- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- MasterDeeJay: Mindkét irányból bedugható USB-A?
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Új hozzászólás Aktív témák
-
francz'70
senior tag
válasz
carl18 #13486 üzenetére
Na, akkor jöhet a kis evolveo
Ha a groove-ból indulok ki, (ami valszeg ugyanaz) megeszi reggelire az összes jbl go-t, sőt a sony srs xb-10 et is, az xb-13 as is csak annyival volt jobb, hogy alacsony hangerőnél több basszust adott, de nagyobb hangerőnél fordult a kocka, nem beszélve, hogy a groove/evolveo sokkal tisztábban szólt, az akusztikus hangok csak úgy parádéznak, elektronikus muzsikát meg kimondottan élvezet vele hallgatni (persze a méretéhez képest
)
Tény, hogy a kis evolveo/groove nem olyan kompakt mint a jbl go, bár egy munkásgatya zsebébe ez is befér
cserébe sokkal élvezhetőbben szól.
Nyilván az Evolveo mérlegére billen az akku idő és az SD kártya lejátszás, és lehet basszusból is több van,de ettől függetlenül nem vagyok benne biztos szebben szól mint egy JBL.
....pedig abban biztos lehetsz, hogy szebben szól mint egy go, ha az evolveo ugyanaz mint a groove, akkor tuti..
-
Jarod1
veterán
válasz
carl18 #13486 üzenetére
Most cseréltem akksit a Jbl flip4 ben bár saját márkás, de egy kalap kaki.1-2 órát bírt, töltés közben néha
azt jelezte hogy nincs töltés.
fel volt púposodva benne az akksi és amint próbáltam kihúzni kábelével az a kezembe is maradt.bár a flip 6 elérhető lenne 54euróért az nem nyerő, nincs jack csati, nincs mikrofon.
-
Aureal
őstag
válasz
carl18 #13486 üzenetére
Sony XB13 az kicsit halk, de pinaszőrszálnyival több a basszusa. A 10-est nem ismerem.
Viszont itt vki még ezt ajánlotta nekem anno kicsiben (csak nincs rajta jack bemenet). [TRIBIT MICRO: link]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ASrock B460 Steel Legend LGA1200
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Akku: 100%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S21 Ultra 8/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB, Újszerű, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Újszerű Lenovo Yoga 7 - 14" 2.8K OLED Érintő - i5-1240P - 16GB - 512GB - Win11 - 1 év garancia - HUN
- Bomba ár! Dell Latitude E6540 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 15,6" FHD I HDMI I W10 I Gari
- Csere-Beszámítás!AMD Asztali számítógép PC Játékra! R5 5600/ RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest