megoldás létezett az nagyon nem tetszett

(#945) Fall-N válasza MikeWazowski (#941) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van, én is átmemtettem CoD fiókba. Jó az új skin, az új módokat és pályát este tesztelem.

(#946) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ezt dobta tegnap az egyik láda :B

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#947) jonnyjoker01 válasza Ferenczi Áko (#946) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gratula!:C 0.5% a drop rate:DDD

Új updateben sokkal jobb a netkód egyébként! Killcam tökéletes lett, nincs késés!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#948) Delerium válasza Ferenczi Áko (#946) üzenetére


Delerium
senior tag

Az nice, grat :K

Mellesleg egész jó az update, leszámítva a zombi módot, de azzal rajtam kívül kb. a kutya sem játszik :D

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#949) Fall-N válasza Delerium (#948) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem is bejött az új frissítés. Egyedül a Battle Passt várom, hogy elinduljon 4 nap múlva.

Ha valakit érdekel, most bármilyen CP vásárlásért (a legkisebb 80 CP - 349 Ft) jár egy rare BK57. Most azzal tolom. A Scapyard pálya is bejön.

(#950) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ma reggel vettem pár cp-t. Nyitottam 10 ládát amiben vannak az új lava fegyverek, és meg is kaptam a KRM-262-es shotit. :B Nem tudom mennyi esély volt rá, de biztos nem sok. Ma este nyomok egy survivalt, kiv. vagyok mennyire OP.
Egyébként az AK47 elvileg kapott buffot, de szerintem rosszabb lett mint volt. El se találom az embert kb, annyira szór. Nem nagyon tudom melyik fegyverrel játszak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.