Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ágika


ágika
csendes tag

Hello! Szívesen olvasnék véleményeket a budapesti szórakozóhelyekről, tapasztalatokról, ki-hol szeret bulizni, kinek mi a bulizás, stb...Kezdeményezésül, én tegnap voltam először egy rouge nevű (asszem) helyen, a Nyugatihoz közel, a kávézó és a pub átmenete volt, vagy tudja a franc, hova kategorizálhatnám, nagyon jó kis hely, van emelete, ahol van egy elfekvős hely is, szerencsére tegnap szabad volt, úgyhogy ott döglöttünk egész este és közben jót szórakoztunk a bátor próbálkozókon, ugyanis karaoke est volt.. :)

szerintem

(#2) Gambit válasza ágika (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Bővebben: link

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) ágika válasza Gambit (#2) üzenetére


ágika
csendes tag

Köszi, de én nem éppen a bank kategóriás dolgokra gondoltam, hanem a kisebb, eldugodtabb, különlegesebb helyekre. Ha valakinek azért van kedve írni még, a saját tapasztalatairól, élményeiről, én szívesen olvasom.. :)

szerintem

(#4) borg315 válasza ágika (#3) üzenetére


borg315
aktív tag

no ez viszont engem is érdekelne. én speciel nem tudok olyan helyről, ahol nem tüctüc vagy táncorientált zene van (hanem mondjuk chill, lounge, stb..), kényelmesen lehet üldögélni, nem egymás nyakában, stb..

(#5) ágika


ágika
csendes tag

A lounge nem olyan rossz hely, de sztem van jobb is. Nekem például bejött a tarfo, de annyira pici (a pince része), hogy ha ott nem jutsz ülőhelyhez, hát...tömegnyomor...Vagy voltam pl a Szóda nevű helyen is. Az nagyon tetszett, két szint, felül kávézós, beülős, alul csocsós, táncolós, ülős.

szerintem

(#6) ágika


ágika
csendes tag

bocsi, trafo

szerintem

(#7) Myki19 válasza borg315 (#4) üzenetére


Myki19
tag

kérem nem leszolni a te szavaidom megnevezett ''Tüctüc'' zenét!:(

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#8) Pala válasza Myki19 (#7) üzenetére


Pala
veterán

hehe, pedig ha az ember változatosságra vágyik, akkor még a leszólás is jogos....mondom én ezt annak ellenére, hogy semmi bajom a ''tüctüc''-cel:)

(#9) Pala válasza ágika (#1) üzenetére


Pala
veterán

ezt a nyugatinál lévő helyet egyszer mutasd majd meg légyszi, mert bizonyára én vagyok vak:)....ugyanis relatíve sokszor járok a nyugati környékén, de erről még nem hallottam

(#10) arpi6k válasza Pala (#9) üzenetére


arpi6k
addikt

Nem vesztettél sokat...

Intel & ATI

(#11) ágika válasza arpi6k (#10) üzenetére


ágika
csendes tag

köszi..szerintem egész jópofa volt. de csak:

szerintem

(#12) TitiRii


TitiRii
senior tag

ZP
Rocktogon
Wigwam
White House
Harry's Pub
kell enél több?:D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#13) ágika válasza TitiRii (#12) üzenetére


ágika
csendes tag

zp -szar,
wigwam is....kell :)

szerintem

(#14) ágika válasza ágika (#13) üzenetére


ágika
csendes tag

ja, a rocktogon meg..........

szerintem

(#15) TitiRii válasza ágika (#14) üzenetére


TitiRii
senior tag

forest
bár sokan vannak és drága
aki tud olcso jo biliárdos csocsos pubot az ne titkolja el :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#16) ágika


ágika
csendes tag

ez az, jo csocsos helyek kerestetnek, azonkívül du-i beülős helyek vagy hétvégi ivósok!!

szerintem

(#17) Drizzt válasza ágika (#6) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A Trafóban még csak egyszer voltam, a kedvenc zenekarom búcsúkoncertjén, január. 19-én.

I am having fun staying poor.

(#18) ágika válasza Drizzt (#17) üzenetére


ágika
csendes tag

köszi. legalább jó volt? tetszett a hely?

szerintem

(#19) Drizzt válasza ágika (#18) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A koncert jó volt, mivel legalább egy félévet vártam rá, a hely meg nagyon tele volt, szóval férni alig lehetett, de én nem mondanám azért kicsinek.

I am having fun staying poor.

(#20) ágika válasza Drizzt (#19) üzenetére


ágika
csendes tag

de azért nagynak sem. vagy de?

szerintem

(#21) Drizzt válasza ágika (#20) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor egyezzünk ki közepesben, oké? :D

I am having fun staying poor.

(#22) ágika válasza Drizzt (#21) üzenetére


ágika
csendes tag

of korz oké

szerintem

(#23) pabadam válasza ágika (#22) üzenetére


pabadam
aktív tag

Ez a rouge hely nem az a hely, a Bahnhof mellett, (a mekinél rögtön le kell mennünk egy lépcsőn?)

"...I'll never stop looking..."

(#24) ágika válasza pabadam (#23) üzenetére


ágika
csendes tag

erre inkább más válaszoljon, m én még nem voltam a bahnhofban - a jó híre és fantasztikus zenei kínálata miatt, és este mentünk a rougeban, szóval ebben most sajna nem vagyok illetékes...

szerintem

(#25) Judyt


Judyt
csendes tag

Bp. 10.ker Contact
Néha élő zene karaoke show,bowling,biliard,darts,pingpong,stb és nagyon hangulatos kis hely

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#26) L_ajos


L_ajos
őstag

Világ Gödör! :C

Ja meg ha ott vagy akkor : Korai öröm + Másfél! :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#27) TitiRii válasza pabadam (#23) üzenetére


TitiRii
senior tag

Nem az a Forest :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#28) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Piaf. kicsi , hangulatos és sokáig nyitva van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#29) ágika válasza Szőrös  (#28) üzenetére


ágika
csendes tag

ja, az nem rossz. bár amikor én voltam a zen kicsit régies volt. de egyszer-egyszer elmegy

szerintem

(#30) pabadam válasza Szőrös  (#28) üzenetére


pabadam
aktív tag

A Piaf? Az nem az a hely, ahova a szórakoztatóiparban dolgozók (DJ-k, stb.) mennek hajnali ötkor bulizni a melójuk után (merthogy más már nincs nyitva)

"...I'll never stop looking..."

(#31) behappy


behappy
aktív tag

Buddha Beach helyen volt már valaki? csütörtökön milyen a buli? beugró van?

(#32) NorbArt


NorbArt
csendes tag

Ha valaki ismeri az

OLD'S Clubbot

Best Of hely, picit kultúrált, picit igénytelen, de semmi esetre sem kötekedős alakok vannak, inkább egyetemista korosztály a törzsközönség.
Nem is túl drága.
Zene absz . nem tüctüc inkább valós disco slágerek se vége se hossza...
Ot accem még sosem volt hogy rossz lett volna buli.
Szombatonként néha EZRESnek hívják, a nagy öregek közül biztosan sokan ismerik.

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#33) GombócArtúr válasza Judyt (#25) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

az a Contact hol van pontosan a X kerben? és milyen zene szól ott?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#34) ipgirl válasza NorbArt (#32) üzenetére


ipgirl
tag

ez nem egy kolesz pincerészében van a Petőfi híd budai oldalánál?

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#35) oettinger01


oettinger01
őstag

ilyenkor nyáron a hajógyári szeget az ahol mindenki megtalálja a zenei izléséhez közel álló helyet. szerintem..........

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#36) NorbArt válasza ipgirl (#34) üzenetére


NorbArt
csendes tag

Dehogynem
Bár váltózó hogy pincerész vagy a fönti is meg van nyitva, még nem jöttem rá mitől függ. Tipikus egyetemi buli minden tartozékával.
Szédelgés, faltól falig séta, sarokbahányás stb...

Van hogy hol ez hol az nemtom.
Kármán Tódor kollégium.

Bár régebben nagyobb bulik voltak, mostanság kevésbé.

