Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Balesz1899 #225 üzenetére

    Még nagyon az eleje környékén a fórumtársak hatására, hogy "mekkora üzlet ez" én is elkezdtem üzleti alapon is gondolni a Legora, az mellett hogy én az általam vásárolt legtöbb készletet meg is építettem a saját magam szórakozására. Az hogy megosztottam az építési élmenyeket és tapasztalatokat az pusztán egy mellékes dolog volt. Szóval az üzleti része a dolognak amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ki is ment a fejemből, hisz tárolni kell a készleteket áll benne a pénzed stb. Jelenleg is rengeteg összeépített készletem van, és rengeteget megépítettem, melyek aztán mégse tetszettek annyira és jóval beszerzési ár alatt eladtam őket. Nagy ritka ha sikerült beszerzési áron vagy az felett eladni valamit, de nem is ez volt a lényeg, hanem ahogy Throme is írta, hogy újabb szetteket vehessek összerakni. Jelenleg nagyon letisztult és megritkult azoknak a szetteknek a száma, melyek annyira megtetszenek, hogy meg is vegyem őket, majd összerakjam őket, ráadásul az árak is elszálltak és már a lelkesedés sem akkora mint az elején volt. Mindenki másképp gondolkodik, valaki megveszi a Legot vagy mást és soha nem hajlandó megválni egy-egy darabtól, míg nálam ez másképp van, ha nagyon is tetszik akkor is eljön az idő amikor lesz helyette más ami még jobban bejön és el tudom engedni. Nem üzleti szempontból, de ha meg tudom hogy amúgy sem marad meg öröke azért az sem baj ha el tudom adni idővel.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés