Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) BomiBoogie válasza dejaris (#5900) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az a DLC. De nem, nincs demója. :D

(#5902) Devil Smile


Devil Smile
őstag

szep h megint csak kb 300byte volt a dlc..
kivancsi leszek mit nyujt..
lvl1.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#5903) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#5896) üzenetére


intercooler
őstag

Nem mennél sehova nélkülem :P

(#5904) warcat


warcat
veterán

Akinek sürgős,már GMG-n is kapható Psycho ,voucherrel 8 ojró.
Talán a legolcsóbb gamersgaten,kedvezménnyel kb ~7 EUR

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#5905) sittes79


sittes79
addikt

Amazon.com-on 10 dodóért zsákoltam be!

(#5906) nesh20


nesh20
aktív tag

:)

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#5907) sittes79


sittes79
addikt

Aki játszik psycho-val, szívesen csatlakoznék! level 7 vagyok. köszi

steam név: baluka79

[ Szerkesztve ]

(#5908) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha vkinek van lvl 50<x<61 eldobandó Haroldja, akkor ne tartsa magában, szívesen átveszem.
Bár még mindig jól boldogulok, azért 4 db 60-as rabid stalker már majdnem sok volt. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5909) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#5908) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha van lvl akárhányas haroldod, szívesen csinálok belőle lvl50<x<61-est... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5910) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Psycho = berserker stílus, de teljesen élvezhető. Szerintem ezt a kasztot tudatosan tartották vissza az elején. Az első részben is benne volt, ide is illik.

(#5911) Devil Smile


Devil Smile
őstag

kar hogy a 4es coop-ot nem bovitik 6ra.. lehetne menni 1xre minden karatkerrel.. igazi hentelde lenne.. ;]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#5912) dejaris válasza Devil Smile (#5911) üzenetére


dejaris
addikt

En egyszer lattam egy 8 foset, amiben csak egy ember volt. Ez valami bug lehetett?

(#5913) BomiBoogie válasza dejaris (#5912) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is láttam már többször, de belépni még sosem sikerült, mindig azt jelezte, tele van.

(#5914) genndy válasza Devil Smile (#5911) üzenetére


genndy
addikt

Ha az UVHM tényleg olyan nehéz, mint ahogy hallom, lehet nem is lenne rossz ötlet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5915) BandiHUN válasza dejaris (#5912) üzenetére


BandiHUN
veterán

Néha van ilyen bug,hogy 8-as lesz a lobby,de elvileg működni működik,ahogy láttam,annyi baki szokott lenni,hogy 4 ember a max,és az ilyenek ugye attól megjelennek a játékkeresőben,és megpróbálhatsz csatlakozni,de ki is írja,hogy a maximális játékosszám elérve vagy mi.

Egy dolog hiányzik a BL1-ből,ha már coop...hogy ott még lehetett címet adni a lobbynak,hogy pl.kiírtam,Magyaroknak,vagy hogy Crawmerax run,akármi.Most viszont mivel nincs ilyen,az aktív missziót látni,aminél tart a host,DE ugye ez semmit nem jelent,mert 90% eséllyel NEM épp a főszálat viszik az emberek.
A másik,ami nem tetszik,hogy a BL1-ben beszállhattál a kisebbekhez segíteni,sőt az elején volt inkább gond,hogy a magasabb lobby-kat nem is látta az ember a keresőben...viszont kis haladás után mehetett "visszafelé".Ok,volt hátránya,az,hogy kicsiként bejöhettek a fullos nagyok...de kirakni ki lehetett őket,kiírni is kiírhattad,hogy LVL+-5 mondjuk,ez még mindig jobb volt,mint most,hogy simán elzárják az embert.Közben meg legyen már a host dolga,kér-e segítséget,és ugyan bocsáttasson meg az embernek,hogy menne kisebbekhez is mellékküldit csinálni,ésszel,csakhogy játszhasson rendesen,mert 61-en piszok kevés,aki még a kalandokkal szöszmötöl.Bl1-ben remekül elvoltam én is feleannyisokkal is,normális ember nem darál,mert megteheti,csak besegít a lobbynak keményebb elleneknél,ha kell,és felélesztgeti őket,attól még remek körök mentek,és az alküldiket is lehetett közösen vinni.
Egyébként a hétvégén BL1-eztem,és meglepődtem,milyen sok lobby van,amikor 2éve még azt toltam aktívan,sokszor nem voltak feleennyien se!És ráadásul kultúráltan...na jó,kisebb apró bug,hogy valami lelte a mikrofonomat,búgott,nem vettem észre,és inkább kidobtak szó nélkül 3 lobby-ból pár perc után,mire a negyedikben szólt az ipse :DDD
Nagyon kéne a BL2-ben a nevezhető lobby és a nyitottság.Lenne a mostani plusz egy "ömlesztett" lobby,már egyszerű is lenne coopozni,mert vagy közeliket engedek be,vagy bárkit,és nagyobb eséllyel talál az ember nemszeretem missziókhoz segítséget.Azt meg megint nem értem,miért ne lehetne kint az aktív misszió...bár ugye ez még nem mond arról sokat,hogy az illető pl.bossfarmozik épp.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5916) BomiBoogie válasza genndy (#5914) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Minden csak gear kérdése. :D

