Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) szoszo75 válasza Danecay (#550) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Megérkezett. Most az a kérdés megéri e javíttatni.

DIGI 500 ról 1000-re

(#552) Danecay válasza szoszo75 (#551) üzenetére


Danecay
őstag

Nem gondolnám, hogy nagyobb baja lenne, de a visszakapott pénzből biztos futja majd a javításra :)

(#553) szoszo75 válasza Danecay (#552) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Én is bízom benne hogy nincs nagyobb baja és megéri javítani. Tegnap elvittem, jövő hétre kiderül. :)

DIGI 500 ról 1000-re

(#554) Strauss válasza Danecay (#522) üzenetére


Strauss
senior tag

Szia! Úgy néz ki Nálam is előjött a hiba :( először csak a bal oldali akart kapcsolódni a telóhoz , a jobb oldali csak " pairing" olt , most mindkettő kapcsolódik , de külön- külön :( faxa...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#555) Danecay válasza Strauss (#554) üzenetére


Danecay
őstag

Azt valahogy a dobozából kivéve majd egyszerre hosszan érintve az érintkezőfelületet amíg el nem kezdenek villogni a visszajelző ledek, újra lehet egymáshoz párosítani.

(#556) Strauss válasza Danecay (#555) üzenetére


Strauss
senior tag

Na , most már csak külön külön tudom kapcsoltatni , 2 fülest érzékel a mobil - szerencsére a Samu tudja kezelni mindkettőt egyszerre,( de eddig ment rendesen ,egyet érzékelt nem tudom , mitől kergült meg )

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#557) MiZY


MiZY
tag

Sziasztok!

Rendeltem Banggood-ról egy Blitzwolf BW-FYE15 TWS füllhallgatót. Múlt héten pénteken kaptam meg, kibontottam, kipróbáltam, tökéletesen működött. Nem is nagyon foglalkoztam vele, mert csak utazáshoz vettem.
Vasárnap utazáskor szembesültem azzal, hogy a bal oldali füllhallgató nem igazán akar működni. Nagy nehezen sikerült életet lehelni a dologba, utána boldogan használtam még kétszer. Azóta viszont a bal füllhallgató nem kapcsol be. Áramot kap, kimértem a pineket. A töltődoboz fedője, és a teste közötti kis részen látszik, hogy a baloldali is kap nagy valószinűség szerint áramot, mivel lezáráskor, illetve a töltödoboz töltésekor világit.
Irtam a supportnak, azon túl hogy hülyének néznek nincs nagy gond. :D Megtakaritottam alkohollal töltőcsatlakozókat a dobozban, és a fülhallhatón is, mindent reseteltem a kérésükre, viszont a baloldali csak nem akar bekapcsolni.
Volt már valakinek hasonló problémája? Mit lehet tenni? Egyelőre nem nagyon látom a fényt az alagút végén...

m.

(#558) Danecay válasza MiZY (#557) üzenetére


Danecay
őstag

#522 Innentől kezdve olvasgass :)

(#559) Imy válasza MiZY (#557) üzenetére


Imy
veterán

Nekem az elején csinálta ezt, feltöltöttem, és utána jó lett. De gondolom Te is megcsináltad ugyanezt.

Hasonló vagy ugyanazon probléma: [link]

[ Szerkesztve ]

(#560) bl4ze válasza MiZY (#557) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha csak bal oldali az jellemzően nem HW hiba hanem párosítás stb.... Olvass utána.

.:. bl4ze .:.

(#561) MiZY válasza Danecay (#558) üzenetére


MiZY
tag

Szia!
Olvastam, viszont nálad picit más a probléma. Nálam a baloldali füles nem is kapcsol be. Az első használat után nem voltam képes bekapcsolni. Ami azért elég gáz, mert használat után bepakoltam a tokba, és lezártam. A következő alkalomkor csak a jobb villant fel, mikor elhúztam a tok tetejét, és persze nem is szólalt meg utána a baloldali.

Imy:
Meddig töltötted, és milyen adapterről/eszközről?

bl4ze:
Lehet párosítási hiba, de kb. semmi leírás nincs arról a csomagolásban, hogy miként lehet resetelni az eszközt. A Banggood support küldött egy lépéssort (a hivatalos BlitzWolf nem, pedig direkt kértem :) ). Többször megcsináltam, de a baloldali nem akart bekapcsolni, kb. a végtelenségig nyomhatom, akkor sem történik semmi.

