Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kingabo


kingabo
őstag

Hali!

Egy kis segítséget kérnék. 6.10.58-as wcg-s Boinc-t használok viszont baromi ritkán csatlakozik a projektek szervereihez. A wcg mellett van egy másik projekt 1:1 arányban osztoznak a 2 magon (egyiken az egyik másikon a másik), jelenleg 29 órányi csomag vár jelentésre. A beállítások: "connect about every days"-nél 0,01 van beállítva (ez 14,4 percet jelent). Más erre vonatkozó beállítást nem találtam, de ez bőven messze van a 14 perctől... Valakinek van 5lete, hogy ez miért van, vagy hogy mi a megoldás? :F

(#802) C0d3r válasza kingabo (#801) üzenetére


C0d3r
addikt

Első próbálkozásnak én egy frissítést javasolnék, 6.12.33-at használom, újabb verziókban csiszolva lettek a munka kéréssel kapcsolatos funkciók.
Letöltés: 6.12.33 - 32 bit / 64 bit

Apropó, BOINC szerverei le vannak halva, 1-2 nap mire helyreállítják.

(#803) kingabo válasza C0d3r (#802) üzenetére


kingabo
őstag

Wcg-s boinc kell nekem, nem sima. :U Legutóbb amikor néztem még nem volt belőle újabb változat. :(

(#804) C0d3r: nem tudom, mintha úgy rémlene, hogy a simával nem megy. Nemrég csatlakoztam a projecthez és akkor kellett áttérnem erre.

[ Szerkesztve ]

(#804) C0d3r válasza kingabo (#803) üzenetére


C0d3r
addikt

Mit tud az a WCG-s kliens?

Szerk.: Elmúlt hetekben WCG-t is futtattam, gond nélkül működött. Sőt, mikor a saját kliensük is megszűnt (2008 körül?), már akkor használható volt a BOINC-éval.

[ Szerkesztve ]

(#805) kingabo válasza kingabo (#803) üzenetére


kingabo
őstag

Rohadt szerk idő. :W

Most néztem a legfrissebb változat ami wcg-s az a 6.10.58-as, amit én is használok.

(#806) Joci10 válasza kingabo (#805) üzenetére


Joci10
őstag

Igen, az utolsó dedikált WCG-s BOINC a több, mint egy éves (2010.09.24.) 6.10.58-as.
Viszont pont ezért én nagyon hihetőnek tartom azt az álláspontot, hogy azért nincs már külön WCG-s BOINC, mert a 'sima' BOINC is jól kezeli a WCG-t. Persze, én nem próbáltam, és nem is használom; de ha mentesz, akkor szerintem semmi bajod nem lesz majd egy próbától (felrakod az új BOINC-ot, és megnézed, mennek-e a WCG-s projektek).

[ Szerkesztve ]

(#807) kingabo válasza C0d3r (#802) üzenetére


kingabo
őstag

Visszanéztem a rozis topikban és ezzel nekem elég sok gondom volt annó, amikor kipróbáltam (még a wcg előtt), ezért sem zavart, hogy a régi boinc-ra épül a wcg-s.

(#806) Joci10 :
"Viszont pont ezért én nagyon hihetőnek tartom azt az álláspontot, hogy azért nincs már külön WCG-s BOINC, mert a 'sima' BOINC is jól kezeli a WCG-t."
Akkor viszont nem értem, hogy a letöltés menüben miért csak a régi wcg-st ajánlja fel. Nyilván valami (rejtett) oka...

"...de ha mentesz, akkor szerintem semmi bajod nem lesz majd egy próbától..."
Ez lesz amint lesz rá időm. De mint fentebb írtam, az újjal akadtak gondjaim. (a mostanitól sokkal zavaróbbak)

"nem próbáltam, és nem is használom"
Még mindig S@H? :)

(#808) C0d3r válasza kingabo (#807) üzenetére


C0d3r
addikt

Konkrétan mi volt vele a gond?
6.12.33-mas BOINC-al nem tapasztaltam semmi rendelleneset, pedig még fiókkezelőt is használok (BAM!).

(#809) kingabo válasza C0d3r (#808) üzenetére


kingabo
őstag

Nem működés, hanem gui.

Érdekes módon azóta, hogy rákérdeztem szépen jelenti a csomagokat. :)

(#810) Joci10 válasza kingabo (#807) üzenetére


Joci10
őstag

Nem, mostanában semmit nem futtatok. Inkább beállítottam a gépemet gazdaságos működésre, mert ezzel pénzügyileg tudok spórolni kicsit - ha már egyébként sokat evő procim van. (Sok kicsi sokra megy.)

(#811) Gyulus11


Gyulus11
csendes tag

Sziasztok! Kellene egy kis segítség. A kliensen belül van egy olyan opció hogy "Másik Boinc Manager indítás". Ez arra jó hogy én otthonról neten keresztül másnak kezeljem a Boinc programját? Ha igen akkor mit kell beírjak a "Számítógépnév" és a "Jelszó" helyére? Ha ez mind megvan akkor kell valamit állítanom a másik ember gépén hogy a Tűzfala ne tiltson le ha csatlakozni akarok hozzá? Előre is köszi :)

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#812) Gyulus11


Gyulus11
csendes tag

6.12.33 verziot használok

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#813) C0d3r válasza Gyulus11 (#811) üzenetére


C0d3r
addikt

Röviden lásd itt, hogy távoli gépeknél működik-e, azt sajnos nem tudom (helyi hálózaton próbáltam csak).
Számítógépnév ami telepítéskor lett megadva (vagy IP cím), jelszót lásd a linken.
Ha nincs gui_rpc_auth.cfg nevű fájl, akkor nyilván létre kell hoznod azt.

[ Szerkesztve ]

(#814) Gyulus11


Gyulus11
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm. Majd megnézem hogy működik e.

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#815) C0d3r válasza Gyulus11 (#814) üzenetére


C0d3r
addikt

Az a nem semmi! :C :Y :R
GTX460 teljesít ilyen jól?

(#816) Gyulus11


Gyulus11
csendes tag

:K Idén márciusban pakoltam össze a gépet. Azelőtt egy laptopom volt (Dual proci) de azzal csak olyan 100 ezer kreditet tudtam összekaparni. Egy jó ideje futtatom én is a BOINC programot. Azt kell hogy mondjam ez a kártya kitűnő! Mindent játékot Full HD-ban nyomok maxra húzva minden és még csak meg sem akad! :) Példaképp egy PrimGrid csomit 20 perc körül dolgoz fel. A seti csomik olyan 3-9 vagy 12 perc alatt dolgoz fel attól függ milyen nagy a feldolgozandó adat. A kártyát én még 58 ezer körül vettem de azóta biztos esett az ára. Nekem nagyon bevált és a nap 24 órájában 100% terhelés alatt megy! :))

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#817) Ric4m0nd válasza Gyulus11 (#816) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Elgondolkodtató, hogy mekkora különbség van CPU vs GPU számítás közt. ~3milliós kreditem eltörpül a 34milliód mellett... Igaz lehet a CUDA technológia 10x-es számítási sebessége a processzorokhoz képest. A következő mini-itx konfigurációmban helye lesz egy single-slotos low-profile VGA kártyának. Kérdés már csak az, hogy AMD 7000-es széria új szériája legyen, vagy jelenlegi Nvidia palettájáról válasszak.

(#818) Gyulus11 válasza Ric4m0nd (#817) üzenetére


Gyulus11
csendes tag

Valóban elképesztő. Hihetetlenül nagy adatmennyiséget dolgoz fel igen rövid idő alatt.Nem tudom mit válasz. Nekem a dolog már ott elbukik hogy "m-ITX". Kicsi alaplap kicsi házban ami elég sok hőt eredményez.Bár az is kérdés hogy passzív vagy aktív hűtésű e.Én alap NVIDIA kártyát vennék, ha vennem kellene újat.Az NVIDIA kártyákban van Physx és CUDA technológia. De nem feltétlenül jobbak az új szériájú kártyák.

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#819) C0d3r válasza Gyulus11 (#816) üzenetére


C0d3r
addikt

"...a nap 24 órájában 100% terhelés alatt megy!"

Amikor Milkyway-en teszteltem (GTS450-et), az is nagyjából teljesen kihajtotta, és érezhetően visszafogta a teljesítményt (ablakok lassabban jelentek meg, videólejátszás is problémásabb). Einstein 60-70%-ra használja ki max., szerencsére Milkyway-nél találtam beállítási lehetőséget, hogy visszafogjam valamennyire. De valamiért észrevehető ha 100%-on megy, nem úgy mint a processzornál.
Te nem tapasztalsz ilyet?

(#820) Gyulus11 válasza C0d3r (#819) üzenetére


Gyulus11
csendes tag

A kihasználtságot úgy értettem h megállás nélkül megy.
Nekem a Seti 80-92% -- PrimGrid 99% -- Milkyway 99% -- DistrRTgen -- 99% -- GPUGRID -- 95-99% -- Collatz Conjecture 65-70 % Einstein 63-68%. De van mikor teljesen mások az értékek kivéve a DistrRTgen és a PrimGrid-nél. Nekem is vannak hasonló problémáim.De nekem csak akkor jelentkeznek ha a DistrRTgen csomi fut, akkor akad a youtube-on a video és még egy Flippert sem lehet játszani szaggatás,akadozás nélkül. A Milkyway-nél ha játszok közbe kicsi akadások vannak és nincs video lejátszási probléma és a GPUGRID-nél is hasonló a helyzet. Ebből azt szűröm le hogy mindegy mennyi %-on megy egy project csomagja mert a PrimGrid-nél 99%-nál is játszhatok bármit csinálhatok nem szaggat be.
Az is sokat számít hogy milyen proci van a videokártya mellett.Nekem hiába magas az órajel mégis jobban jártam volna egy Core2Duo procival alacsonyabb órajel mellett. Gyorsabb lenne a kártyám. Számít hogy milyen "utasításkészlet" van a prociba is. Mert a PrimGrid,DistrRTgen és a GPUGRID kevésbé használja a procit.A Milkyway cuda opencl csomagjai eszik a procimat, +ba a kártya mellett.

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#821) Gyulus11 válasza C0d3r (#819) üzenetére


Gyulus11
csendes tag

GTS450 vagy GTS450 oc-s kártya volt? A procinál nálam a rosetta csomagjai okoznak problémát mert jobban szaggat a gép mintha a kártya szaggatna.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

(#822) C0d3r válasza Gyulus11 (#821) üzenetére


C0d3r
addikt

Sima GTS450, ami amúgy jelenleg is az Einstein-es csomagokon dolgozik, 60-70% kihasználtság mellett gond nélkül.

(#823) Ric4m0nd válasza Joci10 (#800) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

6.13.XX sorozatból mikorra várható a végleges kiadás, van valami előrejelzésük?

(#824) Nimrod


Nimrod
addikt

Spinhenge-et mi lelte? Most látom a diagramábrámon, hogy egy ideje semmi sem jött rá, a honlapjuk főoldalán egy MySQL-es hibát mutat.

(#825) kingabo válasza Nimrod (#824) üzenetére


kingabo
őstag

Google cache-ből:
"September 28, 2011
When the 04_core_shell_nanoparticles series is finished, we will pause Spinhenge@home for about three month. We plan to upgrade the server hardware, the client and the server hardware. We also need some time to evaluate the results of the last two series (the *fe30_map_*_* and the core_shell_nanoparticles). Updates about our progress will be post on the news and our forum.
We thank all users for the great support!!!
Kind regards, Christian Schröder, Thomas Hilbig"

A server status alapján csak a beta-k nem mennek...

Valoszínűleg a mysql szerver halt le. :W

[ Szerkesztve ]

(#826) C0d3r válasza kingabo (#825) üzenetére


C0d3r
addikt

Figyelgettem, pár napja már újabb csomag se volt. Szerintem ez már a fejlesztés része, leállították az adatbázis szervert.

(#827) Joci10 válasza C0d3r (#826) üzenetére


Joci10
őstag

Pár napja? Nálunk már több, mint 1 hónapja nem ad csomagot; sőt, a BOINC úgy jelzi már egy jó ideje, mintha kiléptünk volna a csapatból (pedig nem, hiszen a múltkor, amikor még a netes rész ment, akkor még a honlap szerint is a csapatban voltunk, de a BOINC meg már hülyült ilyen téren).

#823: Nem tudok róla (igaz, nem is nagyon szoktam nézni a fórumot); de lassan már ideje lenne. :)

#817: Ha főként BOINC-ra használnád a VGA-t, akkor egyértelműen NVIDIA. A GPU-ik felépítése jobban kedvez az ilyen számításoknak, így mindenképpen jobb választás, mint az AMD/ATI. Ha viszont a fogyasztás lenne a szempont és mellette futtatnál néha-néha egy-két projektet a GPU-n, akkor viszont inkább AMD/ATI.

[ Szerkesztve ]

(#828) Joci10


Joci10
őstag

Még mindig a régi vonal...

6.12.43-as tesztverziók:
Windows 32bit
Windows 64bit
MAC OS X

[ Szerkesztve ]

(#829) Nimrod válasza Joci10 (#800) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez a verzió megint nem olyan jó. Frissítettem a netbookon és látom, hogy van az idő kijelzése alatt egy státusz csík. Ennek viszont most lelóg a fele.

(#830) Joci10 válasza Joci10 (#828) üzenetére


Joci10
őstag

További 6.12.43 tesztverziók:
Linux 32bit
Linux 64bit

(#831) Ueda válasza Ric4m0nd (#817) üzenetére


Ueda
senior tag

Kár, hogy a videókártyákról nem csinálnak statisztikát, azzal pontosabb képet kaphatnánk erről. A CPU, VGA teljesítménymérés sem egységes. Míg a proci számítási teljesítményét kiírják a Details gombok alatt Measured floating, integer point -ban. Addig a videókártya teljesítményét csak az eseménynaplóban látom és nyilván csak a sajátomat. Pl.: 2011.11.10. 7:39:09 | | NVIDIA GPU 0: GeForce 9800 GT (driver version 26658, CUDA version 3020, compute capability 1.1, 1006MB, 308 GFLOPS peak)
Ez ugyan már eléggé gyengécske VGA, de mivel green modell (65nm), még belefér, hogy futtassam. A LinX-ből tudom (vagy IntelBurnTest), hogy a procimnak kb. 30-33 GFlops teljesítménye van , és így ki is jön a 9-10x különbség.
Másrészt a gyártók épp ezért mennek el a fúzió, az APU-k irányába, mert a videókártya teljesítményét a hétköznapi felhasználók számára is elérhetővé kívánják tenni. De nemsokára már ez is elegendő lehet sok embernek a Boinc-hoz, főleg teljesítmény/fogyasztás szempontjából.
Ugyanakkor még bőven lehet intelligensebbé tenni a rendszert, mert viszonylag sokat kell vele foglalkozni. Pl. legyen egy automata módja, arra az esetre, ha az illető nem kíván foglalkozni vele és akkor maga a rendszer válassza ki, hogy mit kíván futtatni rajta. Hisz adott esetben a tudományos világ jobban el tudja dönteni, hogy mely projektek lehetnek fontosabbak. (Jó, mondjuk ez nem igaz az anyagiak miatt, de ideális esetet feltételezve.) + nagyon finoman bújjon meg a háttérben, bármit csinálok, ne vegyem észre, hogy ott van. Pl. egy időben kipróbáltam a DNETC@Home-t, hát az durva volt, 100%-on semmit sem lehetett mellette csinálni és rendesen felforralta a procit.
Vagy robotok formájában, amik pásztázzák a netet az éppen bekapcsolt gépek után és ha találnak szabad erőforrást, akkor dobnak rá feladatot. Természetesen bizonyos időközönként elmentve az eredményt, hogyha idő előtt lekapcsolják a gépet, akkor egy másik gépen tudja folytatni. Legfeljebb a Windowsban lenne egy ilyen kapcsoló, amivel le lehetne tiltani ezt, hogy ne csorbuljon az etika.

