Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) [Prolixus] válasza dioka7 (#8899) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az majdnem annyi, mint 3 ejuró...

A DLC nem pár mega. A trükk az volt, hogy a DLC anyagát már a Mad Moxxi DLC-vlel együtt letöltötte a játék (nekem amikor még meg sem vettem, azt írta hozzá ingame, hogy downloaded), szóval amikor megvetted szinte semmit nem kellett hozzá letöltenie, csak verifikálnia a vásárlás tényét.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8902) dioka7


dioka7
senior tag

750 Ft volt, a 3 ojróval 900 fölött lett vna! Sok kicsi sokra megy :))

(#8903) Injun


Injun
aktív tag

Egy régi ismerős :)

Moxxi

(#8904) tibee77


tibee77
őstag

Nagyon durväk ezek a cosplayer länyok! :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8905) Huvi00


Huvi00
tag

Valakinek nincs kedve co-op tolni ?:) 20lv vagyok, nem rég kezdtem, most vettem meg nem rég. Első részel vagy 200 órát toltam, nagyon bejött, most kezdtem el a 2. részt is ^^

.

(#8906) dioka7


dioka7
senior tag

Tudja valaki, hogy a Whiskey, Tango, Foxtrot pajzs miben különbözik, bármelyik booster chance-es pajzstól? Miben más az IED Booster, mint a "sima"?

(#8907) [Prolixus] válasza dioka7 (#8906) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Instead of spawning shield boosters like a normal booster shield, Whisky Tango Foxtrot spawns special "IED boosters" which, in turn, eject three volleys of three powerful MIRV-like shock boosters. These shock boosters will damage enemies and allies alike. Picking up an IED booster before it has ejected all of its shock boosters will cancel the remaining volleys.

Rather than ejecting shield boosters in random directions like a normal booster shield, Whisky Tango Foxtrot will eject them towards the nearest enemy, generally the enemy who fired the shot that spawned the IED booster in the first place.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8908) pohár válasza dioka7 (#8906) üzenetére


pohár
félisten

(flavor 1) Chance to drop an IED Booster when damaged. (flavor 2) Seen on IED Boosters. Launches 3 volleys of 3 Shock grenades each. Is launched at an enemy, rather than in a random direction.

itt nézegess inkább :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8909) dioka7 válasza [Prolixus] (#8907) üzenetére


dioka7
senior tag

Köszi a gyors választ (meg a linket is), bemásoltam a google translate-be, hát nagyjából értem, bár angolul nem tudok, na de fél szint múlva felrakhatom, és akkor meg is fogom látni :))

(#8910) [Prolixus] válasza dioka7 (#8909) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah, nem tudtam. Érdekes lehet a játék, ha ennyire sem vagy barátságban az angollal. :F

A lényeg magyarul: Mint minden booster shield, ez is kidob egy felvehető boostert amikor a pajzsod károsodik. Az IED booster trükkje azonban az, hogy miután kirepült, elég gyorsan dob 3 MIRV szerű shock gránátot is a környékre, ami szépen sebzi az ellnefeleket, ugyanakkor a te pajzsodat is annihilálhatja, nem beszélve a társak pajzsáról. Szóval kevesen szeretik, mert könnyű magadat is leküldeni vele egy FFYL modba.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8911) pohár válasza [Prolixus] (#8910) üzenetére


pohár
félisten

pontosan, nekem is tudott párszor meglepetést okozni, hogy honnan az anyámból került elő ez a sok áram, és miért eszi a pajzsom :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8912) dioka7 válasza [Prolixus] (#8910) üzenetére


dioka7
senior tag

Szinte kizárólag 2-en játszuk coop-ban, és a partner vágja az angolt, amit nem értek fordítja, de baromira várom a magyarítást. Új értelmet fog adni a játéknak a történet...

(#8913) tibee77 válasza dioka7 (#8912) üzenetére


tibee77
őstag

Hät az biztos, nagyon sok poenrol maradtäl le.Az a jätek egyik erössege. :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8914) Ryder62


Ryder62
őstag

DLC-ket mikor érdemes elkezdeni?

