Hirdetés
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Graphics: EAGET S600 - 1TB-os SSD - Aliexpressről kihagyhatatlan áron!
- Cseppino: Windows 11 25H2 frissítés – Újdonságok, AI-funkciók és rejtett beállítások.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
fravik
tag
Szia! A helye okés, a ginseng szereti a sok fényt. Sajnos hatalmas a környezetváltozás (fény, hőmérséklet, páratartalom), ami kb automatikusan ilyen reakciót vált ki a növényekből.
Ne keseredj el, csinálj mindent úgy, ahogy olvastad/tudod (a locsolás is rendben van így) és várd meg, hogy akklimatizálódjon a megrászkódtatás után.
Kérdés még... az ablak közelsége azt jelenti, hogy a radiátor is ott van? Mert akkor sürgősen tedd át máshova, a radiátor olyan a téli időszakban a fának, mintha tábortüzet gyújtottál volna mellette. Ezen kívül nem érte huzat ugye? A szellőztetést nem bírja, ha közvetlenül a huzatban van.
A páratartalom lehet még a szűk keresztmetszet, próbáld meg valamilyen szórófejes spriccelővel naponta 2-3x fújd le vízzel, hogy kicsit növeld a páratartalmat körülötte... a panel kb 25-35%-os páratartalma nagyon kevés nekik, legalább 60-70% lenne optimális. Egyébként az embernek is
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Dell Vostro 3550 - i3-2310M I 4GB I 250GB I DVDRW I 15,6" HD I HDMI I Cam I Garancia!
- Dell Latitude E7440 - i5, 8GB RAM, HDMI, eu bill - számla, 6 hó garancia
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Air 15 M4 24GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Ne keseredj el, csinálj mindent úgy, ahogy olvastad/tudod (a locsolás is rendben van így) és várd meg, hogy akklimatizálódjon a megrászkódtatás után.