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#832) C0d3r válasza Ueda (#831) üzenetére


C0d3r
addikt

Videokártya statisztikához hozzászólva, újabb BOINC Server verziókban már van ilyesmi, SETI-nél megtekinthető. Se nem túl látványos, se nem túl információ dús, de azért csak összehasonlítható, melyik hogy teljesít.

(#833) Nimrod válasza Nimrod (#829) üzenetére


Nimrod
addikt

Még egy érdekesség. Második napja fut megállás nélkül ez a verzió netbookon és most arra lettem figyelmes, hogy a BOINC kliens valamitől leállt. :F

(#834) C0d3r


C0d3r
addikt

Újabb verzió, igen sok kijavított hibával.

6.13.11 - tesztverzió:
Windows: 32 bit / 64 bit

(#835) Joci10 válasza C0d3r (#834) üzenetére


Joci10
őstag

Valamint itt az Apple-sített verzió is:
6.13.11 MAC OS X tesztváltozat

[ Szerkesztve ]

(#836) C0d3r


C0d3r
addikt

Már haladunk is tovább.

6.13.12 - tesztverzió:
Windows: 32 bit / 64 bit

[ Szerkesztve ]

(#837) Ric4m0nd válasza C0d3r (#834) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Hol lehet megnézni a fejlesztéseket?

(#838) C0d3r válasza Ric4m0nd (#837) üzenetére


C0d3r
addikt

(#839) Ric4m0nd válasza C0d3r (#838) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Köszönöm! Korábban futtattam teszt verziókat, de nem kaptam kreditet. Figyelmeztetésben írják, hogy "This is not a version that you install and walk away from" :) Pont ezt csinálom amikor magára hagyom a gépet. Várok inkább a véglegesre. :K

(#840) C0d3r válasza Ric4m0nd (#839) üzenetére


C0d3r
addikt

Élesbe én se futtatom, ha rám jön a mókázhatnék, virtuális gépen próbálgatom. :)

(#841) Nimrod válasza Ric4m0nd (#839) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem csak tesztverzió fut és nincs vele gond, kreditet is kapok utána.

(#842) Nimrod


Nimrod
addikt

BOINCstats oldalon a Credit per day, Last 60 days grafikon szerint október 31-nél egy hosszú negatív irányú csík van. A Current Credit (based on incremental update) sorban pedig mintha nulláról indultam volna megint. Történt valami? :F

Látszólag nem méri egyik projektem sem (Enigma, Spinhenge és SZTAKI), csak a SETI-t. Nullázta a többit. :F

[ Szerkesztve ]

(#843) C0d3r válasza Nimrod (#842) üzenetére


C0d3r
addikt

Én is jártam már így, jelenleg 2 külön CPID-vel (Cross Project IDentifier) rendelkezel (egyik, másik).
Akkor szokott ez megtörténni, ha ugyanazzal a névvel, de pl. másik mail címmel csatlakozol egy projekthez, de eltérő jelszó, adatlap is elég a kavarodáshoz. Javaslom, hogy nézd át ezeket (projektek weboldalán bejelentkezve a fiókba), és használj BOINC Account Manager-t (BAM, BOINCStats-on megtalálod), amivel pár kattintással tudsz csatlakozni projektekhez és a gépeket is külön-külön betudod állítani, hogy melyiket futtassák (ezzel is könnyebben elkerülhető az esetleges kavarodás) - ha ismerted már ezt, akkor tárgytalan.

