Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) TTom65 válasza Luck Dragon (#400) üzenetére


TTom65
tag

A fülessel, hogy vagy megelégedve?

(#402) Luck Dragon válasza TTom65 (#401) üzenetére

A csendes környezetben használja az ember akkor teljesen megfelel a minden napok számára.Maga hangzás középtartomány szinte kifogyhatatlan , magas hangzás szuper a mély is jó itt végre hallható hogy ebben a fülesben már van mint az eggyel nagyobb testvérénél (8). De egy kicsivel zajosabb helyen avagy buszon, vonaton vagy bármilyen tömegközlekedési eszközön használjuk akkor elvész és itt gondolok legfőképpen a mély hangzásra. Oly annyira hiányzik az aktív zaj szűrés hogy az valami bámulatos. Főleg aki már előtte már használta huzamosabb ideig .

Összességében csak akkor vedd meg ha nem használsz tömegközlekedést. Mert akkor remek választás lesz számodra.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#403) TTom65 válasza Luck Dragon (#402) üzenetére


TTom65
tag

Köszi.

(#404) Luck Dragon válasza TTom65 (#403) üzenetére

Szívesen

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#405) laci1892


laci1892
senior tag

Sziasztok! Szeretnék tőletek tanácsot kérni, a blitzwolf at-2 okosórájával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Érdemes beleugrani?

Valakinek tapasztalat? :R :R

(#406) dave0825 válasza laci1892 (#405) üzenetére


dave0825
őstag

Ezt böngészem én is most, teszteket látok-e róla, egyet találtam, de itt ahhoz képest, hogy 3* az értékelése a Da Fit alkalmazásnak, ami az órához való, a "jobbak közül való"-nak írják az alkalmazást. :) BW-AT2C-t láttam, elő lehet rendelni, állítólag vérnyomást is mér, de efelől vannak kétségeim, hogy asztalra letéve nem mér-e valamit, mint a többi olcsó kínai óra. :U

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#407) NagyBandi válasza pidzsi84 (#351) üzenetére


NagyBandi
csendes tag

Szia, erősen "saját felelősségre" kategória, de én is hasonló cipőben jártam, és ezt a videót találtam: https://www.youtube.com/watch?v=ZzM4vVsGkKA
A srác azt írja, hogy a fülzsírtól védő kis háló mögött szokott megolvadni a ragasztó, azt kell kipucolni. Egy tűvel levettem a kis hálót, és igazából nem találtam mögötte ragasztót, csak körbe a peremén egy gyűrűben. Annyit tettem, hogy a hálót kicsit megkapirgáltam és visszatettem, és ettől megoldódott a probléma. Kicsit aggódom, hogy nem fog-e idővel kiesni a kis háló, de mondjuk előtte már használhatatlanul halk volt, szóval veszíteni nem veszíthetek.

(#408) Hatii válasza NagyBandi (#407) üzenetére


Hatii
tag

Kicsit általánosítva mondom, hogy nekem több fülesemről is leesett már az a kis háló, pár napja pont a bw fülesről. Ennél én találtam ragasztót, illetve maradványt. Azt leszedegettem, megtisztítottam és a kis hálót sima ragasztóval visszaragasztottam. Ezt megcsináltam a másik oldali fülessel is, amiről magától nem esett le. Nyilván úgy, hogy csak a peremén legyen ragasztó.
Nekem ettől a hang nem változott.

(#409) Kolondrum válasza Imy (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szerintetek bírni fogja? [kép]

(#410) Luck Dragon válasza Kolondrum (#409) üzenetére

Kiképzést ? Szerintem igen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#411) Imy válasza Kolondrum (#409) üzenetére


Imy
veterán

Persze, bírnia kell. Ez melyik termék?

(#412) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[kép]
Már nem az első, de kint még nem volt. Itt télen meg éjjel nyáron kb végig minden 100% páratartalmú. Csöpög a víz mindenröl. Egyébként 20m-re az ablakban van a vevő. Megy.

(#413) movax válasza laci1892 (#405) üzenetére


movax
őstag

Nekem van, itt és itt írtam róla röviden. Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok, ha tudok.

[ Szerkesztve ]

(#414) laci1892 válasza movax (#413) üzenetére


laci1892
senior tag

A szíj, cserélhető, bármilyen szíj jó hozzá?

(#415) movax válasza laci1892 (#414) üzenetére


movax
őstag

Igen, univerzális 22 mm-es, a szíjrögzítés a szokott teleszkópos. Bár a szíj igazodik az óra formatervéhez, valószínűleg lehet találni hasonlót, ami illik hozzá.