(#562) pcsabat


pcsabat
őstag

Üdv!

Valaki használ itt windows 10 alatt blitzwolf bw-gh1 7.1-t? Életre lehet hívni valahogy a 7.1-et? Nálam szimplán sztereó eszközként ismeri fel a win. Hiába állítok windows sonic-t vagy dolby atmost. Létezik erre megoldás?

Köszönöm!

(#563) Jarod1 válasza pcsabat (#562) üzenetére


Jarod1
addikt

egy fülesnek minek 7.1? :Y

(#564) pcsabat válasza Jarod1 (#563) üzenetére


pcsabat
őstag

Ha már tudja (elvileg) és így reklámozza magát a termék, akkor elvárható lenne, hogy működjön az adott funkció. Elképzelhető, hogy windows hülyeség, de a korábbi blitzwolf termékeimnek is mindig volt valami nyavajája, hajlamos vagyok elhinni, hogy ez a 7.1 csak egy üres marketing szöveg.

(#565) chaosmonger válasza pcsabat (#564) üzenetére


chaosmonger
tag

Ugye az USB-s verziót vetted és nem a jack-eset? Mert az csak sima sztereó.
Nálunk van itthon, nem én használom, de most kipróbáltam, itt felismeri, kapcsolható a térbeli hang, és fel is ajánlja hogy vegyem meg a Dolby Access és a DTS unbound alkalmazásokat.
Persze a térbeli hangzás virtuális, úgy is hirdeti, szóval a keverőben nem fogsz 8 külön csatornát látni, de szerintem 5-6000 Ft-ért ez nem is várható el.
Abban igazad van hogy mivel virtuális, írhatnának rá 100.1-et is, szóval részben biztos marketing.

(#566) pcsabat válasza chaosmonger (#565) üzenetére


pcsabat
őstag

Ahham, így már értem. Köszönöm! Az usb is 7.1-ként van hirdetve (azt nem láttam, hogy virtuális, beugrottam a csőbe), nem is láttam, hogy van jack verzió is. Akkor marad a sztereó. :R

[ Szerkesztve ]

(#567) chaosmonger válasza pcsabat (#566) üzenetére


chaosmonger
tag

Bocs, lehet hogy félreérthetően írtam.
Az USB-s a virtual 7.1
A jack verziós a sima sztereó. Egyébként a jack-esen is van egy usb csatlakozó de az csak azért mert az rgb fények onnan kapnak tápot.

(#568) counterbill


counterbill
senior tag

Sziasztok!

Adott egy BH-AP1 légtisztító amit nem sikerül az apphoz csatlakoztatnom.
Próbáltam a Blitzhome-al, Tuya-val és a Smart Life-al is.
Villog gyorsan a wifi de az appok nem találják.
Próbáltam több routerrel (igaz mind telekomtol van) illetve xiaomi wifi repeater-el is.
2.4ghz-en próbáltam.
WiFi roamingot kikapcsoltam a házban hátha az kavar be, de nem jártam sikerrel.
Van sok okos eszközöm (kamerak, robot porszívó, ledes lámpák stb) azok hibátlanul működnek. (igaz mind xiaomi)

Ennyire finnyás lenne a wifi-re?
Vagy router-en kéne valamit ki/bekapcsolni?

A válaszokat előre is köszönöm!

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#569) chaosmonger válasza counterbill (#568) üzenetére


chaosmonger
tag

Nekem az air fryert sikerült nagyon nehezen csatlakoztatni, az volt az érzésem, hogy olyan wifi csatornákon kezdi meg a sugárzást amit nem használunk az EU-ban és mire a rendes csatornához ér addigra az app meg befejezi a keresést.
Ez a leírásban nem volt benne, nekem valami hosszú gombnyomással vagy dupla nyomással sikerült rávenni hogy ugorjon a csatornák között, az a baj hogy vagy negyedórát kínlódtam és egyszer csak jó lett és pontosan nem tudom mitől. De azóta is megy stabilan.

(#570) counterbill válasza chaosmonger (#569) üzenetére


counterbill
senior tag

A csatorna váltás lett volna a következő amit kipróbáltam volna köszi! Közben úgy sikerült gond nélkül csatlakoztatnom, hogy egyik telefonon osztottam netet, másik telefonon pedig csatlakoztattam a kütyüt. Így működik de nem megoldás úgye.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#571) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a bh-ap 1-es légtisztítóval? Föleg hosszabb távú tapasztalat érdekelne, esetleg meghibásodás előfordult-e?

