Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Obliterátor válasza MARV6969 (#8149) üzenetére


Obliterátor
tag

Az engem is érdekelne ! Most olvastam ja hogy nem is olvastam semmit... az új lehetséges tartalmakról vagy a BL 3-ról.

[ Szerkesztve ]

(#8152) TESCO-Zsömle válasza Obliterátor (#8151) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak veled ellentétben Marv-nak már van némi szava a topicban... :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8153) gbors válasza PeL (#8148) üzenetére


gbors
nagyúr

ez amúgy egy borzasztó nagy dilemma :) az 1-est Mordecai-jal és Lilith-tel játszottam végig, ott jött magától az óvatosság (amúgy is van hajlamom lesipuskázni shooterekben). de a 2-ben Salvadorral? azt sem tudom, mit jelent az az ó-betűs szó, amit használtál :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8154) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#8152) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor már valaki vehetné a fáradtságot és utánanézhetne. :DDD

Forrás az új DLC-kre.

How Marcus Saved Mercenary Day follows Gearbox’s two previous Headhunter packs, the Thanksgiving-themed Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler and Halloween-themed TK Baha’s Bloody Harvest. Unlike the previous packs, every character’s unlockable head and skin is unique in How Marcus Saved Mercenary Day.

Look out for more info on How Marcus Saved Mercenary Day, including a walkthrough of the boss battle and an overview of all the heads and skins, on release day. Gearbox has also teased that more Headhunter content will be coming in 2014, so look out for the first info early next year.

(#8155) naksys


naksys
senior tag

Mai betevő:
Source: @DuvalMagic - 1 Key each
Release Date: Feb 3
Expire Date: Unknown

PC: WJ5BJ-9WTFX-CBZT3-TBBT3-HHC5S
PS3: W35BT-3S59C-SZK5J-HJKJT-FS3C3
XBOX: W35JJ-W5CCT-S6STF-56TTJ-3WFW3

PC: KBCTJ-F5TFX-5TSBJ-JBJBT-ZBS3H
PS3: KJ5JJ-SR5SC-ZSWCT-ST5J3-HZTKH
XBOX: 5BCTT-3CKWB-S6HJ6-WRJTT-56KST

PC: 5TWJJ-5C3FF-5393T-BJT33-CTXWX
PS3: 53KBJ-X6C95-9ZK5T-9JCTT-FKJ5B
XBOX: WTKTJ-93C53-Z6STR-W6BB3-SHZ9B

Source: DuvalMagic - 5 Keys
Release Date: Feb 3
Expire Date: Unknown
PC: K3CBJ-353T9-H6CKT-J3J3J-WZSH3
PS3: WBW3J-C9SKZ-BXFWB-S3WBB-KKR5K
XBOX: WJKTT-Z5RHF-H9TKF-KF3B3-WXJS9

(#8156) Phobion válasza naksys (#8155) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönet! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#8157) Obliterátor válasza BomiBoogie (#8154) üzenetére


Obliterátor
tag

Köszönet :) :R

(#8158) Muerte


Muerte
addikt

Van valami ötletetek hogy lehetne szóló módban kinyiffantani a Candlerakks Crag-et :F
UVHM-ban vagyok LV 72-es katona,72-es fegyókkal,slagos turrettel,72-es Bee-vel,de esélyem sincs ellene :)

(#8159) gbors válasza Muerte (#8158) üzenetére


gbors
nagyúr

voracidous-ra gondolsz? abba nekem is beletört a money shot :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8160) MARV6969 válasza TESCO-Zsömle (#8152) üzenetére


MARV6969
tag

Köszönöm! :)
Obliterátor: Amúgy meg, amikor írtam nem volt sok időm, rohantam... Másrészt meg amit olvastam abban semmi mást sem írtak, csak azt, hogy lesz új DLC.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#8161) Muerte válasza gbors (#8159) üzenetére


Muerte
addikt

Igen rá gondoltam,nem is néztem a nevét a harc közben...azt hittem Candlerakks :DDD Nekiugrottam vagy 10-15x de aztán üres zsebbel és lógó orral távoztam :((( :DDD Ha kb. 1/5-dét le tudtam szedni az életéből akkor már lehet sokat mondok.