(#5917) Devil Smile


Devil Smile
őstag

nah akkor nem csak nekem tetszene egy ilyen..
Krieg lvl8.. Mancy 53 utan elegge szokatlan remelem fentebb mar jobban adja.. :U

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#5918) BandiHUN


BandiHUN
veterán

No,toltam egy kis 61-es pszichózist én is...UVHM,4en,végjáték+pár side quest,qvanagy mázlival profikkal,az annyira nem pofátlan kategóriából,hogy csak lesegettek minden jobb cuccot is,esett Conference Call
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/594751982979852508/D05D98EB8CFF09E2BB22ADD100CC5D22C70672FF/
Elég fura egy karakter,nem túl Bee-barát sajnos,mert sok képessége olyan,ami önsebző+olyanok is vannak,ami a többiek által is sebezhetővé tesz!Véletlenül kilőttek párszor...nem rossz a fight for your life lecserélése,elég hosszú idő,és lehet dobálni dinamitokat,ha mégis meghal az ember,akkor egy nagyot még robban :D Bár ezek skill tree függőek...robbanó és tüzes cuccra van bónusz,sajna a többi karihoz képest szinte minden valami más rovására megy,pl.jócskán növel elementálesélyt,de bejön vele a 10+ % önsebzés esélye is,megintcsak nem Bee-barát.Látványos az ellenfeleknél viszont és hasznos,hogy van képesség,amivel ha elementál fegyóval öl az ember,akkor az ellen egy olyan fajta nagy novával hal meg,csoportok ellen elég durva.Action skill hosszú,de látom a vesztem,UVHM-ben elég gyenge a dolog,igaz lehet véletlen,de a baltadobálás mintha criticalon egész szépeket kapott volna le a Varriorból,de ez nem 100%,másra fogni nem tudom,mert a skacok lőtték rendesen,és csak lassan fogyadozott őkelme,tehát...majd egyedül ránézek.Annyi tuti,hogy UVHM-en nem sok haszna val a meele-re élezettségnek,szóval ésszel kell nagyon nyomni,de talán a Mechromancernél jobb.Kár,hogy a jobb szélső skillfa szinte felejtős,mert mindkét ága önsebző tulajdonsággal(felgyulladás) jár együtt,igaz 1 buildot próbáltam csak ki,ha nem bántja a pajzsot,lehet jó,mert viszont utána égő állapotban vannak jó bónuszok.Egyedül mindenesetre elég lutri,coopban viszont szerintem egyedi és szórakoztató,HA megszokják,ne lőjenek rá az emberre,ha psychóval van,gránátra meg nem mondom,sebződik-e.Mindenesetre jó csapattal szórakoztató kör volt.Még jó dolog,legalább futni gyorsan lehet az action skill alatt,az 1 után azért hiányzott a dolog,mert a sirennel annó így elég jól lehetett haladni,meglógni,ez itt is működik.Classmodot csak automatából vettem,ilyen irányban passz,mit javít a karin,vannak jó kis fegyver és elementálerősítők,de félő,hogy marad ott is a valamit valamiért elv.Mindenesetre majd kerítek egy jó kis nagykapacitású gyors pajzsot is...Unkempt Haroldd-al+gondolom egyéb robbanó/tüzes holmikkal is egész jól lehet aprítani,másom nem akadt,mert egy elektromos 61-es Mechromancer kariból gyártottam a Krieget,minden jobbára áramra kihegyezve.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5919) dejaris válasza BandiHUN (#5918) üzenetére


dejaris
addikt

A Conference Callban mi az erdekes? Csak latom, hogy osszevissza pattan a soret csomag, de igazabol mi tortenik?

(#5920) MARV6969


MARV6969
tag

SPOILER

újjabb hírmorzsák a 4. DLC-ről [link] :D
egyre kíváncsibb vagyok pl erre:
"Dragon Keep is basically a stage where you play a table game parody of Dungeons and Dragons, with Tiny Tina playing the role of dungeon master, rolling the dice, changing names and character attributes on the fly."

[ Szerkesztve ]

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#5921) MARV6969 válasza dejaris (#5919) üzenetére


MARV6969
tag

próbáld ki Bee pajzzsal és minden világos lesz.. :K

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#5922) BandiHUN válasza dejaris (#5919) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az egyik legjobb fegyó,mert sok sörétet lő ki...önmagában nem túl különleges,talán annyiból,hogy shotiként is kicsi szórása van,gyorsak a lövedékei,nagy a fire rate és gyors a tárazás.
Viszont,mint minden többlövedékes cucc,ez is a Bee shielddel arat nagyot,mert az ha nincs sérülve a pajzsod,dob minden egyes lövedékre plusz asszem' 61en 120ezer sebzést..a conference call lő ugye 5golyót,ami a képen van,az azért így igen szépet pukkan :D Régen a Bee még erősebb volt,mert MINDEN apró fegyóból kijövő szöszre rászámolta a plusz sebzést,akkor gondolhatod,mit sebzett a conference a sok pattogó izével :D
Egyébként pl.ezért jó még a Sand Hawk smg is..bár az adatlap nem írja,és nem tűnik nagy számnak a sebzése,sőt nem szemhez emelve bűnlassú...DE 7 lövedéket lő ki,ráközelítve burstban gyorsan is,a lövedékek úgy mellek a levegőben,hogy a középső egyenesen,majd attól jobbra-balra 3-3 golyó,egyre nagyobb függőleges mozgással,a kilőtt golyók így egy távolodó madár látszatát keltik,ahogy csapkod a szárnyaival...
Szóval az még jobb is,mint a shotik,mert nagyobbacska tár,gyors reload,és ugye 7 golyó rátolva az elementált(gyárilag elementálmentes esik asszem csak,pedig lehetne bármilyen),és erre a +120ezret,igen ütős,2-3 tár egy legzorallabb Constructor 3.0 UVHM-en,criticallal,de a bossokat is szedi ERŐSEN.
Csakhát a Bee-s harc hátránya,hogy addig öröm,amíg nincs sebzés,viszont a Bee kapacitása nudli,és jópár másodperc a recharge delay,mégha seperc alatt teleszalad is,az embert pillanatok alatt földre küldik.Viszont ha nem kap sebzést,agyaggalamblövészet.Főleg a Sand Hawk-al,robotok ellen,amiknek a 2 karjuk a critical,mellbelövöd és a szélső golyók le is csonkolják :DAlagutakban,szűkebb helyeken is öl,vonalban jövő ellenségeknél egy 5ös burst leterít 3-at is simából,de a badassok is fekszenek pár bursttól.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5923) dejaris válasza BandiHUN (#5922) üzenetére


dejaris
addikt

A beevel valo vicceskedes leesett. En arra vagyok kivancsi, hogy milyen logika szerint pattog a conference call golyoja?

Amugy en elertem az 50. szintet. Igy, hogy elertem a maxot milyen kihivasok vannak meg? (Jo tudom, hogy van 61. szint is, de nem vettem meg meg. De ott is fenallna ez a problema)

(#5924) BandiHUN válasza MARV6969 (#5920) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én olyat tudok elképzelni,hogy mintha lenne egy terep,ami szobákból áll,minden szoba más,végig kell menni talán egy random úton a szobákon,random generált feltételekkel bedobott ellenfelek mellett.
Mintha a Moxxi'Underdome wave-i lennének,és a wave után átmennél a másik "szobába",amiből ugye volt 3(helyszínek).Én így tudom elképzelni.ami lehet még,és LEHETNE,hogy 1 nagyobb terep,"ellenőrző pontokkal",amiknél random sorsolódnak ki a megölendők,esetleg REMÉLEM feladatok is,vagy legalább időre védés,talán gyűjtögetés,ilyesmik.Nomeg meg lehetne spékelni szerezhető bónuszokkal,mint az 1 Knoxx DLC-jében a power core-ok gyűjtése,amit nem is értek,hogy maradt ki a 2-ből...pedig még többet dobott volna a játékon,ha a nagyobb ellenfelek dobálnak ilyen azonnal ható rövid idejű buffokat,pajzsregen,+critical hit,gyors futás...de pl.szívatóst is,elejtett gránát,Tediore fegyver eldobása az emberre,halál előtt egy előrántott fegyóból pár lövés,esetleg néha a nem szétrepülő(nem elementálhalál,csonkolás) ellen még életrekel x mp múlva...
Sok volt még ebben a játékban esély,hát nem tudom.Pont ma olvastam valami cikket,amiben azt taglalják,hogy tulajdonképp ígyis a Gearbox úgy csinálta a BL2-t,hogy a Sega pénzét fektette bele,akiknek viszont csináltak egy bűn rossz Alien:Colonial Marines-t...sajnálnám,ha valami "gond" támadna ebből,mert kéne még DLC és Border 3 is,nehogy rámenjen valami trükközésére a Gearbox!A CM-t meg nem sajnálom,akkor se veszem meg,ha jó :D De így legalább nem is aggaszt...a BL2 viszont remek.Még ma is találtam olyan küldit,amit eddig észre se vettem,ilyen vörös repülő Skag-Hunter hibrideket kellett 20at levadászni Fyrestone környékén...meglepett,hogy a sok repülő izének volt egyedi többféle támadása,mozgása,elég jól megküzdöttünk,pedig még autóval is segítettünk,stb...pont jó volt,új kari,még nem csinált küldi... :C A doki adta Sanctuary-ban,előtte kellett Skag és Hunter darabokat szedni...sajna a pöcsölésnek csak 4 eridium jutalma volt,reméltem valami még nem látott feliratos fegyót :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5925) BandiHUN válasza dejaris (#5923) üzenetére


BandiHUN
veterán

Asszem' UVHM is csak akkor van,ha megvetted a +11 szintet...ott azonnal skálázódik mindenki rád+föléd max 4 szinttel,asszem' 4x életerő az ellennek,de a fegyók is nagyot sebeznek,a criticalra nem tudom hirtelen több-e a bónusz,de a slagra 2x helyett 4x sebzés jön...
És mivel az életerő és a pajzs olyan sokat nem nő,coopban brutális és profizmust igényel,Bee-vel és criticalokkal annyira nem vészes.Viszont majdhogynem muszáj a Bee,vagy mégha jó is az ember,elég hosszúak lesznek a harcok,mindenkibe sok kell.Még criticalokkal is...talán párféle ellenféltípus is csak UVHM-ben van.Szerintem nem rossz dolog,mióta van,én csak azt tolom.Elementalresist is mintha több lenne,vagyis azért érdemes többfélével menni.

Bár most BL1-eztem,itt piszokul úgy érzem,hogy alig van az elementálnak szerepe..hiába a tizen-50ezres kipotyogó számok,ha a fegyó meg criticalra milliósat tol az ellenbe,és abból is kell jópár...épp emiatt a gránátok is bár látványosak,de inkább csak pánik,a legjobb narancs gránátok se tudnak kicsinálni egy mezei ellenfelet se,talán 1-2 kisebb skaget talán.
Homing Quasar és Storm Front jó,pajzsot szed,áram,megzavar...slagos granyó még lehet jó UVHM-ben,mert az 4x sebzés...Bonus Package megintcsak jó,elég erős,DE nagy körben,könnyen vicceli az embert szűk helyen vagy homing-ban...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5926) dejaris válasza BandiHUN (#5925) üzenetére


dejaris
addikt

Van UVHM igy is. De nem ertetted a kerdesem. Ha elerem a maximum szintet, akkor miert eri meg tovabb jatszani?

(#5927) BandiHUN válasza dejaris (#5926) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hogy szórakozz,befejezd a kalandokat,próbálgasd a skilleket variálni,megszerezni holmikat...coopban könnyű "elütni" az időt...
Persze aki nem "érzi" a játékot,az örül,hogy főszál kész,max szint kész,és elég.Nomeg ott a többi karakter...ízlés kérdése.Mondjuk bár szeretem a játékot,de Én 0-ról nem csináltam új karikat...Mechromancerrel végigvittem mindent(főszál),Siren-el már csak TVHM+,a többi karim csinált van csak,sőt a gunzerkert még ki se próbáltam :DDD pedig 5mp egy mentésben karit cserélni,utána folytathatja az ember másikkal.Csak a pontokat kell elosztogatni :D De nem fogott meg a gunzerkelés.Lehet azért Bee-vel ránézek,üthet azért egy dupla Sand Hawk critical :D asoldier turrete nudli,megintcsak max.figyelemelterelés,még a Mechromancer robotja sokkal jobb.Zeroval meglógni lehet,és irtózatos criticalsebzésű karit lehet skillfázni,az tűrhető.De Bee mellett annyira nem számít az sem...ellevős jól célzóknak.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5928) dejaris válasza BandiHUN (#5927) üzenetére


dejaris
addikt

Hat hianyzik valami ranking. Kene valami versenerzet.

(#5929) BandiHUN válasza dejaris (#5928) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az 1-ben voltak arénák PvP harcra is,de csak max.4 ember,és el is kellett oda menni,és ott se mutatta csak az aktuális meccset...de végülis nem is baj ez így.Ez egy coop game,legalább nem erőltetik a duelezést se,hogy úgysem jelenik meg sehol,mennyit nyert az ember.Viszont ritkább skinekkel,fegyókkal lehet villogni :DDD De méginkább normális játékkal és segítőkészséggel.Nomeg azért igaz főleg a BL1-ben,mert itt annyira nem számít,divat is volt az egymás cuccokkal való kisegítése,cserebere.Coop gém,nem verseny,na :) Akinek ranglétra kell,ott bármelyik másik FPS.Arról nem is beszélve,hogy mindenféle statra van minden ranglétrás játékban csalás,machina,vagy ha más nincs,akkor haverok "boostolják" egymást az egekbe,ide nem hiányzik.Szerencsére moddolni se lehet egyszerűen brutál holmikat sem...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5930) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Now that Krieg the Psycho has been unleashed, SHiFT codes for a Golden Key in Borderlands 2 to celebrate!

PC / Mac: KBCJT-JJJ6W-9WXJB-BTBTJ-XJWTF
Xbox 360: K35T3-TJR95-TBS36-WXBT3-T35CS
PlayStation 3: CB53J-XJZCB-5CC5B-H3WTJ-WX95B

twitter:

PlayStation 3 SHiFT Code for a Golden Key in Borderlands 2: WBWTT-HJSC3-CW5K3-SJ5JJ-BJF69
Xbox 360 SHiFT Code for a Golden Key in Borderlands 2: K3CBB-5JFZC-J3S3R-5FTT3-W5RBR
PC / Mac SHiFT Code for a Golden Key in Borderlands 2: CT53B-K3BX5-H5FTB-BTT3J-J995C
[Active through 5/30]

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5932) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Segítsetek már pls,, kerestem már, de nem találtam meg, hogy hol vannak a játék mentései?
Újra kell raknom sajna a gépet...
Előre is kösz, ha valaki segít!

;) - The Power of the Light Side

(#5933) Edem05 válasza Anonymus23 (#5932) üzenetére


Edem05
őstag

C:\Users\NEVED\Documents\my games\borderlands 2\willowgame\savedata\76561197985266921\

itt találod meg.

(#5934) Anonymus23 válasza Edem05 (#5933) üzenetére


Anonymus23
veterán

:R
Nagyon szépen köszönöm!

;) - The Power of the Light Side

(#5935) Injun


Injun
aktív tag

51-es vagyok és az lenne a kérdésem,hogy tudna-e valaki adni nekem coop-ban fegyvert?Semmilyen bosst nem tudok legyőzni.Max. 1-2 centi tűnik el az életcsíkjából és hát ez így nem annyira élvezetes számomra.Köszi.

(#5936) fi:zi'k válasza Injun (#5935) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha gondolod most tolhatjuk együtt.
Steamen halfpig vagyok.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5937) BomiBoogie válasza Injun (#5935) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem szeretsz küzdeni? :D

(#5930) Fortissimus
Köszi a kódokat. :K

[ Szerkesztve ]

(#5938) Injun válasza BomiBoogie (#5937) üzenetére


Injun
aktív tag

Imádok,de értelmetlenül nem annyira. :)

[ Szerkesztve ]

(#5939) Injun válasza fi:zi'k (#5936) üzenetére


Injun
aktív tag

Én PS3.on vagyok.Az számít?A Steam az csak PC?

(#5940) fi:zi'k válasza Injun (#5939) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy rémlik számít, de biztosra nem tudom.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5941) dejaris


dejaris
addikt

Steamen harmadaru az alapjatek.

(#5942) warcat válasza dejaris (#5941) üzenetére


warcat
veterán

Az amazon tolt rá egy pricematch-et(amúgy is akciós lenne mondjuk délelőttől de csak 19.99-re),úgyhogy jelenleg 13.59 USD

EA: It's in the crate!

(#5943) BomiBoogie válasza Injun (#5939) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nocsak, megy cross-platformban? Nem hiszem. :(

(#5944) Injun


Injun
aktív tag

PS3: WBKJB-FCFTB-66CCT-S3KBB-BB95Z
PC: 53K33-3W9JC-3ZFJT-J33TJ-BWBBW
XB0X: KTCBB-C6R39-CKS3F-56TT3-TXTCF

(#5945) sss válasza dejaris (#5941) üzenetére


sss
senior tag

Season passre is lehetne már vmi ilyesmi.

(#5946) dejaris válasza sss (#5945) üzenetére


dejaris
addikt

Én is alig várom:)

(#5947) sittes79 válasza dejaris (#5946) üzenetére


sittes79
addikt

Én is. :-)

(#5948) warcat válasza sss (#5945) üzenetére


warcat
veterán

Elég egyértelmű üzenet sajnos,hogy mostanában nincs akciózva, tuti a kiadó nem engedi.

Sorozatban 4. leárazás ahol nincs engedmény,kezdődött Gamersgate,aztán amazon,és most a hétvégi Steam illetve GMG-s akcióban sincs kedvezmény rá.A psycho pakkal együtt gyakorlatilag teljes 50 eurós árat húznak befelé lassacskán egy évvel a megjelenés után ami elég durva.Csóri Hitman Absolution ami nov végi-decemberi játék,5 dollár volt amazonon.
(Ha gonosz akarok lenni,gyűjtenek a Colonial Marines perre/büntire)

Nem lepődnék meg ha a 4. dlcig elsunnyognák,vagy akár a Goty megjelenéséig/közeléig az engedményt, ne legyen igazam persze.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#5949) dejaris válasza warcat (#5948) üzenetére


dejaris
addikt

Teljes áron biztos nem veszem meg, mert annyit nagyon nem ér meg. Ha egy év múlva akciózzák, az is jó.

(#5950) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt tudjátok, igazából miért jó, hogy a pszichó magát is meggyújtja? Nekem még nem sikerült rájönnöm.

Jópofa skilljei vannak, de egyelőre (lvl 22) elég gyengusz. Ez a tűz specializáció pl. jól hangzik, de mivel a játék 70%-ában robotokkal harcolsz, annyira nem válik be.

Mikor "fight for your life" alatt dinamittal rohangál, az is jó lenne, de mikor kamikáze módra magát is felrobbantja, lehetetlen bárkit is megölni, olyan kicsit és kis sugárban robban. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.