Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:11:38

LOGOUT.hu

Call of Duty: Mobile téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Allien


Allien
veterán

Allien69 néven küldenék már frendlyt, mert kell az eventhez. Esetleg más is küldhetne... Előre is köszi!

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#452) jonnyjoker01 válasza Joccc07 (#450) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnálom, hogy elmész :( Nagyon sok visszajelzés érkezett a botokról mind BR, mind MP módban, és nagyon szívesen mondanám, lesz változás, de nagyon úgy tűnik a rossz irányba mennek vele. Elkezdték a botoknak megengedni az attachmentek használatát a Halloween eventes update-el és úgy néz ki, arra mennek rá, hogy a botokat minél jobban beleolvasszák a játékosbázisba :W :(

Üdv. Johnny

(#453) batai15


batai15
félisten

Számomra is érdektelen a br mert kb semmi kihívás nincs benne.
Klánból is kiléptem mert egyszer nem érkezett válasz még semmire a klán chaten belül ,szóval az is mindegy hogy bent vagyok e vagy nem .

(#454) Wakuz válasza jonnyjoker01 (#452) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Muszáj botokat használniuk ,sajnos csak az ő érdekük . Hogy miért ? Hogy legyen mindenkinek siker élménye a játékban , ezáltal játszani fognak vele, és költeni is rà. Az nekik nem jó hogy senki nem játszik mert lelövi az első ember aki szembe jön vele.

de ezért kell rankedezni, ott nincs bot.

(#455) Joccc07 válasza jonnyjoker01 (#452) üzenetére


Joccc07
addikt

Igazából, úgyis léptem volna ha nem most akkor kicsit később. Jövő hónapban jön az új SW game pc-re. Max addig maradt volna.

Ez a baj, hogy nincs balansz. Ha sima match vagy br. Akkor legtöbb esetben mvp vagyok ha pedig ranked akkor még örülök ha van killem. A ranked nekem nem ér annyit, hogy felcsesszem magam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#456) jonnyjoker01 válasza batai15 (#453) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát a klán chat egy szar a játékban, csak akkor látjuk az üzeneteket ha pont akkor online vagyunk mint aki ír, ráadásul sehol sem jelez hogy jött egy üzenet a chatbe, manuálisan kell nézegetni hogy most írt valaki vagy sem. Nagyon idegesítően oldották ezt meg. Csak arra jó klánban lenni, hogy könnyebb legyen embereket találni meccsre.

Üdv. Johnny

(#457) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Rendeltem most ilyet aliról: link

Csak hogy rankedben legyen esélyem a tabletesek ellen:(

Link formázást sikerült valahogy elcsesznem

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#458) batai15 válasza jonnyjoker01 (#456) üzenetére


batai15
félisten

Az se nagyon ment ,így kiléptem
Egyébként van ilyen ravaszom ,nekem nagyon nem jött be. Rendeltem viszont ilyen ventilátoros ravaszos grippet ,ebbe csak be kell pattintani a telót. .
Igazából a rendes kontrollert nem minden játék támogatja , ezzel viszont nagyon sok játékkal lehet majd játszani . Elég népszerű cucc ahogy nézem .

[ Szerkesztve ]

(#459) Csokishurka válasza jonnyjoker01 (#457) üzenetére


Csokishurka
őstag

Bakker ilyen nekem is van valahol még anno pubghez rendeltem de nem használtam végül.
Lehet meg is keresem.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#460) jonnyjoker01 válasza batai15 (#458) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na ez elég jól néz ki, ha nem jön be a pici amit linkeltem akkor benevezek egy ilyenre. Linket esetleg tudnál küldeni?

Üdv. Johnny

(#461) Wakuz


Wakuz
lelkes újonc

3 szint és lvl60. Ak117 várom . BR ben nagyon adja 3x scope forgrip stb

(#462) Csokishurka válasza Wakuz (#461) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én tegnap szereztem meg...szerintem mocskos jó..halálpontos dmg tűrhető. Nálam n1!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#463) Wakuz válasza Csokishurka (#462) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Jaja,0 recoil szinte,br re jó, mp re ak74

(#464) DrDobos


DrDobos
őstag

Udv! Enis csatlakoznek a klanhoz, ha meg lehet. 34es szint korul vagyok jelenleg:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#465) jonnyjoker01 válasza DrDobos (#464) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szia! Jelentkezz a klánba játékon belül (Prohardver a név) és írd le ide az in game neved és beveszlek:)

Üdv. Johnny

(#466) DrDobos válasza jonnyjoker01 (#465) üzenetére


DrDobos
őstag

DrDobos ;)

Samsung Galaxy A55 5G

(#467) qad


qad
senior tag

Megcsináltam a Hard Point Challange összes feladatát. Az lenne a kérdésem, hogy mit is ad pontosan az utolsó kihívás? Annyit látok csak, hogy profilból van lerajzolva a szivarozó Price, de ez mi is pontosan?

(#468) Delerium válasza qad (#467) üzenetére


Delerium
senior tag

Profilkép, gyakorlatilag egy semmi.

"I fight for the Users"

(#469) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ez a Sparrow eszméletlenül jó operátor skill:C Nagyon gyorsan újratöltődik, szerintem így simán veri a Warmachine-t.

DrDobos: felvettelek:)

Üdv. Johnny

(#470) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#469) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én nem próbáltam még ki.

Ám azon rendesen felhuzom magam hogy ranked meccsen 10-ből 8szor kikapunk a bot társak miatt, és csak esek vissza... Miért nem egyéni teljesítmény után ponthoz?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#471) DrDobos válasza jonnyjoker01 (#469) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi:) mindjárt nezem en is a sparrowt

Samsung Galaxy A55 5G

(#472) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#470) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyéni teljesítményt is beleszámítja a pontszámba, én úgy tapasztaltam, hogy alapból -20/+20 a vesztés/nyerésért és a többi pont a saját teljesítményedtől függ. Nekem például sok olyan meccsem volt Pro rankedben ahol tényleg iszonyatosan cipeltem a csapatot a vállamon, viszont mégis vesztettünk, de csak 3-4 pontot vont le. Ha nagyon jól játszok és nyerés a vége akkor általában +30 körüli pontot oszt nekem a játék. Ha pedig épp rossz napom van és utolsó vagyok a csapatomban akkor 20-nál kevesebbet kapok nyerésért és vesztéskor akár 30-at is levon.

Melyik rangban vagy? Az köztudott, hogy az Elite rangból solo queue-ban nagyon nehéz felfelé menni mert az a rangrendszer közepe, ott van a játékosok nagy része.

Szívesen mennék veled is rankedezni és akkor segítek tippekkel is.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#473) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#472) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen mondjuk ebbe lehet valami. Jelenleg elite 3 vagyok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#474) Wakuz válasza MikeWazowski (#473) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

En Elite1 be lépek hamarosan , és eddig nem kellett vert izzadni ,mindig csak ment fel a csík :)

(#475) Delerium válasza Wakuz (#474) üzenetére


Delerium
senior tag

Elitnél kezdődik a buli, ott már lefelé is vonja a pontokat nem csak fel.

"I fight for the Users"

(#476) Wakuz válasza Delerium (#475) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Kiderül , 4 Win és elite1. Most szereztem meg ak117 ,nagyon jó..us74 nèl is jobb talán . Fast AIM, damage, meg stock.

[ Szerkesztve ]

(#477) jansky1


jansky1
senior tag

ÜDv!

Szerettem volna kipróbálni a játékot, de ilyen hibaüzenetet dob: Update download failed. Please make sure you have a stable connection. Code: 154140716
Valaki találkozott már ilyennel? Tipp a megoldásra?
Köszi

(#478) Wakuz válasza jansky1 (#477) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Milyen eszközre akarod,és tarhelyre ?

(#479) jansky1 válasza Wakuz (#478) üzenetére


jansky1
senior tag

Huawei mate 10 pro. Belső tárhelyre.

(#480) jonnyjoker01 válasza jansky1 (#477) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Van valami VPN bekapcsolva? Ha igen akkor próbáld meg VPN nélkül. Továbbá próbáld más hálózatokról is a játék megnyitását, nekem digi mobilnettel és wifivel is működik. Biztos, hogy az internetkapcsolattal van baja.

Üdv. Johnny

(#481) nincsnév007


nincsnév007
őstag

hogy kell kontrollerrel be állítani hogy működjön a játék? ds4-et próbáltam bt-vel és kábellel csatlakoztatni de a játékban nem akar működni.

(#482) Wakuz válasza jansky1 (#479) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Töröld le a játékot és telepitsd újra storebol

(#483) jonnyjoker01 válasza nincsnév007 (#481) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kontroller támogatás még nincs a játékban, de már dolgoznak rajta.

Üdv. Johnny

(#484) nincsnév007 válasza jonnyjoker01 (#483) üzenetére


nincsnév007
őstag

na király, és pubg mobil működik controllerel?

(#485) Delerium


Delerium
senior tag

Tökgyűjtős eventben nézem a pontokat, valakinek majdnem 3000 pont, aztúgyhogyan? :Y

"I fight for the Users"

(#486) MikeWazowski válasza Delerium (#485) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Van event? Néha láttam hogy gyilok után megjelent egy tök de nem foglalkoztam vele.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#487) Delerium válasza MikeWazowski (#486) üzenetére


Delerium
senior tag

2 része is van az eventnek, x tök után lehet begyűjteni gránátot, wingsuitot ilyesmi. A másik része meg, hogy benne kell lenni x százalékban és az event végén osztja ki a jutalmat, ejtőernyő, fegyver, szokásos xp card.

"I fight for the Users"

(#488) qad válasza Delerium (#485) üzenetére


qad
senior tag

Ez tényleg naaagyon érdekes, majdnem egész napi játékkal tudtam megcsinálni az eventet, azaz 300 tököt szerezni. Biztos nem csal, azzal hogy neki 3000 van xD. Voltak olyan meneteim, hogy rommá öltem a botokat(52 kill) és nem kaptam több tököt. A tököm sem tudja xD

(#489) jonnyjoker01 válasza Delerium (#485) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is néztem, hogy ez most mi, valószínűleg nincs élete:DDD A tökök beszerzése ugyanúgy működik mint a dogtag, külön játékosok megölésénél jár és az enemytől is meg lehet szerezni a csapattársaid utáni killek után.

Tehát ha minden egyes meccsben minden játékos mindig más a csapattársakat is beleértve akkor +9 gyűjthető meccsenként max. Rankedben a leghatékonyabb, botok utáni killekért nem jár tudtommal. Elég keményen nyomják páran:DDD

Üdv. Johnny

(#490) DrDobos


DrDobos
őstag

BR módban en vagyok ennyire jo meg mindig, vagy sok a bot? :C :DDD Veteran4

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#491) Wakuz válasza DrDobos (#490) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Elite1 Ben már sokkal kevesebb. Pubg be is ahogy ment fel a rang úgy tűntek el a botok.

(#492) jonnyjoker01 válasza Wakuz (#491) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Itt sajnos mindig vannak botok. Nemrég beszámolt egy Legendary battle royaleos játékos Redditen, hogy még ott is teli van botokkal. Kevesebb, de azt mondta több mint a fele még mindig bot. PUBG-ben magasabb rangokban nincsenek egyáltalán.

Üdv. Johnny

(#493) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ezek közül melyiket érdemes megvenni?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#494) jonnyjoker01 válasza Ferenczi Áko (#493) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem az aks74u rare perkes skint, mivel azt nem ad a játék ingyen.

Üdv. Johnny

(#495) Wakuz válasza jonnyjoker01 (#492) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Majd alakul, meg friss a játék ,nem játszanak vele instant minden pillanatban BR-t, nincs meg nagy játékos állománya .

(#496) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Mitől lehet az, hogy általában meccs végén kidob?
Oké egy Samsung Galaxy Note 3-on tolom, de ezért nem kéne kilépnie folyton. :U és igen, eredeti rendszer, root nélkül, playből telepítve

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#497) Wakuz válasza vodrosjozsi (#496) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Ram megtelt valószínű .

(#498) vodrosjozsi válasza Wakuz (#497) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Erre nem gondoltam, ez így akkor számomra felejtős. :( mert nem tudok ramból felszabadítani semmit se

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#499) jonnyjoker01 válasza vodrosjozsi (#496) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

BR meccs végén vagy MP? Ez most ismert bug, hogy BR-ben van, hogy kidobja az embereket. Sőt, engem meccs közben szokott kidobni akár többször is. Szerintem nem a RAM lesz a keresztmetszet, mert nekem 8 GB van belőle, szerintem simán bugos a játék. Irj a fejlesztőknek feedback-et a játékon belül. :)

Üdv. Johnny

(#500) vodrosjozsi válasza jonnyjoker01 (#499) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Multiban van, nem tolom a battle royal részét. Jó, írok hátha, csak aztán lehet h leveszik a note3-at a támogatottakból ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.