Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#600) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem is nagyon ott van a game. Néha rendesen felidegesit, de imádom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#602) smokin


smokin
tag

Hali
Ha netán kesz hely a PH klánban akkor majd gondoljatok rám is. :DD

i'm too old for this shit

(#603) Delerium válasza jonnyjoker01 (#600) üzenetére


Delerium
senior tag

Még nem kapta meg, csak teszt szerveren lehet kipróbálni, hogy milyen. Remélem store is frissül majd és lehet venni gyűjthető coinból is jó skineket.

"I fight for the Users"

(#604) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Zombies gameplay:C

Mint ahogy a csávó is mondja a videóban, a hanghibák és a lag amiatt van, hogy teszt szerveren játszik. A videó alapján nagyon ígéretesnek néz ki szerintem a zombi mód, alig várom, hogy játszhassak vele:C

@smokin: van hely, jelentkezés menetét beírom majd az összefoglalóba, a lényeg, nektek kell jelentkezni a klánba ("Prohardver") és az összefoglalóban megtalálható táblázatba kell beírni a neveteket, hogy tudjam kinek a jelentkezését kell elfogadni.

Üdv. Johnny

(#605) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#604) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Beírtam én is magam, nem tudtam, hogy van ilyen Excel :B

Egyébként arról nincs infó, hogy nem csak FB bejelentkezés lesz, hanem mondjuk google is? Mert nekem kamu FB profilom van, félő, hogy törlik és akkor mindent bukok? :O

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#606) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#605) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi! :)

Lesz google bejelentkezés is, még dolgoznak rajta. :C

Üdv. Johnny

(#607) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tegnap nyomtam pár ranked meccset.. Én nem akarom elhinni, hogy van ilyen, szerintem csal a gép vagy nem tudom.. Szitu:

Dominatoin meccs, 39-100ra nyert az ellenfél. Az oké, hogy balfasz vagyok, de nem akarom elhinni, hogy a társaim is, az ellenfélnél meg mindenki perfekt.. És ez mentn4-5 meccsen keresztül.. Rohadt idegesítő :(((

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#608) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#606) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na az remek!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#609) jonnyjoker01 válasza Ferenczi Áko (#607) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Előfordulhat ilyen minden játékban. Simán nem a legjobb napjai voltak a társaidnak és neked.

Üdv. Johnny

(#610) Delerium válasza Ferenczi Áko (#607) üzenetére


Delerium
senior tag

Hasonlóan szeretem azt is amikor az első kört simán nyerjük, 20-50-re, a második körre meg az ellenfél olyan pro lesz, hogy 100-60-ra kikapunk. :D

"I fight for the Users"

(#611) #40047616 válasza MikeWazowski (#605) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ugyanígy vagyok én is. Remélem lesz google bejelentkezés legalább. Szerk: most olvastam tovább a fórumot és remélem lesz valami a google bejelentkezésből.

[ Szerkesztve ]

(#612) jonnyjoker01 válasza Delerium (#610) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jaj én imádom az ilyen meccseket ahol úgy néz ki vesztésre állunk, de sikerül visszahozni :D Domination és search and destroyban szokott előfordulni legtöbbször.

Üdv. Johnny

(#613) Ferenczi Áko válasza jonnyjoker01 (#612) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

De itt pont az ellenfél állt vesztésre :))

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#614) T. I. válasza Ferenczi Áko (#607) üzenetére


T. I.
senior tag

No para, nálam szintén ez a helyzet már pár napja. És már nem is ranked, sima frontline-ban. 2-4 meccs szopósmalac, utána 1 meccses KO-s győzelem. Elite III a rankom, de már nagyon bánom, hogy rankedeztem, Rookieban több lenne a sikerélmény, és én azért játszom, nem a legendary a cél. 😃 A rank protection miatt nincs más hátra, mint röhögni a 20-50-es defeateken. El kell fogadnia az embernek (ha olyan szerencsétlen,mint én) hogy sniperrel nem tud 0,01 mp alatt célozni és lőni és találni sem 500méterre világító katicabogár f@szára, se 1 méteren belüli, késsel hadonászó enemyre. Sokaknak ez jól megy, tudomásul veszem. Nekem annyit ad a game, amit az AK117-ből ki lehet hozni.

(#615) #40047616 válasza jonnyjoker01 (#604) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ez a zombi játékmód csak annyi hogy bot zombikat kell gyilkolászni? Mint dead trigger-ben?

(#616) jonnyjoker01 válasza #40047616 (#615) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen kb. Videó alapján kicsit komplexszebb lesz mint a dead trigger, és egy kis történet is van mögötte. Lesz egy másik mód is, amiben más játékosokkal kell menni és főboss van a végén.

@Ferenczi Áko: tudom, én más oldalról közelítettem meg;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#617) Delerium válasza T. I. (#614) üzenetére


Delerium
senior tag

Ez már az a szint ahol meg kellene tanulni sok ujjal játszani, de arra egyelőre még nem tudtam rávenni magam. Marad a 2 ujjas játék :D

"I fight for the Users"

(#618) jonnyjoker01 válasza Delerium (#617) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem olyan nehéz átállni szerintem. Én 3 ujjal kezdtem, hogy a lövést bal mutatóra raktam, ez az átállás könnyű volt és amint megszoktam a célzást átraktam jobb mutatóra és így pár hét alatt máris 4 ujjal játszok.

Üdv. Johnny

(#619) Fall-N válasza Ferenczi Áko (#613) üzenetére


Fall-N
veterán

Ne lepődj meg. Sokan arra mennek, ahogy én is, hogy ki kell nyírni az összes ellenfelet és akkor nyered a kört. Így ideje sincs lerakni a bombát. Akik nem így játszanak azok meg nem elég óvatosak és belefutnak az ellenben, akik ki is nyírják a csapatot.

Dominationnél meg fordítva érdemes. Inkább minél többet foglalni és akibe belefutsz azt lelőni. Ott is sokszor nyertem a csapattal, hogy nekem 10 kill volt, meg a többieknek kevesebb az ellenfelek meg 20-30 killel veszítettek, mert ráálltak az ölésre de nem foglaltak. Olyankor rengeteg a sniper.

(#620) smokin válasza jonnyjoker01 (#604) üzenetére


smokin
tag

Ment a jelentkezés a klánba.

i'm too old for this shit

(#621) Delerium


Delerium
senior tag


:C

"I fight for the Users"

(#622) T. I. válasza Delerium (#621) üzenetére


T. I.
senior tag

Ne félj, holnap már biztos elmúlik a seggtáji sajgás,és újra le tudsz majd ülni. :DD
Egyébként csak annyi történt, hogy asskicker16 bot-mate-jei ügyesebben kerülgették a golyókat.

(#623) Delerium


Delerium
senior tag

Ez volt a leginkább stílszerű defeat evör :D

"I fight for the Users"

(#624) qad válasza Delerium (#621) üzenetére


qad
senior tag

Azt bírom, hogy még barát kérelmet is küldhetsz a botoknak xD. Legközelebb ki is próbálom, hátha visszajelöl az egyik alulképzett bot és akkor már lehet egy örök társam is a vesztes oldalon D.

(#625) qad


qad
senior tag

Annyira bírom a sok vérprofit aki bejön sniper challange játékmódba. Két kivételt eltekintve mindenkit (első -második helyezett) fel kellett jelentenem, mert emberfeletti képességekkel rendelkeztek. Eléggé közepes játékos vagyok, de ezek állandóan rommá lőttek, úgy hogy nekem meg rájuk nézni sem volt időm. Az utolsó menetről már ne is beszéljünk, ahol már csapatot verbuválva a becsatlakozott ruszkik miatt 80 feletti pingem volt. Az átlag 50 ping sem semmi amúgy, hogy ezt a szart fps játéknak árulják. Manapság már mindent a netkódra építenek ahelyett hogy lokális játékelérésekre koncentrálnának az idióták. Nem baj, mert az y generációt már ehhez szoktatják hozzá.

(#626) jonnyjoker01 válasza qad (#625) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sniper only-t imádják a jó sniper játékosok mert ott alázzák az átlag játékosokat. Szerintem ennyire azért nem kell tolni a reportolást, mert tényleg vannak rohadt jó játékosok.

Nem akarok hízelegni, de tegnap este játszottam egy pár órát vele és mindig top1 voltam. Közelharcban játszottam mindig, csúszkáltam lövés előtt, lövés után, senki se tudott eltalálni, az érzékenységemhez meg annyira hozzá vagyok szokva (+ 4 ujjal játszok), hogy quickscopeolva nagyon kicsi reakcióidővel le tudtam szedni mindenkit.

