Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Imy válasza 7Heads Drago (#599) üzenetére


Imy
veterán

Igen nekem van, szerintem jó, vagyis eddig nem volt vele gondom. Most melyik van leárazva, és mennyir?
e?

(#602) 7Heads Drago válasza Imy (#601) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Máshol találtam még olcsóbban.
13.500 lett postával együtt. [link]
Megrendeltem. A gyártó honlapja némileg átverés.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#603) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Sziasztok!

Úgy látom, BlitzHome BH-AP1-C (buta) légtisztítóhoz esélytelen új HEPA szűrőt rendelni. (nem találok sehol)

Esetleg lehet bármelyik másik szűrővel helyettesíteni?
Én a Philips Series 800 FY0194/30 Hepa szűrő -t néztem ki, van rá eshetőség hogy ezzel működne?

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#604) Kolondrum válasza RobbeV0201 (#603) üzenetére


Kolondrum
félisten

A ketteshez sincs, de én amikor volt egy nagyon durva akció akkor berendeltem 2db-ot. Ez volt anno valami 20k. Az annyit jelent 2024 decemberig vagy lesz másik szűrő vagy új tisztító. Az egész BW kezd zülleni, pedig főleg okoskonnektor fronton jókat gurít.

[ Szerkesztve ]

(#605) Richie86


Richie86
senior tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata ezzel a bluetooth fülhallgatóval? [link]
Megéri az árát? Elsősorban vezetés közbeni telefonáláshoz használnám, egy iPhone 13 Pro-val.

(#606) Jarod1 válasza Richie86 (#605) üzenetére


Jarod1
addikt

ilyesmit használtam én is de nekem nem stabil volt a fülben mert nincs gumigyűrű, de füle válogatja
meg a gumi kiszűri a külső hangot.

(#607) Richie86 válasza Jarod1 (#606) üzenetére


Richie86
senior tag

Köszi, időközben elmentem más irányba, végül Haylou Moripods-ot rendeltem.

(#608) vtechun válasza RobbeV0201 (#603) üzenetére


vtechun
veterán

és az létezik, hogy 20 ezer forint lenne egy betét? eleve a készülék nagyságrendileg kerül annyiba kompletten. Szerintem ez nem reális...

(#609) Dalzarus


Dalzarus
tag

Tud valaki segíteni esetleg abban, hogy mi a lényegi különbség a BW-HP2 és a BW-HP2 Pro között? Előbbi most 10k, utóbbi 20k black fridayen.
Viszont sehol nem találok egy értelmes összehasonlítást, hogy mi a különbség a kettő között. A gyári leírása mindkettőnek szinte azonos, azzal a különbséggel, hogy a Pro-nak van valami gaming módja, ami általában parasztvakítás és nem fizetnék 2x annyit ha csak annyiva ltud többet.

Előre is köszi :DDD

(#610) chaosmonger válasza Dalzarus (#609) üzenetére


chaosmonger
tag

Én pro-t vettem pár hónapja, akkor 17 volt az ára. Jó kis cucc ennyiért.
A game mód az hogy a késleltetést lecsökkenti, plusz áramfogyasztásért cserébe, PC-n nincs jelentősége mert úgyis van vezetékes módja is ahol 0 a késleltetés, telefonon jól jöhet filmnézéskor is, kisebb lesz a késés a szinkronban.
Viszont az árat nem tudom hol nézted, a banggood-on most 14 a BF ára a pronak, igaz ott már simát nem is kapni ha jól láttam.

(#611) Imy válasza Dalzarus (#609) üzenetére


Imy
veterán

OneOdio-nál is nézz körbe, van oda 25% kuponom, és linkem, hogy olcsóbb legyen. Ha érdekel írj PM-et.

(#612) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Sziasztok, én is vettem egy fye-15 fülest, ami 2 és fél napig rendesen működött. :D
Ma haza fele hívtak, de mivel nem értette hogy mit mondtam neki (forgalom mentes úton a buszmegállóban) így fogtam és beraktam a 2 fülest a bőlcsőbe. Miután befejezödöt a hívás gondoltam folytatom a zenét, de nem volt hang. Akármit csináltam csak a mikrofon hang ereje jelent meg és semmi más, párosításnál néma volt a zene hiába indítottam el.
Most sikerült meg csinálni úgy hogy a cuccot is "reseteltem" vagy 10x, 5x újra párosítottam, aztán láttam egy videót hogy a telefont is újra kell indítani és így jó lett újra egyenlőre.

(#613) Rundll32


Rundll32
tag

Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni. Adott egy Blitzhome bh-ap1 légtisztító. Sikerült is felrakni a Wi-Fi-re. Viszont a Google Home nem emeli át, így onnan nem vezérelhető. Kipróbáltam már: BlitzWolf, Blitz Home és Smart Life appokal is külön-külön. Mindegyik app megtalálja. De a Google Home-ba nem tudom integrálni egyikből se...Azt írja ki -amikor végig megyek a a hozzáadás varázslón a Google Home-ba-, hogy nem talált kompatibilis eszközt. Valaki találkozott már ilyennel ?
(más Blitzwolf termékek simán mennek a google home-ba kapcsolok stb.)
Másik, hogy csere filter létezik bele valahol ? Vagy legalább kompatibilis ? Sajnos sehol nem találtam....
Köszönöm, ha valaki tud segíteni :R !

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#614) Jarod1 válasza Rundll32 (#613) üzenetére


Jarod1
addikt

Google alexa val kompatibilis

[link]

(#615) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok.

BlitzWolf BW-GS3 mit gondoltok? Esetleg valaki próbálta-e már?

[link]

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#616) Kolondrum válasza Rundll32 (#613) üzenetére


Kolondrum
félisten

AP-2-höz sincs. Anno akcióba vettem 2-t. A gyári kiesik ma este, onnantól 2 év és kuka a tisztító mert sehol nincs hozzá szűrő.

(#617) Rundll32 válasza Jarod1 (#614) üzenetére


Rundll32
tag

Az egy dolog , hogy ezt írja, Google Home-ot évek óta használok. Társítva is van hozzá a Blitzwolf acc, csak épp a levegőszürőt nem emeli át. Az összes többi Blitzwolf termék pedig igen (kapcsolók, szenzorok stb.)
A link amit küldtél pedig "dead" nem elérhető megvásárlásra a szűrő....

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#618) Rundll32 válasza Kolondrum (#616) üzenetére


Rundll32
tag

Köszi, akkor bemegyek a szűrős boltba itt szegeden hátha van bele kompatibilis.

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#619) Kolondrum válasza Rundll32 (#618) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kizárt. Valamikor régen nagy akció volt bangin, akkor bevásároltam, azóta nem kapni. Magára lett hagyva a típus. Kifut a két szűrő és kuka a gép. biztos vagyok benne.

(#620) BMizutani


BMizutani
tag

Üdv két hónappal ezelőtt vásároltam egy BlitzWolf BW-HP2 Pro fejhallgatót mely az egyik pillanatról a másikra az egyik oldala bal megszűnt működni nem szól így használhatatlanná vált ez javítható esetleg? Gariztatás esetleges? Vagy felejtsem el kuka ?

Tanácsokat köszönöm.

(#621) djalmasi


djalmasi
tag

Hali. Van egy BlitzWolf® BW-S16 töltőállomásom amit úgy 1,5 éve vásároltam. A megvásárlástól számítva (a legutóbbi 2 hetet számítva) szinte rendszeresen áram alatt volt mivel gyakran volt használva. Az utóbbi 2 hétbe elég hangosan elkezdtek benne zúgni meg pattogni a kondik (alvásnál figyeltem fel, hogy már nem lehet aludni tőle) viszont függetlenül ettől ugyanúgy tölt a kis egység.

Na most még márciusig garanciális és vissza is tudnám küldeni bevizsgálásra, de a kedves blitzwolf shop szépen rám tette azért, hogy ha nincs baja akkor kiszámláznak nekem 6000 Ft bevizsgálási díjat :U.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes lenne visszaküldeni vagy így 1,5 év után ez normálisnak számít? (a 45wattos samsung töltőm nem csinál hasonlót).

(#623) no1r


no1r
őstag

sziasztok,

van valakinek tapasztalata a kovetkezo dokkolokkal?
TH12
TH13

laptopba dugnam usb-c keresztul de kihagyva a PD-t, mert a laptop sajat toltojet hasznalnam tovabbra is.
fontos szempont lenne, hogy egyszerre ket HDMI-t tudjon kezelni (termeszetesen azonos C porton keresztul), illetve az is eleg fontos szempont hogy legyen benne M2 SSD kapacitas.

termeszetesen mas tipus / marka is szoba johet, es ha esetleg ket M2 SSD is beleferne az maga lenne az alom :D
de 50nel tobbet nem igazan szeretnek rakolteni. Itt merul fel a kovetkezo kerdes: rendelt mar valaki esetleg alirol ilyet? mennyire szamitsak vamra? siman atmegy vagy megfogjak?

elore is koszi ! :R

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#624) mikola.akos válasza Rundll32 (#618) üzenetére


mikola.akos
csendes tag

Szia, sikerült valamilyen szűrőt találni a BW- AP1-hez?

(#625) chaosmonger


chaosmonger
tag

Csak érdekességképpen, van egy BW HL4-es órám, még 2021-ben vettem. Ezt most lecseréltem egy másikra, augusztus 17-e körül jött meg az új. A BW-ot levettem a kezemről, nem volt 100%-on, leválasztottam a telefonról és a polcra raktam, néha ránéztem. Tegnap még fel volt töltve, csak írta hogy alacsony töltöttség, ma reggelre merült le. Vagyis több mint 2 hónapig bírta. Mondjuk amikor használtam, akkor is 3 hetente kellett tölteni.
Most feltöltöm 100-ra, kíváncsi vagyok így meddig tart ki :).

