Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) oriic válasza intercooler (#5400) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Több mint egymilliós sebzés?? Wow.

(amúgy mi az fizetőeszköz, ez valami új dolog?)

Live-Die-Respawn

(#5402) genndy válasza oriic (#5401) üzenetére


genndy
addikt

Torgue token, a DLC-ből.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5403) intercooler válasza oriic (#5401) üzenetére


intercooler
őstag

Bizony 61esen lesz az kb 1,3milla, csak az a kár hogy inkább vicces mint hatékony :)

Torgue DLC-ben a fizető eszköz [link] küldetésekért is ilyet kapsz.

(#5404) oriic válasza intercooler (#5403) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milliós sebzés vicces? Jesszus....

Infót köszi.

Live-Die-Respawn

(#5405) intercooler válasza oriic (#5404) üzenetére


intercooler
őstag

Nem a sebzés vicces ha nem a fegyver, 1 lövés 2 rakéta és ki is fogyott a tár utána 1 év újratöltési idő :D

Na ez már nem viccel ;]

(#5406) oriic válasza intercooler (#5405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fire rate itt sem túl acélos. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5407) gbors válasza oriic (#5406) üzenetére


gbors
nagyúr

hát, azért másodpercenként 1.2M damage, mindez hatszor újratöltésig - az én hátizsákomban megférne :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5408) oriic válasza gbors (#5407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem mondtam hogy rossz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5409) Injun


Injun
aktív tag

Most fejeztem be a játékot UVHM módban és szeretnék vásárolni még küldetéseket,de csak azt.Mit érdemes megvennem?Persze a szintlépés is érdekelne.Köszi.

(#5410) TESCO-Zsömle válasza Injun (#5409) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Season Pass-t.

Szintlépés nincs, csak amit az UVHM-mel együtt adtak 11 szint.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5411) MARV6969


MARV6969
tag

ma este eddig... találtam egy Tedior Deliverance legandary satit, és egy Hyperion pearl Bucher satit (a videón Warrior-tól esett és nem nekem... :) ), [link] mind kettőt wildlife exploitation preserve-ben. a legendary-t egy stalker adta, a pearl-t pedig az egyik "loot-manó" a Mordecai madara előtt, a kis lőszeres ládákból (lefényképeztem, de nem lett hd... :) ).
Úgy néz ki tényleg jobb lett a loot.

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#5412) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs kedve bejönnie valakinek xbox party-ba? Egyedül nem tudom leölni Saturn-t. :(

Live-Die-Respawn

(#5413) TTomax


TTomax
nagyúr

Valaki velem is játszhatna... most raktam újra a játékot,megvettem mancit meg a season passt hozzá...szóval level1röl... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5414) oriic válasza oriic (#5412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben összejött, vagy 10 halállal. :(

Live-Die-Respawn

(#5415) MARV6969 válasza oriic (#5414) üzenetére


MARV6969
tag

általában este 11 és éjfél között vagyok live-on, ha gondolod hívj meg :)
(név ugyanez marv6969)

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#5416) oriic válasza MARV6969 (#5415) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi már sikerült.

Fősztorinak vége, most szerintetek folytassam a mellékküldetéseket, vagy mehet az újrakezdés TVHM-ben?

Live-Die-Respawn

(#5417) Helmoras


Helmoras
őstag

Elnézést 18+ os lesz max kapok kis büntit érte, de ez nagyon beteg :D

[18+]

(#5418) pohár válasza Helmoras (#5417) üzenetére


pohár
félisten

3 napot saccolok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5419) Helmoras válasza pohár (#5418) üzenetére


Helmoras
őstag

Ugyis Zh lesz csütörtökön ;]

(#5420) pohár válasza Helmoras (#5419) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5421) TTomax


TTomax
nagyúr

Gyorsan offoljuk le... :DDD
Szek:Ám beteg volt az biztos...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5422) dejaris válasza Helmoras (#5417) üzenetére


dejaris
addikt

Meglepo, hogy amenyi allatsag volt a jatekban, egy ilyen nem kerult bele.

(#5423) intercooler válasza Helmoras (#5417) üzenetére


intercooler
őstag

;] ;]

(#5424) TTomax


TTomax
nagyúr

Hehe,ma kezdtem a játékot... level10nél átmentem Oasisba... kb 15X pusztultam meg,de kiszedtem a 17es kalapost... ;]

Szerk:11es lettem rögtön...és semmim buhera... 4 kulcsomat el kellett lőnöm.mert egy lövésból leszedett az ürge..szerencsémre kaptam egy pajzsot ami egymaga elvitt 3 lövést...volt bujkálás keményen... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5425) Helmoras válasza Helmoras (#5417) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem akartam én itten ám senki lelki világába gázolódni vállalom a büntetést ha valaki úgy érzi hogy esetleg jelentenie kéne a mestereknél :P De igyekeztem jelezni a tartalom mivoltát.