(#8915) genndy válasza Ryder62 (#8914) üzenetére


genndy
addikt

Tessék, SG.hu-n pont most foglalta össze valaki (Laza):

Kalózos DLC
Level Range: First available mission is level 15.
Fast Travel Location: Oasis

Mr. Torgue DLC
Level Range: First available mission is level 15.
Fast Travel Location: Badass Crater of Badassitude

Sir Hammerlock DLC
Level Range: First mission given starts at level 30, goes up to 35 along the chain. The first enemies are 29-32.
Fast Travel Location: Hunter's Grotto

Tiny Tyna DLC
Level Range: First mission given starts at level 30. The first enemies are 29-31.
Fast Travel Location: Unassuming Docks

Viszont asszem 50-es szint alatt nem szinteződnek hozzád az ellenfelek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8916) BomiBoogie válasza Huvi00 (#8905) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Várunk vissza lvl 72-nél! :DDD

Vagy kezdd megint és csatlakozz gborshoz.

(#8917) Ryder62 válasza genndy (#8915) üzenetére


Ryder62
őstag

Köszi.

Van egy 8-as szintű küldi ami most blocked. Ezért nem tudjuk teljesíteni. Ez kicsit idegesítő, hogy azért nem lehet megcsinálni egy missiont mert túlfejlődtünk. Nincs erre megoldás?

Ezért kérdeztem nehogy az legyen hogy a végén a DLC-ken is "túlfejlődünk".

(#8918) TESCO-Zsömle válasza Ryder62 (#8917) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem azért nem tudod megcsinálni, mert túlfejlődtél, hanem mert a fő szállal olyan pontra értél, ahol az adott karakter (akitől kaptad) vagy pályarész nem elérhető.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8919) Ryder62 válasza TESCO-Zsömle (#8918) üzenetére


Ryder62
őstag

És ez így marad?

(#8920) TESCO-Zsömle válasza Ryder62 (#8919) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Míg az adott karakter/helyszín újra meg nem nyílik, vagy míg nem végzel a főszállal. Utána elvileg utólag meg lehet csinálni mindent, bár én sose próbáltam...

SPOILER

... hogy halála után le lehet-e adni azokat a küldetéseket, amit Roland adott.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8921) gbors válasza BomiBoogie (#8916) üzenetére


gbors
nagyúr

ja, akartam is szerdán írni, hogy van egy 15-ös Zer0-m, tegyünk egy próbát - aztán beütött a családba a most divatos hányós vírus, és hirtelen egész kevés szabadidőm lett :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8922) vitaro válasza TESCO-Zsömle (#8920) üzenetére


vitaro
senior tag

Mindent le lehet adni, szerencsére ő nem ad mellékküldetéseket.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8923) Frod válasza genndy (#8915) üzenetére


Frod
addikt

Tehát akkor eszerint mi most haverral úgy toljuk az első végigjátszást, hogy elsőre főküldi + mellékküldik egyszerre és utána akartunk csak rámenni a DLC-kre.
Na most ez vicces lesz, ha az első kettőben 15-ös enemy-k fognak csak rohangálni :D

#2: azt jól tudom, hogy a második végigjátszásnál már a mellékküldik is folyamatosan szinteződnek mellénk?

Do you see the white shadow?

(#8924) vitaro válasza Frod (#8923) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha az alapjáték után mentek neki a DLC-nek akkor olyan 30-35-ös ellenfelekre számítsatok, ti is nagyjából azon a szinten lesztek. A lvl 15-ös kritérium csak annyit jelent, hogy attól a szinttől kezdve érhető el a DLC.