(#416) laci1892 válasza movax (#415) üzenetére


laci1892
senior tag

Amúgy nagyon tetszik, láttam előben a kijelzőt. Nem amoled, de nem rossz. Az alkalmazás amúgy nálad jól működik?

Most készülök beruházni rá.

Van magyar blitzwolf oldal, ahonnan tudom.... vagyis tudnám rendelni, de ahogy láttam feljebb lesz olyan verzió ami támogatja a Bluetooth hívást is. Eléggé gondolkodom rajta hogy vagy az bangood-ról vagy inkább a sima 😁😁 :C

[ Szerkesztve ]

(#417) movax válasza laci1892 (#416) üzenetére


movax
őstag

Az alkalmazás kifogástalanul működik, bár én nem nagyon használom, nekem az óra csak a napi lépésszám miatt kellett, azt meg megnézem minden este. De az app szépen, áttekinthetően mutatja a napi, heti, havi adatokat.
Fontos még, hogy az appban, a profilnál lehet beállítani a lépés hosszúságát, ennek függvényében méri az óra a megtett távolságot. Nyilván pluszmínusz pontosan, valamennyi hozzávetőlegesség van benne, de ha nem halálpontosan kell, akkor elfogadható.
A vérnyomásmérés viszont megbízhatatlan, van, hogy úgy tűnik, nagyjából eltalálja, máskor egyáltalán nem. Szóval én a vérnyomásmérést kamunak látom.
A kijelzője pedig igen, mondhatni kiváló, jól látható napsütésben is, nem hiányolom az amoledet.

[ Szerkesztve ]

(#418) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, BLITZWOLF® BW-SHC2 1080P kamera integrálható, működik Google Home, Google Assistant-tal ?
Nagyon fontos lenne... Köszönöm :)
Esetleg van itt valakinek ilyen kamerája? Használ ilyet ? :R

.:. bl4ze .:.

(#419) hojos válasza bl4ze (#418) üzenetére


hojos
aktív tag

Tuyán keresztül látja a Google Home, de semmit nem tudsz vele csinálni. Biztonsági eszközként jelöli.
Legalábbis nálam, csak így megy. 😂

(#420) hojos


hojos
aktív tag

Egyébként egyenlőre nem ajánlom a kamerát. Pár napja van nálam. A nappali kép meg sem közelíti a Xiaomi 360-ét. Az éjszakai kép minőségről nem tudok mit mondani, mert egyszerűen nem működik az éjjeli mód. Totál feketeség, semmi más.

(#421) dave0825


dave0825
őstag

BW-AT2C órát előrendeltem 03.24-én, tegnap jött email, hogy nem tudják föladni, mert a gyártó nem tud annyit szállítani (holott csak páran rendelték elő).
Nem sokszor rendeltem banggood-ról, de amikor igen, akkor is csak a baj volt velük. :(((

Eddig 03.31. előttre ígérték a föladást, most 04.19-et ígérnek, ha addig se bírják föladni, visszakérem az árát...

Bocs, csak panaszkodnom kellett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#422) bl4ze válasza hojos (#419) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, rendben, köszönöm.

.:. bl4ze .:.

(#423) Imy válasza dave0825 (#421) üzenetére


Imy
veterán

Tetszetős óra, ennyit megér, vagyis látom volt 29.9$-ért előrendelés, most ~46$ szállítással.

(#424) dave0825 válasza Imy (#423) üzenetére


dave0825
őstag

Nekem EU Priority Line-nal 15.058 Ft-ra jött ki, 2.049 Ft volt a szállítás. Nem lenne vészes, nekem se csúnya, de a semmi eléggé az...

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#425) Imy válasza dave0825 (#424) üzenetére


Imy
veterán

Az igaz. De továbbra is árulják így érdekes.

(#426) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok! Esetleg valakinek ötlete, hogy hol tudok csak töltőt/tokot FYE3S-hez? Sajnos elhagytam az enyémet.

(#427) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Sziasztok!

Régió lock itt ismert fogalom mint a Xiaomi termékeknél? Van egy Smartmi Evaporation Air Humidifier, ami az egyik firmware frissítés óta nem elérhető az app-ból. Így nem lehet konfigolni. Remélem itt nincs ilyen, mert akkor átállok Blitzwolf eszközökre.

(#428) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok.

Zehallgatásra (legyen benne mély), futáshoz + melyik típus megbízható? A 8-nál mennyivel vérszegényebb a basszus mint a 7-nél?
Illetve néztem tesztet a 9-ről is viszont ott a fülest sportolásra nem ajánlják mivel kiesik.

Árban nem nagy a különbség a termékek között.