(#572) bl4ze válasza dkovizoli (#571) üzenetére


bl4ze
veterán

2 ismerős is használja, azt mondják nagyon bevált, szeretik. Szerintük erősen ajánlott.

.:. bl4ze .:.

(#573) dkovizoli válasza bl4ze (#572) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszönöm a választ. Jelentkezem hamarosan.

(#574) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok!
Van egy Blitzwolf FYE-3 headset-em. Mostanában azt csinálja, hogy hiába a töltőn hagyom az egészet akármeddig, 2 óra zenehallgatás után teljesen lemerül az egész készülék. 7gy a headset, úgy a töltője is. Szerintetek mitől lehet ez?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#575) ul.20


ul.20
friss újonc

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy Blitzwolf okos dugaljom. Az appban tudom is kezelni, de olyan opciót nem találtam, hogy minden órában kapcsoljon be mondjuk 5 percre, aztán kapcsoljon ki.
Ezt meg lehet csinálni valami automatizmussal, vagy csak ha minden egyes időpontot felveszek új eseményként?
Köszi a válaszokat

(#576) Jarod1 válasza ul.20 (#575) üzenetére


Jarod1
addikt

Hát ezt úgy tudod automatizál hogy shedule- ba megadod az időpontot és hogy kapcsoljon be 09:00
itt meg tudod adni még hogy mely napokon kapcsoljon

majd csinálsz egy másikat :10:00 off
csinálod a következőt 10:05 on

csak így lehet.

(#577) walanr


walanr
csendes tag

Sziasztok!
Két év után némi gravitációs segédlettel távozott az élők sorából a fye7 fülesem bal fele. Mivel már sehol nem láttam hozzá cseredarabot, meg kicsit bénán is áll a fülemben, ezért gondolkodom, hogy rendelek egy újabbat. Szerintetek a fye13 -fye15 fülesek a 7-eshez képest milyenek, érdemes valamelyiket megrendelni? Illetve fontos lenne, hogy ne hulljon ki a fülemből az izzadságtól, és elférjen egy fülvédő tokjában, mert a 7-es halálát az okozta, hogy kiesett a fülvédőbe, onnan meg a földre.

(#578) Strauss válasza walanr (#577) üzenetére


Strauss
senior tag

Szia! FYE15 van. sztem jó kis darab. Nem esik ki a fülemből, illetve egész jól bírja. A hangzása sem rossz.Egyetlen gixi volt vele , hogy egyszer csak 2 külön fülesnek érzékelte a telefon. ( nem csak nálam jött elő), De egy reset megoldotta a problémát. A kieséshez esetleg még annyit , hogy ha megvakarom a fülem tövét , akkor kiesik :D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#579) bcsarli válasza Strauss (#578) üzenetére


bcsarli
tag

Szia!
Nekem is ugyanez a problémám FYE15-el. Két külön fülesnek kezdte el felismerni, mindkettő csatlakoztatva van, de csak az egyik aktív.
Egyszer már volt ilyen, akkor sikerült megoldani, de nem emlékszem hogy csináltam.
Próbálom ezt a reset dolgot is, de nem oldja meg. Te pontosan hogyan csinálod, hogy Neked megoldódott? A telefon Poco X3 NFC.

(#580) Strauss válasza bcsarli (#579) üzenetére


Strauss
senior tag

Hali. Resetelni kell ( sajna nem emléxem , hogyan kell már, de a yt fent van.)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#581) bcsarli válasza Strauss (#580) üzenetére


bcsarli
tag

Húúú, nagyon nem volt egyszerű :)
Lenyomva kell tartani mindkét füles érintőgombját, amíg ki, és be nem kapcsol. Ezt meg kell ismételni 3x, újra csatlakoztatni és már működik is.
Ezt is csak egy Török YT video alatti kommentből tudtam kihámozni :D

[ Szerkesztve ]

(#582) Strauss válasza bcsarli (#581) üzenetére


Strauss
senior tag

A lényeg , hogy megvan. A vicc az egészben az , hogy írtam a suppoertnak is de azt se tudták miről beszélek ...faxa- :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#583) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Vásároltam egy Blitzwolf Shp6-os terméket :) Nem tudom ki ismeri ezeket az eszközöket? Sajnos arra még nem jöttem rá, hogy ha átszeretném tenni máshova, hogy mérje a fogyasztást akkor a korábbi adatokat törölje és ne hozzá adja pl a klimának a méréséhez.