Szerk.: BAM akkor kifejezetten javasolt, ha több géppel is rendelkezel - nem kevés időbe telt rájönnöm, hogy azért bolondult meg a statisztikám, mert egy nem BAM-on keresztül csatlakoztatott gépem kért más CPID-t a projekttől. Így lényegében egy szép kis "vita" alakult ki, minden egyes csomagjelentéskor a kliensek a saját CPID-jüket próbálták ráerőszakolni a fiókra. :)

[ Szerkesztve ]

(#844) C0d3r válasza Nimrod (#842) üzenetére


C0d3r
addikt

Némi oknyomozás után azt látom, hogy az Atom-os gép önállósította magát (itt és itt).
Amennyiben van rá lehetőséged, akkor szerintem érdemes kifuttatni a csomagokat, projektekről lecsatlakozni a kliensben. Ezek után BAM-os fiókban egyesíteni a gépeket, kivéve ha már így van, akkor nehezebb a történet.

(#845) Nimrod válasza C0d3r (#844) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt a gépegységesítést hogy tudom megcsinálni? Illetve honnan látom majd, hogy most már jó?

(#846) C0d3r válasza Nimrod (#845) üzenetére


C0d3r
addikt

Regisztrálsz a BAM-ra (érdemes a projektekben használt névvel és jelszóval), küldeni fognak aktiváló mailt, abban a linkre katt. Bejelentkezel a boincstats.com-on (oldal jobb felső részén).
Bejelentkezés után, menj a "Sign-up for projects" menübe, itt fogsz tudni később projektekhez csatlakozni (Create account - új fiók létrehozása, kliensen belül a Projekt hozzáadásával egyezik meg, csak gyorsabb :) ). "Find account" kijelölésével tudsz a meglévőkhöz, lista végén a "Start"-ra kattintva lehet a folyamatot elindítani, majd a "Project resources" menübe megjelennek amiket kiválasztottál.
"Attach new host by default?" opció arra szolgál, hogyha kliensbe csatlakoztatsz egy gépet a BAM-os fiókhoz, automatikusan hozzáadja az itt kiválasztott projekt(ek)et.

BOINC kliensbe: Eszközök menü -> Projekt hozzáadása -> Use account manager - kiválasztod a BAM-ot, megadod a nevet és jelszót, ez a része ennyiben letudva.

Csatlakoztatott gépeket a "Host list" menübe látod, gépnévre rákattintva jelenik meg a projekt lista, amihez a "Sign-up for projects" menün keresztül csatlakoztál, "Attach?" alatt lévőket kell bepipálni, ha csatlakozni szeretnél utólag (vagy éppen leválasztani azt a gépről).
Lényegében ennyi, BAM-ra néha rácsatlakoznak a gépek maguktól, és remélhetőleg mindegyik ugyanazt a CPID-t fogja használni. :)
Ja még annyi, hogyha kézzel hozzáadtál a géphez egy projektet az oldalon, kliensen belül "Eszközök -> Szinkronizáció ezzel: BOINCstats BAM!"-ra kattintva történik meg a csatlakozás, majd kezdődhet a munka.

(#847) C0d3r válasza Nimrod (#845) üzenetére


C0d3r
addikt

"My detailed stats" - itt megtekinthető a gépek által használt CPID-hez tartozó statisztika, ha pár napig nem fog "ugrálni" a grafikon, akkor megjavult. :K

[ Szerkesztve ]

(#848) Nimrod válasza C0d3r (#846) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi, ez lényegében mind meg is volt szinte amióta csak BOINC-et használok.
Host list alatt is rendben vannak a projektek, mindegyik státusza attached.
Még annyit próbáltam meg, hogy a kliensben rányomtam a Haladó -> Hálózati kommunikáció létesítése gombra (ez nem tudom pontosan mire jó), illetve az Eszközök -> Szinkronizáció ezzel: BOINCstats BAM!

(#849) C0d3r válasza Nimrod (#848) üzenetére


C0d3r
addikt

31-én nem frissítettél egy újabb tesztverziós BOINC-ra?
Jól láthatóan hónapokig szépen mutatta a statisztikát, erre egyik napról a másikra új CPID-t kapott az egyik gép.

(#850) Nimrod válasza C0d3r (#849) üzenetére


Nimrod
addikt

Elképzelhető, nem tudom már megmondani. Tegyek fel inkább egy stabil változatot és akkor helyrejön?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.