(#626) Mondeo26


Mondeo26
csendes újonc

Sziasztok! Szép estét! :)
Segítségeteket szeretném kérni.
Szeretném lecserélni a 4 éves névtelen gamer székemet,forgó székemet amit annó az EMAGRÓL rendeltem úgy emlékszem 45-50 ezerért.
29 éves mozgássérült fiatalember vagyok 120 kiló felett, elég sokat ülök a számítógép előtt állapotomból kifolyólag is és szeretném lecserélni a mostani székemet.
175 centi vagyok és kb 125 kiló lehetek most.
Kb 90-100 ezerből jó lenne kihozni egy erős és stram széket.
Amit biztosan tudok az az hogy nem szeretnék műbőrt...
Eddig egyetlen egyet néztem ki egy közeli garázsvásárban amit 60 ezer forintra mondanak, de fogalmam sincs hogy megéri e egyáltalán azt az összeget vagy nem..
Azt szeretném hogyha már veszek, akkor az évekig tartós legyen.
Várom a válaszokat ajánlásokat szeretnék jól dönteni.
Még egy kérdés puszta kíváncsiságból.... amit beillesztettem az szerintetek megéri a 60 ezret?

(#627) John05


John05
csendes tag

Sziasztok. Blitzwolf okos konnektor pirosan világít, nem kapcsolható ki, meg semmire nem reagál. Mi lehet a gond? Volt már valakinek ilyen?

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#628) Imy válasza John05 (#627) üzenetére


Imy
veterán

Hosszan nyomva a gombot sem történik semmi?
Vagy ez?

(#629) CseszárGábor


CseszárGábor
újonc

Sziasztok!
Adott egy BlitzWolf BW-FYE7 on ear füles. Napok óta nem tudom összepárosítani egymással a két oldalt. Eddig nem volt semmi gond vele.
Lehet valahogy részvétel i, vagy bárhogy életre kelteni őket?
Ha van valami ötleted, ne tartsd magadba!
Köszpacsi!

(#630) attak79 válasza CseszárGábor (#629) üzenetére


attak79
tag

Nálam is előfordult párszor ez a probléma, ha a bölcsőbe ki-be rakás nem müxik,tartsd nyomva a gombokat hosszan,vagy 8 mp-ig,és ezt 3x ismételd meg,elméletileg működnie kell.

[ Szerkesztve ]

(#631) CseszárGábor válasza Imy (#50) üzenetére


CseszárGábor
újonc

A bölcső én indítsa újra. Mondjuk próbáltam így is úgy is, nem akarja az igazságot...
Nagyon sajnálom, pedig krva jó füles...

(#632) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok!

Egy BW-V2 projector valamiért csak a fat32-es pendrive-ot látja... Van esetleg valakinek ötlete?

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#633) zsolee73


zsolee73
tag

Sziasztok,
miért lehet az, hogy nem töltődik fel teljesen a BW-FYE7 jobb oldali fülese?
A dobozon elalszik a töltést jelző piros LED, de aztán 20 perc használat után a jobb oldal kikapcsol.
Ha viszont a LED kialvása után kinyitom a dobozt, majd újra lecsukom, így újra tölt, és ha 5-6-szor megismételem, egész jól fel is töltődik...

Két BW-FYE7 van otthon, és mindkettő ugyanezt produkálja.

(#634) attak79 válasza zsolee73 (#633) üzenetére


attak79
tag

Szia!
Én csak annyit tudnék ehhez hozzáfűzni,hogy az enyémnek is a jobb oldali darabja,bár tölteni tölt rendesen (még),de sokkal hamarabb lemerül,mint a másik. Egy éves a cucc,de ez már elég hamar megmutatkozott nála. Nem tudom,a tiéd mennyi idős?

[ Szerkesztve ]

(#635) zsolee73 válasza attak79 (#634) üzenetére


zsolee73
tag

Kb. egy éves az enyém is. Kár érte, mert szeretem és jó kis füles lenne.Kényelmesebb, mint a Samsung Buds 2 Pro.

(#636) CseszárGábor


CseszárGábor
újonc

Lemerítettem a bölcsőt,újraindítottam,működik...

(#637) attak79 válasza CseszárGábor (#636) üzenetére


attak79
tag

:C

(#638) attak79 válasza zsolee73 (#635) üzenetére


attak79
tag

Hát ha még garis,akkor lehet kéne vele tenni egy próbát...

(#639) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Rendelkezik valaki BLITZWOLF BW-SX31 vezetéknélküli csíptetős lavalier mikrofonnal?
Ma jött meg a rendelésem, de valami nem kerek, mert a mikrofon mozgatása valami különleges hangeffekttel párosul :DDD
Ha nem mozgatom a mikrofont, akkor tiszta a felvétel.
De ha felcsíptetem a ruhámra, és séta közben használom, akkor mozgás hatására sajnos előjön ez a fura hang.
Ezt vajon mi idézheti elő?
Előre is köszönöm a segítséget :R
Videó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.