Én most ott tartok hogy második végigjátszásban farmolom a bee shieldet mert mindig tul nagy recharge delay adja, mondjuk eddig csak 3 esett de a legjobbon is 5+ seces a recharge delay :S

(#5426) DariusTrox válasza Helmoras (#5425) üzenetére


DariusTrox
tag

Milyen "sűrűn" esik neked? Én farmoltam az enyémért kb 5 órát :D 2 esett a második jobb lett ezért nem folytattam, de most megint kellene egy 61-es :D

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#5427) Helmoras válasza DariusTrox (#5426) üzenetére


Helmoras
őstag

Ritkán, mondjuk mióta az elsőt kidobta már könnyebb a dolgom mert shotival 3 lövés a fószer :D 2 óra alatt esett kb 3olyan 2 perc egy menet nekem kb 5% al dobja, de ez most ilyen bemondott valami nyilván nem ennyi az esély rá :D

[ Szerkesztve ]

(#5428) DariusTrox válasza Helmoras (#5427) üzenetére


DariusTrox
tag

Mondjuk elvileg jobb a drop rate most, talán nekem is esik annyiszor :)

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#5429) TESCO-Zsömle válasza Helmoras (#5425) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bee-nél a delay arányos a kapacitással. Kisebb delay-hez jóval kisebb kapacitás párosul.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5430) Helmoras válasza TESCO-Zsömle (#5429) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem zavar, egyelőre, inkább hamarabb tegye vissza azt a 10 ezret mondjuk (kb 2-3 sec delayel) mint 15-20kt 5-6 seccel :S

Relative nagy hp regenes Gunzerkerem van igy a shield csak a sebzés miatt kéne meg az egyik passziv ami fire ratet ad ha lejöna pajzs. A class mod igyis levesz a shieldből :S

megszereztem azt a madár formában lövő smgt is a második végigjátszásban de túl hamar értem oda vagy nem tudom és igy csak 2k körüli a sebzése :S nem rossz mondjuk így se de lehetne jobb :S

[ Szerkesztve ]

(#5431) TESCO-Zsömle válasza Helmoras (#5430) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(kb 2-3 sec delayel)

Bee pajzs nincsen 3s alatt. Ha az a cél, hiába is farmolod. A leggyorsabb be, amit találtam (neten) 3,13mp-es késleltetéssel bírt, és 16.000 volt a kapacitása lvl50-en.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5432) Helmoras válasza TESCO-Zsömle (#5431) üzenetére


Helmoras
őstag

Boxon olyanom van havernál, 2,5-3 közti de persze ilyen 12k shield ha jól emlékszem, de a 3-3.5 össel is kiegyeznék de a mostani 5.5-6 os csak :S

(#5433) TESCO-Zsömle válasza Helmoras (#5432) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amúgy nem biztos, hogy lehetséges.

Pl már ezt se lehet megszerezni. A legutóbbi patch óta minden ilyen relic fixen ezzel a stat-al bír.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5434) Helmoras válasza TESCO-Zsömle (#5433) üzenetére


Helmoras
őstag

Neki warezos a gépe és még egy - kettővel régebbi a patch rajta lehet azért....

(#5435) MARV6969 válasza oriic (#5416) üzenetére


MARV6969
tag

Egyértelmű válasz nincs, de szerintem, és ha amúgy érdekel, egyszer legalább érdemes minden küldit megcsinálni, kapsz értük unique cuccokat, meg (van aki gyűjti és van köztük hasznos is) - VHM-ban még tudod is őket használni, de később, ahogy emelkedik a szint 61-ig, úgy avulnak el a régi "kincsek".
Ha UVHM után (közben) csinálod a VHM melléküldieit, azok ahogy fejlődsz, előbb-utóbb nem fognak kihívást jelenteni.
Ha meg VHM-ben egyedül mennél neki ilyen Master Gee féle invincible-knek (ami ugye nem tuningolt fegyverek nélkül esélytelen), akkor érdemes rágyúrni az UVHM-re, és ezeket a boss-okat hagyni a végére...
Ha többen játszatok akkor persze meg lehet próbálni a "halhatatlanokat" a dicsőség kedvéért, meg hogy fogyjon a pénz (mert előfordulhat, :) hogy behalsz)...

Ha megcsináltál minden küldetést, legközelebb már el tudod dönteni, hogy mikor, mibe kezdesz bele :K

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#5436) MARV6969 válasza Helmoras (#5417) üzenetére


MARV6969
tag

:D :D :D
teljesen ok :R , ha kicsit pihenned kell, majd együtt érzünk veled :D

Kíváncsi vagyok, hogy Lara Croft-ról lesz-e és mikor ilyen video...?? (vagy mondjuk a Resident Evil női szereplőiről...?)