(#8162) pohár válasza Muerte (#8161) üzenetére


pohár
félisten

itt sikerül a srácnak elég gyorsan megoldania :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8163) dioka7


dioka7
senior tag

(#8164) dioka7


dioka7
senior tag

ehhh, most látom h már megelőztek :O

(#8165) gbors válasza Muerte (#8161) üzenetére


gbors
nagyúr

érdemes úgy próbálkozni, hogy életben tartod a sámánt, akkor nem kell azt a brutális pajzsot leverni a stalkerről. én úgy egyszer eljutottam a feléig - ha azok a kis szarháziak, akik a sámánt támadják, nem csinálnak azonnal hátraarcot, amint lemegy az ember FFYL-ba, akkor talán még sikerült is volna :DDD

(#8162) pohár: igen, csak pont a lényeget spórolta meg a trespasserrel - nem kellett a pajzzsal foglalkozni. mondjuk kreatív megoldás, szó se róla.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8166) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#8154) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, mi van, senkit nem izgatnak az új DLC-k? :D

(#8167) Muerte válasza gbors (#8165) üzenetére


Muerte
addikt

Próbáltam már úgy is,a rohadék törpék mikor letérdeltem úgy sprinteltek el a legtávolabbi sarokba hogy esélytelen volt felállni :DDD

(#8168) BandiHUN válasza BomiBoogie (#8166) üzenetére


BandiHUN
veterán

DLC izgatna...Ezek a fél órás vackok nem.És még egy ezres...akkor már abból veszek a tabletre 3 játékot,és nem fél órát tart,vagy valami indie gémet a steamen,ami dettó.Mégcsak farmolási élményt vagy új cuccot se hoztak a headhunterek...csináljanak season pass 2-t,mellé 4 RENDES DLC-vel,no az már valami lenne.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8169) gbors válasza BomiBoogie (#8166) üzenetére


gbors
nagyúr

de, engem nagyon, teljesen fel vagyok izgatva. mi a k***a anyjukért ilyen szarokat csinálnak, ahelyett, hogy dolgoznának a 3. részen???? :D

(#8167) Muerte75: azon gondolkodom, hogy külön skill loadoutot kellene csinálni erre a szutyokra. eddig a schoolbus mindegyik raid bossnál nagyon hasznos volt, de ez a kócsag úgyis a nyakamba ugrik 50m távolságból is, akkor meg mindegy. inkább a gunzerking cooldownra megyek rá, akkor legalább az élvezet mellett érdemes is lesz vadászni azokat a szaros törpéket :) igazából egy épkézláb erős pajzs kellene - lehet, guberálok egy kicsit sanctuary-ben...

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8170) BomiBoogie válasza gbors (#8169) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, igazatok van. :K

Én pl. szeretem az acsikat (amik itt voltak, különösen), de még arra sem vették a fáradtságot, hogy azokat hozzáadják.

Úgyhogy most erősen lehúzásszagú az összes DLC. Azért hátha ez a Marcus-féle legalább a Captain Scarlett szintjét hozza majd.

(#8171) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#8170) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én úgy érzem, ugyanaz van, mint az első résznél volt. Kijött a GOTY, és azóta semmi. Várjuk a következő részt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8172) pohár válasza gbors (#8169) üzenetére


pohár
félisten

miért nem próbálod meg azzal a builddel, amit a srác használt a videóban?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8173) vitaro válasza BomiBoogie (#8170) üzenetére


vitaro
senior tag

Ez a Marcus féle már tavaly megjelent, ez a 3. headhunter. Az új dlc is ezeknek a sorát bővíti majd, várhatóan vagy egy Moxxis valentin napos lesz vagy egy St. Patrick napos.

update: Itt is a bejelentés, Moxxis lesz: [link]
Valamint lesz egy ötödik is, amiben visszatér Crawmerax.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8174) vitaro válasza vitaro (#8173) üzenetére


vitaro
senior tag

Helyesbítek: Crawmerax fia lesz az ötödikben, ami egyben az utolsó dlc is a BL2-höz.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8175) BomiBoogie válasza vitaro (#8174) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi az egyértelműsítést.

Lehet, hogy most már csak azért is megveszem ezeket a gagyi DLC-ket, hogy teljes legyen a kollekcióm.

Utolsó a T.K. Baha volt, tehát akkor van még:
The Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler
és a
How Marcus Saved Mercenary Day.

Illetve még jön összesen 2: Moxxxi és a Crawmerax fia. Jól értem?

(#8176) vitaro válasza BomiBoogie (#8175) üzenetére


vitaro
senior tag

Így van. Az eddigiek közül szerintem a T.K. Baha féle volt a leghangulatosabb, a Marcusos farmolásra jó (Mr. Snowflake jópofa ellenfél, egész kreatív ahogy harcol), de a Wattle Gobbler egy fillért nem ér.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8177) BomiBoogie válasza vitaro (#8176) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Olvastam, hogy az Hunger Games paródiának készült, de tekintve, hogy fogalmam nincs erről a témáról, valószínűleg még kevésbé élvezném.