Köszönöm a segítséget. :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#429) Luck Dragon válasza Saskakas18 (#428) üzenetére

Ha a BW-FYE sorozatára gondolsz mint 7 & 8 akkor egyiket sem ajánlom a basszus hiánya miatt elsősorban .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#430) Saskakas18 válasza Luck Dragon (#429) üzenetére


Saskakas18
tag

Ezt hogy érted? Hisz te is ezt vetted..

Mondj már kérlek véleményt a 7-ről mert én is azt szeretnék venni.

És akkor mit tudnál helyettük ajánlani? Sok videót néztem a 7-ről és a 8-ról is és a 7 voltak inkább elájulva, hogy mennyire nagy a basszus és hogy milyen jó sportolni. Kvázi jobban megéri 7 még megvenni a mai napig mint a 8-ast.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#431) Luck Dragon válasza Saskakas18 (#430) üzenetére

Igen én is azt vettem , de már egy ideje használom és nem vagyok ettől sem elájulva .
BW-FYE Sorozatban ennek van a legjobb basszusa ez tény és kényelmes is a használata . De ha javasolhatom akkor inkább keres mást ha lehetséges . Bár nem tudom hogy ebben az ár kategóriában mi lenne jobb vétel :(
Persze ez mint szubjektív véleményem és valaki meg imádja .

Most egy átalakítóval egy Xiaomi ANC-t használok ez is kényelmes , plusz kategóriájában jó az aktív zaj szűrése is. Hátránya hogy nem vezeték-nélküli . :)
Plisz egy EarPods is használok , de ettől sem vagyok elájulva ,pedig sokan szeretik ezt is, lehet velem van baj :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#432) Saskakas18 válasza Luck Dragon (#431) üzenetére


Saskakas18
tag

Lehet veled van :D

De biztos igazad van, mert aki már hallott jót az tud különbséget tenni a fülesek hangzása közül.

És amúgy milyen a 7-es? Mi nem tetszik benne? Van valami ,,nyűge" ? :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#433) Luck Dragon válasza Saskakas18 (#432) üzenetére

Lehet :D

Nem , nincs, töltés szuper, gyorsan kapcsolódik , meglepően sokáig bírja . doboza szuper . Hosszabb távon is kényelmes a használata .

Ami nekem nem tetszik , hogy külső zajok esetében (tömegközlekedés esetében)
legtöbb hang elvész , főleg a mély és ez egy fülhallgató esetében meglepő , hisz ennek kellene a legjobb passzív zaj szűréssel rendelkeznie , de kb mint a 9-es esetében is hogy elvész de annak más is a kialakítása .
Hozzá tenném hogy az én esetemben már nagyon közrejátszik hogy nagyon hozzászoktam az aktív zajszűrös fülesekhez. Plusz a füles eléggé csúszik .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#434) Saskakas18 válasza Luck Dragon (#433) üzenetére


Saskakas18
tag

Akkor nem kell aggódnom, hogy elüt az autó, mert mindent külvilági zajt hallani?

+ én is sportolni akarok elsődlegesen arra kellene.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#435) Luck Dragon válasza Saskakas18 (#434) üzenetére

Igen hallani fogod a külvilágot , ebből a szempontból teljesen ideális sportolás esetén .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#436) Saskakas18 válasza Luck Dragon (#435) üzenetére


Saskakas18
tag

és mennyire illeszkedik a fülbe? Kényelmes vele a mozás, sport?

Iphonennal hogy kommunikál?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#437) Luck Dragon válasza Saskakas18 (#436) üzenetére

Nálam teljesen illeszkedik , mondhatni eddig amit próbáltam a jobbak közül való , kényelmes van hozzá plusz harangok más mérettel amivel neked jobb lehet.

En is iphonnal használom szinte azonnali csatlakozik , nincs baj vele.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#438) Stimpy001 válasza Luck Dragon (#429) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Nem tudom te milyen beallitasokkal hasznalod, de nekem is 7-es van es olyan a basszus hogy leszakitja a fejemet. :) Az osszes eddigi fuleseimnel eroteljesebb a basszusa.
Futashoz tokeletes, talan az egyetlen hatulutoje hogy elegge kiall a fulbol, es fejpanttal vagy kotott sapkaban nem igazany kenyelmes futni vele.
Amugy szuper, batran ajanlom.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#439) Saskakas18 válasza Stimpy001 (#438) üzenetére


Saskakas18
tag

és mennyire zavaró a hosszú használat?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#440) Stimpy001 válasza Saskakas18 (#439) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

A megfelelo meretu gumiharanggal szinte eszre sem lehet venni hogy a fulben van, akar orakon keresztul is nagyon kenyelmes. Bar ez egyen fuggo, mindenkinek mas a fulformaja.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#441) Saskakas18 válasza Stimpy001 (#440) üzenetére


Saskakas18
tag

:R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#442) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm vett egy Blitzwolf BW-HL3 okosórát.
Letöltötte a termék leírásában megadott Gloryfit app-ot a Play áruházból, de valamiért nem sikerül az app nem érzékeli az órát, pedig a bluetooth aktív.
Tudtok esetleg erre valami tanácsot adni?

(#443) Jarod1 válasza Daywalkerke (#442) üzenetére


Jarod1
addikt

BT on csináltad a párosítást?

(#444) dave0825


dave0825
őstag

Nos, megjött a BW-AT2C óra, viszont van vele egy kis gond. Persze, nem várok sokat egy ilyen összegű órától, de azért hogy egyenesen álljon benne a kijelző, annak örültem volna. :F
Érdemes reklamálni, vagy ez mind ilyen gagyi? Visszaküldés ugye nem opció Kínába. A kijelző körüli feliratokon is látszik hogy nem egyenesen áll, nem is csak a piros jelölésekhez nézve, hanem az egész házhoz nézve is.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#445) movax válasza dave0825 (#444) üzenetére


movax
őstag

Kicsit elcsúszott negyed milliméterrel, valóban.

Nem tudom, hogy azok a rögzítőcsavarok valódiak-e, én még nem próbáltam az enyémen, de elképzelhető, hogy ha ÓVATOSAN megpróbálod lazítani az egyiket, kiderül, hogy valódiak. Akkor viszont lehet próbálkozni mind a négy csavar meglazításával és a kijelző helyreigazításával. Az óra alulról nem nyílik, tehát erősen sanszos, hogy felülről szerelhető. Mindenképpen óvatosan kellene eljárni, van ugye tömítés is benne a víz ellen, legalábbis ezt állítja a gyártó.

Ha meg kiderül, hogy mégsem, sztem sem érdemes küldözgetni, egy hét után valszeg már nem veszed észre. :)

Én azért imádkoztam, hogy az enyém működjön, ha megérkezik, a Youtube-on látni nem reagáló képernyőt meg egyéb hibákat is. :F

Egyébként nekem másfél hónapja van meg, a lépésszámlálón kívül szinte egyetlen funkciója sem használható, pulzusmérés, vérnyomásmérés összevissza működik, ha leteszem, megméri az asztal szívverését és vérnyomását is!!! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#446) dave0825 válasza movax (#445) üzenetére


dave0825
őstag

Igen, erre gondoltam én is, hogy megnézem, hátha mozdítható a kijelző, ha leveszem az elejét. :)
Az asztal pulzusát és vérnyomását én is meg tudtam mérni, a véroxigén szintem is rendesen ingadozott 96-99% között. :DDD
Amúgy pár helyen jobban látszik az elfordulás, pl. szövegnél látni, hogy ferde a sor. :((( Megpróbálom holnap kicsit szétkapni finoman.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#447) jotzo01 válasza dave0825 (#446) üzenetére


jotzo01
tag

Mielőtt hozzákezdesz, fotózd le, hogy jól látszódjanak a problémák. Ha reklamálsz, előforduhat, hogy küldenek másikat, és nem is kell visszaküldeni a híbásat.

(#448) dave0825 válasza jotzo01 (#447) üzenetére


dave0825
őstag

Igen, ezért is akartam még várni vele, hátha kérnek még fényképeket. Köszi, így lesz. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#449) bl4ze válasza TTom65 (#401) üzenetére


bl4ze
veterán

Láttam itt a fülesről beszélgettetek.

Egy tipp ha valaki most jó fejhallgatót keres, egy nagyon jó ajánlat van a BW-HP3-ra.
Itthon 19,900 Ft - haverom még annyiért vette meg :W
Nagyon jól szól , minőségi darab és most akciósan baromi jó vétel !
[link]

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#450) Evolution55


Evolution55
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkozom új wireless fülesen. Érdekelne a véleményetek, hogy az FYE-9-et mennyire tartjátok ár/érték arányban jónak? Nekem volt FYE-8-am, de az agyba dugós kialakítás okozott kellemetlen helyzeteket buszon/séta közben (túl jól szűri a zajt), a másik meg az, hogy ez a töltős dolog engem is kiidegelt néha. Emiatt nem is nagyon használtam.

Összességében: megéri az FYE9, vagy ebben az árban tudok még jót találni ami nem full-full agybamenős?
Egyébként most az Apple gyáriját használom, ennek a minősége nekem nagyon is jó, ha esetleg van wirelessbe hasonlót nyújtó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.