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#5437) TESCO-Zsömle válasza oriic (#5416) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha maximalizálni akarod a szerzett XP-t, akkor:

PT1 (alap+DLC) akárhogy -> PT2 főszál (A+D) -> PT2 mellék (A+D) -> PT3 vegyesen

Fontos, hogy a halasztani kívánt küldetéseket ne vedd fel! PT3-ban minden küldetésnek akkora a szinte, mint a legnagyobb játékosé felvételkor.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5438) Taposo


Taposo
aktív tag

Sziasztok egy kis segitség kéne, már hónapok óta nem játszottam a játékkal, most feltelepitettem mindent felraktam ami a játék redist mappájában volt, de a játék indulásakor lefagy az egész szánitógép, van tiz steames játék a gépemen de csak ez csinálja, mit tanácsoltok ? steam fórumban nem találtam semmi érdemlegeset... minden driverem napra kész :F

(#5439) TTomax válasza Taposo (#5438) üzenetére


TTomax
nagyúr

Steammel ellenőriztesd le vele a fájlokat...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5440) Taposo válasza TTomax (#5439) üzenetére


Taposo
aktív tag

Azt irja hogy egy fájlt nem tud ellenőrizni, de már másodszor rakom újra és mindig ezt irja :
1 files failed to validate and will be reacquried

(#5441) TTomax válasza Taposo (#5440) üzenetére


TTomax
nagyúr

Első körben vedd aki a DLC mappákat másold ki őket valahová,és engedd rá a steamet ellenőrizni!Itt találod...
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Borderlands 2\DLC,az egész DL mappát vedd ki,és ellenőrizd le a steamel... le fogja a dlcket tölteni újra,de akkor már hibátlanul...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5442) Taposo válasza TTomax (#5441) üzenetére


Taposo
aktív tag

Huh ugyan az csak most igy : 4492 files failed to validate and will be reacquried, de ganyé most elkezdte újból leszedni a DLC fájlokat, hagyjam ?
jah oké akkor hagyom.. fél óra remélem igazad lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#5443) TTomax válasza Taposo (#5442) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát én is remélem,hogy a DLC volt sérült,mert az szokott az lenni... :)) Ha elindul akkor nyugodtan letörölheted a kimásolt mappát...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5444) Taposo válasza TTomax (#5443) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát sajnos kolléga ugyan az :( inditásnál lefagy az egész gépem, elég szomorú egy ilyen drága gépet restart gombbal újrainditani.... most vettem meg a seazon passzt hogy játszhassak tovább a játékkal mert nagyon tetszett, de igy nem fogok, átbújtam a netet ilyen problémákról 2012-ben irtak utoljára a fórumokon, esetleg még valami ötlet ?

(#5445) intercooler válasza Taposo (#5444) üzenetére


intercooler
őstag

Törölj mindent ami a borderlands-al kapcsolatos, és töltsd le újra steam-el az egészet.

(#5446) TTomax válasza Taposo (#5444) üzenetére


TTomax
nagyúr

Aham,próbáld meg esetleg alacsonyabb GPU órajellel... talán...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5447) genndy válasza Taposo (#5444) üzenetére


genndy
addikt

Próbáld meg uninstallálni a redistből feltett dolgokat, és beszerezni belőlük a legújabbakat. Ilyen fagyás már nem a játék hibája szvsz, hanem driver, segédprogi, és hasonlók .Eseménynapló ír valamit?
Esetleg ha átállítod nem teljes képernyős módra? Hátha ablakban legalább valami hibaüzenetet látni fogsz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5448) Taposo válasza genndy (#5447) üzenetére


Taposo
aktív tag

Eseménynapló két hiba forrást mutatott minden sikertelen játékinditásnál :
1 CAPI2 Nem sikerült kibontani a külső féltől származó legfelső szintű listát az automatikus frissítési kabinetfájlból
2 WMI Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected. ezek vajon mire utalhatnak ?

genndy kolléga ezeknél nem nagyon van újabb progik mindehol ugyan ilyen dátummal vannak

TTomax alap órajelen van minden soha nem volt gond ezzel

[ Szerkesztve ]

(#5449) intercooler válasza Taposo (#5448) üzenetére


intercooler
őstag

[link] 1 próbát megér. és ez is [link] bár ugyan az...

[ Szerkesztve ]

(#5450) Taposo


Taposo
aktív tag

Ám szerintem megvan a ludas az a ostoba NET Framework keretrendszer, próbáltam frissiteni, de nézem a gépen a legújabb van fent, mondom mindegy megpróbálom feltenni azt ami a játék mappájában van, amint elkezdi telepiteni megfagy a gép és mikor inditani akarom a játékot akkor is mindenáron ezt erőlteti hogy frissiteni akarja és kifagy

ez igen most úgy szétb@szta a gépet hogy semmilyen Net Frameworköt nem enged felrakni mert fagy a gép, illetve most már az frissiteni se lehet mert fagy, na ezért nem szeretem ezeket a dolgokat piszkálni :O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.