#2: Nem, a folyamatos szinteződést csak a harmadik végigjátszás (UVHM) tudja.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8925) gbors


gbors
nagyúr

kövezzetek meg, de nekem egyre jobban tetszik a Digistruct Peak. az elején még vagánykodtam, hogy vissza lehet venni a DPS-ből a biztonság érdekében, viszont OP2-n ez már majdnem visszaütött, néhány sráccal borzasztó sokáig küzdöttem. megy vissza a divergent likeness meg a keep firing :)

apropó, az valami bug lehet, hogy a repair surveyor az egyik assassint a végén 20%-ról 100%-ra kb. 2 másodperc alatt gyógyította? ott egy kicsit megroggyant a térdem, de szerencsére többet nem csináltak ilyet.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8926) pohár válasza gbors (#8925) üzenetére


pohár
félisten

az nekem is feltűnt, hogy 1-2x rohadt gyorsan feltápolja a robotokat az a köcsög :D
húúú de utálom ezeket a repülő szutykokat... le se lehet lőni, ha épp nem áll meg javítani, vagy nincs egy siren, akkor még rosszabb :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8927) gbors válasza pohár (#8926) üzenetére


gbors
nagyúr

én rászoktam arra, hogy csőbe húzzam őket (valakit lelövök 0 közelébe, aztán amikor az összes kis repkedő paraszt rámegy, akkor takarítás), csak ha pillanatok alatt maxra gyógyítanak, akkor ez nem működik :DDD

nem rossz az OP3 sem, bár az kicsit meglepett, hogy a 4 assassin után még van tovább - és ott sikerült is a lehető legostobább módon megszívnom (döglött robot kósza rakétája)... no mindegy. asszem OP3 után farmolok egy új haroldot :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8928) fi:zi'k válasza gbors (#8927) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Értem, hogy mit akarsz mondani, csak ezt a "0 közelébe" dolgot nem értem. :B
Most milyen Harolddal tolod?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8929) gbors válasza fi:zi'k (#8928) üzenetére


gbors
nagyúr

úgy értem, hogy 10-20% health-je maradjon - akkor elég ideig fog lebegni fölötte akár 2-3 surveyor is ahhoz, hogy mindegyiket leszedjem. amúgy sem árt, ha több rámegy, mert úgy tűnik, hogy a felrobbanásukkal egymást is sebzik.

my precioussssss harold :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8930) fi:zi'k válasza gbors (#8929) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Így már tiszta.
Én ilyenekkel nem szoktam foglalkozni. Lenyomom a jobb-bal egérgombot és amíg van lőszer vagy amíg a gunzi bírja, addig el sem engedem. :DDD
Miért nem DP Harold?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8931) gbors válasza fi:zi'k (#8930) üzenetére


gbors
nagyúr

ja, csak nekem is az volt a gondom, mint a pohárnak - szarháziak mindig elröpködtek a lövedékek elől. meg lehet várni, amíg szembe jönnek, csak az úgy unalmas :)

azért sima, mert amikor vettem, akkor aggasztott a DP alacsonyabb accuracy-je, ill. nem is éreztem szükségét akkora DPS-nek - így is eléggé overkill ez a fegyver. így az OP szinteken felfelé szökdécselve változni tűnik a helyzet :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8932) gbors válasza gbors (#8931) üzenetére


gbors
nagyúr

na, megvan az OP3. este megyek fegyverkezni. szegény pyro pete :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8933) vitaro


vitaro
senior tag

5 kulcs (május 6-ig érvényesek):

PC / Mac: 535TJ-3JC6X-KJXCJ-BTBBT-K5WFR
Xbox 360: K3WTB-Z6J6X-3KW5X-KXJBT-B5TS3
PlayStation 3: KTWBJ-CFB39-6S6CT-Z3C3T-6SJZT

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8934) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

off, de muszáj.

Kit is emlékeztet még rajtam kívül a Destiny a Borderlands 2-re?

[link]

Live-Die-Respawn

(#8935) fi:zi'k válasza oriic (#8934) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát, engem nem. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8936) pohár válasza vitaro (#8933) üzenetére


pohár
félisten

plusz még 3 :D

5TCBT-ZKHR3-SWJ6C-B33TJ-Z3XKS
CJCTJ-JSCF6-K36KT-T3JB3-FS69H
CJKJJ-9KFF3-9K36K-JTBTB-RRBTK

első kettő 5-ös, az uccsó 3-as

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8937) VoidXs válasza fi:zi'k (#8935) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Márpedig nagyon is hasonló.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8938) fi:zi'k válasza VoidXs (#8937) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lőni kell mindkettőben? :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8939) VoidXs válasza fi:zi'k (#8938) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Animációk, enemyk, elementálság, RPG-hangulat... Nem néztem sokat, ez 5 másodperc után jött. Elemeket egyenként lehet lopkodni más játékokból (ezt csinálom én is), de ez azért pofátlanság.

Szerk: Néztem még kicsit csak a kedvedért: a végén Zer0t látjuk a Borderlands Pre-Sequel tartalmával kiegészítve, miközben enyhén Borderes fegyvereket forgat.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8940) fi:zi'k válasza VoidXs (#8939) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy gondolod. Én azon a véleményen vagyok, hogy van némi hasonlóság, de pont nem jutna eszembe a BL.
A felsorolt dolgok szvsz pont hogy mások a két játékban.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8941) oriic válasza fi:zi'k (#8940) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4 fős coop, rpg elemek, nagy nyílt világ, több karakter, millió tárgy és fegyver, mindezt FPS módban. Ez a Destiny. Nem ismerős? Vagy melyik másik játékra lehet ugyanezt elmondani?

Live-Die-Respawn

(#8942) fi:zi'k válasza oriic (#8941) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

4 fős co-op és nagy nyílt világ máshol is van, ahogy rpg-elemek is. Mondom, vannak hasonlóságok, de totál más világ, sokkal szkifisebb szerintem.
De legyen igazatok, olyan mint a BL. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8943) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

A Bl legmarkánsabb elemei szerintem is hiányoznak. A többi részegység meg megtalálhatóó még nagyon sok helyen. Nem mondom, ebben a mixben valóban hasonlít a Bl-re, de én sem asszociáltam rá a videóból.

Ja és basszák meg, hogy nem jön PC-re. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8944) pelenka35 válasza oriic (#8934) üzenetére


pelenka35
őstag

Engem, csak olyan mintha "felnőtteknek" készülne. (Grafika)

Gamertag:Rob3rt75

(#8945) oriic válasza fi:zi'k (#8942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4 fős co-op és nagy nyílt világ máshol is van, ahogy rpg-elemek is.

Borderene kivül mondj kérlek egy FPS-t, amikre ez igaz. Lootolással egyetelmben.

szerk:

Mindegy, te nem igy gondolod. Én igen. Ezen nem veszünk össze.

Live-Die-Respawn

(#8946) fi:zi'k válasza [Prolixus] (#8943) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez konzolos? Akkor azért tűnt annak. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8947) MARV6969


MARV6969
tag

Véleményem szerint nem az a lényeg, hogy hasonlít-e vagy nem-e :) a BL-re, ha nem, hogy jöjjön valami, amivel kihúzzuk a BL3-ig...
Ha a Destiny megjelenik, kipróbáljuk, és akkor majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#8948) dioka7


dioka7
senior tag

Már 1 hete senki nem játszik? :DDD

(#8949) gbors válasza dioka7 (#8948) üzenetére


gbors
nagyúr

én majdnem pont 1 hete játszottam utoljára :D feljutottam OP4-re, farmoltam seraph kristályt meg tokent, felfrissítettem a geart, gyakorlásként levertem Pete-et és Hyperiust, aztán nekiálltam az OP4->OP5-nek, és pár kísérlet után elfogyott a lelkesedés. szerintem egy darabig pihenni fog a játék, mielőtt újra előveszem. vagy amíg nem lesz a HHDLC5-ből egy 75%-os akció :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8950) [Prolixus] válasza dioka7 (#8948) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én is letettem a lantot. 290 órányi játék után (bár ebből kb 80 órániy tört verziós volt) azt mondom, egyelőre elég volt ennyi a Borderlands 2-ből. Én legközelebb akkor fogom elővenni, ha kijön hozzá a magyarítás.

Ideje mással is játszani. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.