Netkóddal egyet tudok érteni, egyszerűen förtelmes a kapcsolat minősége a játékban. 5 ghz wifin 50-60 a ping, ami FPS játékoknál már szarnak számít, olyan pozíciókban halok meg néha hogy csak nézek. Pont tegnap volt egy ilyen halálom, hogy becsúsztam fedezékbe, kb egy másodperc után random meghaltam, az enemy killcamjén pedig egy helyben álltam a nyílt terepen a fedezék előtt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#627) qad válasza jonnyjoker01 (#626) üzenetére


qad
senior tag

A report az mindenféleképpen megy, ha jó játékos ellen vesztek azt be tudom vallani, de amikor hozzá sem szagolok akkor ott valami gáz van. Az már cseppet sem érdekel. hogy miért. Az a dolguk. hogy kiderítsék:
A) csaló az ellenfelem
B) a netkódjuk egy csapnivaló
C) az én régiómból nem a legtökéletesebb a szerverük elérése
A lényeg hogy ha már rendelkezésemre bocsátották a játékukat akkor szeretném élvezni is. Amúgy is a bögyömben vannak, mert megszüntették a dedikált moddolható szervereket. Azóta oda kell kapcsolódni ahová ők jónak gondolják a szerverüket kiépíteni és úgy kell játszanod ahogy ők jónak gondolják. Egyre szarabbnak érzem a játékot és most jutottam el odáig, hogy már sajnálom hogy kiadtam egy battle pass árát.

[ Szerkesztve ]

(#628) Fall-N válasza qad (#627) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos van igazság abban, amit írsz. Egy bizonyos szint felett - pedig én messze vagyok a lvl 150-től - már csak azért játszik az ember, hogy milyen fegyvert kap ha eléri a szintet. Eddig csak ranked meccseket játszottam mindig csak nagyon idegesítő, hogy sokszor béna emberekkel rak össze a szerver, aki miatt veszít az ember és Elit 1-től már lefelé is megy az XP, ami szerintem egy jó nagy baromság. Inkább ne adjon XP-t, de ne vonjon le. Azért szeretem ezt a módot, mert nincs bot és mindig van kihívás abban, hogy nehezebb, mint a sima multi meccsek. Ott sokkal könnyebb nyerni, mert ott sok az átlag játékos. Sokszor Rookie 1-es a szintjük azaz sosem játszottak a nehezebb ranked meccset. Látszik is rajtuk.

(#629) jonnyjoker01 válasza Fall-N (#628) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én személy szerint csak a játékélményért játszok, ez az egyetlen shooter amivel játszok, mivel nincs hardverem PC játékokra. Annyira bénák az ingyenes cuccok amiket kap az ember a játékban, hogy egyáltalán nem éri meg energiát fektetni beléjük. Egyedül a battlepass az amiért "küzdöttem" úgymond, de elértem már a 100-as rewardot, utána meg csak a lootboxok jönnek nyereményként, amik egyszerűen katasztrofális dolgokat ad, iszonyatosan rossz a drop rate a két epic fegyvernek. A heti challengek is csak potom krediteket meg azokat a béna battle crateket adják. :U

Rankedben sem az érdekel, hogy milyen szintű vagyok, hanem hogy a saját képességemmel egyező játékosokkal játsszak (és botok nélkül!).

@quad teljesen megértem a frusztrációd a netkóddal, katasztrofális. Feedbackben írtam nekik már ezzel kapcsolatban, remélem lesz javulás.

Üdv. Johnny

(#630) Hallazeal


Hallazeal
tag

Sziasztok!

Eddigi legdurvább statom. :Y A zombie fegyverrel,vagy minek is hívják :) (mondjuk azt nemtudom ebből mennyi volt bot...)

[ Szerkesztve ]

Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

(#631) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kijött a Garana verzió patch note, redditen fent van google fordítózva. Nagy részben javították a játékélményt:
-Fixed joystick mostmár bekapcsolható
-ADS bug javítva
-Recoil animáció javítva, pontosabb
-Bombalerakás animáció igazítva a csúszkához
-Hitreg javítása
-Melee hitreg pontosítása
-Fegyverhangok optimalizálása (erre nagyon kíváncsi vagyok)

Operátorok:
-Sparrow nerf, kicsit több idő a recharge
-storm chain távolság növelve

Fegyver balansz:
-LK 24 buff (nagyobb firerate)
-Chicom dmg buff
-HG40 buff (range)
-W1200, M1887 : buff, két lövésre öl
-UL736, M4LMG recoil nerf
-AKS74U, range és recoil nerf
-AK117 horizontális recoil nerf
-Arctic.50 célzás idő nerf és recoil nerf
-DLQ33 1 lövésre ölő hitbox csökkentése

Továbbiak pl. teljesítmény javítása, mapok karbantartása a jobb mozgás miatt, etb...