(#8178) gbors válasza pohár (#8172) üzenetére


gbors
nagyúr

54-es szintű a karakterem, akivel TVHM-ben szórakozok a raid bossokkal, úgyhogy az a 7 hiányzó pont elég fájdalmas. de a brawn skill tree hanyagolásának az ötlete onnan jött.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8179) fi:zi'k válasza gbors (#8178) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig mióta mondom már. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8180) pohár válasza gbors (#8178) üzenetére


pohár
félisten

ja hogy úgy, én azt hittem, hogy nálad is ki van maxolva a karakter :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8181) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Csak jönne ki egy official editor,nem is értem...
Komolyan kifizetném az alapjáték árát érte...és azonnal.És sokan lennének így.Ki lehetne húzni a BL3-ig simán,és DLC se jön már különösebben.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8182) gbors válasza fi:zi'k (#8179) üzenetére


gbors
nagyúr

sure, sure, absolutely :) de nem véletlen nem haraptam rá korábban - most is csak egyetlen voracidous erejéig fogom levenni róla a cuccokat, aztán mennek vissza. a melee override nélkül egyszerűen meztelennek érzem magam :D

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8183) pohár


pohár
félisten

belépek egy játékba, aztán mi fogad... lett kétféle Haroldom, plusz 1-2 jóság még :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8184) naksys válasza pohár (#8183) üzenetére


naksys
senior tag

Ezt hogy és különben is mi?? :D

(#8185) pohár válasza naksys (#8184) üzenetére


pohár
félisten

csávókám olyan hacket (?) használt, amivel mindig Legendary esett a gépekből, plusz elég vagy volt a backpackje is, de később még meg lett töltve a két helyiség is a kocsmában fegyverekkel :D

régen is találkoztam egy ilyennel, annál az volt, hogy lezúztuk a Terramorphus-t, ő kilépett, és hozott vagy 200 Legendary-t, és ezt megcsinálta vagy négyszer :D

onnan van egy egytöltényes végtelen kispityum, az atomot lövő rakétavető, meg egy csomó shield, meg gránát :D

sőt, még azelőtt is volt egy ilyen, bár azon nem legendary-k voltak, de iszonyat sok cuccot dobott ki magából a csóka, még ide is betettem a képet régebben

meg is van

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8186) Muerte válasza pohár (#8185) üzenetére


Muerte
addikt

Találtam olyan sav file-t a múltkor hogy 932 db legendary cucc van benne,mégse birom egyedül kinyiffantani a 74-es Voracidoust velük :DDD

(#8187) PeL válasza Muerte (#8186) üzenetére


PeL
addikt

mint látható a nemrég linkelt Voraci-s kill videóból, nem mindig a legendary itemek a leghasznosabbak :) Illetve lehet hogy pont egy sima kék item jön jól bizonyos részeken, mint a videóban is a pajzsot "átlövő" kék sniper puska.

(#8188) Muerte válasza PeL (#8187) üzenetére


Muerte
addikt

Igen,burkoltan erre akartam én is célozni.A legendary-k közül csak nagyjából 8-10 fegyó ami tényleg jó,és nálam a Harold viszi a pálmát,de ahoz a boss-hoz pl.használhatatlan az is.

(#8189) pohár


pohár
félisten

ez a bal oldali nagyon kemény, főleg csoportok ellen jó használni, mindenkit begyújt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8190) fi:zi'k válasza pohár (#8189) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem rég volt róla szó, de állítólag az első részben sokkal hatékonyabb volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8191) vitaro válasza fi:zi'k (#8190) üzenetére


vitaro
senior tag

A Moxxis DLC-vel együtt érkezik egy update is, a javítások listáját itt lehet elolvasni.

Eh, nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8192) Frod válasza vitaro (#8191) üzenetére


Frod
addikt

Gondolom a kérdés is hülye, de az update az függetlenül fog jönni, nem kell hozzá a DLC, ugye? (Csak azért kérdek rá, mert a 2K pénzügyi vérszemét nézve kinézem belőlük, hogy csak azoknak jár akik veszik (:

Do you see the white shadow?

(#8193) genndy válasza Frod (#8192) üzenetére


genndy
addikt

Nyugalom, a patchek mindig mindenkinek ingyen jöttek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8194) pohár


pohár
félisten

és itt is az új DLC 15 perces videóban

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8195) pohár


pohár
félisten

10 kulcsos kód, a 8.5 millió eladás miatt :))

C3KJ3-WCZW3-H5TFK-BTB3T-9RKTZ

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8196) fi:zi'k válasza pohár (#8195) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A 85 vagy 8,5M kulcs jobban passzolna. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8197) pohár válasza fi:zi'k (#8196) üzenetére


pohár
félisten

az biztos :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8198) Frod válasza pohár (#8195) üzenetére


Frod
addikt

Hatalmas köszi érte :)

+ közben Steam-en kapott egy -50%-ot, free weekend is van hozzá! A dlc-kre is érvényes. (Így már 2 €-ért talán rámegyek az UVHUP2-re :D)

Do you see the white shadow?

(#8199) pohár válasza Frod (#8198) üzenetére


pohár
félisten

na, akkor én is bevásárlok, úgy látszik :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8200) PeL válasza pohár (#8195) üzenetére


PeL
addikt

Itt egy másik 10 kulcsos kód is:

CB5T3-TCZKT-Z5TX5-33JB3-BWCCT

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.