Mindenki a ZP be jár, voltam de semmi értelme...
tizen pár éves libák rázzák magukat, leginkább csak maguknak tetszenek javasolni is akartam hogy körbe kellene tenni tükrökkel a helyet hogy a sok önimádó barom láthassa magát. Rettenet mennyiségű ember van
táncikálni végképp nem lehet odaférni

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#37) ipgirl válasza NorbArt (#36) üzenetére


ipgirl
tag

akkor már voltam ott egyszer :) tényleg jó volt a buli!!!! ez a hely nyitva van minden nap? Mert mi egyszer pénteken voltunk, talán február vagy március környékén....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#38) NorbArt válasza ipgirl (#37) üzenetére


NorbArt
csendes tag

Pénteken nincsen buli, hacsak nem EZRES de az mostanság nem az igazi
hónapja voltam de csak felső szint volt....uhhh ne
Állítólag volt fellépő is TEKKNŐ annyit tett hogy bejöttek egy óra körül előadtal 3 db számot és elmentek.
Azt énekelték hogy ''tapsoljon a tömeg'' körbenéztem és 30 ember volt és kész.

Amennyiveb hirdetésre, vagy érdeklődésre válaszolsz kérlek írd oda mire válaszolsz, mert lehet több dolgot is kérdeztem több pro peopletől...

(#39) Judyt válasza GombócArtúr (#33) üzenetére


Judyt
csendes tag

Maglódi ut után, a 28-as villamossal a Kocka utcai megállónál kell leszállni,és visszafele gyalogolni kb 2 percet.Egy kis benyúló részen van észre lehet venni.
Zene ügyileg mostani disco,house de nem tudom ez a zenei motyó üzemel e még nagyon rég voltam(kb 1 éve). De karaoke sztem még mindig van

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#40) GombócArtúr válasza Judyt (#39) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Köszi a felvilágosítást! A karaoki az tuti, a hause+diszkózene már kevésbé.
Olyan olcsó hely nincs ahol rockzene, (nem a vadálat fajtából [a'la Rocktogon] szól, vagy neadjisten alternatív?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#41) dreamlake válasza oettinger01 (#35) üzenetére


dreamlake
aktív tag

jah és ne feletsd el hogy milyen izmos nők vannak!

nyításkor 100db táncoscsaj volt a színpadon egyszerre.
a vicc hogy bármelyiket felszedheted.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#42) RAM


RAM
őstag

Nyugatinál szórakozhatsz.
Tű, minden...

Csak tisztán

(#43) dreamlake válasza GombócArtúr (#40) üzenetére


dreamlake
aktív tag

gombóc úrfi a pótkulcs a te helyed ha még létezik.
igaz nagyon berugva mentem le de kinyomozom hol van ha nem ismered.
beugró nincs és elfogadható volt akkor az ár is.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#44) dreamlake válasza GombócArtúr (#40) üzenetére


dreamlake
aktív tag

ja és ki ne feltsem a zöld-et kedd csüt csak rock és sok fellépő én tavaly sok páleszt elfogyasztottam ott.

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#45) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

West Balkán-t ismeri vki? Corvin mozi mögött van, azis naon hangulatos hely, bár kcisit alter, leülős beszélgetős, van pincehelyiség DJ-vel, funkys dolgokat is szoktak nyomni

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#46) dreamlake válasza Papa-Georgo (#45) üzenetére


dreamlake
aktív tag

a soho london-hoz hasonít,ha ismered a helyet?
árak, közönség?

A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#47) Brae


Brae
őstag

A Rio-t ismeri vki? Milyen?

(#48) I_Am válasza Brae (#47) üzenetére


I_Am
veterán

Rio? :D Elsőnek nem lesz rossz, de ha sűrűn jársz hamar megunod. Like Buddha Beach és ZP.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49) Papa-Georgo válasza dreamlake (#46) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Koktélt szürcsöltem, Long Island 1600, árban sztem közép kategória, társaság elkég vegyes, elég sok biciklisfutár van ott, akik oadjönnek este dumcsizni, meg főleg középkorúak. De vannak fiatalabbak is, idáig 1x voltam ott.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#50) chicken válasza Brae (#47) üzenetére


chicken
senior tag

Rio?Uhh. Nemtok úgy elmenni a pultig, hogy hárman ne csapnának a fenekemre.
Húspiac.

mens sana in campari soda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.