(#584) Jarod1 válasza Csabi1984 (#583) üzenetére


Jarod1
addikt

van biz7tos valami reset funkció

(#585) Jarod1 válasza Strauss (#582) üzenetére


Jarod1
addikt

a lényeg 20-30 másodpercig lenyomva kell tartani majd a dokkolójába tenni, ez fontos!!
kiveszed akkor bekapcsol magától és kapcsolódik a másikhoz is.

(#586) blitzwolf


blitzwolf
friss újonc

Sziasztok! Használ valaki bw-is7 wifis füst érzékelőt? Az lenne a kérdés, hogyan tudom ellenőrizni távolról, hogy megfelelően csatlakozik e a Wi Fi hez?

(#587) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Részemről kb 1 hete leváltam a márka összes okosotthon termékéről, a szoftveres gondokból elegem lett, de maga a hardvert használom tovább. Mindenkinek javaslom a Blitzwolf app törlését.

(#588) Csabi1984 válasza Kolondrum (#587) üzenetére


Csabi1984
addikt

Mi a baj vele?

(#589) Kolondrum válasza Csabi1984 (#588) üzenetére


Kolondrum
félisten

A kérdés költői, de csak nálunk látszólag megy minden, de nem reagálnak az eszközök, lassan tölt be és csak a saját eszközeivel működik? Ezek mind megszűntek Smart Life alatt. Én hülye kb 4 évig használtam.

(#590) Kolondrum válasza Kolondrum (#589) üzenetére


Kolondrum
félisten

Újra... Szóval belépek az appban ami tetű lassan indul (azaz nem azonnal mint a Smart life), mellé nem reagálnak az eszközök, ilyenkor app bezár, nem kilép, memória kiürít, újraindítás és megy egy ideig. De igazából akkor lett elegem amikor a külső idegen gyártmányú hőmérő zigbee 3.0 átjáróval fel lett ismerve, de frissítésig nem ment volna. Na mármost a bw app nem frissül tovább. Fél óra alatt minden költözött. 10* jobb a Smart Life.

[ Szerkesztve ]

(#591) dkovizoli válasza Kolondrum (#590) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én egy jó ideje a Tuya-t használom.

(#592) Kolondrum válasza dkovizoli (#591) üzenetére


Kolondrum
félisten

UgyanAz.

(#593) Csabi1984 válasza Kolondrum (#589) üzenetére


Csabi1984
addikt

Jah így érted az app hibát! Én a Smart life-ot használom :)

(#594) Jarod1 válasza Kolondrum (#590) üzenetére


Jarod1
addikt

én nem is próbálkoztam Bw appjával egyből Smart life-al kezdtek

(#595) chaosmonger


chaosmonger
tag

Érdekes nálam semmi gond a BW alkalmazással, gyors és stabil, mondjuk én csak egy airfryer-t vezérlek vele. Próbáltam a Blitzhome-ot is, de nem láttam különbséget így visszatértem a BW-re.
De jó hogy szóba került, nekem eszembe sem jutott hogy generic alkalmazások is működhetnek vele.

(#596) Kolondrum válasza chaosmonger (#595) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálunk két telefonon akadt... Utóbbi időben. Újra us húztam nem nyert.
Nálunk 20 eszközt vitt.

(#597) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!

Bw-FYE7 fülesem bal oldala elkezdett brutál gyorsan merülni, gyakorlatilag 1 órát sem bír, míg a másik normálisan működik.
Ezen reset vagy valami trükk segíthet?

Illetve régebben láttam, hogy külön is lehet kapni csak 1 db-ot, de most nem találok sehol.
Valami tipp?

(#598) Dalzarus


Dalzarus
tag

Sziasztok,

Az airaux aa-er3 vs bw-hp2 párosból melyiket ajánlanátok mindennapi utcai zenehallgatásra?

:R

(#599) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

BW Gan töltők megbízhatóak?
30% kedvezménnyel jónak tűnik az ára.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#600) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

A BW-BR0 PRO-ba van beépített mikrofon. Ha egy mikrofonos headsetet kötök rá, akkor vajon a sajátját használja, vagy átviszi a headset jelét? Tudtok esetleg hasonló eszközt, ami nem saját mikrofont használ, hanem a headset jelét továbbítja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.