Üdv. Johnny

(#632) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#631) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Adsz reddit linket?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#633) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

link

Üdv. Johnny

(#634) Fall-N válasza jonnyjoker01 (#631) üzenetére


Fall-N
veterán

Legalább az LK24 jobb lett, mondjuk nekem eddig is bejött, ha már az AK74U kicsit nerfelve lett.

Még 1500 coinért szereztem meg az LK24-et egyedi festéssel a játék elején.

(#635) jonnyjoker01 válasza Fall-N (#634) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyenlőre nem kell nagyon komolyan venni ezt, mert a globál és a garana verzió szokott különbözni a frissítésekben is, csak egy iránymutatást ad, hogy kb. milyen lesz az ápdét.

LK24-re én is kíváncsi leszek, ha a globál meta is ezeket a frissítéseket kapja.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#636) #40047616


#40047616
törölt tag

Mondjuk az ak 74 minden módban az arany középút volt szal nem csodálom hogy nerfelték. A hg buffnak örülök mert nagyon szép az a fegyver.

[ Szerkesztve ]

(#637) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#632) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#638) batai15


batai15
félisten

Tudnátok screenshottal mutatni egy jó irányítás beállítást ?
Jelenleg egy azt gondoltam jó setuppal mentem ,de eléggé pazarló lőszerrel így ,au auto fire meg már kevés sima meccseken is.

(#639) Delerium


Delerium
senior tag

Játékon belül ki lehet valahogy kapcsolni a kijelző forgatást?

"I fight for the Users"

(#640) batai15 válasza Delerium (#639) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem nem . eleve csak fektetett nézet van ,és így nincs értelme. Neked kell helyesen fogni a telefont.

(#641) jonnyjoker01 válasza batai15 (#638) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Enyimé így néz ki, 4 ujjal

Üdv. Johnny

(#642) batai15 válasza jonnyjoker01 (#641) üzenetére


batai15
félisten

És simán 2 ujjas setup nincs ?ez a claw telefonon nem adja.

(#643) Delerium válasza batai15 (#642) üzenetére


Delerium
senior tag

Nekem ilyen a 2 ujjas, nem sok változás történt az gyárihoz képest, a lövés és a késelés egy helyen lett. A méret nőtt mert néha mellényomtam, ahhoz lett igazítva a reload, scope stb.

"I fight for the Users"

(#644) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hogy hogy nincs heti achievement?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#645) qad


qad
senior tag

5 nap múlva indul az új szezon. Van olyan itt aki még nem vett season pass-t rendes pénzért , viszont tervezi megvenni?

(#646) MikeWazowski válasza qad (#645) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, azért lehetett volna még...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#647) Amur


Amur
addikt

Egy hete elkezdtem játszani én is. Jelentkeztem a PH klánba, mert bármivel játszok, és van PH klán, mindig oda megyek! ;)
Köszi az ajánlást jonnyjoker01, tényleg ott van a gém!
lvl 23 környékén vagyok valahol. 3 ujjal tolom, nagyon offenzíven. Minden pályán azt az utvonalat keresem ahol kis rizikóval tudok a másik csapat spawn pontjához jutni, és ott kaszabolni őket. Sniper közelharcos verzióban, illetve shotgun és AR fegyókkal is tolom, mikor mihez van kedvem . Abszolút a szórakozás faktora miatt, nem érdekel a rang és az eredményesség. De azért szoktam MVP lenni. :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#648) MikeWazowski válasza Amur (#647) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Bent vagy.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#649) Amur válasza MikeWazowski (#648) üzenetére


Amur
addikt

Köszönöm!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#650) jonnyjoker01 válasza Amur (#647) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Örülök, hogy csatlakoztál közénk :R

Ugyanúgy én is a szórakozás miatt játszok, az ingyenesen megszerezhető dolgok amúgy is értéktelenek sajnos :(

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.